Keresés

Részletes keresés

csupáncsak-kupáncsap Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1965

Nem kapta vissza:

Gépház válasz | megnéz | könyvjelző 2007.06.02 14:42:33 (9985)

gyomorsav kitiltva Root Topic topikból/fórumból.

Előzmény: Törölt nick (1964)
Macika Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1961
Így lesz!
Előzmény: békésen szántogató traktor (1960)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1960
A fórumok közötti vitákról, háborúskodásról te is tudsz, mint annak a topiknak a lakója. Kérlek, hogy a jövőben az itteni vitáitokat intézzétek itt és ne importáljátok a más fórumokban keletkezett problémákat.
Előzmény: Macika (1959)
Macika Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1959
Közben jól írta somi, tényleg odafigyeltek.
Köszönöm, akinek köszönhetem!
Előzmény: milendee (1958)
milendee Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1958
múltkor engem be se írtak a kitiltáskor. én is nyomom már majd' 5 éve, most sikerült valamit nem jól csinálnom, egy topikban feltűnően off voltam, semmi csúf, csak hozzászoktam a Kávéházas-Törzsasztalos életem topikmentes szimpla csevegései miatt. nem húztam fel magam, cseleztem, aztán azóta be sem írtam oda. nem érdekel.
Előzmény: Macika (1957)
Macika Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1957
Nézd, az index fórumnak alapítása óta tagja vagyok, SOHA nem volt szükségem arra, hogy kicselezzem a fórummotort, hogy trükközzek.
Eddig minden moderátor korrekten járt el velem szemben, a 8 év alatt egyszer figyelmeztettek, jogos is volt, tudomásul is vettem.
Eddig a moderálásnak csak a korrekt, rendet tartó oldalát láttam, ezért ért komoly csalódásként ez a mostani eset.

Sajnos az 1 heti kitiltás sem jogos (a közleményben végleges kitiltás van, ill. nem szerepel időmegkötés, úgy tudom, ez a véglegeset jelenti), a megfelelő topicban olvashatóak a kiszedett hozzászólásaim, meg lehet nézni, elkövettem-e bármit is, ami a FÓRUMSZABÁLYZATBA ütközik.
Előzmény: milendee (1954)
Droopy Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1956

Mi volt ez a 3 oras mosolyszunet?

Olyan hirtelen jott hogy a fooldalra sem volt ido kiirni?

somi Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1955
odafigyelunk.
Előzmény: Macika (1953)
milendee Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1954

nota bene: a modik intézkedéseit nem illik megkérdőjelezni (mert morcosabbá válhatnak), tehát maradsz kitiltva kb 1 hétre. 

 

de ha trükkösen nem regelsz egy másik címről egy másik nicket, azzal minimum beleolvashatsz, 5 percenként hozzászólhatsz. jobb a semminél.

 

üdv

Előzmény: Macika (1953)
Macika Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1953
Némi vitába keveredtünk páran a KÁELEF nevű userrel a Fegyverek, Emberek, Félelmek c. fórumban a Gázpisztoly topicban.
Nem kívánom különösebben minősíteni a stílusát, hozzáállását, egyikünk sem volt épp ártatlan a kialakult helyzetben.

Még azt is elfogadhatónak tartom, hogy rohant az 'óvónénihez' nevezett személy, hiszen évek óta ismerem, tudom, hogy ez a stílusa.

Ami meglepett, hogy a moderátor - aki eljárt az ügyben - úgy intézkedett, hogy fel nem merült benne, vajon igazat mondott-e KÁELEF, nem győződött meg róla, valóban olyan szinten meg lett sértve (vagy meg lett-e egyáltalán) a Fórum szabályzata vagy KÁELEF személye, hogy a teljes kitiltás jöhet szóba csak, mint retorzió, ehelyett egyből kitiltott véglegesen a TELJES Technika és Használata fórumból harmad-negyedmagammal.

Aztán valószínűleg feltűnhetett valami a Moderátornak is, és - finomítva a helyzet élét - kirakta 1 hétre magát KÁELEFET is (amit reklamál is ezerrel a nevezett tag).

A problémám az, hogy - egyrészt - nem valótlant állítottam a nevezett KÁELEFről, hanem egy másik fórumban (a HWSW fórumában) leírt postjának linkjét másoltam be (ami azóta is ott van, megtekinthető), másrészt pedig egészen egyszerűen felháborítónak tartom, hogy azért, mert ez az ember valótlant állított, amikor a törlésünket kérte, ezért az index fórumának jelentős részéből kitiltást kapjak.
Ha megnézik a regisztrációmat, alapító tagja vagyok ezzel a nickkel az index fórumának (meg az ezt 'megelőző' internettonak is), SOHA nem kaptam még kitiltást a fórumból, okot sem szolgáltattam rá sohasem, mert egyszerűen nem szokásom.

Kérem, járjanak el, hogy visszakapjam a Technika és Használata c. fórumban az írásjogot, hiszen egyrészt SEMMI ROSSZAT nem tettem ott, másrészt pedig digitális fényképezésből élek, és a digitális fotós topicokra napi szinten szükségem van.
Egye fene, a Fegyverek, Emberek, Félelmek fórumból maradjak kitiltva, nem zavar, ezzel a ... emberrel úgysem kívánok többet hozzászólást váltani.

Előre is köszönöm ODAFIGYELŐ intézkedésüket.

