Keresés

Részletes keresés

Butola Creative Commons License 2019.11.03 0 0 27109

Üdv nem szeretnék beleszólni a lentebb folytatott vitába de például a hetekben velem is ugyan ez az eset történt hogy GR Onestát árultam méghozzá reális áron de szintén kritizálták és megkérdőjelezték az árat aztán kiderült hogy tényleg annyi volt az üzletben szóval én sem értem ezt !!

Mrguinness Creative Commons License 2019.11.02 0 0 27108
Mrguinness01@gmail.com
Előzmény: matador01 (27081)
Fingusz Creative Commons License 2019.11.02 0 0 27107

Jó tudni hogy azért vannak még urak !

Előzmény: RatRace (27106)
RatRace Creative Commons License 2019.11.02 0 3 27106

Szeva!

 

Hozd el hozzám, jövő héten csütörtöktől dolgozom, kitesszük annyiêrt amit kérsz érte, ha elmegy, meghívsz egy kávéra, és letudva.

 

 

Előzmény: Röhmers (27104)
-Pentastar- Creative Commons License 2019.11.02 0 0 27105

Mindenki adja el annyiért a dolgait, amennyiért tudja. Minek beleszólni? Persze én is látok sok olyat, hogy valami a "használattól nemesedik", és pofátlanságnak is tűnik néha az ár, de hogy jönnék én ahhoz, hogy megszabjam, hogy mások mennyiért hirdethetnek? A kereslet-kínálat elrendezi majd.

Amúgy olvastam, hogy Ruag patronokkal a GR Onesták 100-120J helyett manapság csak olyan 80-at tudnak valójában. Ennek javítására mit javasoltok? 20,3mm-es gumik használatát, vagy 7-ről 4mm-es furatszűkítő beépítését (ilyen van valakinek eladó?)?
Köszi!

Röhmers Creative Commons License 2019.11.02 0 3 27104

ööö... Izé... Te most tényleg azon vergődsz, hogy nem szólítottalak meg amikor megkértelek hogy hagyjál békén és nem kérek szakmai tanácsokat kéretlenül? 

Neked valami üldözési mániád van??

Amúgy tök igazad van, ez egy fórum. Ahol csevegni lehet. 

Tudod amikor csevegni szeretnék, akkor így kezdem: 

"Sziasztok, mi a véleményetek arról, hogy....."   És akkor csevegünk jó hangulatban. 

Most eladni szerettem volna, és úgy kezdetem: 

"Eladó egy...."

Erre jöttél, hogy hú az nem jó így, drága nagyon, külön jobb lenne. 

De ezt nem kértem. És ha visszaolvasol, megköszöntem az infókat. 

Ha sikerült értelmezni...

Úgy érzem picit elszaladt veled a ló. 

Higgy amit szeretnél, annyira nem érdekel. 

Természetesen személyesen is hajlandó vagyok megbeszélni veled ezt NORMÁLIS hangnemben, egy kávé mellett. 

Nem vagyok provokatőr, sem soknickes. 

Szerettem volna használni a hirdetési lehetőséget, anélkül hogy bárki lefikázta volna az eladás tárgyát. 

Őszintén szólva nem érdekel mit gondolsz, sem hogy milyen negatív véleményfelhőt akarsz rólam gyártan ezekben a pillanatokban. 

Nem engem minősít.  

Mivel sokadjára KÉREM hogy fejezzük be, de TE erre nem vagy hajlandó így ez sem engem minősít. 

Sem a nickem, sem a személyem, sem az eladás tárgya nem kamu, dolgozd fel a saját véleményed mert engem nem érdekel. 

Én itt befejeztem a témát, nem érdekel innentől mennyit pattansz még mint a Duracell nyuszi. 

Hihetetlen, hogy felrakok egy hirdetést, és egyből háború lesz meg személyeskedés, hülyének nézés és hazugság gyártás... 

Pffff......

Na szóval... részemről ennyit erről, nem érdekel az Index fórum önjelölt kiskirály megmondóembere. 

Elfelejted, hogy ezt a szubkútúrát az fegyverek szeretete, tisztelete, és az egymáshoz való normális hozzáállás tartja össze. 

