Keresés

Részletes keresés

jkl1 Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1401

akkor tényleg az erotikus masszázs lesz a legcélravezetőbb! de azért abban ne legyél teljesen biztos hogy esetleg nem lesz orgazmusod :)

Előzmény: PeachMelon (1400)
PeachMelon Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1400

Nem is az elélvezés a kérdés. Egy sima masszázs is felizgatna, ebben biztos vagyok, rendkívül érzékeny vagyok az érintésre. Viszont ha szimpla masszázsra mennék, ott feszélyezne, hogy olyan állapotba kerülök. Ezt szeretném elkerülni azzal, hogy talán erotikus masszázst céloznék meg elsőre is. Mármint ott is biztosan felizgulok, de ott nem "ciki" ez az állapot, hanem az egész természetes velejárója, így ott nem feszélyezne.

Amúgy annyira ismerem magam, hogy kikkel vagyok képes orgazmust átélni, és ez nálam nem menne ilyen helyzetben, ebben szinte biztos vagyok.

Előzmény: jkl1 (1399)
jkl1 Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1399

őszintén szólva nem tudtam a yoni jelentését, de biztos ugazad van. én csak videót láttam erről régebben, ha jól emlékszem ott érintette, sőt így már biztos is :) (én a páromnak szoktam ilyesmit nyújtani, de csak ami tőlem telik, mivel sajnos nem vagyok profi masszőr.....)

azt pedig nem tudhatod hogy nem menne-e a masszőr kezei között, amíg ki nem próbáltad. (magamra vonatkoztatva, nekem pl bejött a lingam masszázs......)

sima (pl svéd) masszázsnál meg ne aggódj, biztos nem fogsz elélvezni (ott nem az a cél.....) :-)

Előzmény: PeachMelon (1398)


PeachMelon Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1398

A yoni maga a punci, nem? :)

Nekem nem célom az orgazmus, mert nem is menne szerintem csak úgy egy masszőr kezei között. Egyszerűen kevésbé feszélyezne a gondolat, hogy felizgat az erotikus masszázs. Mert sima masszázs is biztisan felizgatna, de ott már zavarna, hogy lászik-e. Erotikusnál a felizgult állapot viszont természetes :)

Előzmény: jkl1 (1397)
jkl1 Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1397

úgy tudom hogy pl a yoni masszázs a puncit is érinti (de nem 100%.....)

Előzmény: PeachMelon (1396)
PeachMelon Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1396

Sziasztok!

 

Előre is elnézést, ha kissé tudatlannak tűnnék a kérdéseim miatt, de semmi tapasztalatom nincs a témában. Régóta gondolkozok azon, hogy befizetek akár egy sima masszázsra is, de több dolog is visszatart. Az egyik az, hogy félek, hogy egy sima masszázs is felizgatna, és kényelmetlenül érezném magam. Megfordult a fejemben, hogy akkor kapásból erotikus masszázzsal kellene indítanom, de itt el is akadtam, mert el se tudom képzelni, ez hogyan is zajlik pontosan.

Testrészeket tekintve a legintimebb terület is kap a masszázsból vagy csak erotikusa, izgatóan masszírozzák a testet mindenhol, de puncihoz nem érnek?

Az orgazmus is egyfajta cél, vagy ez egy esetleges kellemes velejárója? Mármint a masszázs része az orgazmus elérése, vagy ez a vendégtől függ, hogy ez nála orgazmust vált-e ki vagy sem?

Ha az egész masszázs része az orgazmus, akkor mit tud tenni a masszőr, ha ez a nőnél nagyon bizalmi-intim kérdés? Azaz akármennyire ellazul, élvezi, de orgazmus nem fog bekövetkezni, mert az nála nem ilyen egyszerű folyamat? Ilyenkor úgymond "hiányos" a masszázs (amennyiben az orgazmus is a része)?

Sok kérdésem van, és ostobának is tűnhetnek, de örülnék, ha valaki meg tudná válaszolni azokat!

*SzedR* Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1395

Persze....azt gondolom, hogy ahhoz, hogy ide eljusson a vendég, a masszőrnek is ehhez hozzá kell tegyen, hisz "csak" egy sima svéd masszázs nem fog senkit lázba hozni."

 

Lehet velem hiba van, mert engem lázba hoz. Persze, ne kókler "masszőrről" beszélek, hanem aki valóban érti a dolgát.

 

 

Téged nem hozott lázba? De.. hiszen írtad is:-)

Előzmény: Törölt nick (1394)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1394

Jaaa...és még egy...

Mennyire jellemző/gyakori, hogy egy normál svéd masszázsnak induló masszázs végén azt érzékeled, hogy a hölgy felajzott állapotba került a kezed által???!

