Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

_Gabesz Creative Commons License 2005.04.29 0 0 8360
Az a gond, hogy én már hallottam olyanról is, hogy a lezárt tankból szivták le a gázolajat....
Mondjuk a Convoyban már láttam ilyen lopásgátló "rácsot" amit a tankba vagy a betöltőjéhez kell valahogy felszerelni és akkor max a tankot megfúrva tudják csak kiszedni.
Előzmény: deps (8358)
deps Creative Commons License 2005.04.29 0 0 8359

deps-news

 

M3: ukrán támogatás a sztráda záhonyi leágazásához

Ukrajna is támogatja, hogy az M3-as autópálya barabás-mezőkaszonyi határátkelési szakasza mellett a sztrádának legyen leágazása a záhony-csapi határállomásra - hangzott el szerdán Nyíregyházán azon a nemzetközi konferencián, amelyet az egykori, Európa és Ázsia közötti "selyem út" újraélesztésének céljával rendeztek.
Az épülő autópálya az V. számú európai szállítási útvonal része lesz, s fontos szerepet tölt majd be a kontinens, valamint a távol-keleti országok, főként Kína, Japán és Korea közötti áruszállításban - mondta Kálnoki Kis Sándor, a tanácskozást szervező záhonyi Kiút Térségfejlesztési-, illetve a Közlekedéstudományi Egyesület elnöke.
Hozzátette: a kombinált fuvarozás szempontjából elengedhetetlenül szükséges, hogy az M3-as sztráda a záhony-csapi határállomást is érintse, ahol Kelet-Európa legnagyobb vasúti átrakó körzete működik a normál, illetve a széles nyomtávú vasúti pályák találkozásának pontján.
Gazda László, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei önkormányzati közgyűlés elnöke elmondta: a 2006. december 31-ig, Nyíregyházáig megépülő M3-as autópálya Vaja és Vásárosnamény irányába épül majd tovább.

 

cissszzzzzzzzzzzzz


deps Creative Commons License 2005.04.29 0 0 8358

deps-news

 

Péntek reggelre Mezőcsáton(B.A.Z.megye/miskolc mellett), egy lezáratlan tanksapkájú kamionból 200 liter gázoljat loptak el ismeretlenek. A kár mintegy 42 ezer forint. A rendőrség lopás vétsége miatt indított eljárást.

 

cissssszzzzzzzzzzz

deps Creative Commons License 2005.04.29 0 0 8357

bréékóó urak!!!

 

az a scania a kedvenc típusom, ami azt a szép holcimes tartályt húzza....

lehet tovább talágatni!!!!!

 

cisssssssszzzzzzzzzzzzz

Előzmény: deps (8354)
Jang Creative Commons License 2005.04.29 0 0 8356
DAF?
Előzmény: deps (8354)
manf2000 Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8355

Sziasztok

 

Deps sztem egy man talán f2000-es de lehet, hogy f90-es de sztem f2000-es.

Ja és a mecs az FTC vs. Újpest 1:1 ha érdekel valakit!!! :) :)

Előzmény: deps (8354)
deps Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8354

brééékóóóó urak!!!

 

kattingattam eme fotókat..... a fardarusat lehet találgatni milyen márkát képvisel, ja a teherautóéérdekel..... :)

 

 

 

_Gabesz Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8353
darab=fő
Csakmert egyszer megkaptam rádión keresztűl, hogy: "nem krumplit szállitasz, itt főnek kell mondani" :DDDD
Előzmény: _Gabesz (8352)
_Gabesz Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8352
A Szocska némely emberre tökre rá is illene, de most, hogy mondod neked a darabszámot kell majd csak ráirni :DDDD
Előzmény: Tector (8351)
Tector Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8351

..."Tector,
Na? Valamit irhatnál?
A rakománylista ezentúl emberekből fog állni? ;)"

 

Hááát... Ma vizsgázom legalizált rablásilag (mármint a tanfolyam legalizált rablás, az állam részéről), oszt' meglátom.

 

De igen, úgy néz ki, kieső szabadnapjaimon szép nagy kék vasakkal fogom drillben tartani az úrvezetőket kenyeremet keresni.

 

Rakománylista? Ammegmi? A gyakorlat nálam az, hogy a menetlevél megfelelő rubrikáin keresztbe írom a "Vegyes", "Díszletek", "Fűrészáru" "Szocska*"  szavakat.

 

 

*=igen, itt arra gondoltam, ha megkérdik, mi ez a Szocska, rá lehet vágni, hogy mi lenne, hát LófaSzocska.

 

 

:o))))))

Előzmény: _Gabesz (8350)
_Gabesz Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8350
Nem sok értelme van. Akinek céges autója van úgyis tankolni fog, a külföldiek biztos tankolni fognak és akik nem tudnak róla azok is tankolni fognak. Az a pár 1000 autós meg nem fog semmi többletkiadást okozni a Molnak. Sőtt, aki ezen a napon pont emiatt nem tankol, az másnap úgyis be fogja pótolni, mert nincs más választása (a Molnak ugyanúgy visszafog jönni az előző napi "hatalmas kiesés").
Szerintem ez semmire nem lesz jó...