Hogy őszinte legyek, a hozzád hasonlókra semmilyen formában nincs szükségem, mert csak az energiát viszik. 

Egyébként köszi a tapasztalatot miként mennek itt a dolgok. 

Szóval még írogass pár köpködő hozzászólást és érezd magad "nyertesnek". :))

 

 

Szép napot! 

Világbéke! 

 

Előzmény: Putyika007 (27103)
Putyika007 Creative Commons License 2019.11.02 -4 0 27103

"Jézusom....:-DDDD"

 

Bár Én nem vagyok hívő, csak úgy kikívánkozott belőlem, akár mint idézet a hozzászólásodból.

 

"Ebben benne volt a több évtizedes múltad igaz? 

Figyelj, kezdesz felidegesíteni. 

Tiéd ez a fórum, te szabod a felhasználási feltételeket???-"

 

Ezzel most megint hová próbálsz terelni az alap-témáról??????

Ki írt ilyesmit?

 

"Mivel elkezdtél személyeskedni, folytatom."

 

Ki, és hol kezdett el személyeskedni????????

 

Hadd ne idézzem be most az összefoglalód minden pontját, de visszaolvasva az eddig tőled származó hozzászólásokat, kb. 100%-ban mond annak ellent és ez nagyon átlátszó és röhejes!

 

Tudod, ebben az az érdekes, hogy Én is, másokkal együtt, sokáig megpróbáltam segítő szándékú tanácsokat adni, ami több, ellenem irányuló negatív hozzáállás ellenére is megpróbált barátságos maradni.

Aztán jött az a pillanat, amikor te elvesztetted a realitás, a türelem és a jóízlés fonalát és elkezdtél személyeskedni, majd sértegetni és magyarázkodni a hirdetéseddel kapcsolatosan.

Pedig elég lett volna megköszönni a a jótanácsot, függetlenül attól, hogy a jövőben megfogadtad volna-e vagy sem!

Amikor már valaki, így, ilyen módon félremagyarázva, kötözködve, személyeskedve kezdi el megmagyarázni a hirdetését, az már több mint büdös, ahogy mondani szokás, főleg azért, mert senki nem méltatta az árakat, vagy a sokadnickeket, stb. ezért kár volt provokálni, és ilyen látványos "hattyúhalált" előadni, stb.!

Amúgy, csak megjegyzésként a végére, hogy ez nem a Vatera, vagy egyéb eladásra szakosodott fórum, mint ahogy az alapszabályzat és a topikleírás is említi (ha lesz rá egy kis időd olvasd el és lőn megvilágosodás a számodra is, ha képes leszel feldolgozni az ott olvasottakat), hanem egy amolyan "csevegő" fórum, ahol bárki, bármihez hozzászólhat, megoszthatja a véleményét, amíg az megfelel a fórum a tisztesség és az általánosan elfogadott etika szabályainak.

És ez független attól, hogy tetszik-e vagy sem, hogy elősegíti-e, vagy sem azoknak a tisztán-látását, akiket egyes hirdetők át akarnak verni, vagy független-e attól, hogy egyes hirdetők érdekeit szolgálják!

De folytathatjuk tovább, hiszen ezzel, hogy ilyen medrekbe tévedtél egyre inkább kezd gyanússá válni maga a hirdetés is, amit feltettél!

 

 

 

Előzmény: Röhmers (27102)
Röhmers Creative Commons License 2019.11.02 0 1 27102

Jézusom... :DDD Ebben benne volt a több évtizedes múltad igaz? 

Figyelj, kezdesz felidegesíteni. 

Tiéd ez a fórum, te szabod a felhasználási feltételeket???-

-

NYILVÁN semmi okom itt háborúzni, CSAK EGY HIRDETÉST RAKTAM FEL !!!!!!

Ami NYILVÁN téged nem érint, nem vagy célcsoport ! 

Mivel elkezdtél személyeskedni, folytatom. Úgy is ki lesz moderálva hamarosan. 

-

Összefoglalom a kedvedért: 

-Felraktam egy hirdetést, szerintem semmi kivetnivaló nincs benne.

