Keresés

Részletes keresés

Tray Creative Commons License 2000.05.18 0 0 16
Khm na akkor helló mindenkinek!

Szóval az oldalam az befuccsolt, mivel havonta 50 látogatója volt abból 49x én néztem meg. Örülök, hogy újra beindul az újság Tomi! Szinte megállt a szívem amikor megkaptam a levelet, hogy megszűnik az újság. Tényleg arról nem tudsz valamit, hogy a Spawn-t nem akarják-e újra feléleszteni? Jó lenne, mert Póki újságja után szerintem az a legjobb. Spiderclone! Nincs szükséged egy cikkíróra a weboldaladhoz?

fanatikus Creative Commons License 2000.05.16 0 0 15
Szia Fanatikus vagyok és tetszett a képregény ol-
dalak .

Fanatikus

Előzmény: spiderweb (14)
spiderweb Creative Commons License 2000.05.04 0 0 14
Hi Everybody!!!!!
SpideClone vagyok csak elfelejtettem a régi jelszómat! :)
A lényeg:
a weblapomon:
www.extra.hu/spiderweb
felkerült két teljes képregény egy része!!!!
amazing #14 angolul első 5 oldal
WEBSPINNERS #12 MAGYARUL!!!!!!!első 9 oldal

várok mindenkit a lapomonű!!!!!!!!
www.extra.hu/spiderweb

Na Páé
SPIDERCLONE

Dob Creative Commons License 2000.04.27 0 0 12
Ugyan nem Pókember de Marwel.. X-men film lessz.. van.. májusban már moziban is lessz.. a www.reelusa.com -rol le lehet tölteni a trailert.. pokember nem lessz benne asszem.. :(
CAesar Creative Commons License 2000.04.23 0 0 11
Hello!
Én is régi Pókember rajongó vagyok, több mint 10 éve gyüjtöm a magyar és külföldi képregényeket. Nemrég elkezdtem csinálni egy Marvel honlapot. A címe: w3.swi.hu/caesar
Örülnék, ha megnéznétek és véleményt mondanátok róla.
Köszönöm!
spiderclone Creative Commons License 2000.04.10 0 0 10
Hi All!!

A Teljes képregényekkel kapcsolatban úh hírem van!! Az már tutira biztos, hogy az alábbi képregények felkerülnek:
Amazing #436
Unlimited #22
Webspinners #12
Amazing #14

Ezek a képregények várhatóan a tavaszi szünet után kerülnek fel...Viszont nem biztos, hogy angolul, hanem Magyarul!!!!! Szóval érdemes lesz figyelni az oldalt...
www.extra.hu/spiderweb

Most búcsúzom Üdv Tomi és mindenki aki olvassa...
A háló legyen veletek!

harzatomi Creative Commons License 2000.04.05 0 0 9
Helló, Spiderclone!

Örülök, hogy ötletet adhattam és kíváncsian várom az első teljes Pókember képregényt a neten. Biztos tuti lesz! Aztán én is majd csak kitalálok valamit, hogy hogy tudnám én is feltenni az ígért történeteket. Mindenesetre mindenki nézze meg a honlapot, mert nagyon jó. És Tray! Mi lett a te Pókemberes honlapoddal??? Üdv mindenkinek! H.T.

harzatomi Creative Commons License 2000.04.05 0 0 8
Helló, Spiderclone!

Örülök, hogy ötletet adhattam, én is kíváncsian várom a teljes képregény képeit a Neten, Pókemberben még nem láttam ilyet. Biztos tuti lesz! Aztán majd csak nekiesek én is, hogy kitaláljak valamit, amivel én is fel tudom tenni az ígért történeteket. Mikor várható a megjelenése? És MINDENKI! Nézzétek meg Spiderclone honlapját, mert nagyon jó! És Tray! Hova lett a te Pókemberes honlapod??? Üdv mindenkinek! H.Tomi.

spiderclone Creative Commons License 2000.04.05 0 0 7
Hello Emberek!

Csak azért írok, mert szeretném bejelenteni, hogy kész a honlapom: www.extra.hu/spiderweb
Képek,információk és hamarosan teljes képregény az oldalon!!!!!
Figyelem, hamarosan felkerül az amazing #14 száma, persze cak angolul...
Köszönet az ötletést Harza Tamás-nak!
Sok szerencsét az új Pók-hoz!!!Várjuk!

Változott az emilem is akinek van kedve írjon:
spiderclone@freemail.hu

harzatomi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 6
Bocsi az elözőért, de ki kellett próbálnom...
Na szóval az a helyzet, hogy a tárgyalások most is folynak az újraindítással kapcsolatban, de még néhány hónapot várni kell, mert akikkel tárgyalunk, azok mögöttünk járnak pár hónappal történetileg és amíg behozzák... Sajna csak 32 oldalas lesz a Pók, ha újra megjelenik, de az is több a semminél. Elképzelhető, hogy egy történet lesz benne és a többi dokumentáció, ez még nem dőlt el. Nálam mindenesetre még van kb. 15 oldalnyi lev. rovat készen, úgyhogy egy darabig nem fogunk unatkozni... Szóval, ha történik valami, azonnal írni fogok nektek,oké? Addig is keep in touch! Ha bárkinek bármi kérdeznivalója van, csak bátran.
Lehet, hogy egyszer összeszedem magam és megpróbálok feltenni a netre magyarra átírt Pókember képregényeket, mint pld. az Inferno, The Child Within, A Vadász lelke, Maximum Carnage, ilyesmiket... De erre még várni kell, egyelőre még scannerem sincs... De az Asterixnél jól néz ki. Üdv mindenkinek!
Előzmény: Farkas Imre (0)
harzatomi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5
Szia! Én tudnék mondani dolgokat...
Előzmény: Farkas Imre (0)
Zsige Creative Commons License 2000.03.13 0 0 4
Na vegre...
Ijen topic is van Tray? de szxerintem rosz hejen:)
Na midegy! Nekem kelenenek olyan tok yo kepek a
Wolfverine (nemtom jol irtam le) szal Rozsomakrol...meg tobirol is de az foleg...van neked ijen?
Blizzard Creative Commons License 2000.03.12 0 0 3
Hali!

Azért szólok, mert van itt pontosan 100 darab eladó pókember-képregény. Akit ez érdekelne 6000 Ft.-ért, írjon nekem (blizzard@egon.gyaloglo.hu).

Üdv: Blizzard

dzsó Creative Commons License 2000.03.11 0 0 2
Srácok!
Hogy kerül ez a topic a GAMEZBE?
spiderclone Creative Commons License 2000.03.11 0 0 1
Hello Imi!!!

Én is nagy pókember rajongó vagyok, és szeretnék veled kapcsolatba lépni. Ha van kedved írj:
petee-z@elender.hu

Előzmény: Farkas Imre (0)
Farkas Imre Creative Commons License 2000.03.02 0 0 0
Szerintem sem rossz ötlet, várom a fejleményeket!
Kár, hogy megszűnt az újság, rajongója voltam és még mindig is vagyok, ezért ha valami újat megtudtok Pókemberről ne tétovázzatok, írjátok meg!
Tray Creative Commons License 1999.09.13 0 1 topiknyitó
Szeretnék csinálni egy ilyen fan club-ot. Egy kis ideig egyedül csináltam egy ehez hasonlót, de sokkal pergőbben menne az egész ha többen csinálnánk.
Tervezek híreket, adatokat Spidey barátairól, ellenségeiról, letöltés szekciót meg ilyeneket. A próba weboldal címe: http://www.tar.hu/tray

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!