Keresés

Részletes keresés

tefi Creative Commons License 2007.02.08 0 0 597

Horvátország:   http://www.hac.hr/index.php?task=ces&stask=2

 

Csak válaszd ki,hogy melyik szakasz és hol mész rá. Személyautó I. kategória.

 

Olaszország: http://www.autostrade.it/

 

Narancssárga kockában: Partenza /honnan/ - Arrivo /hova/ beírod és a dupla nyílra rákattintasz és már be is adja.

Ha Trieszt felé mész - Monfalcone - Venezia Mestre = 7,90 €

Előzmény: Törölt nick (596)
tother Creative Commons License 2007.02.02 0 0 595

Mono65, sztem a legjobban döntöttél a karnevál-kavalkádban! Mikor mentek? Mi is a TdM-mel megyünk,febr.9-én.

 

Előzmény: momo65 (579)
Gy77 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 594

Bocsi, 589.

Mea culpa.

Gy77 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 593
Ja, amugy az 539-es nick legfelso kepen, a rozsaszin "haz" arkadok feletti reszen a harom legfelso emeleti ablak....:)
Gy77 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 592

Hello,

Nem olvastam vegig az osszes hozzaszolast, igy nem tudom esett e mar szo rola, de ha valaki(k) egy eletre szolo elmenyt szeretne szerezni Velencebol, es esetleg a penzt se sajnalja ra annyira (150 Euro/szoba/ej) akkor mindenkep probaljon megszallni a Palazzo Bembo Junior Suit-jaban. cca 50 meter a Rialtotol, egy kis hotel (6 szoba) pazar panorama, (a Junior Suit ablakai a Canal Grande-ra neznek). Mellesleg az ar tartalmaz egy vizitaxis utat Murano-ba, ahol a vendeglato csaladjanak uvegfuvo muhelye van. Tavaly ilyenkor voltam (mellesleg ekkor voltam 10-edjere Velenceben) es azota is azt tervezgetjuk, hogy mikor megyunk vissza..

Udv

Gy 

Orsa75 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 591
Még képek:
Előzmény: Orsa75 (590)
Orsa75 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 590
Sikerült!!!
Előzmény: Wartburgos (588)
Orsa75 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 589
Újra próbálkozom a képekkel:Rialto-híd
Előzmény: Wartburgos (588)
Wartburgos Creative Commons License 2007.01.31 0 0 588
Szia!

Sajátgépen van a kép? Feltöltés után az Új kép: alatt megkellene jelenjen kicsike méretben. És utánna lehet beszurni a helyére.
És azt hiszem hogy képméret problémák is lehetnek. Javaslom 800x600 méretre a kicsinyitést és akkor elvileg menni fog.

Wartburgos
Előzmény: Orsa75 (587)
Orsa75 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 587
Na jó ez úgy látom nem megy, pedig a szerverre látszólag feltölti a képeket, de aztán semmi. Már végigolvastam az összes szabályzatot és az alapján csinálom, de nem akarja az igazat.
Előzmény: Orsa75 (585)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.31 0 0 586
Beszúrást ne felejtsd el.
Előzmény: Orsa75 (585)
Orsa75 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 585

    

Előzmény: Orsa75 (584)
Orsa75 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 584

Megpróbálom mégegyszer a képfeltöltést.

 

Előzmény: Orsa75 (583)
Orsa75 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 583
Hát valamiért nem sikerült feltöltenem a képeket.

Akkor inkább írok:

SkyEurope-pal repültünk oda-vissza. A repülőgép indulásával nem volt semmi gond, nagyon pontosak voltak. Jó volt az autóbusz csatlakozás is, majdnem a hotel (Hotel Altieri) előtt tett le bennünket. Vettünk 72 órás Travel card-ot, amit úgy gondolom jól kihasználtunk, főként a harmadik napon.

