Keresés

Részletes keresés

suttercane Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15325
John Malkovich-nál már csak Clint Eastwood jobb benne :)
Előzmény: B-side (15324)
B-side Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15324
Fülke (8/10)
szerintem izgalmas volt,bár én nem láttam előtte az előzetest úgyhogy nem is tudtam mi a sztori.

Hulk (6/10)
ezt nem nagyon akartam megnézni ,de nem bántam meg végül is. Pont olyan amire számítottam

Szeretni bolondulásig (8/10)
nagyon ötletes

Célkersztben(8/10)
John Malkovich kurva jó benne.

coucou Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15323
adtak? (bocs)
Előzmény: jamamura szadakó (15322)
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15322


[masszív]

The Master of Kung Fu Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15321
De bevitt az Argentóra, és ezt soha nem felejtem el neki! Kösz Feri! :-)
Előzmény: The Master of Kung Fu (15320)
The Master of Kung Fu Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15320
Én egyébként egy "trance-european cyber guru"-t ismerek, a Kömlődit, de az meg annyira alternatív, hogy szerintem kettő van belőle.
Előzmény: The Master of Kung Fu (15319)
The Master of Kung Fu Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15319
Nem gúnyolódtam, örültem, hogy így hirdetnek téged. Nem kell a szerénységet túlzásba vinni, az fárasztó.
Előzmény: I am Ashigaru (15318)
I am Ashigaru Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15318
Ez nem volt szép, Drilla'. A kiadó köcsögsége nem az én köcsögségem. ne gúnyolódj, légyszi, mert vazze meg fakk.
Rólad is írtak már hülyeséget, 100%.
Nem vagyok sem celebrated, sem guru, sem trance-european.

Előzmény: The Master of Kung Fu (15314)
The Master of Kung Fu Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15317
Ja, és COLOUR OF THE TRUTH 6/10 - A hongkongi filmipar tavaly év végén B-vitamin injekciót kapott, mikor bemutatták az INFERNAL AFFAIRS-t - ez a film többé-kevésbé annak a koppintása, hasonló képi világ, nagy színésznevek (Lau Ching Wan, Francis Ng és Anthony Wong), némelyik jelenet beállításról beállításra ugyanolyan - csak sajnos a rendezés kevésbé fókuszált, a sztori zavarosabb, és hiányzik belőle az az epikus, végletes érzet, ami az IA-t emlékezetessé tette. Nem rossz film a maga módján, de elmarad az elődjétől.
Előzmény: The Master of Kung Fu (15315)
The Master of Kung Fu Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15316
A kamerát azért néha felemelhették volna - Lautrec így mindíg olyan alacsonynak tűnt...
Előzmény: _Neo_ (15305)
The Master of Kung Fu Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15315
Franco és Jordan - némá...

Héten

DAS BILDNIS DES DORIANA GRAY - 8/10, de ez Franco, úgyhogy normális embernek ez 0/10

NIKOS THE IMPALER - 1/10, Andreas Schnaas (Violent Shit) még rosszabb, ha van költségvetése.

NIGHT OF THE CREEPS - 6/10, Mikor ez kijött nálunk évekkel ezelőtt videón, már akkor sem tett rám túlzottan nagy benyomást, és most sem nyűgözött le: a főszereplők kurvára idegesítőek, a rendezés esetlen - bár Tom Atkins alakítása (majdnem) kárpótol mindkettőért, a fickó egyszerűen nem tud rosszul játszani:

"-- Hey girls, I've got good news and bad news for ya. The good news is your dates are here.
-- And what's the bad news?
-- They're dead."

Előzmény: nightwish (15299)
The Master of Kung Fu Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15314
"Zoltan Géczi, the celebrated Trance-European cyber-guru"

and his sidekick, Fluffy! ;-)

