Keresés

Részletes keresés

Zoltán Muzsai Creative Commons License 2013.05.19 0 0 391

Halihó!

 

Nem tudja valaki a "TOLNAI ELEKTRONIKAI KUTYA" elérhetőségét?

Kéne pár szót váltani vele,de folyamatosan cserélgeti a számát, a piszkos kutya!

pesta8 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 390

Akkor nem voltam titokban eddig sem? Tetszik, de egy 50-esnek jobban orulnek.

Előzmény: triker (389)
triker Creative Commons License 2013.03.18 0 0 389

Tudom, olvastam a nagy APE-t, gratulálok hozzá, nekem kicsi 50-es van.

Előzmény: pesta8 (388)
pesta8 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 388

Persze! Meg korcsolyaval. Haromkereken nem volt hideg? Mar nekem is van:-)

Előzmény: triker (387)
triker Creative Commons License 2013.03.18 0 0 387

Hello! Miért vettem volna elő , talán kiraktátok már a bójákat az új pályára? A háromkrékkel mentem már! üdv!

Előzmény: pesta8 (386)
pesta8 Creative Commons License 2013.03.17 0 0 386

Triker! Itt a tavasz:-) Elovetted mar a jetet?

Előzmény: triker (385)
triker Creative Commons License 2012.08.29 0 0 385

Hello Pesta. Igen, az enyém is Lidis volt és mivel a gumi ruhák az idő folyamán összemennek én meg ellenkezőleg, igy tavasszal vevő leszek egy nagyobbra a lidlben. Ezért nem is bánom, mert szűk volt. 

Előzmény: pesta8 (383)
KawaBazsy Creative Commons License 2012.08.29 0 0 384

 Az MX-5 jó poén volt, de az (is) csak játszani jó, úgyhogy egykutya. :-) Nézelődök egyelőre, magamat ismerve csak akkor vásárolok, h ha vmi kihagyhatatlan ajánlattal találkozom, így eladáskor minimalizálható a kipróbálás ára. De azt azért tudom kell, h mire (típus, modell, jellemzők) érdemes vágynom.. :-)

Előzmény: triker (382)
pesta8 Creative Commons License 2012.08.29 0 0 383

Hatakko mostakko en ezt nem ertem? Mx5? Marmint a Mazda? Vegulis! Abban is csak ket hokedli van:-)

 Lementem Domboriba, megkerdeztem egy havert, akinek a gyerekei ott strandolnak, de nem talalkoztak jetes ruhaval. Sajnalom. Hulyeseget felreteve, en is vettem anno a Lidl-ben ha jol emlekszem rovid ruhat es hosszut is. De mar kinottem:-)

Előzmény: triker (382)
triker Creative Commons License 2012.08.29 0 0 382

Hello! Még egy-két dolog. Van közeledben szabad, vagy fizetős víz? Fogyasztás 20l/óra ,vagy több. Téliesítés, tárolás, futó vizsga stb... Az MX5 20 literból legalább 2 óra élvezetet ad és azonnal. Nem kell húzni, sólyázni. Persze ezt most szárazon mondom. Ha a vizen lennénk valószínű mást mondanék. Azért ne fogd miattam vissza magad. Hajrá

Előzmény: KawaBazsy (381)
KawaBazsy Creative Commons License 2012.08.29 0 0 381

Köszi, akkor ezek szerint érdemes a 4 ütemet preferálni..!

Előzmény: pesta8 (380)
pesta8 Creative Commons License 2012.08.29 0 0 380

Szia! En ugy gondolom elsosorban a ketutemuek hibaja a viszonylag nagy teljesitmeny miatt van. Mig egy Wartburg a 900 kobcentimeterevel 30-35 loeros, ugyanakkor egy 950-es Sea-Doo a Rotax motorral 135 loeros. Lehet nem jo pelda, de a kulonbseg akar 4-szeres is lehet. Ezt a kulonbseget a motor tuningolasaval elo lehet csalogatni, ami a tartossag rovasara megy. A tartossagot lehet novelni, ha a gazda nem muszaki analfabeta, ha esetleg az is, hallgat a tapasztaltabbakra. Gondolok itt a jo minosegu olaj hasznalatara, ha valaki hideginditas utan azonnal nyelgazon hasznalja, teliesites elhalasztasa, stb.

