Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

BONNIE Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8723

ha hatasvadasz akarnek lennei, akkor azt mondanam, h gyere, es nezd meg a belyegvideogyujtemenyemet, van vagy 3 B&C filmem...illetve csak 2,5, tesom beletorolt az egyikbe..hoyg tornem le a kezet...

viszont a kitt-tortenetbol nem vagyok naprakesz, uh ha ott szerepelt a szerelokamion-vezeto srac, akkor passz.

ha megis valamelyik B&C tortenetben, akkor szerintem a '67es filmbol /Warren Beatty+Faye Dunaway/ C.W.Moss-ra gondolsz /Michael J. Pollard jatszotta/.

erdekessegkepp: Clyde impotens volt :-P

Előzmény: deps (8722)
deps Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8722

bréékóóó bonnie (kitt szerelője....??????)

 

azt áruld már el hogy ki vezeti a szerelőkamiont?????

mert nem mindíg a néger srác, az tuti!!!!!

 

elnézést de most már tudom hogy honnan ismerős a név......

de a másik a sorozatos betörőgyermekek.... most már tudom melyik a nő és melyik a kan..... jobb később mint soha....

 

én nem vontam kétségbe nembeli hovatartozásod...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

különben igaza van az ekszednek, csak annyit kell tudni és tudatni amennyit megosztottak, és tovább ne, mert igy keletkeznek a mondák!!!!!

tudod ő mondtahogy gyáááááááááááááááááááááááááá

 

remélem gabesz jót mosolyogtál!!!! legalább megvan a mai rekeszizommozgatás!!!!

ha kell ilyen még szólj és mosolyogtatlak..... :)

nem kell FÉLREÉRTELMEZNI!!!, okeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!

 

cissssssszzzzzzzzzzz

Előzmény: BONNIE (8721)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8721

igy szövegetértelmezni????

most melyik hszem-re gondolsz? exem mondta mindig, h azt ertsem,amit o mond/ir, ne gondoljam tovabb... lehet,h neki is igaza volt?

ja, osszevalogattam par vallalhato kepet magamrol, es bepakoltam a tarba az utolso mappaba.. jelenleg massal nemtom bizonyitani, h tenyleg nobol vagyok :-)

Előzmény: deps (8719)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8720
Road,
Jaja. Lattam.
Azert is kerdeztem meg ;)
De egy ilyen oldal meg van is :DD
www.toljadneki.hu

Glob, deps,
Azert erre az osszejovetelre volt mar regebben probalkozas. Ha jol emlekszem...
Lehet, hogy akkor majd juliusban vissza kellene terni ra, addigra talan mar mindenki tobbet tud majd.

deps,
Most elkepzeltem Bonnie nevvel egy ferfit...hat ize...hogy is mondjam...megha csak egy internetes nev, akkor is :)
Előzmény: Roadtrain (8712)
deps Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8719

bréékóóóó bonnie

 

mindenesetre azért elcsodálkoztam hogy ha nő vagy akkor igy szövegetértelmezni???? mindenestere .....

nekem 8 hogy milyen a szövegképzésed, de azt ne feledd, hogy ha az életben is ilyen vagy akkor azt egy-két emberke nem fogja kedvelni, pláne ha össze akarsz melegedni a másik nemmel...... itt elmegy, mindenkinek van szójárása, szokása, csak vigyázz, hogy máshol ezt nenagyon csináld......

nem off!!!!! változatos...... :)

engem nem zavar, csak téged ne érjen meglepi ha megszólnak...... :)

 

tudod a suli......

most felhjatás hogy átvenni azt a feketekeménylapot...... haggyálmár......

hazamentem átadtam, és mentem a kedvesemhez(akkor még volt)......

ők néztek hogy mivan, és másnap mondja mamikám hogy ezt nem gondolta volna, meghogy ezt érdemlik..... akkor volt "párnap" szónélkül ülünk egymással szembe.....

aztán az ősök gondoltak egyet és befizettek eme jeles iskolába......

itt már sajnos csőditeni kell a népetaz osztóra(nagyfater varrt öltönyt, hely az ünneplére lefoglalva.... áááááá)..... különben ez errefelé nem ritka.... a bestoffrendem is ezt csinálta közgázfősuli után, csak tőle a faterja megkérdezte hogy elakar-e menni.... nem ment, inkább elment amsterdamba kiállításra.....