Előzmény: I am Ashigaru (15298)
fmsahs2 Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15313
Mondom kicsit. És igen, pont a legvége volt a legklisésebb.
Előzmény: coucou (15312)
coucou Creative Commons License 2003.08.19 0 0 15312
hat ha te meg birtad mondani a veget, akkor grat
en egy 6/10-et birok azert adni neki
Előzmény: fmsahs2 (15311)
fmsahs2 Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15311
A fülke 4/10
Jó unalmas volt. Meg kicsit kiszámitható. Kb mint egy közepes Dempsey és Makepeace.
Nikita Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15310
már létezik ilyen. Örökmozgó.
Előzmény: Mage (15283)
Nikita Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15309
és gyönyörűen szexelnek benne. a lényeg.
Előzmény: Mentol frász (15306)
Dr. Ludmilla Kropotkin Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15308
ne visszacsekkelt ez a szegény vírus is...
Előzmény: Smith ügynök és haverjai (15300)
nightwish Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15307
Ja, van rajta francia hang is. Ha az segít...
Előzmény: leos carax cornelius (15304)
Mentol frász Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15306
Lucia és a Szex
Kellemes film. Érzelemdús, naturalista, gyönyörű színek és képek vannak benne. Mondjuk én még folytattam volna. Tetszett, és ajánlom másnak is.
_Neo_ Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15305
szombaton volt alkalmam megtekinteni (jobb későn mint soha felkiáltással), és egyúttal a családomra is ráerőszakolni a Lautrec című filmet.
sajnos iszonyatosan elnyújtották, vagy ha tetszik akkor nem volt elég jó a forgatókönyv mert a végén piszkosul leült... akkor azthiszem még egy kegyetlen FastForward is befigyelt..dehát kigondolta volna hogy még kétóra múlva is megy a film?! :-) másik rosszpontot a Lautrec-et alakító színészt kiválasztó ember kapja, ugyanis itt egy aranyos-édi-bédi szeretnivaló kisembert kaptunk, nem azt az igazi púpos csúfságot, aki a szellemével/kisugárzásával nyűgözte le az embereket. óó, nem... itt simán a kis puttóarcú csillagszemű Lótrekünk mosolygott... grrr
Jó dolgok: a színek! a képek, a beállítások; mintha Lautrec képeket látnánk megelevenedni: zseniálisak a fények, a színészek. Itt külön kiemelném Karel Vingerhoets-t, aki olyan meghökkentően hasonlít az általa alkított Vincent van Gogh-ra, hogy a családom egy emberként hördült fel amikor először meglátta...
leos carax cornelius Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15304
húúú biztos nagyon csini a kis mirinda... kár hogy spanyol a mindenit

Előzmény: nightwish (15299)
Mage Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15303
A film két csúcspontja az Ent attack és Gandalf rohama a hegyről.

Árulkodó, hogy mindkettő harci jelenet.

Előzmény: nightwish (15301)
krég Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15302
csáó nájti!
és az milyen jó volt már amikor az elf felugrott a lóra a törpe mellé! meg amikor a bolgár átdobja a törpét!
üdvicsek
Előzmény: nightwish (15301)
nightwish Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15301
Jó, de nem annyira, mint az elsô. Aragorn meghalasztása/feltámasztása pld. egyáltalán nem kellett volna bele. Meg az a sok szutyok hollywodi truváj sem (Legolas leszánkázik a lépcsôn, stb.) A végén a Frodós résznél meg nem igazán derül ki, hogy Osgiliathot ki is ostromolja, csak úgy zuhognak a böhöm nagy kövek, de amúgy tényleg jó volt. Remélem, a bôvített verzióban látható plusz jelenetek majd kiköszörülik ezeket a csorbákat.
Előzmény: Smith ügynök és haverjai (15300)
Smith ügynök és haverjai Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15300
jo film volt
ez a
gyuruk ura
ket torony
szerintetek is
benagyerekek
nightwish Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15299
OFF

Szabadságom alatt Spanyolországban jártam, és a következô filmekkel tértem haza (DVD)::

– Les Cauchemars naissent la nuit / Nightmares come at night, 1970. Erotikus dráma, rendezte: Jess Franco

Egy zsarnok természetű "ápolónó" a kezelôorvossal összefogva az ôrületbe kerget egy gyenge idegzetű sztriptíztáncosnôt. Sok meztelenkedés, szépen fényképezett arcok, alacsony költségvetés. Hang: csak spanyol.

– La tumba del los muertos vivientes / Oasis of the Zombies, 1983. Horror, rendezte: Jess Franco
 
Kutatóexpedíció az után az arany után, amit a II. világháborúban egy német egység rejtett el az egyik afrikai oázisban. Csakhogy van egy legenda is, mely szerint a katonák holttestét sosem találták meg... és az expedíció tagjai vészes tempóban fogyatkouzni kezdenek. Hang: csak spanyol.