Macika
milendee Creative Commons License 2007.05.31 0 0 1952
valamely modi kitiltott.
Előzmény: Törölt nick (1951)
zabla01 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 1950
A gázpisztoly topicba nem tudok beszállni mivel a gép szerint nincs jogosúltságom. Ki érti ezt?
Robika990 Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1949
"Sajnos, az index szoftja tele van hibákkal"

Huha, ezzel most nem mondtál újat...
Előzmény: labrys (1946)
(:Dama:) Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1948
Üdv

A "Nade kinek van patkánya" topicban írtam, most, és nem sikerült betűméretet növelnem, pedig egy csodával határos kis örömhírt szerettem volna közölni, a többiekkel.

Szóval:
[sizeN]...[/size] - nem igazán működött.

Ha van időtök, akkor nézzetek légyszives rá, és javítsátok már ki amit elrontottam.

Köszönöm
323i Creative Commons License 2007.05.26 0 0 1947
Meg mindig nem tudok jelszot valtoztatni.... ez nem erdekel senkit sem?

Egy olyat kell hasznalnom (szerintem mar tobb mint egy honapja), amit automatan generalt nekem rendszer.

Konyorognom kellene talan?
labrys Creative Commons License 2007.05.26 0 0 1946
Sajnos, az index szoftja tele van hibákkal - ez is azok egyike. Többször próbáltuk rábírni az üzemeltetőt, hogy változtasson ezeken, de eddig nem változott semmit.
Ha bárki a moderátoroknak akar írni, célszerűbb a nickjük melletti mailcímet használni, az működik.
Előzmény: Venyerin (1943)
labrys Creative Commons License 2007.05.26 0 0 1945
A levelet az index szoftja küldi, automatikus üzemmódban. Ha a moderátoroknak akarsz írni, használd a nickjük melletti mailcímet. A hozzászólásodat törlöm, mert kulturálatlan.
Előzmény: Törölt nick (1944)
Venyerin Creative Commons License 2007.05.25 0 0 1943
A motor által kiküldött moderációs levélben ez van:

"Ha kifogassal szeretne elni a dontes ellen, irjon a
moderator@mail.index.hu cimre, fellebbviteli forumaink rendelkezesere
allnak, hogy megharcoljon az igazaert."


Írtam is a fenti címre, a válasz:

"Original-Recipient: rfc822;moderator@mail.index.hu
Final-Recipient: rfc822;moderator@mail.index.hu
Action: failed
Status: 5.5.0
Diagnostic-Code: smtp;550 unknown user"


Takács Ferenc bp Creative Commons License 2007.05.22 0 0 1942
A "bejárt topikok" link utáni listámból:

A féltudású magyar elit 2007.03.30, borzimorzi 246 2007-05-15 14:29:04

Hol van ez a topik? Miért lett törölve?
milendee Creative Commons License 2007.05.21 0 0 1941

tisztelt programozók!

 

szeretnék kérni egy olyan gombot (így is van elég9, amire az van írva: "nem, soha nem akarok átállni indapassra a jövőben" - és ezel megúsznám a "fórumozni akarok" vs. "átállok indapassra" gombos oldalt egyszer s mindenkorra.

 

van rá mód? nem tűnik nehéz feladatnak.

benbe.extra.hu Creative Commons License 2007.05.17 0 0 1940
Üdv!

A "duplán aláhúzott reklámok" megjelenése óta nem tudom megnyitni nagyban a képeket, csak ha átmásolom a címüket a címsorba és a "THM" részt "BIG"-re átírom - ez érthetően igencsak fáraszt. Lehetne valami szabványosabb megoldást találni a képek vagy a reklámok működtetésére, hogy a W3C által elfogadott böngészőm is meg tudja enni?

Köszi!

B
KLIONevő Aladár Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1939
Az általam reklamált helyen is visszaállt a "rend".
Manta GT Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1938
Huhh... megoldódott a problémám. Belepiszkáltak a gépembe... Elnézést kérek iménti behörrenésemért! :)
Előzmény: Manta GT (1937)
Manta GT Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1937

Én meg miért nem tudok a gépemről belépni? A nick-em nincs letiltva... de azt írja, miután bejelentkeznék: "Ennek a műveletnek az elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal". Ez mi ez!?

milendee Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1936

megjavult. ez is.

 

de: tudnám, mi a tökömet kellett HETEKIG várni, és MIÉRT NEM böffentek oda EGY SZÓT arról, ami itt folyik. ehhez gratulálok.

Előzmény: milendee (1933)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1935

"...tényleg helyreálltak volna..."

...mintha tényleg helyreálltak volna...

Előzmény: scarabaeus (1934)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1934
Egy topictársam írta, és megnéztem, tényleg helyreálltak volna az általam látogatott helyek (technikai fórum párszáz topicja), illetve ez a jelenlegi is.
Előzmény: milendee (1933)
milendee Creative Commons License 2007.05.15 0 0 1933
t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m
dream007 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 1932
A legszebb az egészben,hogy csak irogatunk ide,és sehol semmi válasz..... Hogy, bocs,vagy valami...XXI.század..hmmmmm
Előzmény: scarabaeus (1931)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.13 0 0 1931
"S miért van akkor az, hogy bizonyos fórumokon (pl. Totalcar) minden rendben működik?"

Ne kiabáld el, a technikai fórum is több, mint egy hónappal később zakkant meg, mint a többi (de akkor egyszerre az összes topicja) :-D
Előzmény: KLIONevő Aladár (1930)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!