-Az, hogy neked drága, engem nem érdekel, nem érint. 

-Nem kértem eladási tanácsokat, sem szakmai észrevételt.

-Nem érdekel a több évtizedes múltad, hidd el ha megakadok kérdezni fogok. 

-Nem szándékom senkit provokálni, sem hülyének nézni, ergo tőled is ugyanezt várom el. 

-Nem fogok veled, sem senkivel szakmai, eladási, világnézeti témákról vitatkozni. 

-Nem érdekel ki az ügyeletes megmondó és húzóember, akinek az egoját valami sérti.

-Nem érdekel a további fröcsögésed amivel nem engem, hanem önmagad minősíted. 

Tehát: 

Hirdetés marad, és további szép napot! 

:) 

Világbéke! 

Előzmény: Putyika007 (27100)
Putyika007 Creative Commons License 2019.11.02 -3 1 27101

Van akinek ezt hiába is próbálod magyarázni, hiszen még arra sem képes, hogy személy szerint azt szólítsa meg, akivel gondja van!

Jaaa, hogy nem vagyunk "egyformák"????

Hát Én a magam részéről nem is sorolom egy azokat, akik nem  "egyformák"!:-)

Akinek nem inge nem veszi magára, akinek meg megvan a megfelelő intellektusa, az érti mire vonatkozik az "egyformák".

Téged utóbbinak ismertelek, annak ellenére, hogy sokszor voltunk különböző véleményen.

Úgy látom, hogy a fontosabb kérdésekben azért kb. helyén van mindkettőnk értékrendje.:-)

Előzmény: asus43 (27099)
Putyika007 Creative Commons License 2019.11.02 -2 0 27100

Mivaaaaan?

 

"Már jön a sokadiknickes tudom ki vagy rész..."

 

Ezt hol olvastad?

 

"Súgom halkan, hogy nincs másik nickem nem is volt, és többen személyesen ismernek."

 

Ez most hogy jön ide? Ez most éppen most és itt, kit érdekel? Említett valaki ilyesmit?

 

"Honnan  tudod?"

"Szóval lehet személyeskedni, meg álnickeket kiabálni rám, az egésznek semmi értelme."

 

Ezt most kinek szántad és honnét következtetted le, mert Én egyetlen hozzád írt hozzászólásban sem lelek feltalálni még csak hasonlót sem, de mások neked szánt hozzászólásában sem sem!???????

Most komolyan, ez volt az alap, az indok, a kreált indíték, hogy ledegradálhasd azokat, olyanokat, a szájukba adva, akik és amit sosem sosem írtak le neked címezve???????

Fúúúúúú de átlátszó!

Jön a nyálas tempó és amikor ez nem hozza a ez elvárt agresszív viselkedést másoktól, amire lehetne alapozni, amikből lehetne trollkodni,  jönnek a kreált, senki által fel nem vetett témák vádaskodva????????

Te most tényleg csak azért tetted fel így, itt és most a hirdetésed, hogy egy ilyen uszító, megosztó hozzászólással, amit csak úgy belekiabálsz a semmibe, konkrétan senkit sem megszólítva, illetve akár mindenkit, sokakat sértve ezzel (akik akár magukra is vehetnék) "háborúba kényszeríts"?????

Jaaaj, ez nagyon átlátszó és betegesnek tűnő dolog, találj ki mást.:-)

Előzmény: Röhmers (27098)
asus43 Creative Commons License 2019.11.02 -1 2 27099

Szerintem ez egy nivós fórum,azért volt ilyen enyhe a kritika,tudok olyan szakmailag szintén nivós fórumot ahol ha az uj árnál nem 20 százalékkal olcsóbban hirdet valaki akkor enyhén szólva elküldik a busba.Bizony itt beszólogatnak,nekem is párszor,de ez egy fórum ahol beszélgetnek.társalognak tapasztalatokat osztanak meg egymással az emberek,ha valaki hozzászól az nem üzletrontás céljából teszi,hisz ez a fórum nem az üzletelésröl szól,a hirdetett árral nincs bajom az rendben van,csak nem kell rögtön mellre szivni a kritikát.