 A negyutemueknel is fontosak ezek a dolgok. A szivomotorok szerintem sokuzemorat elmennek, a turbosnal (kompresszoros) megintcsak vannak ovintezkedesek, amiket erdemes betartani. Persze mint mindenhol, itt is vannak ellenpeldak

Előzmény: KawaBazsy (379)
KawaBazsy Creative Commons License 2012.08.28 0 0 379

 Sziasztok! Egy ideje nézegetem a jet-ski-ket, s feltűnt egy dolog a hirdetésekben. Elég sokat látok ekkor vagy akkor felújított motorral, fiatalokat is, de nem értem, miért van ez. Ezek a gépek is üzemórásak, mint a versenymotorok, s X időközönként felújítandóak? Legutóbb egy Yamaha VX 110-essel mentem, amiben azt írják, h R1(motorkerékpár) eredetű a motor. No most abból a leggyengébb is 150 lóerős (ez ugye 110), s elég tartós darab, nem értem akkor, h miért van ennyi felújítás..

pesta8 Creative Commons License 2012.08.22 0 0 378

Igen, ott voltunk. M9-rol nem lehet teljesen a partot megkozeliteni autoval. Azon az oldalon nem lehet jetet lerakni sajnos. A masik oldalon tettuk le a hid labanal, bar annak a megkozelitese is eleg korulmenyes. Szekszard felol a Keselyusi uton Az M6-ost keresztezve egeszen ki a Gemenci erdoig, onnet a Sio-zsilipen at a toltesen lehet megkozeliteni az M9 hidat alulrol. Ez kb 5-6 km gyatra minosegu utat jelent, a vegen tehenszarral cifritva. Lerakas kizarolag osszkerekes jarmuvel, tankkal vagy lovak segitsegevel:-) Amugy szivesen lattunk volna, jol sikerult a vasarnap is. Vegyesporkolt volt kaposztasalataval. Hetfon is atmentunk, grilleztunk. Homokos a part, szepek voltak a lanyok, mindenki csak a sajatjat figyelhette, nezhette! 

 Szombaton megjelent a vizikozeg is, de csak a figyelo allaspontot vettek fel.

 A sotvadkerti fagyit kar lett volna kihagyni, par hete mi is voltunk a parommal. Vagy 30 motor bizton volt, javareszt Goldwing-ek.

Előzmény: triker (377)
triker Creative Commons License 2012.08.21 0 0 377

Hello Pesta, nagyon jó hely lehet az a homokos part. Ha jól láttam felülről, akkor a hídtól délre az alföldi oldalon voltatok!? Hogyan lehet oda lejutni? Az M9 felöl nem volt lejárat. 

Amugy a motorosok csak tespedtek, igy egy nagy fagyi Soltvadkerten és kis kerülővel irány haza. 410km lett...

üdv.triker

Előzmény: pesta8 (376)
pesta8 Creative Commons License 2012.08.20 0 0 376

Triker!

 Tegnap hallottuk a dudaszot delelott es delutan is. Hat nem semmi a teljesetmenye. Remelem jol sikerult a motoros osszeroffenes.

triker Creative Commons License 2012.08.15 0 0 375

Elment

Előzmény: pesta8 (374)
pesta8 Creative Commons License 2012.08.15 0 0 374

Kuldj ram egy emilt, en nem tudom a tiedet megnyitni, valamiert szarakodik a gepem. Oda elkuldom az emailt, amit kaptam. Benne van a helyszin terkeppel.

Előzmény: triker (373)
triker Creative Commons License 2012.08.15 0 0 373

Lehet, hogy Dusnokon leszek. Átmennék és megnézném a terepet. Pontosan hol is lesz? Térképen meg tudnád mutatni? Solya van a lerakáshoz?

