Keresés

Részletes keresés

dr.dent Creative Commons License 2004.05.31 0 0 768
Sziasztok!

06.08-án kell Sartiban (nyereményút) lennünk -2hét-(autóval) ,ha élve megérkeztünk beszámoló jön...:)
Ha nem jutottunk el Sartiban,azt majd ugyis látjáto a hiradóban...

Mcsaba 111 Creative Commons License 2004.05.30 0 0 767
Sziasztok!Sartiba megyünk kocsival 06.14.-én indulunk.Akinek van kedve velünk utazni konvojban az jelentkezzen.Egyébbként 3 gyerekkel utazunk és nem voltunk még görögben ezért valaki írja már meg ,hogy hol vannak a Meteorák.Köszi ,várom válaszotokat!
k.valcsi Creative Commons License 2004.05.24 0 0 766
Szia Matyóka!
Mi az Atlasz biztosítóval kötöttünk biztosítást. Szúnyog akad, de nem vészes. Főleg szürkületkor volt a tengerparton, de nem sokáig. Azért nem árt ha visztek szúnyogriasztót. Nálunk mindíg van szobai és kültéri, mivel szeretünk kiülni az erkényre este. Lehet kapni az Illatszerboltban Vape stiftet is, ami a szúnyog vagy medúzacsípésre jó.
Üdv. k.valcsi
Előzmény: Matyóka (761)
k.valcsi Creative Commons License 2004.05.24 0 0 765
Szia Gyap!
Sarti nagyon jó választás volt. Nekem jobban tetszett mint Apstrovalta vagy Parália. A Kozmas apartman sajnos akkor még nem létezett mikor én nyaraltam ott, de az Apollon Travellel utaztam már Stavrosba és nagyon korrekt leírást adtak az apartmanokról. Valószínű, hogy Sarti üdülő részén található és nem az ófaluban. Sartiról térképet, bővebb leírást és képeket találsz a http://sarti.fw.hu honlapon. Érdemes megnézni, sok hasznos információ van rajta.
Üdv. k.valcsi
Előzmény: Gyap (760)
kislány 19 Creative Commons License 2004.05.23 0 0 764
Nem tudom. Miért te kire gondolsz? Ismered??? :))
Előzmény: Törölt nick (759)
Nonamekata Creative Commons License 2004.05.22 0 0 763
Mi valahol Blagoevgrad környékén szeretnénk Bulgáriában megszállni, mert akkor esetleg megnézhetnénk a rilai kolostort, ha időben odaérnénk.
Előzmény: hybe (762)
hybe Creative Commons License 2004.05.22 0 0 762
Szerintem inkább Bulgáriában keress tranzitszállást, vagy foglald le előre ha teheted ! Szerbiában - szerintem, és kokak szerint sem - túl bizalomgerjesztőek a panziók, szállodák. Látnivalóban meg Bulgária is igencsak bővelkedik ! Bát ha tranzitnak kell, akkor meg olyan mindegy, hogy milyen a táj, nem ?
Előzmény: Matyóka (761)
Matyóka Creative Commons License 2004.05.22 0 0 761
sziasztok Sartisok!

Mi június 14-én indulunk! Mivel négy gyerekkel (4-12 évesek) megyünk egyénileg autóval az után érdeklődnék, hogy Nis vagy Pirot környékén tudtok-e ajánlani olcsóbb szállást, vagy kempinget. Lehetőleg olyan környéken, ahol látnivaló is van: tó, erdő, ahol lehet egy kicsit sétálni, kirándulni.
Érdekelne még, hogy mi a tapasztalatotok Sartiban van e sok szunyog?
Utazási biztosítást kötöttetek-e és melyik biztosítónál?
Előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat!
Jó nyaralás mindenkinek!

Gyap Creative Commons License 2004.05.21 0 0 760
Sziasztok!

De jóóóó! Ha minden jól megy az idei fő nyaralásunk SARTIBan lesz!
Igyekeztem visszafelé olvasni de közben már merültek fel bennem kérédések!
Azt már látom a cél állomással nagyon jól döntöttünk, mert Asprovalta 2x, és Parallia után ismét szép helyre megyünk! Nekem egy valami ütötte meg a szememet ami a szállásunkat érinti, ami konkrétan a Kosmas apartman! Mi ugyanis sikeresen oda választottunk, de itt bele olvasva az írásokba lehet nem jól döntöttünk????
Az Apollon travel tájékozójában az alábbi írás szerepel: FEKVÉS: Sarti központjától kb 500m-re a homokos tengerparttól kb100m-re található! Az apartman 2002-ben épült szépen igényesen berendezett!!!!!!!!

