Keresés

Részletes keresés

apojani Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75041

 

Vae victis :(

Caitlin Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75040

netszkvid/mas gyerekesek: holnap Hampton Court Palace a progam. Valakinek volna kedve csatlakozni?

KawaBazsy Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75039

 Nem ráállni, van férje.. :-)

Előzmény: Kiskukacka (75038)
Kiskukacka Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75038

ahhhhhh....

Előzmény: KawaBazsy (75037)
KawaBazsy Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75037
Előzmény: Kiskukacka (75036)
Kiskukacka Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75036

Mi (ki) az a DSZ?

seci Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75035

Az en tippem az email cim alapjan: flavonmax - Just another MLM in the Wall ;)

-seci

Előzmény: Mr. Long (75034)
Mr. Long Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75034

Nagyuzemi kurtoskalacs gyar? :)

Előzmény: Clan Donnelly (75032)
Clan Donnelly Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75033

Én ezen pisiltem be: "ahol-DSZ kivételevel-dolgoznak is.."  Operátornak elsoosztályú humora van, meg kell adni.

Előzmény: seci (75025)
Clan Donnelly Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75032

Komoly nagyvállalat lehet, ha itt keres..))))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: gerocarp (75023)
Kiskukacka Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75031

Heh. Ez érdekes. Ilyen minden fórumra kellene.

 

Konkrét példa:

krétás topikban kérdeztem három éve, hogy nyáron csúcsidőben kb mennyibe kerül Magyarországról egy krétai nyaralás. Elmondtam, hogy legalább reggelivel, és 5 felnőttnek. Hozzátettem, hogy nem otthon élek, és az utazási irodák hirdetett áraiban elvesztem. Az első reakció egy őskrétaharcosnőtől volt, aki azon kívül, hogy minden reggel afrodité formájút fektet a klotyóba, úgy kiosztott engem, mint még soha sehol máshol nem. Azt mondta, hogy nem érti, miért várom el, hogy mások foglalják le az utat helyettem. És hogy miért akarok homokos tengerpartot, mert a krétai kavicsosnál különb nincs.

 

Krétát azóta is a fitymakalapokkal azonosítom (sajnos ebben a hitemben még nem tudott megváltoztatni senki), és inkább mentünk Zakynthosra.

 

Szóval, ha valaki jön a London utazástopikra és 150ezredszerre kérdezi meg, hogy hol lehet ojszer kárdot venni, akkor én azt 150001re is meg fogom válaszolni. Egyrészt, mert a kereső sokszor marék krétai kavicsot sem ér, másrészt meg én nem akarom, hogy Londont ugyanolyan öntelt hálidéjsznobokkal azonosítsák, mint én Krétát.

 

 

UI: a Római utazós topikban is vannak ősutazók, akik csak itáliánóul tudnak írni, meg összevesznek a ristretto meg az espresso különbségén, és lefikkantanak mindenkit aki nem minimum egy pasta napolitanaval indítja a szombat esti vacsorát, természetesen házi tésztából, amihez a tojást minimum egy toszkánai tiknak kell adni a tojást. Párizs topik dettó. Arra viszont egyik elvakult se figyelmeztet, hogy figyu, piscsikélni nem fogsz tudni Párizsban sehol, és számíts arra, hogy a Szajnapart össze van pisálva, Rómában pedig a román koldusok minden sarkon bepróbálkoznak.

 

Rant over.

Előzmény: seci (75025)
Némedi László __ Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75030

http://nol.hu/gazdasag/nevtelen_feljelentesek_ozone_erkezik_a_nav-hoz

 

Tavaly több mint 35 ezer közérdekű bejelentés érkezett a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz (NAV); ezek 55 százaléka névtelen - írja a Napi Gazdaság.

A bejelentések java értékelhetetlen, mert nem tartalmaz kellő mennyiségű konkrétumot.

11 ezer esetben indult a közölt információk alapján vizsgálat.

 

csak összehasonlításként az előző adathoz...

Előzmény: Némedi László __ (74960)
Zlot Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75029

Ezen en is elmosolyodtam :)

Előzmény: KawaBazsy (75028)
KawaBazsy Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75028

"..Ez fórum, nem chat. Főleg ebben a topikban, ahol - kivéve DSZ - dolgoznak is a népek.."

 

Ezen már elsőre is visítottam.. :-)))))

Előzmény: KawaBazsy (75027)
KawaBazsy Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75027

Sztem majdnem te vagy itt a legöregebb bölény.. :-)

Előzmény: seci (75025)
Zlot Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75026

Es meg mindig nincs vege a "viharnak"

 

A vonatok a mai nap meg mindig nem jarnak rendesen. Kelet Angliat eleg durvan erintette a tegnapi vihar. Erdekes modon tegnap reggel felkeltem es nem tunt nagyobbnak mint egy normalis szeles nap. Viszont "exposed" teruleteken eleg nagy pusztitast csinalt. Felboritott egy double decker buszt, utasokkal, kamiont, kidontott fakat, keriteseket, lampaoszlopokat, hazak falat vitte el, kofalat dontott le, szoval frankon megbenult a kornyek. Bealltak az utak, nem jartak a buszok sem, mindenhol letort gallyakon es faleveleken hajtottam at kocsival. stb. 

 

Nem lattam meg ilyen kaoszt miota itt vagyok. 

 

Es szinte teljesen "eszrevetlen" volt a lakasombol "atelve"

 

 

seci Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75025

Lattatok?

 

Közkívánatra, valamint az újoncok és a forróbb fejű őstagok okulására az alábbi szösszenetet kéretik elolvasni mindazoknak, akik először járnak itt és azoknak, akik csevegni kezdenek friss topiklakóinkkal:
Óda újoncainkhoz és az öreg bölényekhez

 

:D

-seci

Kiskukacka Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75024

Óóó Köszi Seci, hogy eszedbe jutottam!