Előzmény: pesta8 (372)
pesta8 Creative Commons License 2012.08.15 0 0 372

Igen lesz. Ha jonnel, illetve barki, szivesen varunk. De elore leszogezem, semmi extrara ne szamitson senki, ideiglenes a lerakasi lehetoseg, termeszetesen segitokeszek a kollegak es pici hely van a kicuccolasra (pokroc, sator, stb.).  A viz nehol foltokban hinaras. Ha esetleg valami csoda fojtan zoldutat kapnank, akkor akar sajat erobol is csinalnank egy korrekt placcot, kipucolnank a hinarat meg mittomen. De amig ideiglenes a dolog, addig senki nem teszi bele a penzet es az energiajat.

Előzmény: triker (371)
triker Creative Commons License 2012.08.15 0 0 371

"ha minden igaz, 18.-an lesz. " 

Lesz??

Előzmény: pesta8 (369)
pesta8 Creative Commons License 2012.08.02 0 0 370

Szia! Ha el szeretned adni, ide is feldobhatod keppel es par jellemzovel (evjarat, kobcenti, papir, futo, stb. ). A bukoslusszt a jetline es a jetpower oldalain talalhato elerthetosegeken megerdeklodheted. Ha ideiglenesen akarod megcsinalni, akkor egy kabelkotozovel is segithetsz rajta.

Előzmény: zsolti1206 (368)
pesta8 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 369

28-an volt egy lehetoseg, bar azt az utolso pillanatban tudtam meg. Szalkot terveztem erre a hetvegere, de inkabb Dombori lett belole. Most nem volt kozel sem olyan nagy feneke az egesznek, nezelodo is keves volt. A kovetkezo, ha minden igaz, 18.-an lesz. 

zsolti1206 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 368

Sziasztok! Az a helyzet hogy tegnap hozzájutottam egy jet-hez, egy bombardier seadoo sp-hez! még sosem volt jetem és az a helyzet vele hogy a bukóslusz elkopott rajta igy nem is lehet inditani csak ha leveszed és benyomod a gombot...

Az lenne a kérdésem, hogy hol tudnék szerezni rá egy ilyen bukósluszt meg markolatot??

És ha tudtok valami jó helyet ami közel is van és viszonylag olcsón kilehetne probálni azt is megköszönném!

Egyébként a jet-ski eladó utánfutóval! segitségeteket előre is köszönöm!;)

triker Creative Commons License 2012.07.29 0 0 367

Szia! Mikor lesz a következö "szabad hétvége"?

Előzmény: pesta8 (366)
pesta8 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 366

Itt aztan jol elhanyagoltuk a dolgokat. Szia!

 Az iden meg csak egyszer raktam le a jetet, szabad hetvege volt csak ugy minden felhivas nelkul a Fadd-Dombori holtagon. Elvileg meg ketto ilyen lesz az iden. Meg a vegen lesz valami. 

 Olajra valaszolva, men tudom milyet hasznalok, valami Angol gyartmanyu, de mar varom, hogy elfogyjon. Kb.2 evvel ezelott vettem 25-30 litert, azota azzal megyek. Kocsonyava surusodik a doboz aljan, fel kell razni betoltes elott, de gondolom ha telre lerakom a gepet, akkor is leul.

 Te voltal mar sokszor az iden? En ha jo lesz a hetvegen az ido, akkor Szalkra elgurulok szombaton. 

Előzmény: triker (365)
triker Creative Commons License 2012.07.06 0 0 365

mindenki vizen van?

triker Creative Commons License 2012.05.04 0 0 364

Olcsó és jó TCW3 hol kapható. Van forrásod. Múltkor volt a gumicsónakosoknál, de későn jelentkeztem és elfogyott...

Előzmény: pesta8 (363)
pesta8 Creative Commons License 2012.05.04 0 0 363

Egyelore csend honol. Szezon elejen vagyunk, azert remelem elobb-utobb osszeroffennek a jetesek. Aztan majd csak lesz valahogy. Biztos ami biztos, en mar beinditottam a gepet.

Előzmény: triker (360)
bmwlaci Creative Commons License 2012.05.02 0 0 362
Gersekarátról van valami infója valakinek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!