Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Roadtrain Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8712

Nem látod a pót bal oldali ajtóján a visszaverődő képet?? :o))))))

Naná,hogy toltam!!120

Előzmény: _Gabesz (8711)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8711
Es toltad neki? ;)

Jo a kep :))))
Előzmény: Roadtrain (8709)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8710
Tudom, hogy ez meg nagyon messzi van, de nekem utanna levo napon van a szuletesnapom, ugyhogy en mar most elkezdtem tervezni :))))
(ejj micsoda idozites :DD)
Előzmény: _Gabesz (8708)
Roadtrain Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8709

Még az elejét azt vágom!!

Mondjuk ez nem fórum téma :o))))

De mikor a bevételed 95%-a számlás akkor,hogy tünteted el.

Na mindegy.Majd okosodok én is kicsit.

 

 

Más:

Ma tele lett a hócipőm a 35-ös úttal rendesen.Úgy felidegeltem magam azon a sok idiótán akik ott tötyögnek meg úgy csinálnak mintha csinálnák az utat,hogy haza felé a 33-on jöttem Füzesabonyig aztán rá az M3-ra.Hát sokkal jobban jártam.Tök jó út,nyugis,rövidebb úgy 20-30km-errel meg vagy 3/4 órával.Szal ennyi.

 

Tegnap volt két baleset az M3-as 48-as kavicsnál.Ez még annyira nem érdekes mivel majdnem mindennapos ez a dolog,sajna.Hanem,hogy mindkétoldalon egyszerre és egymástól függetlenül (azt hiszem).Tegnap azt hittem a rádió csak hülyéskedik.De tegnap láttam a Pest irányába maradt nyomokat ma meg a Debrecen irányába levő nyomokat.És érdekes volt mindkét féknyom mert mindkét oldalon szinte ugyanaz.Középről megindul és megy kifelé az útról.Meg szinte a két baleset egymás melett volt.

Na jó azért ma lőttem nektek egy érdekest is :o)))))))))

Előzmény: BONNIE (8706)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8708
Rendbe van...mondjuk kamionos country talalkozo? Tegnap Tectornak es Vikivikinek mar feldobtam mint otletet...2005. julius 22-24.
Előzmény: deps (8705)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8707

rakerdezehetek, ez a GaborDenes? mi volt az elozo szakod?

programozni en sem tudok :-P es ami a vicces, h prog-tanarnenink kitalalta, h aki elozo felvben 2 v 3-t kapott, annak most ujra kell vizsgaznia, kulonben a halo-jegye sem ervenyes...

Előzmény: deps (8705)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8706
tobb ktg, kevesebb bevetel, meg persze nehany ismeros a megfelelo pozicioban a helyileg illetekes apehban, amikor meg kell magyarazni, h tulkepp te mibol is elsz :-)
Előzmény: Roadtrain (8703)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8705

bréékóóóó bonnie!

 

potmecs...

most adtam be 14kilót.... :) ja a kocsimat is msot gumiztam át... csere 5k....

500tól egészen 5ezerig, de vigasztalnak a pótállamvizsgával 50kilóval..... nade egyet már csináltam, úgyhogy nehogymár netudjamegismételni!!!! remélem jóólesz.....

ha kell segítek, mert hát infós vagyok, úgyhogy..... ja programozni nemtudok!!!!

 

gabesz,

ajánlom is hogy neaddel!!! kell még egyszer éreznem 6henger járását egy dömébe!!!!!!

 

cisssssssszzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: BONNIE (8701)
MALWIN Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8704
Road, elképzelem, hogy úgy megraknak téged, hogy veszteséges leszel, és mindezt ráadásul papíron...:-)))))
Előzmény: Roadtrain (8703)
Roadtrain Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8703

Engem is veszteségesre rakhatnál papíron.

 

Előzmény: BONNIE (8701)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8702
Nem tervezem eladni, elhiheted ;)
Foleg, ha belegondolok mennyi penzem van mar benne (...az osszes). Ha eladnam, ennek a fele se jonne visssza, ugyhogy amig megy, addig nalam marad. Es 200K-val a hata mogott meg mindig hozza a gyari ertekeket, mind menetteljesitmenyben, mind fogyiban. Szal egytelore tuti marad :))
Előzmény: deps (8698)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8701

jaaaaj, ilyen nalunk is van... neptun a felkaru tenger-isten... uuuuuutalom, mint a sz*rt. mocsok egy rendszer...most, pl kihozta, h 1-2.feleves tesim (!!!!) nincs meg. pedig ma hogyne lenne, ugy fel voltam mentve, mint annak a rendje...

ja, es a masik gyonyoruseg benne, h ferfikent tart nyilvan. aranyos, nem?

mennyit kostal nalatok egy potmeccs? nalunk az elso 600, oszt megy ez meg feljebb is.

