Keresés

Részletes keresés

Jokeva Creative Commons License 2009.03.23 0 0 396
Szigorúan az én véleményem csak, de szerintem belefér.
Ezt egyébként úgy érted, hogy ennyire fiatal vagy, hogy csak 8 hónapja rendszeres, vagy fogigátló után vagy, és ezért?
Előzmény: Törölt nick (395)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.23 0 0 395
Köszönöm a választ! Egyébként tegnap megjött, akkor már nem fontos az UH,megnyugodhatok ugye?? Bár 21 napot nem igen szokott késni, de gond már nem lehet, igaz? Egyébként 8 hónapja van, hogy rendszeres lett a menstruációm, szóval hogy minden hónapban megjön. Ilyenkor még előfordulhat ennyi késés, vagy rendszeresebbnek kéne lennie?
vojudit79 Creative Commons License 2009.03.19 0 0 394

Szerintem, ha túlázik a teszt, az látszik, a háttér is rózsaszín, mint a csík, vagy görbe rajta a kontrollcsík, vagy ilyesmi. Ha a kontrollcsík szép egyenes és negatív a teszt, akkor hihetsz neki.

Lehet, hogy valami miatt később volt peteérésed, nekem is szokott ilyen lenni. És egyébként a lányom is egy késői peteéréses hónapban jött össze:) Úgyhogy hajrá:)

 

Előzmény: Törölt nick (392)
Jokeva Creative Commons License 2009.03.19 0 0 393
Nem lehet előre tudni, hogy az ember mennyit pisil :))

Ha csak pár milivel merült lejjebb, mint a nyil, akkor szerintem nincs gáz. A tesztrészig ugye nem merült bele?

18 napos késéssel is negatív? Lehet el kéne menned egy UH-ra.
Előzmény: Törölt nick (392)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.19 0 0 392
sziasztok! Nekem már 18napot késik. Tegnap csináltam tesztet( MEDI-LAB) Azt írta az útmutató, hogy keves vizelet szükséges hozzá. Hát nekem 2dl szerintem simán volt. Ill. hogy csaka kis nyilakkal jelölt részig merülhet bele. Ezt vastag betűvel írta. Nekem egy kicsit tovább merült. Negatív lett, de nem tudom, hogy mennyire hihetek neki:S Szerintetek?
vojudit79 Creative Commons License 2009.02.27 0 0 391

Szia!
Nem rontottad el a tesztet, ha terhes lennél pozitív lenne akkoris, ha sokáig hagytad ázni.

Lehet, hogy nem volt most peteérésed, vagy később, mint máskor. Nekem is január 17.-én volt utoljára menszeszem, én vezetem a hőmet és LH-tesztelek, abból kiderült, hogy a 31. napon volt peteérésem, tehát jövő hét elejére (nem) várom a banyát. Ha méred a reggeli hődet és/vagy LH-tesztelsz segít belőni mikor van peteérésed, mikor kell akciózni ahhoz, hogy babás legyél.

Egyébként az én lányom egy ugyanilyen ciklusban fogant, már a menszeszemet vártam, amikor teherbe estem. Akkor még nem mértem a hőmet, valószínűleg akkoris később volt peteérésem. Úgyhogy semmi sem kizárt!

Neked is ajánlom a "Felkészülés a terhességre" topikot!:)

 

Előzmény: andyka75 (390)
andyka75 Creative Commons License 2009.02.27 0 0 390
sziasztok.január 17-én volt meg utoljára a menszeszem.a ciklusom 32-34 napos.február 17-én délután csináltam 1 tesztet ami negativ lett.ennek ellenére gyengének érzem magam,szédülök,undorodom a kávé illátol,és olyan érzésem van hogy bármikor megjöhet.23-án ismét csináltam tesztet,ami szintén negativ lett.ezt sem reggeli vizeletböl csináltam.szerintetek lehetek terhes?hány % az eséy?a 2.tesztet elrontottam,mert nem olvastam el elötte.5-10 másodpercre kellett volna csak a pisibe mártani,de kb:5 percig bennehagytam,igy lett negativ.már van egy 1.5 éves kisfiam,rá 8 évet vártuk mire összejött.örülnénk ennek a babának!szerintetek még reménykedhetek abban hogy terhes vagyok?
Nikyta Creative Commons License 2009.02.27 0 0 389
Köszi lányok a válaszotok!
vojudit79 Creative Commons License 2009.02.26 0 0 388

Simán lehet peteérésed rögtön. Nem mindenkinek zakkan meg a ciklusa, és sokaknak csak a 2-3.hónapban, az első még  normális.