 

szóval ez volt.... ja a suliról hogy csináltam nem tudták.... (eladtam versenyfelszerelésem és ebből lett a sulim.....)

 

hátezvan.... szívóág... de már leassan vége... de azért még a nemnormális tanitók még rátesznek egy lapátkával, hogy nehogymár.....

 

cissssssszzzzzzzzzzzzz

Előzmény: BONNIE (8718)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8718

joreggelt!

(ha meghívom az elöző államvizsgaosztóra az ősöket, akkor nincs ez!!!!)

mivan? nem hivtad meg oket a nagybudosunnepsegre, de ok ehhez ragaszkodtak volna, es ezert meg egy sulit kell vegigcsinalnod?

ujarairassa a progivizsgát!!!!

az megcsak hagyjan lenne...szobelizni kell belole..grr..

tekiisvagy..... naszóval te hölgyvagy????

hat valami olyasmi, de ha IRL ismernel, tuti nem hasznalnad a "holgy"kifejezest :-)

de asszem, amit en itt muvelek, az erosen off, nem?

na, szep napot!

Előzmény: deps (8715)
deps Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8717

bréékóó roadtrain!!!

 

ebből vannak a karambolok!!!!!

akkor most az az őrült aki ezt olvassa tolja neki a kamionnak??????

 

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

 

szerintem az kéne hogy minemtoljukmertnehéz..... vagy amit még a versenyautómra tettem rá fejjellefeléhogy ha gixer van akkor lássák hogy BORITS VISSZA

lehet hogy kamionon is sikert aratna?????

mindenesetre a ladán nagy volt....... spoileren és a két oldalán volt......

na8

 

más....

a 35-ös kicsit szívás, most akkor ténylegesen megtapasztaltad!!!!!

gondolj bele akkor mi van nyéken, hogy beterelik őket a kocsikat a "belvárosba"????

inkáb ne tudd meg!!!! én az egész útépítőcéget felkötném!!!! ugyis az lesz hogy nagynehezen "összehozzák" és utánna jönnek vágni!!!!

haggyadmár, jövök tegnap haza és a tiszahídon (lehet hogy fogok egy HAJÓT(malwinés tsa) és leusztatom magam szegedre.....) és az útközepén tégladarabok!!!!! ordítok annak a nemnormális utmaszírozónak hogy vedd már fel és tedd el az útból!!! majdnem megegyengette a kocsimat!!!! ÁLLAT!!! mondjuk én is azvoltam, de basszus vmelyik idióta belehajt a tiszába!!!! akkor lesz mit halászni és főzni:)

 

cisssssssssszzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: Roadtrain (8709)
deps Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8716

bréékóóó gabesz!!!

 

július kamionos talákozó?????

 

öszinte leszek!!!!

 

már vagy 4éve le akarok menni eme rendezvényre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

legalább lesz még egy "ok" amiért lemegyek!!!!!! meg a te születésnapod?????

megünnepeljük, csak az a kérdés, hogy 1v többnapos (tudom csak egy napvan nekünk mint TEST) rendezvényre rendezkedjünk be??????

mert mire én lecammogok a kicsivel szegedre az nem lesz egyszerű, de ezért mindenféleképpen lemegyek!!!!!

gondolom te kétnaposra gondoltál..... akkor foglalni kell pihihelyet........

remélem, hogy nem jön közbe semmi..... mert ?????? nahát remélem hogy afikába nem mérgeznek meg és ott tudok lenni a jeles napon!!!!

 

 

még egyeztetünk, de én bennevagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: _Gabesz (8708)
deps Creative Commons License 2005.05.25 0 0 8715

bréékóóó bonnie!!

 

naná hogy a gédéef!!!! kicsit ciki, de ez van.... az én hülyeségemből, már megint szívok!!!

(ha meghívom az elöző államvizsgaosztóra az ősöket, akkor nincs ez!!!!)

ja az emén(miskolciegyetemen logisztika főiskolai szinten)

 

na azt adná meg vmelyik nemnormális tanárnak az élet hogy ujarairassa a progivizsgát!!!! hát inkább nemmondom mit csinálnék vele!!!

