Keresés

Részletes keresés

Dulifuli Creative Commons License 2006.06.13 0 0 197
Nincs mit. De biztos, hogy az a Profiles a Program Files alatt volt? Milyen oprendszered van?
Előzmény: csuangce (196)
csuangce Creative Commons License 2006.06.13 0 0 196
Jelentem, megoldottam. Uninstall után a Program Files mappájából a Profiles almappa kivételével mindent töröltem. Újrainstallálás után minden OK, könyvjelzők, jelszavak a helyükön.
Köszönöm.
Előzmény: Dulifuli (194)
csuangce Creative Commons License 2006.06.12 0 0 195
Köszönöm! Midjárt hozzá is kezdek.
Előzmény: Dulifuli (194)
Dulifuli Creative Commons License 2006.06.12 0 0 194
Ha Windows alatt vagy, akkor van valahol a rendszerpartíciódon egy Application Data könyvtár (XP esetében a Documents and Settings alatt, a felhasználóünevednek megfelelő könyvtárban). Az alatt szokott lenni egy Mozilla, abban egy Firefox, és abban egy Profiles. Ebben van egy (vagy több) furcsa nevű könyvtár, ezek az egyes profiloknak az alapkönyvtárai. Ha megtalálod a sajátodat, akkor abban kell lenni egy bookmarks.html, egy prefs.js, valamint néhány .dat, és .txt állománynak, és esetleg még egy .s kiterjesztésűnek is. Ha ezeket mind elmented a törlés előtt, akkor remélhetőleg a reinstall után vissza tudod állítani a könyvjelzőket és a jelszavakat, de tán még a cookie-kat is.
Előzmény: csuangce (192)
Dulifuli Creative Commons License 2006.06.12 0 0 193
Engem is zavarnak ezek a jelenségek. Nem tudom, hogy a FF reinstall megoldja-e a dolgot, de nem is izgat különösebben, mert egyszer valaki ajánlotta a FlashGet nevű programot, azóta azt használom, és nagyszerűen bevált.
Előzmény: Kreta (174)
csuangce Creative Commons License 2006.06.11 0 0 192
Sziasztok! Segítséget kérek.
Nem rég tettem fel a FF-t. (1.5.0.4) Egy idő óta az előzményeket nem tárolja. Próbáltam beállítani 1 napra, úgy sem. Próbáltam unistall nélkül újratelepíteni, úgy sem tárolja.
Kérdésem:
Ha uninstallálom, megmaradnak a könyvjelzőim és a jelszavaim?
Ha nem, hogyan tudnom ezeket kimenteni és install után visszamásolni?
Lehet, hogy primitív a kérdésem, elnézést, még nem vagyok haladó.
Előre is kösz a választ.
beacska__ Creative Commons License 2006.06.10 0 0 191
Sziasztok!

a kérdésem nem teljesen a Firefox-hoz tartozik, de azért remélem tudtok segíteni :)
egy olyan programot keresek (régebben már használtam, csak aztán valahogy elveszett, a nevére meg nem emlékszem), amibe ha "beraksz" egy-egy honlapcímet, figyeli, hogy az adott oldal frissült-e, és ha igen mikor. a lényege kb annyi lenne, h ne kelljen naponta végignézni a 20-30 kedvenc oldalt, hanem csak azokat, amiken van frissülés.

kösziköszi!
Bea
mue Creative Commons License 2006.06.09 0 0 190
A dolog már meg is oldódott, pedig már jópár hete szenvedtem vele.
Szóval ugy néz ki elég volt egy Clear Download Historyt csinálnom a Tools/Private menüben.
mue Creative Commons License 2006.06.09 0 0 189
Helosztok!

Hasonlo problémám van mint Kretanak.
Amikor bármilyen letöltést elinditok, kb 15 másodpercre lefagy a Firefox, a letöltés méretétöl függetlenül.
Nincs ötletetek?

Probáltam uj profilt létrehozni, de nemtaláltam hol lehet.

Üdv, MUe
atv72 Creative Commons License 2006.06.08 0 0 188
HLP!

eltunt a kedvenclistam a Ffoxbol (1.0.4.):(((((((((( Nem lelem sehol, bookmark-ra keresve is csak egy tok ures file jon elo. Mit lehet tenni?
koszonom elore is,
sm
subcy Creative Commons License 2006.06.07 0 0 187
Hát ez nem jött be. Letiltottam, de folyton létre hoz egy újat más névvel. Így lassan betelítené a lemezt a sok file. Más megoldás nincs a korlátozásra?
Előzmény: smith (186)
smith Creative Commons License 2006.06.07 0 0 186
Első körben vond meg az írásjogot a profiles_könyvtár/akármi/prefs.js állományról. Ott tárolódik e beállítás (is).
Előzmény: subcy (185)
subcy Creative Commons License 2006.06.07 0 0 185

Sziasztok!

 

Firefox-hoz (az új verzióhoz) kellene korlátozás, hogy kliens gépen ne tudját átállígatni a proxy-t meg egyéb beállítást. Létezik ilyen??