A magas hőd egyelőre a peteérésre utalhat csak, terhességre valószínűleg nem a 18. napon. Gyere a "Felkészülés a terhességre" topikba, ahogy moninyufi ajánlotta:)

 

Előzmény: Nikyta (386)
moninyufi Creative Commons License 2009.02.26 0 0 387
Szia,
A gyógyszer elhagyása után elméletileg visszaáll a normál ciklus (de azért akkor se kell kétségbe esni ha vannak problémák) így elméletileg azonnal teherbe is eshetsz, mivel már van peteérésed.
Viszont egyszeri 36,9-es hőmérséklet még nem jelent semmit (se peteérést, se teherbeesést) látogass el a felkészülős topicba, ott tudnak neked segíteni mit hogyan mérhetsz, mi mit jelent!
Sok sikert a babához!
Előzmény: Nikyta (386)
Nikyta Creative Commons License 2009.02.25 0 0 386
Sziasztok!

Szerintetek mennyi esélyem van arra,hogy 11 év Mercilon szedése után az első gyógyszermentes hónapban teherbe essek? A 18. napban járok tegnap reggel 36,9 volt a testhőmérsékletem, előző este együtt voltunk! Lehet már normális peteérésem az első hónapban is?

Köszönöm válaszotokat!

vojudit79 Creative Commons License 2009.02.20 0 0 385

Hihetsz a tesztnek!!Bár gondolom azóta már vettél vagy 3 másikat:)))

Tipikus történet, rengeteg ilyet hallottam már:) GRATULA!!!

Előzmény: Bebyke27 (384)
Bebyke27 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 384
Sziasztok! Légyszi segítsetek:) Közel 6éve próbálkozunk a párommal, de sikertelenül. Most eldöntöttük, hogy elmegyünk a meddőségi központba. Már telefonon fel is vettem velük a kapcsolatot. Erre most meg nem jött meg. Az utolsó menszeszem január 12-én volt. Február 10-re vártam. Még soha nem késett ennyit. Ráadásul a mellem nagyon megnőtt és fáj, és valahogy olyan furin érzem magam. Vettem egy tesztet /One minute test/, ami egyből pozitív lett. Szerintetek hihetek a tesznek? Mennyire megbízható? Tudjátok én ezt csodaként élem meg, és nagyon boldog vagyok. Csak félek, hogy nem korai-e még az örömöm?
Mikolt Creative Commons License 2009.01.09 0 0 383
inkabb vard meg a kovetkezo menzeszt. tabletta abbahagyasanal 3 honapot kell adni magadnak, hogy rendezodjon a menzesz. ha februarra sem rendezodik, keresd fel a nogyogyaszodat.
Előzmény: melcsike76 (382)
melcsike76 Creative Commons License 2009.01.08 0 0 382

sziasztok.

én novemberben hagytam abba a gyogyszerszedését. mert a párommal úgy döntöttünk hogy szeretnénk kisbabát. decemberben nem jött meg rendesen a menstruációm. csak barna folyásom volt max 3 napig és kevés. csináltam tesztet,de az negatív lett. a hasam pedig szokott görcsölni. most olyan 20.a körül kellene megbetegednem,de már a napokban volt barna folyásom. csináltam lybel tesztet,de az is negatív. ami eléggé elkeserített. néha van hányingerem hol evés után hol pedig elötte.

mit csináljak?? vegyek más fajta teszet???

Melinda 79 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 381
Köszi mindenkinek a sok választ, kicsit megnyugodtam. Csak az inekció miatt nem, amiket írtatok róla, azt hiszem nem adatok be többet. Sok a mellékhatása is: Nem jön meg, ezért olykor ingerült vagyok, sokat híztam tőle,valakinek pedig három hónapig pecsételő vérzése van. Ezek után nem ajánlanám senkinek. Ami neked pedig sok sikert a babához,drukkolok remélem sikerült!!!
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 380

A Medi-Labbal akkor ne foglalkozz. Pár nap után a másik fajta teszt is pozitív lenne, ha van baba. Az valószínűleg szellemcsík, amit Te látsz, olyan előfordul, az nem jelent pozitív eredményt.

