Keresés

Részletes keresés

scarabaeus Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1922
Nem a cím hibás, az a fájl a forum.index.hu-n belül azon az útvonalon van, a tartalmával van gondja.
Előzmény: Törölt nick (1919)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1920
Úgy másfél hónapja ott van az, csak nem érintett olyan sok topicot még...
Előzmény: Törölt nick (1919)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1919
Amikor IE-nél megpróbálok átváltani "Kód" üzemmódra, megjelenik a következő:


Fatal error: Cannot redeclare class nopage in /http/forumv3/php/termekek/index/pages/pages.php on line 16


Ez láthatóan hibás URL, már vagy két napja is láttam, csak nem értem, hogy nem lehet kijavítani? Talán pont emiatt borul a kredenc.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1918
Én a Portable Firefoxot töltöttem le, hibátlanul működik, de a képberakás némileg másképp történik, szokni kell. (Kép helyett csak az img azonosító tag "ugrik" be a hozzászólásba, így kell elküldeni.)
Előzmény: Törölt nick (1916)
Mirrmurr Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1917
CSATLAKOZOM! Nekem is duplaablakozik, nem tudok formázni, kivág néha. HIBAJAVÍTÁST KÉREK SZÉPEN!
Előzmény: milendee (1899)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1915
Persze, épp ezt mondom, elrontották a fórumot. IE-vel nem jó. Azt már neked senki nem javítja ki, Firefox vagy Opera böngészővel tudsz normális bekezdéseket írni.
Előzmény: kavitáció (1914)
kavitáció Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1914
A Bírósági történetek, túlkapások topikban a hsz. bekezdések törlődnek, folyamatossá válnak a szerkesztett sorok. Fejezetek írása kizárt. Kérjük javítani.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1913
A hozzászólásszerkesztő ablak elég viccesen néz ki pár napja, most akkor az Index beállt az alternatív böngészők támogatására?

A problémák miatt még a megrögzött IE használó is kénytelen elővenni más böngészőt, ezek közül többen át is szoknak végleg, kvázi ingyenes Index reklám az alternatív böngészőknek?

Nem beszélve az Indafosos "megyek fórumozni" baromságról, ami már végképp nagyon unalmas, ez most már örökre így marad?

Majd az lesz, hogy tényleg megyek fórumozni. Máshová.
baloldali kisebbség Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1912
A készítőknek voltak elképzelései? Ez újdonság! :)
Előzmény: halacs (1911)
halacs Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1911
Ebben csak az a szép, hogy annak idején az új fórumszoftot kizárólag az IE-re tették teljesen alkalmassá, a más böngészőt használók, ezért gondokkal szembesülők és a hibákat jelzők számára az volt a válasz, hogy egy jelentéktelen kisebbséggel nem kell és nem érdemes foglalkozni. Most előfordult egy olyan IE-s hiba, ami miatt már az IE-sek is szívnak, tehát gyakorlatilag az index összes fórumozója megkapta a magáét, ezért teljesen rendeltetés szerint, a készítők elképzeléseinek megfelelően talán senki nem tudja használni a szoftot. :-)
Előzmény: gyöngyvirág (1910)
gyöngyvirág Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1910
Üdv KÁELEF! Valami hiba folytán hátrányos helyzetbe kerül az a felhasználó, aki Internet Explorer böngészőt használ. Ez nem tudja megnyitni a képeket nagyobb méretben, s nem lehet vele képet feltölteni. Ezért ajánlják, hogy Firefoxra cseréljük a böngészőt, mert azzal megy, bár annak is vannak hátrányai. Én nem értek a technikai részletekhez, a gépen én nem állíthatok át semmit, nekem csak Explorer áll rendelkezésemre. Mindenképp érdekes megoldás, hogy a felhasználónak kellene cserélnie valamit, s nem a hibát próbálják elhárítani. Azt hittem, érdeke az indexnek, hogy minél többen tudjanak fórumozni.
Előzmény: Törölt nick (1894)
gyöngyvirág Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1909
"Explorer -> Firefox csere végrehajtása" - ez lenne a követelmény, hogy fórumozhassak akadálymentesen? Explorer kitiltva...? Ez egy kicsit durva így...
Előzmény: Dumás Sanyi (1903)
TomeKH Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1908
Pontosan...
Előzmény: scarabaeus (1907)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1907
Szerintem meg a bejelentkezéskor Belépés gomb alatti a "Jegyezz meg" checkboxról beszél, amit mostanában pakol oda az oldal, én még nem próbáltam ki, lehet, hogy nem működik. (Tehát nem arról van szó, hogy bejelentkezik, és kivágja az index, mert lejárt az idő).
Előzmény: Dumás Sanyi (1906)
Dumás Sanyi Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1906

Végigolvastad?