Előzmény: Toguro85 (27094)
Röhmers Creative Commons License 2019.11.02 -1 1 27098

Srácok! Állj! 

Már jön a sokadiknickes tudom ki vagy rész...

Súgom halkan, hogy nincs másik nickem nem is volt, és többen személyesen ismernek. 

A hangnem azért volt kicsit nyersebb, mert ahogy felraktam a hirdetést azonnal elkezdtétek fikázni. 

És picit érzékeny vagyok arra, ha hülyének néznek. 

Én a fegyverrel nem akarok nyerészkedni, csupán eladni szerettem volna. 

"Kevés olyan van aki pont így ebben a szettben akarja megvenni". 

Honnan  tudod? Lehet, hogy hozzám hasonlóan van olyan aki a classic stílust szereti. Megtetszik neki, nem akar felmenni a Gyöngysorba, nem akarja feltúrni a fórumot egyedi tok miatt és nem szaladgál famarkolatért sem, nem pácolja és festegeti 3 napig, és nem akarja kitapasztalni mi a különbség a 15-16-os gumi közt. 

Szóval lehet személyeskedni, meg álnickeket kiabálni rám, az egésznek semmi értelme. 

Mint mindenhol itt is vannak húzó és megmondóemberek akiknek az is drága lett volna ha 20e rakom fel az egész szettet.  

Javaslom zárjuk le a vitát, mindenki dolgozza fel a sértettségét, és lépjünk tovább. 

A fegyver még mindig eladó, akit nem érdekel NEM VESZI MEG !!!!!!!!!

Részemről ennyi. 

Putyika007 Creative Commons License 2019.11.02 -3 0 27097

Egy korrekt, magát férfias és egyenes embernek tartó egyén felvállalja, hogy ahhoz címezi a hozzászólását, akinek a véleményére, megnyilatkozására, hozzászólására reagál!

Én a magam részéről az ilyen partvonalról bekiabálókat tiltanám ki, mint ahogy NÍVÓSABB fórumokról meg is teszik rögtön!!

Egy korrekt, magát felvállalók közötti beszélgetés, vita, viszont szvsz simán belefér egy adás-vétel topikba, hacsak annak topikleírása ezt nem tiltja!

Előzmény: Toguro85 (27094)
Putyika007 Creative Commons License 2019.11.02 -2 2 27096

"Ne szívd fel magad!"

 

Eszemben sincs "felszívni" magam!:-DD

Nem nagyon született még ember a földön (legalábbis Én még nem találkoztam vele), aki durván ki tudott hozni a sodromból/béketűrésemből/logikai-irányvonalamból (na jó, az EX nejem képes volt rá egy-két kivételes alkalomból, bár továbbra is tökéletes a kapcsolatom vele), így úgy gondolom, maradhatunk a békés társalgás szintjén.:-)

Én a magam részéről főleg szórakozni járok ide és más hasonló fórumokra.

Persze fontos számomra az információ cseréje, a aszakmaiság és a topiktársak valamilyen szinten való meg- és kiismerése is.

Éppen ezért szórakoztat néha egy-egy topiktárs szemellenzős, fröcsögő, internetes kommunikációt gyalázó, stb. megnyilatkozása.

Aztán kicsit utánanézve, átgondolva az általa írtakat, háááááát, hogy is mondjam........, minden esetere onnantól tudom hová tenni a megnyilatkozásait, a magam szempontjából.

Elég nagy biztonsággal az is lejön az ilyen és hasonló üzenetváltásokból, melyik nicknévvel, hol és milyen egyéb nicknevekkel folytattam eszmecserét!

Ami jó is lehet, mert nem kell külön egy amolyan egység- és véleményrendszert felépíteni a további társalgáshoz.:-)

És még mielőtt félreértenéd, semmi gondom veled!