Persze....azt gondolom, hogy ahhoz, hogy ide eljusson a vendég, a masszőrnek is ehhez hozzá kell tegyen, hisz "csak" egy sima svéd masszázs nem fog senkit lázba hozni.

Szóval, ez is egy kérdés, ha érzed, hogy izgatólag hat rá, akkor folytatod, vagy másként, máshol masszírozol?

(gondolom, persze, itt már bejön a szimpátia kérdése is)

Előzmény: Törölt nick (1390)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1393

Vártam már a válaszodat.:-)))))))

 

Magától lépi át, vagy a vendég biztatására?

Mi az a jelzés, amitől a masszőr biztos lehet, hogy itt nem lesz félreértés?

 

Te hogy éled meg, mikor érzed, hogy a kezed alatt fekvő hölgy, NŐKént élvezi az érintésedet?!

 

Vagy az ilyen kérdéseket már nem itt, hanem priviben kellene megvitatnunk?

Nem akarom a témát elvinni....

Előzmény: Törölt nick (1390)
*SzedR* Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1392

Én értékelem, ha átlépi a határt.

Előzmény: Törölt nick (1389)
*SzedR* Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1391

Most is jót röhögtem.

Ha normál masszázsról beszélünk, ott bizonyos testrészek, végtagok takarva vannak, mikor épp nem masszírozzák. Ágyék is.. ugyebár. Ha áll, áll.. tovább masszíroz a masszőz, takarva van, nem szúrja ki a szemét.

Mivel a masszázs az valami felemelő, relax érzés (jó esetben), óhatatlan hogy a biológiai folyamatok beinduljanak. Ahogy egy férfinél a merevedés, úgy a nőnél a punci nedves lesz - és ehhez hozzá se kell hogy érjen a nemi szervekhez -

Valahogy nonszensz az, hogy xy női masszőr kollegád (már ha van ilyen) ezért kivágja a vendégét, most ezt olvasod, kiatalálod, vagy valóban ennyire naív vagy, hogy elhiszed? Nem teheti meg, nem is teszi, mert aki komolyan veszi, amit csinál, az tudja, ez normális folyamat. 1.figyelmen kívül hagyja, hogy áll neki (bár visszajelzés értékű, hogy jól érzi magát a vendég) 2. Csigázza a helyzetet és kihasználja azt, már ha a vendég és masszőr erre nyitott.

Ezzel az erővel minden ffi vendéget, női vendéget ki lehetne vágni, mert élvezi a masszázst.

Kétségeim vannak afelől, hogy van egyáltalán valami halvány fogalmad erről az egészről .:-/

 

 

Előzmény: Kovi Mark (1387)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1390

Kérdezed: "Én arra lettem volna kíváncsi, hogy ha egy sima (nem erotikus) masszázsra jelentkezik valaki, de a masszázs alatt kiderül, hogy túl érzékeny a vendég bizonyos pontja, vagy a masszőr keze túlságosan izgató érzést vált ki a vendégben, akkor átcsaphat az erotikus masszázsba?" A tapasztalatom szerint a válasz "Igen", de ez kismillió egyéb dologtól is függ: hely, hangulat, szimpátia, stb.

Előzmény: Törölt nick (1389)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.02 0 0 1389

Ugyan ezt nem nekem címezted, de felvetett bennem egy kérdést.

Az ember uralkodhat magán, de az érintés fajtájától csak elindul(hat) benne a vágy.

Azt gondolom, ha a masszőr/masszőz ezt érzékeli (már pedig miért ne érzékelné, hisz nap mint nap ezzel foglalkozik, pontosan jól tudja ill. sejti, hogy mikor mit vált ki a vendégből), hogy a vendégnél ez már nem csak simán jóleső masszázs, hanem kissé ingerli és az érzékeit ébreszti, akkor vált, akár ritmust, akár területet.

Nem?

Ha pedig kevésbbé veszélyes területen masszíroz, abban a pillanatban a vendégben is csillapodik az ébredező vágy.

 

A kérdésemre adott válaszodra meg csak annyit szeretnék reagálni, kérdezni, hogy a visszaélés alatt Te most a szexualitást értetted?

Én arra lettem volna kíváncsi, hogy ha egy sima (nem erotikus) masszázsra jelentkezik valaki, de a masszázs alatt kiderül, hogy túl érzékeny a vendég bizonyos pontja, vagy a masszőr keze túlságosan izgató érzést vált ki a vendégben, akkor átcsaphat az erotikus masszázsba?

Én erre értettem a határátlépést.

Előzmény: Kovi Mark (1387)
Kovi Mark Creative Commons License 2013.03.01 0 0 1388

Ez teljesen masszőr függő. Ki milyen helyzettel él vissza esetleg,de e legtöbb masszőr nem él vissza, mert az ügyfeleiből él és ha félreérti a helyzetet abból nagy gondja lehet minden téren.