– Company of wolves, 1984. Horror/fantasy, rendezte: Neil Jordan.

Angela Carver mesei elemekre épülô novellájának filmváltozata, Neil Jordan elsô emlékezetes rendezése, több fesztivál nyertes filmje. A trükkök mai szemmel kissé elavultak, de nagyon hangulatos darab, nem kifejezetten horror, de akkor is. Hang: angol+spanyol.

– Maschera di cera / The wax mask, 1997. Horror, rendezte: Sergio Stivaletti

Az Operaház fantomját is megalkotó Gaston Leroux misztikus írásából készült film. A történetét Dario Argento jegyzi, méghozzá Lucio Fulcival közösen, ami azért érdekes, mert úgy tudtam, hogy nemigen kedvelték egymást. A fôszereplô fiatal lányt rémálmok gyötrik, mert gyerekkorában tanúja volt annak, hogy egy ismertelen férfi egy nagy késsel meggyilkolja az apját. A lány amúgy egy panoptikumban dolgozik teremôrként, melyben a történelem legvéresebb gyilkosságait bemutató viaszfigurák láthatóak. Egy napon felfedezi, hogy a panoptikumnak van egy pincéje is, és lemegy. És pontosan ez az, amit nem kellett volna tennie, ugye...Hang: angol+spanyol.

I am Ashigaru Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15298
Kedves Ludmilla,

hidd el, egyszerűbb vagyok egy barlangrajznál, semmi furaság nincs. Életem átlagos és buta. A Driller-párhuzam akár hízelgő is lehetne, de nem veszem magamra, mert Driller nagyon ért a filmekhez, vele összemérve sajnos nem vagyok partiképes. Persze dolgozunk az ügyön, de akad némi lemaradás.

Képregény ügyben - kedves vagy, hogy rákérdeztél. Tavaly tavasszal összezuhantunk kicsit, mert jelentősen összebokáztunk a kiadóval és a menedzsmenttel ("menedzsment" - hah!), finoman szólva sok ponton lehet kifogásolni a munkájukat, de csak megjelent valahogy. A Diamond (ő a disztribútor) ezen a héten veszi át az anyagot, a köv. héten szerintem kint lesz kereskedelmi forgalomban. Sajnos, a kiadó egy erősen butított verziót dobott piacra, persze ebbe mi kurvára nem egyeztünk bele, és a szerződésben sem ez áll, de hát ismerjük, hogy megy ez. Szóval rendesen kitoltak velünk, de ezt még le sem szarnám, nem vagyok annyira érzékeny lélek, hanem hogy belenyúltak az anyagba.... az csúnya volt. Itt találsz némi infot: http://www.cyberosia.com/deadline.html

A dolog tanulsága egyszerű: nagyon nézze meg az ember, kinek mit ír alá, mert az amerikai kiadók sem biztos, hogy különbek a hazai kiadóknál. Súlyos áron mért tapasztalatok birtokában mondom ezt.

Egyébként olvastam a Ludmilla, Neo és Tyler fórumot, de attól tartok, hogy jövőre már nem leszel kint a szigeten, mert biztos, hogy ezek tosznak lehozni az általad megnevezett zenekarokat (ha mégis igen, akkor feloldom az öt éve tartó embargót, és én is kivánszorgok). Akkor vendégem vagy egy mitiszolra.

PS.: Andy Vajna tegnap éjjel azt magyarázta a fókuszban, hogy mennyire kurvára jó forgatókönyvet írtak a T3-hoz. Volt rá esély, hogy új teszek, mind az egyszeri észak-londoni teherautósöfőr, mikor meglátta a Sex Pistolst a Top of the Pops-ban, és lerúgom a tévét.

Előzmény: Dr. Ludmilla Kropotkin (15267)
e_dora Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15297
A Wilbur nem dogme film. Es nem volt semmi baja a nagy vásznon. Én ugyis a hajókat néztem a háttérben.. meg, hogy ki áll a hátam mögött, mert biztos le akarnak lőni, most is figyelnek :)
Dr. Ludmilla Kropotkin Creative Commons License 2003.08.18 0 0 15296
mér vannak ellenségeim? hajaj, mondhattad volna, mert akkor hamarabb megtérek.
Előzmény: The Master of Kung Fu (15294)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!