Végre valaki, aki nem fröcsög, hanem megpróbálja észérvekkel elmagyarázni miért is nem reális az árképzése.:-)

Előzmény: Röhmers (27092)
Toguro85 Creative Commons License 2019.11.02 -2 1 27095
Akit meg érdekel az adott eladó típus, úgyis utána fog nézni mi, merre, hol és mennyiért.
Toguro85 Creative Commons License 2019.11.02 -3 2 27094
Leszokhatnátok már arról, (tisztelet a kivételnek!) hogy mások által meghirdetett terméket amit X összegért árul, beszóltok neki, illetve rögtön rontjátok az üzletét azzal, hogy egyből linkelgettek régebbi hozzászólásokat, esetleg honlapokat, ahol jobb áron lehet kapni az adott cuccot. Itt nem arról beszélek, ha valaki 2-3x annyiért akar eladni valamit, mint a bolti ár, hanem ha a legolcsóbb árhoz képest adja 5-10%-al drágábban. NÍVÓSABB fórumokon egy ilyenért rögtön kitiltás jár.
Röhmers Creative Commons License 2019.11.02 -2 1 27093

A farokméregetést is félreértetted, arra írtam hogy "több évtizedes múlttal".... nos attól hogy csak fél éves a fórum nick, gondolod csak pár hónapja vannak fegyvereim? 

Hidd el én sem akarok vitatkozni.  

Egy sima hirdetést szerettem volna közzétenni, de rögtön jött a lefikázás. 

Többek közt ezért sem szívesen fórumozok sem itt, sem a másikon. Erre nekem sem semmi szükségem, csak az energiát viszi. 

Szóval... köszi mindent! 

Világbéke! 

Előzmény: Putyika007 (27091)
Röhmers Creative Commons License 2019.11.02 -1 0 27092

Egyébként nem neked szólt, csak magadra vetted. :))

Köszi az infókat tényleg, de mivel tényleg nem kenyérre kell és ha nem megy el akkor marad így annyira nem életbevágó az eladás. 

Ez egy hirdetési felület, ahol akár a duplájáért is felrakhattam volna. Legfeljebb nem viszik el, tovább görgetnek és annyi. 

Ne szívd fel magad! Egy sima hirdetés volt, ahol a "megunt" vasat szerettem volna továbbadni valaki olyannak aki szintén "szerelmes".  

Még egyszer köszi a segíteni akarást! (nulla irónia!!!!) 

 

"láv#písz#világbéke!"  

 

Előzmény: Putyika007 (27091)
Putyika007 Creative Commons License 2019.11.02 -2 2 27091

Szerinted itt írt bárki is "hőőő-mivan-köcsögnepper" stílusban feléd?

 

"A farokméregetés meg nem az én stílusom több évtized után sem."

 

Úgy érzed, hogy valaki kihívott egy farokméregetési párbajra?

Azért kíváncsi lennék, hogy ezekre miből következtettél, így alig fórumos tapasztalatok alapján?????

 

Szvsz kissé túlreagáltál egy-két hozzászólást (nem csak az enyémeket), amikben Én nem látok sem farokméregetés, sem köcsögneppert leordító stílust, sokkal, inkább segítőkész javaslatokat!

.................. Ezt most inkább jegelem!:-)

Előzmény: Röhmers (27090)
Röhmers Creative Commons License 2019.11.02 -1 1 27090

Azért írtam, hogy "nem vagyok nepper" mert itt azonnali felhördülés van ha valaki nem minimum 70%-al olcsóbban adja mint a bolt.  Szóval a "hőőő-mivan-köcsögnepper" effektust igyekeztem elkerülni. 

A farokméregetés meg nem az én stílusom több évtized után sem. :)))

Köszi az infókat egyébként! :)  "asszimiláltam"  :))   Szép napot! :)

Előzmény: Putyika007 (27089)
Putyika007 Creative Commons License 2019.11.02 -2 2 27089

Ez eseteben elnézésedet kérem!

Én ezt vettem arroganciának a kisérő szöveggel együtt értelmezve: "Nem vagyok nepper (!),", mert ugyan tettem említést nepperekről, de nem a te hozzászólásoddal kapcsolatosan, itt viszont, mintegy........... megemlíted!

Életvezetési tanácsokat nem adnék senkinek, pusztán engedélymentes fegyverekkel való adás-vételben tudok segíteni néhány éves-évtizedes tapasztalatom alapján.:-)

Előzmény: Röhmers (27088)
Röhmers Creative Commons License 2019.11.02 0 1 27088

Semmilyen arrogancia nem volt, tényszerűen közöltem.  

