Keresés

Részletes keresés

Robika990 Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1949
"Sajnos, az index szoftja tele van hibákkal"

Huha, ezzel most nem mondtál újat...
Előzmény: labrys (1946)
(:Dama:) Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1948
Üdv

A "Nade kinek van patkánya" topicban írtam, most, és nem sikerült betűméretet növelnem, pedig egy csodával határos kis örömhírt szerettem volna közölni, a többiekkel.

Szóval:
[sizeN]...[/size] - nem igazán működött.

Ha van időtök, akkor nézzetek légyszives rá, és javítsátok már ki amit elrontottam.

Köszönöm
323i Creative Commons License 2007.05.26 0 0 1947
Meg mindig nem tudok jelszot valtoztatni.... ez nem erdekel senkit sem?

Egy olyat kell hasznalnom (szerintem mar tobb mint egy honapja), amit automatan generalt nekem rendszer.

Konyorognom kellene talan?
labrys Creative Commons License 2007.05.26 0 0 1946
Sajnos, az index szoftja tele van hibákkal - ez is azok egyike. Többször próbáltuk rábírni az üzemeltetőt, hogy változtasson ezeken, de eddig nem változott semmit.
Ha bárki a moderátoroknak akar írni, célszerűbb a nickjük melletti mailcímet használni, az működik.
Előzmény: Venyerin (1943)
labrys Creative Commons License 2007.05.26 0 0 1945
A levelet az index szoftja küldi, automatikus üzemmódban. Ha a moderátoroknak akarsz írni, használd a nickjük melletti mailcímet. A hozzászólásodat törlöm, mert kulturálatlan.
Előzmény: Törölt nick (1944)
Venyerin Creative Commons License 2007.05.25 0 0 1943
A motor által kiküldött moderációs levélben ez van:

"Ha kifogassal szeretne elni a dontes ellen, irjon a
moderator@mail.index.hu cimre, fellebbviteli forumaink rendelkezesere
allnak, hogy megharcoljon az igazaert."


Írtam is a fenti címre, a válasz:

"Original-Recipient: rfc822;moderator@mail.index.hu
Final-Recipient: rfc822;moderator@mail.index.hu
Action: failed
Status: 5.5.0
Diagnostic-Code: smtp;550 unknown user"


Takács Ferenc bp Creative Commons License 2007.05.22 0 0 1942
A "bejárt topikok" link utáni listámból:

A féltudású magyar elit 2007.03.30, borzimorzi 246 2007-05-15 14:29:04

Hol van ez a topik? Miért lett törölve?
milendee Creative Commons License 2007.05.21 0 0 1941

tisztelt programozók!

 

szeretnék kérni egy olyan gombot (így is van elég9, amire az van írva: "nem, soha nem akarok átállni indapassra a jövőben" - és ezel megúsznám a "fórumozni akarok" vs. "átállok indapassra" gombos oldalt egyszer s mindenkorra.

 

van rá mód? nem tűnik nehéz feladatnak.

benbe.extra.hu Creative Commons License 2007.05.17 0 0 1940
Üdv!

A "duplán aláhúzott reklámok" megjelenése óta nem tudom megnyitni nagyban a képeket, csak ha átmásolom a címüket a címsorba és a "THM" részt "BIG"-re átírom - ez érthetően igencsak fáraszt. Lehetne valami szabványosabb megoldást találni a képek vagy a reklámok működtetésére, hogy a W3C által elfogadott böngészőm is meg tudja enni?

Köszi!

B
KLIONevő Aladár Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1939
Az általam reklamált helyen is visszaállt a "rend".
Manta GT Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1938
Huhh... megoldódott a problémám. Belepiszkáltak a gépembe... Elnézést kérek iménti behörrenésemért! :)
Előzmény: Manta GT (1937)
Manta GT Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1937

Én meg miért nem tudok a gépemről belépni? A nick-em nincs letiltva... de azt írja, miután bejelentkeznék: "Ennek a műveletnek az elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal". Ez mi ez!?

milendee Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1936

megjavult. ez is.

 

de: tudnám, mi a tökömet kellett HETEKIG várni, és MIÉRT NEM böffentek oda EGY SZÓT arról, ami itt folyik. ehhez gratulálok.

Előzmény: milendee (1933)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1935

"...tényleg helyreálltak volna..."

...mintha tényleg helyreálltak volna...

Előzmény: scarabaeus (1934)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.16 0 0 1934
Egy topictársam írta, és megnéztem, tényleg helyreálltak volna az általam látogatott helyek (technikai fórum párszáz topicja), illetve ez a jelenlegi is.
Előzmény: milendee (1933)
milendee Creative Commons License 2007.05.15 0 0 1933
t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m * t.szoftveresek! kérem szépen a _ Fórum » Általános társalgási fórumcsoport » Index kávéház » kocsma _ topikban az ie böngészőknél jelentkező formázhatatlanság és duplaablak problémát kijavítani! köszönettel:m
dream007 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 1932
A legszebb az egészben,hogy csak irogatunk ide,és sehol semmi válasz..... Hogy, bocs,vagy valami...XXI.század..hmmmmm
Előzmény: scarabaeus (1931)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.13 0 0 1931
"S miért van akkor az, hogy bizonyos fórumokon (pl. Totalcar) minden rendben működik?"