 

A rendszeróra (azaz a saját gépének órája) nem jár jól, ezért a rendszer (az Indexé) azonnal időtúllépést észlel és kilépteti ahogy bejelentkezett
- Cache tisztítás
- Temporary fileok törlése

Előzmény: TomeKH (1905)
TomeKH Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1905
Én be tudok lépni!!
És mint írtam, nem hinném, hogy a böngészővel van a gond...
Előzmény: Dumás Sanyi (1903)
házmesternéni Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1904
Talán nem kellett volna elrontaniuk és akkor nyugodtan nézhetnék a Mónika showt! :)
Előzmény: Dumás Sanyi (1901)
Dumás Sanyi Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1903
Több olyan megkeresés érkezik naponta, hogy a user nem tud belépni, illetve hozzászólás írásával tud csak bejutni. A következő összefoglaló született a tapasztalatok alapján:

- Csak a forum.index.hu URLt (címet, melyet bepötyög a böngészőbe fent) használja a kedves user, a torzsasztal.hu, tasztal.inventra.hu meg ilyesmi kerülendő, mert az másik szájtnak számít és előbb utóbb átkeveredik a forum.index.hu-ra ahol természetesen nincs belépve.
- Cookiek engedélyezése
- Javascript engedélyezése
- A rendszeróra (azaz a saját gépének órája) nem jár jól, ezért a rendszer (az Indexé) azonnal időtúllépést észlel és kilépteti ahogy bejelentkezett
- Cache tisztítás
- Temporary fileok törlése
- Az Explorernél még beragadhatnak file-ok valahol belső rendszerkönyvtárakban, bátran lehet mindent törölni, legfeljebb végleg elhullik a böngésző és lehet telepíteni egy megbízhatóbb darabot, lásd alább.
- Explorer -> Firefox csere végrehajtása, letölthető a firefox.hu oldalról, ez éppenséggel lehet az első tennivaló is, ugyanis ha a Firefoxszal működik, akkor egyértelműen Explorer beállítási hiba van.
Előzmény: TomeKH (1902)
TomeKH Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1902
Üdv! Az a problémám, hogy a bejelentkezésnél hiába pipálom be, hogy jegyezze meg a belépésem a fórum, mindig újra be kell jelentkeznem.
A cookie-k engedélyezve vannak a böngészőmben, és a legutolsó FF-ot használom. Ja, és nem indapasst használok, hanem felhasználónevet...

Mi lehet a probléma?
Előre is köszönöm a segítséget.
Dumás Sanyi Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1901
Az ilyen teljesíthetetlen dolgokat követelő, elszabadult szellemként mindenhol jót és működőt akaró, telhetetlen userek miatt nem dolgoznak a fejvesztők. Mert napról napra csak mást sem csinálnak, mint a hiba- és kivánságlistát írják újra.  :-)
Előzmény: házmesternéni (1900)
házmesternéni Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1900
Én nem csak ott kérem. MINDENHOL!!!
Előzmény: milendee (1899)
milendee Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1899
t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m ____________________________ t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m ____________________________ t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m
milendee Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1898
a szoftveresek a hibásak, mert valahol működik, valahol nem, ki lehetne javítani. 2 hete húzódik, mit tökölnek ennyit...
Előzmény: scarabaeus (1896)
milendee Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1897
nem vagyok teljesen elégedett a rókával, mert a régi honlapom hibásan működött, a blogomnál pedig xarik a formázásokra.
Előzmény: Andrejja (1895)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1896
Egy átmenetileg:-) megzakkant fórummotor bizonyítja a FF kerályságát? :-)

Hát, akkor azokat a meglehetősen zavaró, Firefox alatt jelentkező bugokat azért kijavíthatnák a gerillák... :-)

Ha valami jó volt IE alatt eddig, és ezután meg nem, azért talán nem az IE jósága/rosszasága okolható, és persze a Firefox alatt jelentkező hibákért sem a Firefox a felelős, azok a fórummotor problémái, és nagyon jól látja a fórummotor, hogy most IE vagy FF vagy Opera melyik verziója számára kell produkálni valamit, tehát fel lehet készíteni egyéni eltérésekre.
Előzmény: Andrejja (1895)
Andrejja Creative Commons License 2007.05.09 0 0 1895
Szerintem ez az Index gerilla akciója az Internet Explorer ellen. Hajrá! :)
love_ff.gif
Gabkoo Creative Commons License 2007.05.08 0 0 1893
A bejárt topikokban sem volt, de rátaláltam mindenre!!! Mentegettem dolgokat és hál isten ez is megvolt! Köszi a segítséget!!! Üdv: Gabkoo
gyöngyvirág Creative Commons License 2007.05.08 0 0 1892
Scarabaeus! Köszönöm a felvilágosítást, sajnos nincs lehetőségem más böngészőt használni. Látom, többen is kérdeznek, panaszkodnak ebben a témában. Szeretném az illetékes válaszát kérni: mikor javítják ki a hibát?
Előzmény: scarabaeus (1879)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.08 0 0 1890
Esetleg még a "Bejárt topikok", balra fenn.
Előzmény: Gabkoo (1887)
milendee Creative Commons License 2007.05.08 0 0 1889
nézd meg a "bejárt topikok"-at, elvileg tárol pár topikot, amit csak látogattál.
Előzmény: Gabkoo (1888)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!