Kreta Creative Commons License 2006.06.05 0 0 184
Az eszköztárakon a betűméretet tudom változtatni?
Meg az egész FF kinézetét?
Nema témákra gondolok. A problémám a gnome és a KDE közötti váltásban van. Gnome alatt normális méretűek a betűk, és a könyvjelző eszköztáron minden látszik. KDE alatt elcsúszik és csak a fele fér ki. Bosszantó.
Csimbió Creative Commons License 2006.06.04 0 0 183
Valóban be volt pipálva. Kösz a segítséget. Most úgy néz ki jó lesz.
Előzmény: Kreta (182)
Kreta Creative Commons License 2006.06.03 0 0 182
Ez egy szolgáltatása a FFnek. Szerintem jó.
A szerkesztés->beállítások->haladó->általános Keresés indítása gépelés kezdetekor
nálad valószínőleg be van pipálva.
De ha belekattintasz a beviteli mezőbe, ott villog a kurzor, akkor nem indul el a keresés (elvileg).
Előzmény: Csimbió (181)
Csimbió Creative Commons License 2006.06.03 0 0 181
Láttatok már ilyet? Ha egy honlapon valamit írni akarok, beugrik a kereső, és úgy viselkedik, mintha keresném a szöveget, amit írok. Lent a bal sarokban hiába zárom be a keresőt, nem érdekli, ha írok újra keres. Ha bezárom az ablakot, és újra megnyitom, vagy megjavul, vagy megint keres. Ezt a hozzászólást is kénytelen vagyok IE-ből írni, mert csak keres és keres.
Kreta Creative Commons License 2006.06.02 0 0 180
Holnap megpróbálom.
Köszi a segítséget
Előzmény: Törölt nick (179)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.02 0 0 179
> Lehet hogy egy sika és újra rakás megoldaná?

Lehet, de mielött nekiállnál, probáld ki azt, hogy készitesz másik felhasználod, és az alol probálod ki a letöltést.

> A kiterjesztések és a könyvjelzők profilban vannak, azokat nem érintené?

Ha sikárol beszélünk, az ember elvárna a tényleg 0-ról való elindulást. Vagyis, ha az uninstall nem törli ki ezeket, neked kell kézzel megtenned.

Exportálj ki a könyvjelzőidet sikamika elött.
Előzmény: Kreta (178)
Kreta Creative Commons License 2006.06.02 0 0 178
Az 1.5 már rég kint van úgyhogy fakulnak az emlékek, de mintha ott írták volna hogy töröljem és úgy rakjam fel az újat. Szerintem így csináltam.
1.5 óta meg frissítek.
Lehet hogy egy sika és újra rakás megoldaná?
A kiterjesztések és a könyvjelzők profilban vannak, azokat nem érintené?

ja és most is nekifutottam a letöltésnek, de 80%nál aszonta hogy ő kész van. Aztán egy ftp-s linkről fireFTPvel megoldottam.
Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.02 0 0 177
Hogyan váltottál eddig verziót?

Uninstalláltad a régit, és úgy tetted fel az aktuálist vagy simán ráinstalláltad?
Előzmény: Kreta (176)
Kreta Creative Commons License 2006.06.02 0 0 176
Mindig a legfrissebb FF. Tegnap még 1.5.0.3.
http://ubuntu.hu/index.php?title=Ubuntu.hu:Desktop_CD
innen próbáltam letölteni asszem az első 3linkről, de mind megszakadt.
Ez volt a legutóbb, de máskor is megszakad.

A lassulást sem értem, mert az IE megy párhuzamosan. (pedig nem akarom használni)
Előzmény: Törölt nick (175)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.02 0 0 175
Hányas Firefox?

Esetleg link a letöltésre?
Előzmény: Kreta (174)
Kreta Creative Commons License 2006.06.02 0 0 174
Van egy olyan problémám, hogy nem képes a FF nagyobb filet letölteni.
Tegnap próbáltam egy .iso-t letölteni ami olyan 500 mega volt, és mindig elakadt 100 M környékén. Szégyen szemre IE-vel kellett letöltenem, ami elsőre lehozta.
és
Amikor tölt akkor le is "fagy". Nem kell kilőni, mert ha végez akkor müx, de másik tabon nem tudok semmit csinálni. Ja és szaggat is amíg nincs letöltve az egész álomány. video.google.com-on pl sokszor előjön. 3 megás ADSL szerintem azért nem akkora kaland amin döcögnie kéne.
A gép 2.6 os celeronnal müx. Az lehet ok?
PET SHOP BOY Creative Commons License 2006.05.24 0 0 173
Lehet:(
Előzmény: Kreta (172)
Kreta Creative Commons License 2006.05.20 0 0 172
Lehet, hogy a MSN mint MS termék az exprolert keresi egyből, nem is érdeklni mi van bejelölve.
PET SHOP BOY Creative Commons License 2006.05.20 0 0 171
Be volt (van) x-elve az ellenőrzés:(
Előzmény: Dulifuli (170)
Dulifuli Creative Commons License 2006.05.20 0 0 170
Nem lehet, hogy az IE az alapértelmezett böngésződ? Firefoxban: Eszközök, Beállítások, Általános beállítások, Alapértelmezett böngésző, Ellenőrzés.
Előzmény: PET SHOP BOY (169)
PET SHOP BOY Creative Commons License 2006.05.19 0 0 169
Sziasztok!

Msn hotmailcímem van!

Mikor az msn-ből megnyítom a mélboxomat az expolert használja!
Hol tudnám átállítani hogy a firefoxxal nyissa meg?

Néztem már az msn-be is a firefoxba is de nem találtam:(
Nemrossz Creative Commons License 2006.05.19 0 0 168
Ne is keresd, a fórumszoft zseniális alkotói nem alkották meg a formázást Firefoxra. Nem a Te hibád és nem a Firefox hibája...
Előzmény: Tutus (166)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!