 

had kérdezzek már vmit....... volt egy irásod hogy most a niked alapján hogy tekiisvagy..... naszóval te hölgyvagy???? vagy én nemtudok olvasni?????????

mert ha nő vagy akkor srácok a kis virágosnő után van még egy NŐnk!!!!!!!

wow!!!!!

Előzmény: BONNIE (8707)
_Globetrotter Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8714
teccik az ötlet.
Előzmény: _Gabesz (8710)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8713

ekkor jon be a tobb koltseg :-) persze esszeru hatarok kozott... mondjuk nem kell havonta motort cserelni....

tenyleg marhajo a kep.

Előzmény: Roadtrain (8709)
Roadtrain Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8712

Nem látod a pót bal oldali ajtóján a visszaverődő képet?? :o))))))

Naná,hogy toltam!!120

Előzmény: _Gabesz (8711)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8711
Es toltad neki? ;)

Jo a kep :))))
Előzmény: Roadtrain (8709)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8710
Tudom, hogy ez meg nagyon messzi van, de nekem utanna levo napon van a szuletesnapom, ugyhogy en mar most elkezdtem tervezni :))))
(ejj micsoda idozites :DD)
Előzmény: _Gabesz (8708)
Roadtrain Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8709

Még az elejét azt vágom!!

Mondjuk ez nem fórum téma :o))))

De mikor a bevételed 95%-a számlás akkor,hogy tünteted el.

Na mindegy.Majd okosodok én is kicsit.

 

 

Más:

Ma tele lett a hócipőm a 35-ös úttal rendesen.Úgy felidegeltem magam azon a sok idiótán akik ott tötyögnek meg úgy csinálnak mintha csinálnák az utat,hogy haza felé a 33-on jöttem Füzesabonyig aztán rá az M3-ra.Hát sokkal jobban jártam.Tök jó út,nyugis,rövidebb úgy 20-30km-errel meg vagy 3/4 órával.Szal ennyi.

 

Tegnap volt két baleset az M3-as 48-as kavicsnál.Ez még annyira nem érdekes mivel majdnem mindennapos ez a dolog,sajna.Hanem,hogy mindkétoldalon egyszerre és egymástól függetlenül (azt hiszem).Tegnap azt hittem a rádió csak hülyéskedik.De tegnap láttam a Pest irányába maradt nyomokat ma meg a Debrecen irányába levő nyomokat.És érdekes volt mindkét féknyom mert mindkét oldalon szinte ugyanaz.Középről megindul és megy kifelé az útról.Meg szinte a két baleset egymás melett volt.

Na jó azért ma lőttem nektek egy érdekest is :o)))))))))

Előzmény: BONNIE (8706)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8708
Rendbe van...mondjuk kamionos country talalkozo? Tegnap Tectornak es Vikivikinek mar feldobtam mint otletet...2005. julius 22-24.
Előzmény: deps (8705)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8707

rakerdezehetek, ez a GaborDenes? mi volt az elozo szakod?

programozni en sem tudok :-P es ami a vicces, h prog-tanarnenink kitalalta, h aki elozo felvben 2 v 3-t kapott, annak most ujra kell vizsgaznia, kulonben a halo-jegye sem ervenyes...

Előzmény: deps (8705)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8706
tobb ktg, kevesebb bevetel, meg persze nehany ismeros a megfelelo pozicioban a helyileg illetekes apehban, amikor meg kell magyarazni, h tulkepp te mibol is elsz :-)
Előzmény: Roadtrain (8703)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8705

bréékóóóó bonnie!

 

potmecs...

most adtam be 14kilót.... :) ja a kocsimat is msot gumiztam át... csere 5k....

500tól egészen 5ezerig, de vigasztalnak a pótállamvizsgával 50kilóval..... nade egyet már csináltam, úgyhogy nehogymár netudjamegismételni!!!! remélem jóólesz.....

ha kell segítek, mert hát infós vagyok, úgyhogy..... ja programozni nemtudok!!!!

 

gabesz,

ajánlom is hogy neaddel!!! kell még egyszer éreznem 6henger járását egy dömébe!!!!!!

 

cisssssssszzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: BONNIE (8701)
MALWIN Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8704
Road, elképzelem, hogy úgy megraknak téged, hogy veszteséges leszel, és mindezt ráadásul papíron...:-)))))
Előzmény: Roadtrain (8703)
Roadtrain Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8703

Engem is veszteségesre rakhatnál papíron.