Még rögtön délután a szobafoglalás után bebuszoztunk Velencébe egy rövid sétára. Az időjárás gyönyörű volt, sütött nap. Második nap Rialto híd- Doge palota kívül-belül(a pénztárnál nem kellett egyáltalán sorban állni!)-Szent Márk székesegyház kívül-belül, majd elsétáltunk a buszpályaudvarig és indultunk vissza Mestrebe. Délben a Rialto-hídnál lévő a lentebb emlegetett önkiszolgáló étteremben ettünk, tényleg nagyon finom kajcsikat adnak. A harangtoronyba nem mentünk fel mivel ködös volt az idő.  Igazi felfedezőkhöz hűen a híd utáni első megállónál leszálltunk a 4/a-s buszról és Mestreben is csavarogtunk  egy nagyot, hogy kicsit lássuk az ott élő emberek „átlag életét”. Sajnos a köd megmaradt a következő napra is, de legalább nem volt hideg. A harmadik napi program: Torchello (szerintem nagyon szép volt, és kb húszan voltunk az egész szigeten, beleértve a helyi embereket is)- Burano – Lido- majd vissza a Szent Márk térre, némi séta, vacsora egy eldugott étteremben és még egy éjszakába nyúló séta. Negyedik napunkon indulni kellett haza, természetesen a ködnek nyoma sem volt. Ezen bosszankodtunk egy kicsit, de azért hálát adtunk az Égi csapatnak, hogy legalább az eső nem esett. Mivel jónéhány szép „objektumot” kihagytunk, megfogadtuk, hogy legközelebb majd március-április környékén jövünk, akkor nagyobb az esély a jó időre. Amúgy a  szállás is nagyon jó volt. Az octopus.com-on foglaltuk le, egy éjszaka kettőnknek kb.11.000.-Forint körül jött ki, reggelivel együtt. A kommunikációval sem volt gond sehol, szinte mindenütt beszéltek angolul vagy németül, úgyhogy elboldogultunk. Szóval, ha pontozni kellene az utazást, akkor saját kereteihez képest a 10 pontból 10-et kapna.

Két hét múlva Rómába megyünk,ugyanilyen SkyEurope-os verzióval. Remélem, hogy ott is legalább ennyi szépet és jót fogunk látni.

Addig is ciao!

Előzmény: Orsa75 (582)
Orsa75 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 582
Utsó próbálkozás
Előzmény: Orsa75 (580)
Orsa75 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 581
Talán majd most:
Előzmény: Orsa75 (580)
Orsa75 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 580
Ígértem képeket. Íme:
Előzmény: Törölt nick (553)
momo65 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 579
Kedves Latya!

Köszi az érdeklõdést,szóval- iroda,TdM,"karnevál extra" ha odalátogatsz.
Már nagyon várjuk.
Kérdezném, hogy a gondolázás ile €?(2 fnõtt,1 gyerek)
KÖSZI,Momo.
Előzmény: Latya (K.L.) (572)
p.g.m. Creative Commons License 2007.01.18 0 0 578

 

Köszönöm a segítségedet, megtaláltam. Üdv, p.g.m.

Előzmény: Szedő Tördelő (575)
Szedő Tördelő Creative Commons License 2007.01.15 0 0 575
Talán nem baj, ha én válaszolok.

e-mail: info@galeonviaggi.it
weblap: http://galeonviaggi.it

Az utazási irodájának a neve Galeon Viaggi
Előzmény: p.g.m. (574)
p.g.m. Creative Commons License 2007.01.14 0 0 574

Szia auray1 !

Segítenél, hogyan vegyem fel a kapcsolatot Végh Izabellával?

Előre is köszi, p.g.m.

Előzmény: auray1 (550)
auray1 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 573

Szia Bluehotel,

 

biztos, hogy egyutt jottunk haza. En csak addig maradt a St.Markon, amig a tomeg ozonleni nem kezdett, aztan visszahuztam a Cannaregioba. Sajnos kedvenc torzshelyeim mind be voltak zarva, de aztan talaltam egy hangulatos borozot. Ott gurultunk at a tozskozonseggel es mas betero kulfodiekkel az uj evbe, amig ki nem dobtak minket. Aztan meg csavarogtam sokaig, es elveztem az estet.

 

Masnap majdnem lekestem a gepet. Csak gyultunk, gyultunk a Ca' D'oronal a megalloban, es neztuk, hogy huznak el a 82-esek. Mig le nem esett, hogy az 1-es vaporetto nem jon. Akkorat huztam boronddel a Piazzale Romaig! 20 perc alatt megtettem 8 hidon keresztul. Epp elertem a buszt. A kovetkezo mar necces lett volna. (:

 

 

Latod, ha helyettem mentel volna, akkor Cesky Krumlovban szilvesztereztem volna. A felebe se kerult volna. De isteni volt!

 

BUEK

 

A.

