Keresés

Részletes keresés

csak1kerdes Creative Commons License 2011.11.28 0 0 791

Tisztelt Moderátorok!

 

Ahogy olvasom, gyakran felmerülő problémám van. Elfelejtettem a zoleeh felhasználónévhez tartozó jelszómat, amit még az indapass-os idők előtt regeltem. Az ott megadott e-mail címem már nem él, így nem kapom meg a jelszóemlékeztetőt. Ugyanakkor van egy zoleehkukacfreestartponthu indapass-om, aminek a változatosság kedvéért szintén elfelejtettem a jelszavát :-(

Kérlet Titeket, ha van rá mód segítsetek, hogy újra használhassam a nick-et és össze tudjam vonni az említett indapassommal!

 

Köszönettel

zoleeh

Sándor3 Creative Commons License 2011.10.27 0 0 789

T. Moderátor!

 Segítséget szeretnék kérni szolgáltatót váltottunk és a beállításoknál nem tudjuk megváltoztatni E-mail címünket. Jelzi, hogy a változtatásról levelet kapunk de címünkre nem érkezik meg. Nick nevemet és jelszómat nem szeretném megváltoztatni.

                                                        Kérem válaszát.

                                                                   Sándor3 (Ildikó) 

olomangyal Creative Commons License 2010.12.21 0 0 788

Tisztelt Moderatorok!

 

Valamit nagyon elbarmoltam.Még pedig.

 

Az index fórumon régebbóta szerepelek az olomangyal nick-el.Sajnos a rendszer nem engedett be és az ehhez tartozó mail címet is ismeretlennek titulálta.

 

Ezért új regisztrációhoz folyamodtam.

Érdekes jelenség hogy ugyanazzal a mail címmel engedett reggelni de már csak egy másik (airhogger) nick névvel.

 

Ha rákeresek a régi nickre meg is találom , sőtt a mail címem is ugyan az mindkét nick-en de csak az utóbbi nickel tudok belépni.

 

Ha van rá lehetősség kérném szépen fésüljük ki a dolgot.

 

 

üdv

olomangyal

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.04 0 0 787

Tisztelt moderátor!

Mai naptól nem tudok belépni La Rosa nevű nikkemmel. Tudtomon kívül elkövettem-e valamit amiért "pihenek", vagy más oka van annak, hogy képtelen vagyok belépni?

Ace Combine Creative Commons License 2010.10.04 0 0 786
Kedves mod!

Köszönöm:)
Előzmény: Ace Combine (779)
FeriASR Creative Commons License 2010.09.23 0 0 785
Vissza fogom kapni? mármint a feree80-as nickemet(meg hozzá egy jó jelszóval)...?
Előzmény: Murder Incorporated (784)
Murder Incorporated Creative Commons License 2010.09.23 0 0 784

Letiltottalak. Csináltál te mást is tegnap...

Előzmény: FeriASR (783)
FeriASR Creative Commons License 2010.09.23 0 0 783

Hahó

Van egy feree80 -as nickem, ez még az ősidőben hoztam létre, hogy hogynem a az elmúlt néhány évben soha nem volt gondja a rendszernek a jelszómmal, tegnap délutántól viszont nem engedett be, kértem új jelszót, de azokkal se jutottam be, vki tudna segíteni, vagy küldeni egy olyan jelszót a feree80@freemail.hu -ra hogy a feree80as nickkemmel be tudjak lépni...

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.06 0 0 782
Remélem jó helyen járok.
Kérdésem, hogy mi lehet az oka, hogy évek óta használt 'bakibaby' usernevemmel nem tudok belépni? (hibás felhasználónév vagy jelszó).
Jelszavamat nem változtattam meg, a felhasználónév helyes.
Mivel sajnos már nem működő email cím szerepel a bakibaby nicknél, így azzal a nick-kel eljárni (jelszót változtatni) nem tudok. És mivel nem indapassos a bakibaby nick, így segítséget sem tudtam kérni. Ezért készítettem most egy új nick-et, hogy feltehessem ezt a kérdést.

Előre is köszönöm a választ/segítséget,
bb
SR43 Creative Commons License 2010.07.30 0 0 780
Kedves Moderátor!