Én sem tettem soha ilyesmit sem normál sem erotikus masszázs alatt és a körömben senki, mert igazi masszőr azt csinálja amire kiképezték és nem csajozik a munkája közben a kuncsaftjaival.

Van olyan hölgy kuncsaftom is aki, azért jár hozzám ,mert nem élek vissza a helyzettel az erotikus masszázsnál sem.....

Előzmény: Törölt nick (1385)
Kovi Mark Creative Commons License 2013.03.01 0 0 1387

Meg ne vágd magad a bicskáddal!:)))

A normál masszázs alatt nem egy kolleganőm vágott ki már vendéget azért ,mert merevedése volt!

Tegyünk már különbséget a normál masszázs és az erotikus masszázs között!

Ez is egy szolgáltatás ugyanúgy mint az étteremben a picér vagy a taxi amit igénybe veszel.

Amennyiben Te lennél ott a szolgáltató oldalán nem hiszem, hogy kiváncsi lennél idegen férfiak gerjedelmére.....

Előzmény: *SzedR* (1383)
élmény_masszázs Creative Commons License 2013.02.23 0 0 1386

Erotikus élmény masszázs Hölgyeknek és Uraknak!

 

45 perces élmény masszázst nyújtok Hölgyeknek és Uraknak magánlakásomon, hangulatos környezetben.

Hölgyeknek: Lazító masszázs, mell-masszázs, tantra-yoni masszázs. Ha gátlásos vagy egy férfi masszőr jelenlétében, de vágysz az érzékiségre, kiszakadnál a hétköznapi rutinból egy kis időre.

Uraknak: Lazító masszázs, lingam-tantra masszázs. 

Privát levélben bővebb információt szolgáltatok, elérhetőséggel. Hétköznap, napközben várom igényes, ápolt Hölgyek, Urak  jelentkezését, akiknek fontos a minőség!

Bp, XX.kerületében. Parkolás ingyenes.

masszozxx@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.22 0 0 1385

Sziasztok!

 

Igazából férfi masszőrökhöz lenne egy kérdésem.

Átléptek határt, megmaradtok a korrekt masszázs szintjén, vagy mulattok a vendégen, ha azt érzitek, hogy a kezetek alatt fekvő hölgyet nem hagyja hidegen az érintésetek?

 

Lehet, hogy furcsa a kérdésem?!

 

Előzmény:

2 hete elmentem egy masszázsra.

Tény, tudatosan választottam masszőrt.:-) És olyat, aki kép alapján szimpatikus. :-)

Szalonban, okleveles gyógymasszőr, 4 fajta masszázst vállal, egyik sem erotikus, vagy szex lenne....svéd, frissítő, relax és cellulit közül lehetett választani.

Megbeszéltük, hogy a 60 perc alatt egy teljes test masszázst kapok (hason fekve).

A láb, fenék részen egy erőteljes cellulitnak éreztem. Ami jól is esett, még ha kissé erősnek is tűnt akkor.

A hátam (tudom), igencsak az erogén zónám.

Itt kezdődött a "baj".

Mert nem bírtam és kiszakadt belőlem a sóhaj....ami nem a fájdalmat, vagy a lazulást jelezte.:-))))

Vissza-visszatért ezekhez a pontokhoz és nem éreztem, hogy tudatosan másként masszírozna azokon a részeken.

Nagyon jól esett, de feszélyezett kicsit, hogy csak első alkalom, csak idegen, és mit szólhat, hogy én "élvezkedem" a keze alatt?!

Azt gondolom, hogy nem hülye, volt sejtése róla, hogy hatással volt rám a masszázs.

Mikor végzett tudatosítottam, hogy nagyon jól esett és még jönnék hozzá.

Sajnos telítve van, mert most....mindegy, rengetegen jönnek most hozzá, március végéig be van foglalva, ott tudott adni időpontot.

Abban maradtunk, ha van lemondása, akkor jelentkezik.

Jelentkezett is a héten, és voltam is nála.

Hm....amit kaptam, nem tettem zsebre.:-)))))))))))))

Ugyanúgy végig masszírozott, nem volt semmiben sem hiány (talp, láb, fenék, hát, nyak, váll). 
Mivel én is sokkal hamarabb el lazultam, azt hiszem Ő is bátrabban időzött a hátam kényeztetésével. Amitől a végén már a falat tudtam volna kaparni.:-)))

Persze, hogy ebből Ő mit érzett, azt nem tudom.

A közepe felé úgy voltam vele, hogy nem érdekel mit gondol, ami jól esik, az jól esik, elengedtem a görcsöt és átadtam magam az érzésnek és a hangulatnak.

Sóhaj kitört, csípőm apró mozdulattal, de követte a kezét, karomon libabőrőztem....