Előzmény: Bluehotel (565)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2007.01.14 0 0 572
és mi lesz a döntés? karnevál, vagy sem? iroda?
Előzmény: momo65 (571)
momo65 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 571
Kedves Latya!
Köszönöm szépen,most már tudom kivel menjünk és kivel nem.
Előzmény: Latya (K.L.) (558)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.07 0 0 570

A szervezett utakat nem ilyenekre értettem,hanem utazási irodánál befizetett,repülő+hotel+étkezés jellegű nyaralásokra..mármint amiken eddig voltam.

Ezt a buszos,idegenvezetős bulit sose preferáltam,szeretem én beosztani az időmet.

Ha már addig nem "találkoznánk",akkor jó utat Neked,remélem minden elemében jól sikerül az utazásod.(és az aqua alta is elkerüli a következő pár hétben Velencét,nagyon nem szeretnék gumicsizmát cipelni.)

Mi pár napra leugrunk még az út előtt Gyulára(kis wellness sosem árt,és ráadásul nem rossz program egy hazai termálvizes,szaunázós,élményfürdős lazulás sem:))

 

Előzmény: vélemény (566)
zsui Creative Commons License 2007.01.07 0 0 569
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy Jesoloból mennyibe kerül az áthajózás Velencébe??Retur....
cwtrans Creative Commons License 2007.01.07 0 0 568

 a 3 nap 1 éjes megoldás kb. 25-30 ezer forint/fő.

 

kb ilyen a program összelállítás:

1.nap reggel elindulás egész nap utazás, este érkezés a szállásra, esetleg vacsora

2. nap reggeli, punta sabbioniig, majd onnan hajóval, néhány cégnél mondjuk van 1-2 órás csoportos program, késő este visszahajózás, majd este elindulás, éjszaka a buszon

3. nap délelőtt hazaérkezés

 

talán a Makrovilágot ajánlanám. kb 28.000 náluk a fenti program.

www.makrovilag.hu címen van elérhetőség

 

Előzmény: momo65 (557)
cwtrans Creative Commons License 2007.01.06 0 0 567

azért néha van kellemes tapasztalat is...

 

egy jó kis önkiszolgálóban ettem lasagnét 4 euro körül és egy kancsó bort (0,5 l) 3 euróért. Szerintem mindkettő jó volt.

 

a legfőbb baj, hogy nem találnék oda pedig ismerem velencét elég jól...

Előzmény: vélemény (562)
vélemény Creative Commons License 2007.01.06 0 0 566

Sinisa,

Én 1000 éve vagyok idegenvezető, évekig utaztam magyar csoportokkal, az akkori legnagyobb utazási irodával. Akkor hagytam abba a kiutakat, amikor elindultak a buszban alvós utak, erre nem voltam hajlandó. SOSEM UTAZOM SZERVEZETT ÚTTAL, EGYETLEN IDEGENVEZETŐ SEM UTAZIK. Sem magyar, sem német, sem japán, mi tudjuk, milyenek.

Velencében 10x voltam csoporttal, nem láttam semmit. A jobb utakon Jesoloból kirándultunk, oda-vissza, a Velencében töltött nettó idő 7 óra volt. Ebből persze mentünk, gyülekeztünk, megszámoltam őket. 40 ember sokkal lassabban közlekedik, mint 2. Ráadásul csoporttal mindig nyáron mentem, óriási volt a tömeg és nagy a hőség. Az első magán utamnál derült ki, hogy Velence gyönyörű. 

Bluehotel Creative Commons License 2007.01.06 0 0 565

 

Ciao Auray1!

 

Lehet, hogy ugyanazzal a géppel jöttünk vissza Bp-re január 01-én?

Ugyanis a vonatos rossz élményem után mégegyszer utána néztünk párommal van esélyem visszarepülni....

És hál' Istennek találtunk 60 Euroért  egy Skyeurope járatot jan. 1-re.... életmentö volt:-).

Hogy teltek napjaid Velencében?

31-én este hatalmas tömeg volt a San Marcon, egy gombostut nem lehetett leejteni.

 

Din!

Remélem több szerencsével jártok mint én,  utána fogok nézni, hol tudom megreklamálni ezt a vonat utat, mert nagyon "felkaptam a vizet"...... (és nem csak én).

 

Üdv.

B.

Előzmény: auray1 (550)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!