 

Előzmény: Melinda 79 (379)
Melinda 79 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 379
Na tegnap csináltam egy másfajta tesztet azon egy csík jelent meg,tehát negatív, de ez a Medi-lab hihetetlen ma megint csináltam ezzel kiváncsiságból és ugyanúgy két csík lett, az egyik nagyon halvány. Én ezt már nem értem. Lehet ez tulságosan érzékeny teszt? De ennyire!
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 378

Na én ugyanígy voltam a lányommal. Én is ezt kaptam, de nem vettem be. És milyen jó:)Igen, peteérés bármikor spontán is történhet.

Továbbra is drukk:)

Előzmény: Amy1986 (377)
Amy1986 Creative Commons License 2008.11.12 0 0 377
Nah dokibacsi mondta h varjak vasarnapig teszt aztan ha ------- , akkor Norculut .
Amugy ugyanazt mondta mint a Te esetedben nem feltetlenul nm lehet teherbe esni ha valakinek nem jon meg , lehet h a 2 ciklus kozott tortenik meg , mint Nalad.:)

Injekcio ? babara nezve 1altalan nem jo. :S
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 376
Egyébként mint mondtam én nem sokat tudok erről az injekcióról, de úgy tudom, hogy inkább idősebb nőknek szokták beadni, akik már tutira nem akarnak több gyereket.
AMit ANA leírt az tökéletes magyarázat lehet arra, hogy miért...elég brutálul hangzik...
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 375

Szia!

 

Igen, baja _lehet_ a babának. Ez az injekció olyan hormont tartalmaz, ami leállítja a petefészkeket és mesterséges klimaxot idéz elő, így fejti ki fogamzásgátló hatását.

A hormon, amit beadnak, kb 4-10!!! hónapig még kimutatható a szervezetben. Általában a sikeres teherbeesés mutatja, hogy a hormon kiürült.

Ha viszont a hormonkezelés előtt teherbe estél, akkor a hormon károsíthatja a magzatot.

Előzmény: Melinda 79 (366)
tittyna78 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 374
Egyenlőre nekem se kell új teszt, sajnos:-))) Majd legközelebb.
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 373

Nekem vasárnap megjött. :(

Neked drukk:) Nem teszteltél azóta?

Előzmény: Amy1986 (372)
Amy1986 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 372
Szio Judit .... nah mi a helyzet Veled ? en ma megyek dokihoz kivancsi leszek mit mondd majdan :)
Szep Napot!
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 371

Nem ismerem ezt az injekciót, nem tudom, hogy mennyi idő elteltével véd és mennyi ideig, stb...elméletileg minden fogamzásgátló eszköz mellett teherbe lehet esni, de azért ez nagyon ritka!!!

 

Előzmény: Melinda 79 (368)
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 370

A terhességi teszt a HCG-t mutatja ki, a HCG pedig csak terhesség során termelődik.

Semmilyen gyógyszer, kémiai anyag, stb nem termel HCG-t!!!

 

10-es teszt a Qupido, de azt hiszem ezt már nem lehet kapni. Én múltkor a vaterán vettem 10-eset.

http://www.vatera.hu/ultraerzekeny_vizeletsugaras_terhessegi_teszt_104442010.html

 

Előzmény: Melinda 79 (368)
Tristana77 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 369

Melyik tesztek 10-es erzekenyseguek?

Melinda 79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 368

Reggeli elsőből csináltam. Medi-lab teszt volt, azt hiszem az 20 vagy 25-ös.

Lehetséges,hogy nem véd eléggé az inekció?

Vagy van valami olyan hormon benne,hogy hamis eredményt mutasson a teszt? Már ezen is gondolkoztam.

Előzmény: vojudit79 (367)
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 367

Milyen érzékeny teszt volt? Ha 25-ös, akkor reggeli első vizeletből csinálj egy 10-eset! Vagy holnap-holnapután akár 25ösből is lehet, de mindenképp reggeli elsőből!

 

Előzmény: Melinda 79 (366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!