 

Ahogy olvastam lejjebb a felvetést én is egyből gondolkozni kezdtem. De tényleg nagyon fontos, hogy mit akar fotózni. Embereket? Irodait, vagy punkosat? Épületeket, modernet vagy régit? Tömegközlekedési eszközöket?

 

Kacifántos a kérdés az biztos! :)

 

 

Előzmény: seci (75012)
gerocarp Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75023

Nemzetközi Magyar Nagyvállalat, vezető kvalitású együttműködő partnereket keres, piacbővítés céljából.

 

Érd.: flavonmax.gerijam@gmail.com

Némedi László __ Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75022

sajna az esztétikai fényképezésben nem tudok segíteni, én a világot mindig a múlt alapján szemlélem. Tehát pl egy "régen és most" képsorozat jobban leköt, mint lefényképezni a Big Ben-t (13. milliomodként, bár megtettem, de csak a családnak :))

 

Most pl Barking régi képeket nézegettem, és lehet hogy csinálok összehasonlítást a múltjával kapcsolatban.

 

Egyébként, ha nem épületeket akarsz fényképezni, akkor érdemesebb inkább külvárost fényképezni, ahol lehet jópofa emberi sorsokat fényképezni (ami talán többet is elárul Londonról, a mint a szabványképek). Pl Hounslow nappal, mintha kis India lenne... :))

Caitlin Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75021

amint lesz rendes gepem en a metroallomasokat (is) akarom bejarni.meg mindig kedvenc a westminster

Előzmény: Georgepictures (75009)
aknot Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75020

Ha az építészetet, az érdekes 'zugokat' szereted, akkor érdemes végigsétálni a Thames Path-on (asszem így hívják, nagyjából a Temze partján vezető csak gyalog út) mindkét oldalon a Towertől a Blackfriars Bridge-ig, sőt, csak a Millenium Bridge-ig (gyaloghíd a St Paul és a Tate Modern között) az északi oldalon, és onnan vissza a délin.

Ha az igényes modern építészetet szereted, akkor Canary Wharf. Ott viszont sok helyen nem nagyon szeretik, ha fotózol. Kicsit paranoidok... (ezért nincsenek /nagyon/ szemetesek sem ezen a környéken, a Tube-ban meg egyáltalán)

Előzmény: Georgepictures (75009)
aknot Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75019

Neeem, csak poén volt. Elég régóra élek itt ahhoz, hogy ilyenbe ne akarjak belevágni. (Meg két szomszéd is most csinált házbővítést, tanulságos)

Bár elég régóta élek itt ahhoz, hogy jó kivitelezőt már találjak. Csak egy tudomisénki által approveolt, megfelelő certificatekkel rendelkező építész kellene. (De lehet, hogy lassan az is kerülne.)

De nem, nem akarok építkezni. Egyelőre még költözni sem. 

Előzmény: Clan Donnelly (75017)
mert mindig a hoki Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75018

Ha vindózos a géped akkor ez valami bacillus lehet. Vannak temp-file támadási módszerek, annak lehet egy félresikerült változata amit látsz.

Előzmény: Törölt nick (75014)
Clan Donnelly Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75017

Annyira nem lehetsz magadon kivul.. Építkezni???????????????

Előzmény: netszkvid (75007)
Felix Assorted Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75016

Latvanyossagok attol fuggnek, mennyi idod van, meg hogy mi erdekel. Nagy reszuk zona 1-ben van es gyalog a legjobb bejarni, foleg, ha fotozol.

Ha meg erre jarsz, keress meg. En nem latom a privat cimedet es az enyem sem publikus.

Előzmény: Georgepictures (75009)
seci Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75015

Valami nagyon elkuszalodott ott. Toltsd le ezt es installald fel: http://www.videolan.org/vlc/index.html

Ennek nem kell semmi extra.

Es futtass le par virus/malware ellenorzo programot...

-seci

Előzmény: Törölt nick (75014)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75014

Seci és hozzáértők! Bocs, hogy ide írom, de hátha tudtok segíteni... számtech gondom van. 

Ha filmet akarok megnyitni, mindig keres egy telepítendő fájlt a temp könyvtárban. Ugyanezért nem tudok telepíteni semmit, minden telepítés és frissítés leáll, ugyanis szintén tempből keres mindig más telepítőfájlt, amit persze nem talál. 

Most ráadásul szőrén szálán eltűnt az sql szerver a gépemről. (ez annyira nem is lényeg, már ha az eredeti programot tudnám frissíteni, telepíteni) 

Ráadásul a tempet folyaatosan szemeteli oyan szinten, hogy én még ilyet nem is láttam. 

Hogyan tudnám megcsinálni, hogy ne mindig nemlétező fájlt keresve akarjon telepíteni? 

Bármilyn segítséget, ötletet megköszönök... 

seci Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75013

Ha belso tereket fotozol, akkor Elthem Palace (http://www.elthampalace.org.uk/ http://stargate.inf.elte.hu/~seci/foto/2006A/20060910/) is erdekes lehet szamodra.

-seci

Előzmény: Georgepictures (75009)
seci Creative Commons License 2013.10.29 0 0 75012

Olvasgass vissza itt is egy kicsit http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9165246&la=127585226 vannak jo tippek.

Meg ez is eleg jo http://www.londonkalauz.hu/

 

Kiskukacka is lehet, hogy tud mondani egy par jo helyet - persze tudnia kellene, hogy mit is akarsz fotozni!

 

-seci

Előzmény: Georgepictures (75009)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!