Keresés

Részletes keresés

Wazull Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10375
praclee,

"Kérdések.:Ki látta J.C. filmet? "
En lattam. Melyiket?
:-)

Előzmény: praclee (10369)
DLala Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10374
"Hanyotok szokott formagyakorlatot vegezni beolajozott testtel a napsutesben egy hegyen, mikozben valami kellektarbol tarhalt kinaizalo zene megy a hatterban"

Jelentem én például!
Olaj helyett izzadság van, a zenét (nem kínai) meg magamban játszom le. Kamera csak esetenként van (ahogy hegycsúcs is).
Én lehetoleg hegyes szikla tetején szeretem. Vonzanak az ilyen helyek.

DIván

:))))

Előzmény: Toth Andras (10368)
hiryu Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10373
Praclee? ez az idegere támadnak ugy nem = azzal mint az idegekre menni?:-)))
Előzmény: praclee (10365)
hiryu Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10372
Arany pracleem! Nézd már meg hogy az a kereszt merre forog!
Na mellesleg az árja szvasztika , ha jól olvastam valahol, egyfajta mágikus szimbolum a pozitiv erők összpontosításához.
Ld még kereszt, jing-jan négylevelű lóhere.
A horogkereszt ennek pont fordítottja.
Előzmény: praclee (10366)
Wazull Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10371
OFF
praclee,

"Wazull
váááá
megeszlek csak gyere magyarhomba!!! "
Ne ijesztegess, mert addig beiratkozok itt bruszlira, es akkor aztan...
:-)

"Tényleg mikor jössz?"
Valoszinuleg decemberben...

"Am,it múltkor küldtél és visszapattant küld már el még1szer."
OK, elkuldom.

W.

Előzmény: praclee (10370)
praclee Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10370
Wazull

váááá
megeszlek csak gyere magyarhomba!!!
Tényleg mikor jössz?
Am,it múltkor küldtél és visszapattant küld már el még1szer.

Előzmény: Wazull (10333)
praclee Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10369
Hűű haa
azt hittem hogy te soha nem fogsz a kecskeméti témához hozzászólni.Többszőr szólongattalak de semmi.Rendben megpocakolom egy kicsit a hasad:)))
Te mit terveznél?

Kérdések.:Ki látta J.C. filmet?
Mennyi a karate jegy ameilyiken Dolhp L. is ott lessz?
Ki látta és milyen volt a szentesi bajnokság?

Előzmény: BLaca (10367)
Toth Andras Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10368
Az uj harcmuveszet ETALON: Kamaras Ivan tegnapi elsogeneracios produkcioja. Kerem, azasztan tajcsi volt, meg kunfu, meg reszegboksz, meg minden. :))
Istenem, aki ert hozza, az tegnap fogta a fejet az 1. generacion :).
Hanyotok szokott formagyakorlatot vegezni beolajozott testtel a napsutesben egy hegyen, mikozben valami kellektarbol tarhalt kinaizalo zene megy a hatterban. ;)

Bocs az offert, folytassatok :)

BLaca Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10367
"Kecskeméten lapos lessz mindenki.(tőlem)"

Az nagyon jó, én úgyis kecskeméti vagyok. Ha szabadna kérnem, a hasam legyen lapos, ugyanis domborúbb a kelleténél!

BLaca

Előzmény: praclee (10358)
praclee Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10366
smh
mondtam már hogy láttam a fényképet??Mit jelent a horogkereszt nálatok?
praclee Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10365
Könyök
Igen ilyen a wt-ben avn.Arról is olvastam de azok idegekre támadnak ezek meg belső nyomásúak.Nem tudom hogy mondjam érthetően.:(
Előzmény: Rorimack (10362)
praclee Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10364
foggalmam sincs hogy van:Még nem néztem meg alaposan.
Előzmény: Rorimack (10360)
Wazull Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10363
Leha,

amit irtal, abbol nem derul ki, mi a viszonyotok (mester-tanitvany, ket sporttars, stb...)
Ha nem Te vagy a mester (vagy sempai), akkor nem biztos, hogy neked kell ot mindenre megtanitanod, hiszen a mester az eppen attol (is) mester, hogy mindenkinek azt tanit, amire eppen szuksege van a tovabblepeshez (a mester adja a nevet a tanitvanyaihoz...).
Ettol fuggetlenul, tanacsokat adhatsz neki, foleg ha o is "vevo" a dologra...
Ha Te vagy a mestere, akkor az okfejtesem felesleges, hiszen akkor maris tudod a valaszt... :-)))

Előzmény: leha (10356)
Rorimack Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10362
Haliho!