Tector,
Na? Valamit irhatnál?
A rakománylista ezentúl emberekből fog állni? ;)
Előzmény: deps (8349)
deps Creative Commons License 2005.04.28 0 0 8349

deps-news

 

szeretném a véleményeteket erről a dologról!!!

ha elolvastátok!!! gondolom hallottatok róla..... azért nem tettem be a terjedelmet, mert nem akarok galibát.....

 

cisssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Pavel Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8348
Én is belefutottam, pont előttem zárták le az üllőit, mehettem körbe.
Előzmény: Roadtrain (8343)
Roadtrain Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8347
_Gabesz Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8346
Száradnának el mind...
Ha a Fradi játszik, akkor minden meccsnél lezárják a pálya környékét. De újabban(?) úgy láttam az Újpest meccsekre is ki szoktak vezényelni belőlük egy adagot a Megyeri-Váci sarkokra. Mindenesetre ha kicsit nagyobb a forgalom a meccs idején, garantáltan közlekedési káoszt okoznak.
Előzmény: Roadtrain (8343)
Roadtrain Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8345

Félig meddig OFF téma :o)))

Nemtudom melyik cég kitől lopogatja az ötleteket,de ma az M7-en ment előttem egy MAN busz és figyelmes lettem a hátsó lámpájára.

Le is fotóztam a bizonyítékokat :ĐĐĐĐĐĐĐ

Amúgy kicsit lámpa mániás vagyok,de nem harapok igérem :ĐĐĐĐĐĐ

Egyszóval nem csak  VOLVO-n vannak Boxer,Ducato,Jumper lámpák

 

deps Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8344

elöször jártam pesten(14) és faterommal voltam pécsen...

a lényeg hogy a hungárián jöttünk végig..... mondom neki hogy olyan ismerős ez a hely!!!! mondom mintha már jártam volna erre, de nem mert még csak most.....

hát elrebegi papa. hogy ez a fradi-pálya és környéke......

akkor ezexerint megin volt akció!!!!

remélem boxereddel harcoltál azért hogy ne érhesenek hozzád????!!!!!!!!

mindíg legyen kéznél ilyen szerszám!!!! legalább neked a munkaeszközöd és a segédkeződ!!!!

de mondjuk rám is vigyáz egy japánharcos:)

 

cisssszzzzzzzzzz

Előzmény: Roadtrain (8343)
Roadtrain Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8343
Ma rövidtávú síkfutás volt,Veres-Fehérvár útvonalon egy laza Pesti agyrémmel egybe kötve!!A fradi megint valami lökött csapattal játszhat mert annyi rendőr volt mint égen a csillag.Én meg naná,hogy arra mentem a nullás felé.
Előzmény: deps (8341)
_Gabesz Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8342
Road, deps,
Erre voltam kiváncsi. Kössz.
Előzmény: Roadtrain (8339)
deps Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8341

bréékóó roadtrain!!!

 

már tényleg gátramentem ezekkel a pontokkal, de köszi!!!!

 

amúgy merrejártálbáránykám eme szépországunkbama????

 

cissssssssssszzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: Roadtrain (8339)
deps Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8340

bréékóó gabesz!!!

 

szokták mondani egy viccben volt.... nocsaknocsak:)

 

konkrétan:

a szomszédom nem pontozott, inkább belepontozta a kollégákat.....

elvették a jogsit gázolásért.... fullra lekellett tenni elejétől a végéig a vizsgákat, meg plusz pszihológusnál volt(kötelezték!!!), aztán forgalmon pedig szigorúbban nézték a dolgot..... aztán ezt mégegyszer eljátszotta rá pár évre...... ja megint van jogsija:)

a pontos pontosan pontokból potyog....:D

naszóval én is úgy emlékeztem hogy 14, de nem akartam maflaságot pötyögni, de akkor köszi a megerősítést!!!! a 14pont tán másfélévután elévűl, de a 2év az tuti!!!!

az egyév szerintem nem jóóóóó másfél az alja az biztos!!!

 

ennyit tudok

 

cissssssszzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: _Gabesz (8338)
Roadtrain Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8339

Legyetek már kicsit rafináltabbak :o)))))))))

Akkor a pontok : 18pont összegyűjtése után kell újból vizsgázni meg az egyébb nyalánkságok mellé :o)))

És ezt két azaz kettő éven belül kell elkövetni :ĐĐĐĐĐĐĐĐĐ

Mármint a pontgyűjtést.

