Keresés

Részletes keresés

alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.25 0 1 15206

Akkor én szerencsésebb vagyok.

Az én párom sem a fiúk előtt nem egy szégyenlős típus, és előttem sem jön zavarba, ha egy vadidegennel kell hetyegni.

A tied előtted szégyenlős, de nélküled két pasi az menne ? Érdekes.

Előzmény: szexipáros (15205)
szexipáros Creative Commons License 2017.01.25 -1 1 15205

Ha már ide tévedtem én már felhoztam a asszonykámnak,hogy vegyünk be egy harmadikat,azt mondta,hogy izgatná a két fiú + ő dolog de elöttem marhára szégyelné magát,két vadidegennel felszabadultabb lenne,igy füstbe ment terv maradt.

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.25 -2 2 15204

De nem volt sem szóban mondva, és sosem volt éreztetve egyik sráccal sem ez a ""a nőnet dughatod, de óvatosan ám, mert nyakonváglak"" szöveg.

 

Ennyi. Ott a pont. Egy értelmes ember nem él vissza a pár bizalmával, megpróbál kulturáltan viselkedni. Így nem is kell rászólni, feszélyeztetni. Ekkor tud ez a viszony jól működni. Az utasítgatások, köztes beszólások az egészet elrontják. Ha a hölgynek valami kellemetlen, finoman elforditja a fejét, ha análisan közeledne a srác és a nő azt nem szeretné, megfogja a pasi farkát lágyan és arrébb vezeti a másik helyre. Ez így normális. Nem értem miért kell másoknak előadni a macsót (pláne ha semmi kiállása a kedves férjnek, aztán mindenképp saját magától még lúzerebbet keres, nehogy az asszonyka túlságosan odaadó legyen 😀). 

Előzmény: alezredes 1 (15203)


alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.25 0 3 15203

De a tudtoddal, engedélyeddel ment a pasi a feleségedhez, szóval nem teljesen egyenrangú a viszony hármótok között.

 

De ha meg a tudtom nélkül ment volna, az a megcsalás kategóia lett volna nem ?

Ebben az egy esetben (nélkülem) meg aztán főleg egyenrangú felek voltak, ők ketten legalábbis.

 

Durvább dugás, szopatás, egyéb esetleg számunkra, a párom számára extrémebb dolgok ?

Sosem voltak, (lehet mert ott voltam ? ) így senkit nem kellett leállítani.

Persze, nevezhetjuk nem egyenrangúaknak ezeket a helyzeteket, meg beszélhetünk bizalomról ide oda, vagy annak a hiányáról, meglétéről.

De nem volt sem szóban mondva, és sosem volt éreztetve egyik sráccal sem ez a ""a nőnet dughatod, de óvatosan ám, mert nyakonváglak"" szöveg.

Egyenrangú felek akkor lehettek volna, ha a párom elhagyott volna, és összejött volna valamelyik sráccal.

 

Előzmény: olegnagy (15201)
roliroland93 Creative Commons License 2017.01.25 -3 0 15202

Sziasztok üdvözlök mindenkit, Azt szeretném kérdezni, hogy baranyából, vannak e itt fent párok, akik partnert keresnek, esetleg Szolnok környékéről? Én egy 23 éves Pécsi Fiú vagyok, Új tag vagyok itt, kérlek válaszoljatok :)

olegnagy Creative Commons License 2017.01.25 0 0 15201

De a tudtoddal, engedélyeddel ment a pasi a feleségedhez, szóval nem teljesen egyenrangú a viszony hármótok között. Amivel nincs semmi baj, meg nem zárja ki a bizalmat és tiszteletet, csak ne tegyünk úgy, mintha az lenne. De szerintem még szexben sem teljesen egyenrangú a viszony: tegyük fel, hogy a vendég kicsit határozottabban szopatja a feleséged, mint szeretnéd. Ekkor szólnál neki, hogy "finomabban!"? Fordított helyzetben, ha a vendég gondolná azt, hogy te szopatod túl határozottan az asszonyt, egészen abszurd lenne, hogy szólna, hogy "finomabban!", nem?

Előzmény: alezredes 1 (15198)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15200

Te göndörfarkú új kreált nickje vagy?

Előzmény: Törölt nick (15199)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.24 -4 0 15199

Boldog vagyok hogy ezt tudom. Ez önreklám ugye.

Előzmény: rhmprszt (15197)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15198

Egy alkalom volt, írtam már hogy nem voltam jelen.

Én vittem a srácot az állomástól házhoz, hogy úgy mondjam.

Ne bíztam volna benne ?

Mondtam volna, hogy csak semmi szex ?

Ugyan már, nem először volt nálunk.

Aztán ő felment, (a páromhoz) , én meg a dolgomra, sajnos.