Nagyon szeretnék jelszóemlékeztetőt kapni a DRBIG nickhez,ide : regdon.robert@gmail.com vagy robertdome@freemail.hu - ra!

Előre is köszönöm:Döme Róbert
Ace Combine Creative Commons License 2010.07.29 0 0 779
Kedves Moderátor, Édes Jó Istenem! :)

Évekkel ezelőtt, lehet már tíz éve is, hogy regisztráltam vala az index fórumra. Szánalmasan balga vala, a nicknevem túlzottan specifikus, és megváltoztatnám AceCombine-ra. Nem akarom elveszteni a hozzászólásaimat, bejárt topicjaimat, "ismerőseimet", szóval van arra mód, hogy a nicknevemet megváltoztassátok 1.8VtiAceCombine-ról simán AceCombine-ra?

Annó regisztráltam AceCombine-nal, de azonnal elhagytam a jelszavam, az akkori mailcímem nem él, úgyhogy az is lehet, hogy az már foglalt... Viszont az akkori mailcímemet vissza tudom igazolni.

Tudom, kisebb gondotok is.. de nekem fontos lenne:(

Előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2010.03.19 0 0 776
Szeretném véglegesen töröltetni ezt a nicket. Hol tehetem ezt meg?

A választ előre is köszönöm!
elveszett-a-nick Creative Commons License 2010.02.13 0 0 775
Ping.
Előzmény: elveszett-a-nick (774)
elveszett-a-nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 774
Sziasztok!

Én is egy régi nick miatt írok. 6-7 éve használtam.
kgyt.
Három hozzászólásom van, elfelejtettem a jelszavamat,
az akkori e-mail címem (gondolom: kgyt@gepaard.net, vagy kgyt@mail.com) meg már nem működik.
A e-mailemet változtassátok inda@kgyt.hu címre, ha lehet.

Köszönettel: kgyt

U.i.:
Az inda@kgyt.hu-hoz fogom csatolni, nem ehhez (indapass@kgyt.hu).
telescoper Creative Commons License 2009.10.16 0 0 772
:))

(ha van mégis megoldás, azt sem bánnám, de nem szeretném a forrást sárig kiini, ahogy Zrínyi hadvezérünk mondta, hogy ne tegyük)
Előzmény: Ügyeletes Ápoló (771)
Ügyeletes Ápoló Creative Commons License 2009.10.16 0 0 771
Sejtettem, hogy esetleg volt rajta hsz, de elvesztek, tekintve, mennyire régi nikk.
Ennyit tehettem, sietek ápolni másokat is, hasonlóan rossz hatásfokkal, de a lényeg:

Ügyelünk!
Ápolunk!
Előzmény: telescoper (770)
telescoper Creative Commons License 2009.10.16 0 0 770
Kedves Ügyeletes Ápoló!
Köszönöm, hogy válaszoltál. A dolog természetesen nem annyira égető, hogy mindenképpen meg kellene oldani. Mondhatnám, ha nem, hát nem. Még azt sem tudnám megmondani, hogy miért is jutott eszembe. Amúgy a kis k-val írott volt az enyém, a nulla hsz gondolom az Internetto/Index váltás miatt lehet (vagy nem, már nem tudom eldönteni, az Index fórum felmenőjében voltam aktív, és most egy ideje megint).
Sok törelmet az ápolói munkádhoz, gondolom vannak nálam ápolandóbbak szép számmal!
üdvvözlettel
telescoper