Köszi az életvezetési tanácsokat is! :))

Előzmény: Putyika007 (27087)
Putyika007 Creative Commons License 2019.11.02 -2 3 27087

Te tudod, hogy árulni szeretnéd, vagy esetleg el is adni.

Minden esetre szvsz darabonként sokkal gyorsabban és könnyebben elkelne.

Már csak azért is, mert jó, profi tokot, jól használható és minőségi markolatot sokan keresnek a már meglévő fegyverükhöz, fegyvert meg a gyártó boltjában kaphatóhoz közeli árban inkább ott vesznek lövésmentesen hosszú garanciával.

Még mielőtt erősítenéd felém az arroganciádat, csak jelzem, hogy pusztán jószándékból, javaslatként írtam azt amit, több évtizednyi engedélymentes fegyverekkel való tapasztalatok alapján!:-)

Előzmény: Röhmers (27086)
Röhmers Creative Commons License 2019.11.02 0 1 27086

Nem szedem szét, a bőrtok kifejezetten ehhez a példányhoz lett csináltatva, a famarkolat meg Keserű-féle gyári.  Ha nem viszik el, akkor megmarad, nem kenyérre kell. 

Nem vagyok nepper (!), ez az én saját fegyverem de már annyi van hogy a "megunt" daraboktól megválnék.  

Mind a fegyver, mind a tok kifogástalan és pont annyit érnek amennyiért hirdetem. (minusz 8-10e nyilván)

Ha valakinek ez drága, akkor vegye meg a mintaboltban természetesen. Keressen rá famarkolatot, és csináltasson hordható-rejthető tokot hozzá. 

  

 

Előzmény: Putyika007 (27085)
Putyika007 Creative Commons License 2019.11.02 -1 2 27085

Add el a plusszokat külön (vagy legalábbis árazd be és hirdesd meg), akkor talán könnyebben el fog menni maga a fegyver!

Ez az ár így egyben a szettért nagyon túlhalad az általános "fájdalom-küszöbön".

Nagyon kevesen szeretnék éppen így, éppen ilyen összeállításban megszerezni, a fegyver és a tartozékaik új árához közeli értékéért!

Előzmény: Röhmers (27084)
Röhmers Creative Commons License 2019.11.02 0 0 27084

Egyedi bőrtok ami 18e volt, és famarkolat 10e-ért. 

Előzmény: Blekk Rájgó (27083)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2019.11.02 -1 0 27083

Milyen extra van még, hogy 50%-kal drágább, mint a garanciális bolti új?

 

http://keseru.hu/keseru-revenge-14-m-(acel-dobbal)-gazpisztoly_91/91

Előzmény: Röhmers (27082)
Röhmers Creative Commons License 2019.11.02 0 0 27082

Eladó egy Revenge 14M  Alcéldobos gumis. 

Gyári famarkolattal, érvényes garanciával és kártyával. 

Viselve nem volt, nem hordott darab. 

Egyedileg készíttetett tökéletesen passzoló igényes bőrtokkal. 

Adok hozzá 15-ös, és 16-os gumibogyót. 

Tökéletesen forgat, középre üt, biztosan süt. 

Kb 25 lövés van benne.  

Fix ár: 65 ezer FT. 

Személyes átvétellel Bp 17-16-15 ker, vagy Pécel és vonzáskörzete. (M0)

Email publikus.

https://kepkuldes.com/image/eYtZlu

https://kepkuldes.com/image/eYtfu7

https://kepkuldes.com/image/eYt1og

https://kepkuldes.com/image/eYtQFQ

 

Email-ben is küldök képet.  

 

 

matador01 Creative Commons License 2019.11.02 0 0 27081

Bármit próbálok nem jön,-jött át! Egy sima e-mail-ben talán!?

Előzmény: Mrguinness (27080)
Mrguinness Creative Commons License 2019.11.02 0 0 27080
Próbáld újra.
Előzmény: matador01 (27061)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!