Előzmény: rhmprszt (15197)
rhmprszt Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15197

És azt hiszem, kellő alapossággal is:)

Előzmény: alezredes 1 (15196)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15196

Végül is mindegy a megfogalmazás, lényeg hogy apa a feleségét rád bízta. Te pedig rád bízott "feladatot" szívesen elvégezted.

 

Előzmény: rhmprszt (15195)
rhmprszt Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15195

Lehet ez sem jó megfogalmazás, mindenesetre én ezt egy komoly megtiszteltetésnek éreztem és érzem még mindig.

Előzmény: alezredes 1 (15194)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15194

Egyetlen alkalommal sem votam annyira fáradt, hogy elvonultam volna aludni.

Bizalom, ez esetben ez furcsa szó. Bizalom, ha otthagy titeket apa, mert el kell mennie, és azt mondja, ne csináljatok semmi rosszat, ő meg megbízik bennetek.

Ti meg  .....

Előzmény: rhmprszt (15193)
rhmprszt Creative Commons License 2017.01.24 0 1 15193

Egy emelettel odébb volt a másik szoba, úgyhogy nem volt gond szerencsére:)

Amúgy tényleg nagyon jól esett hogy ennyire megbíznak bennem.

Előzmény: alezredes 1 (15192)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15192

Ez így nagyon király lehetett.

Viszont így arra kellett vigyázni valószínűleg, hogy ne legyetek túl hangosak.

Mert azért az mégse járja, hogy apa nem tud aludni, mert ti hangosan keféltek, nem de ?

Előzmény: rhmprszt (15190)
mormota50 Creative Commons License 2017.01.24 0 4 15191

Szerintem egy ilyen hármas felállásnál is, mint a normális esetben is mindig a nő igénye az elsőrendű szempont. Mindkét férfinek annak kell megfelelni. Hogy vannak szabályok? Ez természetes. De szabályok ha jól belegondolunk a párok között is vannak. Legfeljebb nem annyira konkrétan lefektetve, mint a hármasnál. De ha a nő pl. nem szereti az anált, akkor a párjának sem engedi. Akkor viszot természetes, hogy a kívülállónak is tilos. Hiszen azért jöttek össze, hogy a nőnek jó legyen. Ez az alap. És persze a két férfi is érezheti jól magát.

De mindezt lehet kulturáltan, emberekhez méltóan csinálni, nem kell a harmadik féllel éreztetni, hogy ő csak egy segédeszköz. Ha egyenrangúként próbáljuk kezelni egymást az együttlét is sokkal jobb, élvezetesebb lesz.

rhmprszt Creative Commons License 2017.01.24 0 1 15190

Velem történt olyan, hogy a pár férfi tagja fáradtságra hivatkozva átvonult a másik szobába aludni, mi meg "édes kettesben" maradtunk a feleséggel (nyilván ez nem az első együtt töltött estén esett meg). Velük amúgy már korábban is elég kevés tabu volt, de ez azért még engem is kissé meglepett:)

 

Szóval igen, a normálisabbak képesek egy, az egyenlőhöz nagyon közeli viszonyt kialakítani a harmadikkal...

Előzmény: Fel, támadunk! (15185)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2017.01.24 -1 1 15189

Szerintem ez per definitionem mindenképp alárendeltséget jelent.  

Nyilván a párok intelligenciájától függ, hogy ez mennyire jön ki a kapcsolatban (és persze a harmadik félen is, hogy mennyire tudja ezt a helyén kezelni).

Egyébként rengeteg apróság van, amik mind-mind erősítik ezt az érzést, még akkor is, ha amúgy minden stimmel. Például a "szabályok", hogy mit szabad, mit nem. Nyilván egy valódi kapcsolatban is vannak szabályok, hiszen ez így normális, de, ha a harmadikra külön szabályok vonatkoznak, akkor már mindjárt más a tészta, még akkor is, ha ezek indokolható/elfogadható szabályok. 

Nekem például volt ilyen tapasztalatom és nem volt igazán kellemes. Pedig nem is csak úgy "beestem" a kapcsolatba, de a srác valamilyen szinten féltékeny volt, nem kezelte igazán jól a helyzetet. Egyszer azt hitte, hogy beleélveztem a lány szájába, és abból elég csúnya hiszti lett... 

Előzmény: Dyca (15188)
Dyca Creative Commons License 2017.01.24 0 1 15188

Még annyit hozzátennék, hogy az, hogy a harmadik felet "csupán" a saját szerelmi életünk színesítése, izgalmasabbá tétele céljából keressük, nem feltétlen jelenti az ő alárendelt szerepét. Ha kölcsönösen elfogadjuk egymás igényeit és vágyait, szerintem egyenrangúak vagyunk. Az már más kérdés, hogy a keresés során előfordul, hogy az igények meg sem közelítik egymást, de akkor tovább kell lépni.