u.i.: ebben a bőrömben i s jól érzem magam :))
Előzmény: Ügyeletes Ápoló (769)
Ügyeletes Ápoló Creative Commons License 2009.10.16 0 0 769
kedves telescoper
Általában próbálunk segíteni ilyen esetben, de félek, ez itt nem fog menni. Ha nem tudod valamelyes hitelt érdemlően igazolni, hogy a tied volt egy másik nikk, akkor más felhasználók neheztelését váltja ki, ha odaadjuk neked. Amúgy 2 db kolomp nikk van, egyik nagybetűvel kezdődik és ha jól látom, nulla hozzászólásuk van, ami azt a lehetőséget is elveszi, hogy tartalom alapján következtessünk. Ezen kívül a mélcímek is ősrégiek, már nem létező cégekhez tartoznak, ami lehetetlenné teszi, hogy azon keresztül adj igazolást.
Előzmény: telescoper (767)
telescoper Creative Commons License 2009.10.15 0 0 768
Kérdezném tisztelettel, ovassa valaki hathatós hölgy/úr ezt a topikot? Ha igen, akkor kérnék csöpp visszajelzést, megy-e a dolog, vagy nem megy-e a dolog.
üdv
Előzmény: telescoper (767)
telescoper Creative Commons License 2009.08.26 0 0 767
Sziasztok!
Nem tűnik túlzsúfoltnak a topik, vagy kevés a feledékeny, mint én :))

Szóval, egy ősrégi nikkemet szeretném leporolni. De már jelszó, akkori mailcím a múlté.

Kaphatok segítséget? A fölélesztendő nick: kolomp

üdv!
telescoper
egyszerencsés Creative Commons License 2009.07.04 0 0 766
Tisztelt Moderátorok!

A beállítások menümben csak email cím változtatási lehetőség van. Nincs jelszóváltoztatási lehetőségem és szeretném megváltoztatni a jelszavam. Mi a teendő?
birsalmasjt Creative Commons License 2009.06.29 0 0 765
Évekkel ezelött regisztráltam a birsalmasajt nicket. Sajna a jelszavat és az email cimet elfelejtettem. Elküldenétek bármelyiket erre a nick cimére?
indian_ Creative Commons License 2009.05.04 0 0 762
Tisztelt Moderátorok!

Segítséget szeretnék kérni! Sok évvel ezelött regisztráltam az index forumán INDIAN nick névvel, használtam is egy ideig, majd évekig nem forumoztam. Most megint szeretném használni a nick nevemet, de azt is elfelejtettem milyen emailcímmel regisztráltam, az viszont biztos, hogy nincs már hozzáférésem ahhoz a fiokhoz, mert emlékeztető emailt nem kapom meg. Regisztrációkor megjelöltem egy weboldalt sajátomként, arra fel tudok ftp-zni bármit, ha így esetleg igazolhatom személyazonoságomat. Tudnak segíteni?
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.04.27 0 0 761
Nem.
Előzmény: Surdi (760)
Surdi Creative Commons License 2009.04.27 0 0 760

Ok, ezt megtaláltam, és akkor jogos is, csak ő azt mondta, hogy állítólag semmilyen értesítést nem kapott erről, és napokig értetlenkedett az indamail technikusaival, hogy miért nem tud belépni.

Én nem tudom mi a módi, szoktatok értesítést küldeni a kizárásról ?

 

Előzmény: Murder Incorporated (758)
kukac7_ Creative Commons License 2009.04.14 0 0 759
hello

a kukac7 nickemet szeretnem osszekotni a vipmail-es cimemmel, de se a jelszavat, se a mail cimet nem tudom, ahova kikuldi a jelszoemlekeztetot.
van vmi lehetoseg, hogy hasznalni tudjam?
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.04.08 0 0 758
Neked már senki. Ki lettél rakva, ugyanis az Ózd topikban kicsit felpörögtél és oda-vissza átgázoltál szabályzatunkon. És mivel az IRL-ezgetés című gusztustalanságot is véghezvitted, ezért most ezt a nickedet is kirakom, pedig nincs hozzá túl sok kedvem. Mármint foglalkozni veled.
Előzmény: Törölt nick (757)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.08 0 0 757

Egyik napról a másikra nem tudtam belépni a megszokott régi nicknevemmel (k2laci). Már vagy 5x kértem új jelszót, de azokkal sem lehet belépni.

Ki tudna nekem segiteni ?

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.13 0 0 755
Sziasztok!
Nick váltással nem tudom jó helyen járok-e?
A jelenlegi nick-emet szeretném megváltoztatni,segítségeteket előre is köszönöm!
Jóska papa Creative Commons License 2008.11.01 0 0 754

Kérném szépen a nick név és az eggyetlen ehhez a nickhez tartozó hozzászólás törlését!

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!