Várom szíves válaszokat!

Üdv: Gyapi

Ui: Ha valaki augusztus 6.-ai indulással egyénileg utazik s van kedve konvojban utazni / ami eddig 2 kocsiból áll / nyugodtan dobjon meg egy levéllel!

kislány 19 Creative Commons License 2004.05.17 0 0 758
SZiasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni. Sartiban van egy palacsintázó és ott dolgozik egy Jorgos nevű fiú. Tud valaki valamit róla?? Nagyon örülnék ha írnátok.
Köszi
gy_sanyi Creative Commons License 2004.04.30 0 0 757
Akkor ez elég zsákba macska dolog lesz de hátha pozitívan fogunk csalódni a dologban
Előzmény: Nonamekata (756)
Nonamekata Creative Commons License 2004.04.29 0 0 756
Csak annyit, hogy az idei szezontól van vele szerződése a Grand Toursnak.
Előzmény: gy_sanyi (755)
gy_sanyi Creative Commons License 2004.04.27 0 0 755
Senki nem tud semmit a Holiday apartmanról???

isorosi Creative Commons License 2004.04.23 0 0 754
Látod Sanyi, én mondtam, hogy július 20-tól menjünk! :-)
Nonamekata Creative Commons License 2004.04.22 0 0 753
Mi is a Holiday apartmanban foglaltunk helyet, mivel ez volt az egyetlen ahol van 6 ágyas apartman Sartiban. Én telefonon beszéltem a Grand Tours főnökével és azt ígérte, hogy májusban megy Sartiba és tájékoztat a felújítás állapotáról. Egyébként neki azt ígérték, hogy a szezonra minden rendben lesz. Ja, mi júl.20-tól megyünk autóval. Jön még akkor valaki?
Üdv: Kata
Trixy Creative Commons License 2004.04.22 0 0 752
Elnézést, az időpontot nem vettem figyelembe: mi július 27-től megyünk, akkortól már nem volt hely!

Nem tudom, én itt olvastam először erről a Holiday app-ról, azt irogatta mindenki, hogy nagyon jó a hely, és idén egy felújításon is átesett!

gy_sanyi Creative Commons License 2004.04.22 0 0 751
Trixy!

Én nem találok lejebb sem infót a Holiday apartmanról! Ugyhogy ha valakinek van erröl valami infója akkor kérem ossza meg velem!

Szevasz ISOROSI!

Neked is foglaltam szálást ne izgulj! Ugyhogy hamarosan indulhat a buli!

Várom az infókat!

Üdv.
Sanyi

gy_sanyi Creative Commons License 2004.04.22 0 0 750
Én ma délután foglaltam a GrandTours-nál 3 kétágyas apartmant és még állítólag van nekik egy két szabad apartmanjuk! Mondjuk mi Julius 6-tól megyunk! Nem tuja valaki, hogy a földszinti apartman az szarabb-e mint a többi???
isorosi Creative Commons License 2004.04.22 0 0 749
Melyik utazási irodánál foglaltatatok és milyen dőpontra a Holiday apartmanban?
Trixy Creative Commons License 2004.04.22 0 0 748
Hát... nem akarlak elkeseríteni, de mi 3 héttel ezelőtt folgaltunk le abban az app-ban 4 szobát, és már akkor alig volt hely. Aztán a múlt héten egyik srác kitalálta, hogy jönne velünk, és már nem volt szabad szobájuk.
Amúgy mi is most megyünk először, reméljük, hogy nagyon jó lesz! Amúgy ha kicsit lejjebb olvasol, van egy csomó hozzászólás ezügyben!
Előzmény: gy_sanyi (747)
gy_sanyi Creative Commons License 2004.04.22 0 0 747
Hello!

Tud nekem mondani valaki valami referenciaértéküt a Sarti Holiday apartmanról??? Én még nem voltam Sartin de nyáron leszek és most készülök lefoglalni az adott apartmanházban egy pár apartmant! Várom a véleményeket....