Előzmény: Dyca (15187)
Dyca Creative Commons License 2017.01.24 0 2 15187

Talán naiv vagyok a dolgot illetően, valóban azt írtam le, ahogy szerintem működnie kellene. Úgy érzem attól, hogy elvárásaink vannak a harmadik felé (pl. tartsa szem előtt a hölgy örömét, s csak az után jöjjön ő), még ugyanúgy beengedjük a "hálószobánkba". Azt gondolom, épp azért nehéz a megfelelő harmadik megtalálása, mert nem mindenki alkalmas erre a "feladatra". Viszont azokat a párokat sem értem, akik intelligenciát és önzetlenséget várnak el, miközben lenézik a harmadikat, aki örüljön, hogy ingyen jut puncihoz.

Előzmény: Fel, támadunk! (15185)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.24 0 2 15186

"A cserében kapott fizetség pedig a punci, aminek az illető (megint csak általánosítva) örülhet, hogy megkapja, ne nagyon nézze a körülményeket."

 

Pontosan erről ment a körülírás amit olvastam itt tegnap. Na végre, leírja valaki korrektül. Legyen egy hibátlan, tökéletes harmadik, aki ne nézze, hogy milyen puncit kap cserébe, punci az így is meg úgyis, kész. A párok ilyen elvárással csupán abból válogathatnak, ami más felhasználásra alkalmatlan, mert vagy igénytelen, vagy valami negatív tulajdonsága miatt nem talál szép és csinos nőt magának. Az általad felvázolt beszálló, aki intelligens, vonzó, sármos, az nem fog megelégedni egy szedettvedett akármilyen puncival, kiszolgálva másokat. 

Előzmény: Fel, támadunk! (15185)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2017.01.24 -1 3 15185

Ez egy nagyon szép elmélet, de a valóság egyáltalán nem ilyen ideális. 

Az a kifejezés például, hogy a "párok beengednek a szexuális életükbe" eleve olyan hamis képet sugall, amiből arra következtethetnénk, hogy részükről ez bármilyen formában is egy gesztus a másik fél felé, hogy itt valamilyen kölcsönösségről lehetne szó. Pedig a helyzet nem ez, ők nem beengedik a harmadik felet, hanem a saját vágyaikat megvalósítandó vonják be. Régebben is voltak már erről eszmecserék, többen is úgy írták le a harmadik felet, mint egyfajta "segédeszközt". Nyilván a normálisabbak kialakítanak egy közel egyenlőnek látszó viszonyt, de ennek is komoly határai vannak, és sokszor törékenyek. (Egyénként naivitás is lenne mást elvárni, de az egy másik kérdés.)

Ugyanez igaz az ide kapcsolódó másik mondatodra, hogy "mindeztért" mit kell nyújtania a másik félnek. Ez megint csak azt mutatja, hogy egyenrangúságról még csak nyomokban sincs szó, a bevont fél legyen tökéletes szerető, tökéletes kiállású és felszereltségű, és nyújtson olyan "szolgáltatást" elvárási szinten, amit egy kapcsolatban jó esetben egyáltalán nem várnak el kötelezően egymástól a felek. A cserében kapott fizetség pedig a punci, aminek az illető (megint csak általánosítva) örülhet, hogy megkapja, ne nagyon nézze a körülményeket. 

 

Nyilván a fentieket lehet nagyon kulturáltan előadni, illetve finomítani, de sokszor egyértelmű az aránytalanság. Az általad leírtak egyébként már a kapcsolat jellege miatt sem valósulhatnak meg igazán, hiszen akkor már nem alkalmi, izgalmas bővítésről lenne szó, hanem tartós háromoldalú kapcsolatról. 

Előzmény: Dyca (15182)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.23 0 2 15184

Sajnos ezt pont azok nem fogják megérteni, akik elegánsan visszavonultak a háttérbe, a könnyebb megoldást választva. Hiába tudjuk azt, hogy nekünk mi a jó és mit szeretnénk, ha a szexben a másik felet ez egyálatlán nem érdekli, csupán a saját vágyait akarja kielégíttetni.

Előzmény: Dyca (15182)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.23 -2 1 15183

Korrekt, teljesen így igaz. 