adatvedelem? vicces, nalunk az infos-targy :-) abbol is potmeccsem lesz, nem tudtam megjelenni a rendes vizsgan, holmi kulhoni rockkoncert miatt, a pot-lehetosegen meg osszesen ketten voltunk /a masik srac is velunk volt a koncerten/, uh nem nagyon birtam puskazni :-(

igggen fonok szeretnek lenni :-)))

monnyuk eletemben eddig egyszem "fuvarost" konyveltem, nem nagy ugy, 5200eve veszteseges :-), de majd igyexek felnoni a feladathoz :-)

Előzmény: deps (8697)
Jang Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8700
Gratulálok Gabesz. Én még anno egy ősrégi 1217-es Merci + Ifa pót szerelvényen vizsgáztam. Mind a kettő elég ócska volt már, forgalmi órákon többször is meg kellett állni v.mit javítani. De legalább a Bü vizsgára már minden a "kisujjamban" volt . :)))
Előzmény: _Gabesz (8694)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8699

nagydarab iidősbácsi...

 

voltam átgumizni a terepjárómat....

jött egy sóderes122kancadorfipóttal..... mivan a billencs nyitóján????

egy kis rokkantmatrica..... namost ez célzás????

de akkor azt előrekénetenni, nem??????

vagy a féktávot akarja illusztrálni????

mindenesetre nagyon rendes bácsinak nézett ki..... olyan igazi kamionos.....

 

 

:)

Előzmény: _Gabesz (8695)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8698

látod gabesz!!!!

 

kicsit mosolyogtam, de nemsokat.....

a vas!!! ne add el a dömédet addig mig nem hallottam a hathengered járását!!!!

nagy dömerajongóvagyok

(a régiekbe volt vas lásd motoháztető, most már azis könnyített, meg gyalogosvédő.... és ütközés után meg a beton védi....).....

volt egy kupénk 316..... de sajna meg kellet válni tőle....

kicsit rossz ezt mondani, de már megbékéltem vele..... helyette lett egy villámunk olyan körbezárt, tudod????

a hollandok is franciáznak????? most már tényleg megyek franciába csajozni:D

ja és nézni a túrdeflancot......

 

cisssssszzzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: _Gabesz (8694)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8697

akkor az én oskolám kicsit fejlett.....

 

nállunk előre kell regisztrálni vizsgára a neten keresztűl!!!!!!!!!!!!

szivtam vele párszor, de egy kedves teremtés felnyitotta szemem!!!! nanemazt, de kellemes hangja volt..... óóóóóó a nők......

 

naszóval mivel kellet egy kellemes összeget fizetnem mint pótmecscs címen, ezért izgulok, hogy fogadják el és tudjak menni(most pénteken) számotadni olyan tantárgyból hogy adatbiztosság-adatvédelem..... tudod ez a péterfalviatis műfjaja.... biztos láttátok már tévében.......

 

wow pénzügy és számvitel...... de gasolin megvan a gazdasági főnök és adóbevallást készítő embered a céghez!!!!!!

amúgy egy kárpátmedencével a számadáshoz!!!! :)

 

cissssssssszzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: BONNIE (8696)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8696

budapesti gazdasagi foiskola, penzugyi es szamviteli foiskolai kar, gazdinfo szak. iyg csupa kisbetuvel! a targy meg elemzes-ellenorzes. eleg mocskos kis kurzus... tobb maradt el, mint amit megtartottak, es mivel gyak csak kethetente volt belole, amikor volt is , 95%, h elfelejtettem,h mennem kene, mert oylan okosan raktak ossze az orarendet, h egy idoben 2-3oran is bent kellett volna lennem. de sebej, van meg ket uv-m belole ebben a felevben :-)

 

mit kell egy vizsgahoz regisztralni?

Előzmény: deps (8693)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8695
A vizsgabiztos egy tokjo fej nagydarab idosebb bacsi volt, semmit nem szolt. De mint irtam regebben, a sajatommal ki se kellett alljak :)
Odafele is en vittem az autot, meg hazafele is (letudva a forgalom orakat ;))
Előzmény: deps (8692)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8694
BONNIE,
En is igy voltam vele reggel ;)
Ha meghuznak, megyek potvizsgara :))
Bar az en vizsgamhoz nem kellett az agyamat hasznalni, meg szamolgati se kellett.

deps,
Most nevetni fogsz, de rengeteg muanyag van ebben az autoban. Pl. az egesz homlokfal muanyagbol van...es ami meg meglepett, hogy a legtobb cucc "francia" (Valeo) benne. Sok negativumot viszont tenyleg nem tudnek rola mondani, mert jo kocsi.
Tandem vagy nem tandem, ez volt. De, hogy oszinte legyek nekem sose hianyzott a Zil es potkocsija. A velejaro sz.pas meg plane. Az oktatoval is epp arrol beszelgettunk, hogy egyre inkabb kezdenek kikopni az utakrol a hagyomanyos potok, helyettuk pedig egyre tobb a tandem es a felpot. Ami vegulis valahol ertheto is.
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8693

bréékóó bonnie!!!