Köszi az infót előre is

Üdv.
Sanyi

Naccsabi Creative Commons License 2004.04.15 0 0 746
Azt sajnos nem tudom.De próbálok utána nézni. Ez az apartman ugy tudom vmi templom mellett van.
Előzmény: k.valcsi (745)
k.valcsi Creative Commons License 2004.04.15 0 0 745
Semmi gond! Kerestem a Sarti térképen is ahol fel vannak tüntetve az apartmanok, de ott sem találtam sajnos. Nem tudod véletlenül, hogy idén kié a Gallini? Üdv. Valcsi
Előzmény: Naccsabi (743)
Nonamekata Creative Commons License 2004.04.14 0 0 744
Sokáig én sem tudtam üzenetet küldeni, aztán rájöttem, hogy ha a Norton internet security-t ideiglenesen hatástalanítom, akkor hajlandó elküldeni a gép az üzenetet.
Üdv:
Kata
Előzmény: Naccsabi (743)
Naccsabi Creative Commons License 2004.04.14 0 0 743
Elnézést kérek!Rossz nevet adtam meg a helyes név -Sarti Melissi apartmanház **.Azért nem tudtam előbb válaszolni mert a forum hol elfogadja a felh.nevem hol pedig nem és nem mindíg irja ki a hozzászólásomat.köszi az infót.
k.valcsi Creative Commons License 2004.04.14 0 0 742
Szia Naccsabi!
Nem biztos, hogy ugyan arról az apartmanról van infó ezen a lapon (www.sunair.hu/programhtm/melissa.htm) , mert ez csak valahol Sarti környékén van.
Üdv. k.valcsi
Előzmény: Naccsabi (740)
Nóra Baba Creative Commons License 2004.04.12 0 0 741
Szia medit53!

Várom a képeket és előre is köszönöm őket!
Idén merre mentek nyaralni?
Majd írj!
Üdv: Nóra

Előzmény: medit53 (739)
Naccsabi Creative Commons License 2004.04.12 0 0 740
Köszönöm mindenkinek a segítséget!Sartiban a Melisa apartmanról tud valaki vmit?
medit53 Creative Commons License 2004.04.11 0 0 739
Kedves Nóra baba.Egy kissé elkalandoztam,ne haragudj,hogy nem válaszoltam eddig.Az az igazság,hogy tengernyi képem van minden nyaralásunkról,de nem tudom,hogy hogy kell feltenni.Ebben a témában teljesen kezdő vagyok.De amint kitanultam a dolgot,küldök képeket!
Üzenet Bódinénak!!!!!!Többször is próbáltam válaszolni a mailban küldött kérdésedre,de mind visszajött!Vagy a címeddel van gond,vagy tele van a póstaládád.Próbáljuk meg újból.
Toroni-vel kapcsolatban: tavaly jártunk arra szeptember első napjaiban,de csak átutazóban.Béreltünk egy autót 3 napra és körbe jártuk Kassandrát és Sitoniát is. Nagyon szép a partja,egy csöndes kis falucska.Nagy élet nem volt, és szerintem nem csak az utószezon miatt.Aki a nyüzsit szereti annak inkább Sartit ajánlom.Toroni inkább a pihenni vágyóknak való, vagy olyanoknak,akik kocsival mennek, és mobilak,tudnak mászkálni a környéken.
k.valcsi Creative Commons License 2004.04.09 0 0 738
Szia Naccsabi!
Az Apollon Travelnek jó árai és apartmanjai vannak. Április 14-ig ha lefoglalod a szállást utazással együtt nagyon nagy kedvezményt adnak. Lehet persze csak apartmant is foglalni utazás nélkül. A Dias Zeus utazási iroda ajánlatai sem rosszak. A Grand Tours apartmanja elég messze van a bevásárlási és szórakozási lehetőségektől. De persze Te tudod, hogy mit szeretnél. A Halkidiki Tours "Triphon" apartmanjában már voltam. A 2-3 ágyasasok tengerre néznek, a nagyobbak nem. Csak egy út választja el a tengertől. Nem a központban van, de nem messze tőle. Vásárlási lehetőség (közért, pék, zöldséges) a közelben van.
Üdv. k.valcsi
Előzmény: Naccsabi (736)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!