Előzmény: Dyca (15182)
Dyca Creative Commons License 2017.01.23 0 3 15182

Én nem nagyon értem ezt a „nem vagyunk egyenrangú felek” dolgot. Mindkét oldalnak vannak bizonyos elvárásai, igényei, elképzelései, s ha ezek találkoznak, akkor jöhet létre a találkozó, ami (jó esetben) mindenkinek boldog befejezést hoz. Ha már elérkeztek a szexhez, miért ne lennének egyenlő partnerek mind a hárman? Ekkor már túl vannak a szabályok és határok lefektetésében, elfogadásában mind két oldalról. Vagy a párok úgy gondolják, ezek betartása csak a harmadikra vonatkozik, ők bármikor felrúghatják, változtathatják, formálhatják ezeket? Ha nem, akkor miben áll a felsőbbrendűség?  

Én úgy látom mindkét oldal sokat vár, de sokat is ad. A párok beengednek valaki idegent az életük legintimebb zugába, és ennek fejében elvárják, hogy a harmadik legyen önzetlen, figyelmes, odaadó szerető (legalábbis én ezt várnám). Azt ugye nem írom, hogy emellett intelligens, ápolt, lehetőleg  jó kiállású, megfelelő mérettel és potenciával, hiszen  másként el sem jutott volna eddig.

Azt gondolom, ez nem működhet, ha a felek nem tisztelik egymást, egymás igényeit, vágyait (amik ugye összhangban vannak az előzetes egyeztetések szerint) . Persze összejöhet annak is, aki csak ingyen akar p.nához jutni, és azoknak is, akik csak élő szexuális segédeszközt keresnek, aki vegye megtiszteltetésnek, hogy ezt a pozíciót náluk töltheti be, de az nem lesz hosszú életű kapcsolat.

mormota50 Creative Commons License 2017.01.23 0 1 15181

Alapvetően nekem sincs semmi bajom velük: Az sem probléma, hogy a saját szabályaikhoz tartják magukat Maravica 15071-es kommenmtjét már többször is olvastam. Figyelmedbe ajánlanám, MaraVica 15035-ös kommentjét és az azt követő kommenteket 15037-ig. Ezeket elolvasva az jön le, hogy ha már nem tud semmivel érvelni, akkor bedobja a durcást és lelép. Tisztára mint egy gyerek.
A trollokkal pedig nem kell foglalkozni. Ha nem szólsz hozzá akkor békén hagy. De MaraVica visszaszólt, mert sértegették. Ő is elkezdett sértegetni. Na ez nem vezet sehová. Azután lelépett. Ha lelépett... Mert azért erre nem vennék mérget.
És megjelent Boildike és párja. Nagyon is hasonló nézetekkel. Ez nem baj, hiszen miért ne lehetnének egyforma nézeteik. És rövid ittartózkodás után Boildike párja benjelentette, hogy ez a fórum tele van nagyképű okoskodó megmondóemberekkel. (Lásd
15135-ös komment.) és ők is úgy döntöttek, hogy nem írnak ide többé, „lelépnek”. Tisztára, mint egy felsőbbrendű valakik, kinyilatkoztatnak. Mert nem mindenki ért velük egyet. Na ez a vérlázító. Ilyenkor elgondolkozom, lehet, hogy kisiskolás tinédzserek állnak az ilyen nevek mögött, vagy csak egyszerűen valamiért túl alacsony a frusztrációs toleranciájuk?

De nem is ezzel kéne itt foglalkozni, mert ennek a topiknak nem ez a témája!

Előzmény: SingleGuy40 (15146)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.23 -1 0 15150

Te esetleg már túl vagy, a barátod feleségén ?

Előzmény: zsolesz666 (15149)
zsolesz666 Creative Commons License 2017.01.23 -4 0 15149

Barátom feleségének keresek szeretőt (barátom beleegyezésével) hosszú távú kapcsolatra. Nagyon csínos, dekoratív hölgy, aki tartós szeretői (szex kapcsolatra) vágyik a férj engedélyével. Legyél bátor, kezdeményező és ne gyere zavarba. Előtte barátommal tudtok egyeztetni mire figyelj oda, mit szeret a hölgy. skype: sapiz ill. e-mail címen tudjuk felvenni a kapcsolatot.

alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.23 -1 0 15148

Még szép, hogy nem kaptak a felvételből !!

Hazaviszik, haverok buli, számítógép, 15 példány, máris a neten, na azt már nem.

Természetesen ha kérték volna, kaphattak volna, de csak nem kevés melőval megvágva, ahol a párom arca nem látszik.

Na, azt nézegethették volna tízen is.

Egyébként ez a nem "egyenrangú" viszony technikai, nem pedig szex.

Előzmény: olegnagy (15147)
olegnagy Creative Commons License 2017.01.23 0 0 15147
Szerintem nálatok sem teljesen egyenrangú a viszony, hiszen a fiúk nem kapnak a videóból, te viszont visszanézheted...
Az a probléma, hogy többek összemossák az egyenlőtlenséget a tiszteletlenséggel, pedig különböző fogalmak.
Előzmény: alezredes 1 (15144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!