Ne kiabáld el, a technikai fórum is több, mint egy hónappal később zakkant meg, mint a többi (de akkor egyszerre az összes topicja) :-D
Előzmény: KLIONevő Aladár (1930)
KLIONevő Aladár Creative Commons License 2007.05.13 0 0 1930
Azért nonszensz, hogy az a megoldás a "mutáns duplaablak" ellen, hogy ne használjak Explorert... S miért van akkor az, hogy bizonyos fórumokon (pl. Totalcar) minden rendben működik? Beszarás ez az egész... Szerintem az a nagy büdös helyzet, hogy az Indexnek csak púp a hátán a fórum. A lét a hírportál hozza, mi le vagyunk xarva. Mondjuk ez régen is így volt, emlékszem, hogy pár évvel ezelőtt - valami hasonló hülyeség miatt - egyszer sztrájkolt is a fórumos közösség, egy napig nem néztünk indexes fórumot.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.13 0 0 1929
Hiba avn a rendszerben!
Kérném azonnal visszaállítani Motoszka Szilvia mindennemű jogosultságát!
Kössz előre is!
csiperkee Creative Commons License 2007.05.12 0 0 1928
Üdv! Egy újabb problémával jelentkezem! A párom szeretett volna regisztrálni. A nick neve: foltoslo. Regisztrált, de nem jött meg neki az emilcímére a regisztrációjáról az értesítő, amivel meg tudná erősíteni a regisztrációját, így nem is tud belépni az index fórumba. Hol lehet a hiba?!
dream007 Creative Commons License 2007.05.12 0 0 1927
Üdv! 3napja nem tudjuk használni a kódokat,+ a képfeltöltést.Mivel a hozzászólásoknál 2 ablak jelenik meg,és a felsöbe lehet irni,és az alsónál lehetne a kódokat használni.Én speciel a Klaus Schulze és Berlin School-os topiknál észlelem ezt a hibát.A Milyen zenét hallgatsz most topiknál nincs ez a hibajelenség.Kérem szives segitségeteket!. Üdv Dream007
csiperkee Creative Commons License 2007.05.12 0 0 1926
Üdv! A za problémám, hogy nem tudok képet feltölteni. Hiába próbálom az exploreren, az operában, sehol sem sikerül. Hol a hiba? Van maximalizálva valahol, hogy mekkora képet lehet feltölteni? Én kissebbet akartam mint 200 kb. Vagy van valami korlátozás a képfeltöltésekre vonatkozóan? Én sehol sem találtam ilyen leírásokat, persze lehet, hogy rossz helyen kerestem. Vagy egyszerűen beállítási hiba, vagy a rendszerrel van valmi gigszer? Csiperkee
Hobbi-Fotós Creative Commons License 2007.05.11 0 0 1925

Bocs, nem ide szántam. Delete

 

 

 

 

Kép1

 

Kép2

 

Kép3

the soft cushions Creative Commons License 2007.05.11 0 0 1924
nekem az a banatom, h ha vmelyik indexes blogon beloginolva maradtam indapassal (mikozben esetleg mar reg becsuktam azt a tabot), akkor hiaba akarok a forumra a nicknevemmel belepni, nem enged, merthogy en mar be vagyok jelentkezve. ilyenkor meg kell nyitnom vmelyik indexes blogot, es ott kilepnem az indas useremmel.

namost: en csak azert csinaltam magamnak azt a szerencsetlen indapass logint, h a blogokba tudjak kommentezni, viszont a nickemhez ragaszkodom, plane, h a kedvenc topikjaim mind erre vannak elmentve. szoval senki se varja tolem, h mostantol indapassal lepek be a forumba. ha mar mindenkepp integralni akartok, nem lehetne, h inkabb a forumos nickek maradjanak meg, es azokat lehessen hasznalni az indan? (persze lehet, h lehet ilyet most is, de annyi panaszt olvastam mar azoktol, akik megprobalkoztak az indas belepessel, h inkabb nem kiserleteznek, ha lehet.)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1922
Nem a cím hibás, az a fájl a forum.index.hu-n belül azon az útvonalon van, a tartalmával van gondja.
Előzmény: Törölt nick (1919)
scarabaeus Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1920
Úgy másfél hónapja ott van az, csak nem érintett olyan sok topicot még...
Előzmény: Törölt nick (1919)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1919
Amikor IE-nél megpróbálok átváltani "Kód" üzemmódra, megjelenik a következő:


Fatal error: Cannot redeclare class nopage in /http/forumv3/php/termekek/index/pages/pages.php on line 16


Ez láthatóan hibás URL, már vagy két napja is láttam, csak nem értem, hogy nem lehet kijavítani? Talán pont emiatt borul a kredenc.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1918
Én a Portable Firefoxot töltöttem le, hibátlanul működik, de a képberakás némileg másképp történik, szokni kell. (Kép helyett csak az img azonosító tag "ugrik" be a hozzászólásba, így kell elküldeni.)
Előzmény: Törölt nick (1916)
Mirrmurr Creative Commons License 2007.05.10 0 0 1917
CSATLAKOZOM! Nekem is duplaablakozik, nem tudok formázni, kivág néha. HIBAJAVÍTÁST KÉREK SZÉPEN!
Előzmény: milendee (1899)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!