A ketto (kesleltetett hatasu vitalis pont, es vitalis pont) talan nem ugyanaz!

Nem tudok sokat a Shorinjirol, de az a masodik tipusuakat hasznalja!

(Ami a legtobb esetben idegre (idegducra) torteno nyomas, pont, mintha sikerul ugy beverned a konyokodet, hogy teljesen elzsibbadjon...)

R.

Előzmény: sexmachinehead (10361)
sexmachinehead Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10361
Ezeket az un. vitalis pontokat mar igencsak regota ismerte a kinai orvoslas, es rengeteg van beloluk. A shorinji pl 137/138 ilyen pontot hasznal, es ez nem az osszes.
Gondolom ezek kozott van olyan amit ha eltalasz, az kevesbe faj, es van olyan is amit bizony megerzel. Szal szvsz ez is olyan dolog, mint minden mas a HM-k ben. Amig nem erted, nem lattad kozelrol addig csak misztikumnak, meg varazslasnak tekinted. Persze lehet, hogy nem is tobb, en nem tudom.
Udv, smh
Előzmény: praclee (10359)
Rorimack Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10360
Haliho!

Ket orankent vandorlo nyomaspontok* Lee amerikaban volt, amikor "alkalmaztak" rajta, nem?

Nos, akkor ezek a ket orankent valtozo pontok milyen ido szerint mukodnek/ kinai ido szerint? (Akkor nem lennenek egyensulyba a napi eletciklussal) Vagy atallitodnak/ (ez sem valoszinu, hiszen akkor azt jelentene, hogy a ki az emberi, onkenyes "idobeosztas" szerint valtozik...

Leha: szerintem ha elmondod neki(k), nincs okuk megsertodni. Ha megsertodnek, az o bajuk. Az, hogy elfogadjak-e, vagy sem, az meg az o dontesuk.

R.

Előzmény: praclee (10359)
praclee Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10359
hmm.Basmann_
Ez nem olyan egyszerű dolog.Nem olyanokról van itt szó mint a jiu-jitsu-ban megszokott dogok hogy nyomom a pontot és elájul.Ennél sokkal több.Pontosn kell ismerni a helyét.Ki volt az?Egy mester?Honna tud ilyen nyomásokat.Nem hiszem hogy ezzel nagyon kéne magadon poróbálkozni mert ha egyszer eltalálod magadon(ami kis valószínűségű)és utána nem tudod visszállítani akkor neked annyi.
Előzmény: Bassman_ (10351)
praclee Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10358
hmm.. provokáltok??:)))Jól van.
De hát az messze van.Majd Kecskeméten lapos lessz mindenki.(tőlem):-DD
Előzmény: ControlDenied (10350)
praclee Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10357
Én jelentkezem.A hajamat belarkom az ütésbe.:)
Előzmény: Bassman_ (10341)
leha Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10356
van egy, vagy több ember, aki elhatározta, hogy elindul az úton ...
mi is azon az úton járunk, lényegtelen, hogy előtte, vagy mögötte ...
valamiről, amit ő csinál (nem arról, hogy _ő_ csinálja, hanem az útnak azon szeletkéjéről) van véleményünk, tapasztalatunk, jo, vagy rossz, vagy csak más ...
ezekből a tapasztalatokból ő tanulhat (vagy nem) ... lehet, hogy szívesen meghallgatná, lehet, hogy sértőnek találná, hogy elmondom neki ...

mennyire vagyok felelős az ő fejlődéséért? baj-e, ha nem osztok meg vele valamit, amit tudok, tudni vélek?

DLala Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10355
Ezennel jelentkezem! :))))
De mozgás közben ám!
És visszaütni is ér! :))))

Bassman, nagyon is értem, mit akarsz mondani.
Legfeljebb nem értek vele (teljes mértékben) egyet.