De nem váltott ritmust, sem mozdulatot, sem területet.

Azt éreztem, kibújt belőle a DÖG-je.

Nem volt pimasz, és nem is tért le a hivatalos "útvonalról". Egyszerűen "csak" masszírozott.

Mikor lejárt az idő, még felültetett és kiropogtatott. Majd közölte, hogy akkor: váljék egészségemre.

De a hangjában ott volt a huncut mosoly.:-))))))))))

 

Megint abban maradtunk, hogy ha lesz lemondása, akkor hív.

 

Nos, ha ilyen helyzetbe kerültök, akkor Ti ezt hogy élitek meg?

Átlépitek a határt? Egyáltalán feszegetitek a határt? Ha igen miként, és hogyan?

Vagy tudatosan "kínozzátok" a vendéget?

 

(Nem, nem vagyok egy bombázó, de amorf elhízott kismalac sem. Fiatalnak sem mondanám magam, de öregnek meg főleg nem, egyébként egy idősek lehetünk.)

 

Köszönöm előre is a válaszokat.

 

 

zoopriv Creative Commons License 2013.02.21 0 0 1384

Nos egy újabb masszőr fiú, aki házhoz jár.

*SzedR* Creative Commons License 2013.02.20 0 0 1383

A masszázs nem az önuralomról szól, hanem az ellazulásról!

 

Önuralma a msszőrnek legyen, a vendég meg élvezze a szituációt.

 

Bicskanyitogató amit írsz. Szerintem a masszőrök a fejüket fogják az írásod miatt. Még hogy ciki.....Cö.

Előzmény: Kovi Mark (1373)
zoopriv Creative Commons License 2013.02.20 0 0 1382

Ha pasi vagy, és pasitól szeretnél masszázs ! Itt van néhány videó, amit érdemes megnézned !

csabaipasi Creative Commons License 2013.02.13 0 0 1381

 

Helló.

 

Békéscsaba-Gyula és környékén ( de lehet megyén kivül is) !!!! keresek egy jó adottságú, fiatalabb férfit aki szeret -  tud masszirozni, és egy kicsit örömködhetnénk egymással.

Hely kellene,napközben hétközben lenne jó.

Én középkorú ,ápolt, sportos testalkatú férfi vagyok.

E-mail: publikus!!

márk7979 Creative Commons License 2013.02.12 0 0 1380

30 éves sportos, okleveles férfi masszőr Ajka,Keszthely környékén vállal RELAX, TANTRA, YONI, ESZO, LINGAM masszázst hölgyeknek és uraknak!

mark7979@freemail.hu

lala_80 Creative Commons License 2013.02.10 0 0 1379

köszönet! lehet, megpróbálom:) bár én leginkább arra vagyok ráállva, amikor olajos thai masszázson vagyok, és a végén lekezelnek:) de ezek is jó tippek...

Előzmény: zoopriv (1378)
zoopriv Creative Commons License 2013.02.10 0 0 1378

Szia, nem tudom hogy milyen új helyet keresel. De itt van néhány cerka kényeztető dögös csaj.

Pl: Nikyke  vagy Nina

Előzmény: lala_80 (1377)
lala_80 Creative Commons License 2013.02.10 0 0 1377

sziasztok, új thai masszázs hely budapesten, ahol a végén van egy kis cerkakényeztetés? várom a címeket:)

csabaipasi Creative Commons License 2013.02.05 0 0 1376

 

Sajnos nekem még nincs élményem de nagyon szeretném ha lenne és ehhez keresek partnert.

 

Békéscsaba- Gyula és környékén masszázs lehetőség érdekelne!!!! olyat férfit keresek aki hellyel rendelkezik, ápolt,igényes, sportos testalaktú.

 

wantitall Creative Commons License 2013.01.29 0 0 1375

 

Egyetértek!!!

Előzmény: zoopriv (1374)
zoopriv Creative Commons License 2013.01.29 0 0 1374

Szia szóval szerintem nem gond az ha mervedésed van. Ha profi masszőzhöz mész akkor már ez neki is természetes. Inkább az lenne a gon ha nem lenne merevedésed.

Előzmény: 1992 sz (1372)
Kovi Mark Creative Commons License 2013.01.27 0 0 1373

Persze, hogy ciki! A 16-18 éves szűz fiúk nem tudnak uralkodni magukon csak.......

Verd ki 2-3 szor mielőtt masszázsra mész utána nem fog felállni , mármint aznap, mielőtt még emgijesztenék a mondandómmal valakit!:)))

Előzmény: 1992 sz (1372)
1992 sz Creative Commons License 2013.01.27 0 0 1372
hello szerintetek ciki ha egy normál masszázson hölgy masször elött merevedésem van? Köszi a válaszokat :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!