Előzmény: _Gabesz (8338)
_Gabesz Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8338
Az jó...kicsit pontosabban? Én 14-ről tudok, de azt pl. nem tudom, hogy 1 év vagy 2 év (vagy hány év??) alatt nullázódik?
Szomszédod igazán elárulhatná...kössz.
Előzmény: deps (8324)
manf2000 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8337

Sziasztok

 

Ma azaz mosz megnézten a Szürke Mercivel-t és sztem tök jó nekem tetszett!!!

Ajánlom mindenkinek!! :)

Na üdv jó ét! :)  

deps Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8336

brééékóó gasolin-pres!!!

 

már kezdtem az elején azt hinni hogy olvasol a gondolataimban...... :)

 

"mert pont akkor haladt el a Tour de France"

 

na pont ezért akarok kimenni!!!! de az egészet látni azt a 3hetet....

a kerékpározás nagyon vonz, meg csinálom is!!! nem komoly, de lecsengettem 300eurót érte.....

 

nők????!!!! csak nő kell nekem nem nők.... ezt a fajta három ööööö háremes dolgot büntetik itthon!!!! de ez ott nemfogérdekelni, asszem......

 

rönyóóóó (ahogy roadtrain mondja), hát megfordult a fejemben(na nem a teherautó, megaztán pláne hogy nem szerelvényben), hogy jóóóó lenne a közelében lenni a gyárnak.... de ha már arrajárok, miért is ne!!!!

 

cisssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: Gasolin (8335)
Gasolin Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8335
"Párizsba egyszer mindenképp szeretnék kijutni!!!! hogy miért inkább hagyjuk...."

Szerintem az Euro Disneyland-be akarsz kijutni, hogy kezet foghas Mickey egérel.

Én már voltam ott. Mickey-vel nem találkoztam, mert pont akkor haladt el a Tour de France Disneyland mellett és Mickey inkább a biciklisekkel foglakozott mint a fizető vendégekkel. :o(
De plutó kutyával összefutottam.
Nem volt egy rosz nyári program, még felnötteknek is tartogat élményeket.

Vagy azért akarsz kijutni, mert láttad az Utolsó tangó Párizsban filmet és azt hiszed tele van olyan könnyüvérű nőkkel? :o)
Vagy élsz-halsz a Renault teherautókért és egy gyárlátógatás minden álmod? :o)
Előzmény: deps (8333)
manf2000 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8334

Szia pavel

 

Ha a tied jókis oldal akkor ez a menyország !!!!!! :) :)

Előzmény: Pavel (8321)
deps Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8333

brééékóóóó bagheera!!

 

párizsba egyszer mindenképp szeretnék kijutni!!!! hogy miért inkább hagyjuk....

 

más....

szerintem átengednek majd a szg-s kapunál!!!!

1: pölö ha mondjuk vesszük a rallyt..... ha netalántán egy versenyautót bérelnek pölö osztrákból, és át kell hozni megszaladtatni, tutti hogy nem fogják beállítani a teherautósávba, mert van mögötte egy pót!!!! meg saját meg nem anyagijavak szerzése a cél(kocsieladás)

2: aztán vegyük a kirándulókat.... van egy lakóautójuk és möge van illesztve egy tréler melyen a városikocsijuk van..... szerintetek kamionokhoz kéne állnia????

bár mondjuk magyarországon minden van minden helyzetbe, és nincs még egy olyan hely ahol a valószínűség ilyen gyakori lenne... :D

 

más...

még olyan giliszta lehettem a teherautók világában(18), mikor a cégtől a fősoförrel kikellet mennünk wien-be hegesztőpálcikáért! a lényeg hogy a népautós(vw) transporterrel (minek mforgalimába tgkvan beirva, de 2.8t-ás), beálltunk a személyautókhoz... jön a zoll és kéri a forgalmit... látja hogy tgk és átirányít....

de volt olyan is rá pár hétre hogy meg se nézték hogy kibemivanirva, és átengedtek ugyanazzal... tehát fogjuk rá hogy kikellfogni!!!!!

 

szerintem nyugodtan beállhatsz a kocsikhoz..... ja de azért ne fogd rám, ha netalántán átküldenek, okeeeeeeeee???!!!

 

cisssssssssszzzzzzzzzzzzz

Előzmény: Bagheera (8331)
Pavel Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8332
Szerintem a személyautókhoz állj, én mindig ott megyek át dobozossal.
Előzmény: Bagheera (8331)
Bagheera Creative Commons License 2005.04.27 0 0 8331

Ez egy Francia rendszamu Auto es dobozos,es ami rajta lessz az is Francia rendszam!!.Tehat a platon lessz az auto es mivel 35os nem haladhatja meg a 3.5 tonnat.Nem vamolasra megy az auto hanem felujjitasra igy vamolni sem kell.

Vegulis majd kiderul!!:d

Csak az ciki mikor a szgk savrol vissza fordit es ugy kell a kamion savra menni!!:d

Nincs kozottetek valaki aki regebben jart Parizsba es CB-zett is??

Csak mert en vagyok a Parizsi Bagoly csak sajjna mar nincs radiom!:(:(

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!