Előzmény: Bassman_ (10341)
leha Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10354
jobb megoldás nincs annál, hogy újra regisztráltatsz ...
a freeweb, korábban swi híresen mocsok módon bánik az ügyféllel.
Előzmény: bab007 (10337)
Wazull Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10353
Harom pontos nyomas:
Szerintem ennek tobb ertelmezese is lehet.
Az egyik a sulyemelesben. Ott harom feher lampaval jelzi a harom biro az ervenyes nyomas (vagy lokes) gyakorlatot.
Ahol pontoznak, az a torna, meg a mukorcsolya, meg ilyenek. Azokkal nem tudom osszehozni...

Lattam par eve egy Batman rajfilmet. Ott is valami osi tekercsert folyt a harc. Azon volt valami titkos abra egy nyomaspontrol, amit megnyomva el is patkolt rendesen a megnyomott...
Persze a rosszfiu elorozta Batmantol a tekercset, mielott meg az megnezhette volna, hol kell nyomni. Meg persze meg is semmisitette a tekercset rendesen. (Persze Batmannak csak azert kellett az info, hogy tudja, hogyan vedje ki a nyomas-tamadast, nem akart artani vele senkinek, nem is az volt a szerepe... :-))) )
Mielott meg leragnatok az osszes kormotoket, mint ahogy en is tettem vala, elarulom, hogy kedvenc rajfilmhosunk bejutott abba a szobaba, ahol a rossz fiu szokott gyakorolni (a gyakorlas az jo tulajdonsag szerintem, de persze a rosszaknak is szukseguk van ra, hogy a vegen jol leleplezodhessenek...), es alapos vizsgalat utan meglatta, hogy hol van kikopva a probababu :-)))
Aztan a rossz fiu meg csak csudalkozott am rendesen, amikor a Batman ruhaja ala rejtett vasfazekfedot bokdoste az ujjaval...
:-)))

Előzmény: Bassman_ (10351)
Wazull Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10352
En annak tekintem. Foleg szukseg eseten...
:-)))
Előzmény: Bassman_ (10343)
Bassman_ Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10351

ControlDenied

Valami 11 ora koruli idore gondoltam, mert en sem vagyok olyan koran kelo tipus. :)

A pontos idoponttal jelentkezem hamarosan.

Egyebkent jo, hogy mondod ezt az x pontos nyomast, szivesen talalkoznek valakivel, aki demonstralna rajtam ilyesmit (persze modjaval). Mar probalkoztak ugyanis halal biztosnak velt dolgokkal, es kisebb fajdalmon kivul semmi nem tortent. Lehet, hogy fakir vagyok, csak nem tudok rola :))

Előzmény: ControlDenied (10350)
ControlDenied Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10350
Hm...én, mint galamblelkű aikidoka természetesen nem foglak bántani, de majd jön praclee a 3pontos nyomásával, aztán megnézheted magad! :)

Egyébként érdekel a kirándulás, nagyon rámfér.
FIGYELEM! Hajnali 10 előtt nem megyek sehová! :)
Jó lenne, ha minél előbb megírnád a pontos időpontot.

csá,
ControlDenied

Előzmény: Bassman_ (10349)
Bassman_ Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10349

ControlDenied

Kb. annyira tartom veszelyesnek magamat itt, mint amennyire "masok" megengedik maguknak, hogy veszelyesnek tartsak magukat szinten ugyanitt. :))

Előzmény: ControlDenied (10347)
Bassman_ Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10348

ControlDenied

Egy kirandulast szervezek most (ujra, hehe) vagy most hetvegere, vagy a kovetkezore. Vasarnap lenne, es a Batthyany teri uvegkalitka mellett lenne a talalka. Ott lerohatod utlegelesi vagyaidat. :))
Nem kell nagy dologra gondolni, felpattannank a hevre, aztan eldocognenk mondjuk egy darabig. Cel a Pilisborosjenoi "Egri var".

Topiclakok, aki akar johet. Ott aztan szarra verhetjuk egymast. Legalabbis elmeletben. :))

Előzmény: ControlDenied (10346)
ControlDenied Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10347
Ja, egyébként meg a tenyerembe üthetsz, vagy a hosszú hajamba! :)

Egyébként ennyire veszélyesnek tartod magad, hm? :)

Előzmény: ControlDenied (10346)
ControlDenied Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10346
Jól van. Hol tudlak elérni?
(ne nagyon mozogj ám! :))
Előzmény: Bassman_ (10345)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!