 

milyen fősu-liba jársz?????

mely tantárgy volt az a kellemetlen dolog?????

én is kezdek majd pénteken izzadni egy vizsgára, de addig tudjak regisztrálni....

 

 

cisssssssssszzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: BONNIE (8691)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8692

bréékóó gabesz!!!

 

szép a vas, vagy már másanyaguk van ezeknek is??? :)

 

engedj meg egy beszólást,  olyat amikor még -kamionos nyelven-  "zöldfülű" voltam....

ezzel a póttal csukottszemmel bárhová be-rákozok!!!! bezzeg az énidőmbe, mikor még zillel kellett tolatni és az a csodaszép ih pótkocsi, nem pedig tandem!!!!!

ezzel soha nem tanulsz meg izzadni a kormány felett édes gyermekem.....!!!!!

 

na körülbelű engem is így fogadott még a bélabácsi mikor az első "nagycsomagot"

végigrángattuk egész miskolcon át barcikáig..... aztán meg megkaptam a minősítést!!! kocsma és fizetés, mert hát igy illik megköszönni a sok segítséget egy "vénrókának" aki még most is vhol koptatja a csíkot......

 

remélem azért jólment a vizsgád!!!! és a vizsgabiztos nem foglakozott a döméddel!!!!

 

bezzeg errefelé lehet izzadni az ávián meg az elhatvanasifán.....

demajd egyszer hátha fúj erre is a szél!!!

 

cissssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: _Gabesz (8689)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8691

gratula!

engem megvagtak.. :-( mind a ket targybol...  a multheti vizsgamra kicsit beragtam... ez egyik feladatnal szamoltam egy oldalt, es megiscsak 4 pontot kaptam a 20bol, kiderult, h 3 sorban kellett volna elintezni.. egyebkent 5 pont hianyzott. no sebaj, mejd legkozelebb.

Előzmény: _Gabesz (8689)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8690
Road,
Elolvastam...
Szerintem ez nem volt tul jo reklam a Renaultnak. 180 km utan faradtan kiszallni egy ilyen autobol? Hat ez eleg nagy negativum. Nameg a magasra pakolas...a vegen azert rajott a cikkiro is, hogy ez inkabb hatrany mint elony.
Nade mindegy. Nyomtam egyet a "Nem kene" gombra ;)
Előzmény: Roadtrain (8682)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8689
BONNIE,
Na? Remelem atmentel, mert nekem sikerult ;)

Tobbieknek meg igertem normalisabb kepeket, hat most csinaltam 3-at is :)
Most, hogy kicsit tobbet is mentem vele, azt hiszem az Iveco es az MAN koze tennem a listamon.


Előzmény: BONNIE (8680)
_Globetrotter Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8688
Ha jól tudom Székesfehérváron, van az ALCOA gyára, és ott gyártják az alu felniket a nagyvasakra.
Előzmény: deps (8685)
Pavel Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8687
Az elektronika más, mint a Volvókban.
Előzmény: csabicsucsu (8684)
Roadtrain Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8686

Köszi jól vagyunk.

Bár mostanában kicsit többet eszik a kelleténél,pedig a vezetési stílusom nem változott.Lehet nem kellett volna belerakni a Prolongot??

Tegnap voltam Debrecenbe meg Miskolcon ma ismét megnézem Debrecent.

Most izzítom a gépet és repülök  is :o)))))))

Majd este visszanézek remélem :ĐĐĐĐĐ

Előzmény: deps (8683)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8685

a magyar felni kicsit érdekes!!!!

 

gasolin biztos tud vmivel szolgálni.....

 

vagy más????????????

 

mert én nem:)

Előzmény: csabicsucsu (8684)
csabicsucsu Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8684

egy az egyben a Volvo D12-es motorja van bent.

A rönosok nem tudtak magyarázattal solgálni, mi Röno ebben a motorban?

Előzmény: Roadtrain (8682)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8683

bréékóó roadtrain!!!

 

mi újs a bioxerrel????? és veled????? nyomod a G-ket le és viszed is????

 

jóóó a fekete szerelem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a kis rönyó val még ilyen szavakat is lehet szövögetni!!!!!

én is szövögetnék utakat egy ilyennel.......

 

szerintetek miért irták hogy fekete láv????? nem azért mert volt egy olyan vicc, hogy mi a rönyó jel???? és sokana nőinemiszervvel azonosítottk?????

tény és való hohy lenne benne hely szeretkezni egy hölgyel.....

 

:)

 

cisssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: Roadtrain (8682)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!