 

Előzmény: BONNIE (8701)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8702
Nem tervezem eladni, elhiheted ;)
Foleg, ha belegondolok mennyi penzem van mar benne (...az osszes). Ha eladnam, ennek a fele se jonne visssza, ugyhogy amig megy, addig nalam marad. Es 200K-val a hata mogott meg mindig hozza a gyari ertekeket, mind menetteljesitmenyben, mind fogyiban. Szal egytelore tuti marad :))
Előzmény: deps (8698)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8701

jaaaaj, ilyen nalunk is van... neptun a felkaru tenger-isten... uuuuuutalom, mint a sz*rt. mocsok egy rendszer...most, pl kihozta, h 1-2.feleves tesim (!!!!) nincs meg. pedig ma hogyne lenne, ugy fel voltam mentve, mint annak a rendje...

ja, es a masik gyonyoruseg benne, h ferfikent tart nyilvan. aranyos, nem?

mennyit kostal nalatok egy potmeccs? nalunk az elso 600, oszt megy ez meg feljebb is.

adatvedelem? vicces, nalunk az infos-targy :-) abbol is potmeccsem lesz, nem tudtam megjelenni a rendes vizsgan, holmi kulhoni rockkoncert miatt, a pot-lehetosegen meg osszesen ketten voltunk /a masik srac is velunk volt a koncerten/, uh nem nagyon birtam puskazni :-(

igggen fonok szeretnek lenni :-)))

monnyuk eletemben eddig egyszem "fuvarost" konyveltem, nem nagy ugy, 5200eve veszteseges :-), de majd igyexek felnoni a feladathoz :-)

Előzmény: deps (8697)
Jang Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8700
Gratulálok Gabesz. Én még anno egy ősrégi 1217-es Merci + Ifa pót szerelvényen vizsgáztam. Mind a kettő elég ócska volt már, forgalmi órákon többször is meg kellett állni v.mit javítani. De legalább a Bü vizsgára már minden a "kisujjamban" volt . :)))
Előzmény: _Gabesz (8694)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8699

nagydarab iidősbácsi...

 

voltam átgumizni a terepjárómat....

jött egy sóderes122kancadorfipóttal..... mivan a billencs nyitóján????

egy kis rokkantmatrica..... namost ez célzás????

de akkor azt előrekénetenni, nem??????

vagy a féktávot akarja illusztrálni????

mindenesetre nagyon rendes bácsinak nézett ki..... olyan igazi kamionos.....

 

 

:)

Előzmény: _Gabesz (8695)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8698

látod gabesz!!!!

 

kicsit mosolyogtam, de nemsokat.....

a vas!!! ne add el a dömédet addig mig nem hallottam a hathengered járását!!!!

nagy dömerajongóvagyok

(a régiekbe volt vas lásd motoháztető, most már azis könnyített, meg gyalogosvédő.... és ütközés után meg a beton védi....).....

volt egy kupénk 316..... de sajna meg kellet válni tőle....

kicsit rossz ezt mondani, de már megbékéltem vele..... helyette lett egy villámunk olyan körbezárt, tudod????

a hollandok is franciáznak????? most már tényleg megyek franciába csajozni:D

ja és nézni a túrdeflancot......

 

cisssssszzzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: _Gabesz (8694)
deps Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8697

akkor az én oskolám kicsit fejlett.....

 

nállunk előre kell regisztrálni vizsgára a neten keresztűl!!!!!!!!!!!!

szivtam vele párszor, de egy kedves teremtés felnyitotta szemem!!!! nanemazt, de kellemes hangja volt..... óóóóóó a nők......

 

naszóval mivel kellet egy kellemes összeget fizetnem mint pótmecscs címen, ezért izgulok, hogy fogadják el és tudjak menni(most pénteken) számotadni olyan tantárgyból hogy adatbiztosság-adatvédelem..... tudod ez a péterfalviatis műfjaja.... biztos láttátok már tévében.......

 

wow pénzügy és számvitel...... de gasolin megvan a gazdasági főnök és adóbevallást készítő embered a céghez!!!!!!

amúgy egy kárpátmedencével a számadáshoz!!!! :)

 

cissssssssszzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: BONNIE (8696)
BONNIE Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8696

budapesti gazdasagi foiskola, penzugyi es szamviteli foiskolai kar, gazdinfo szak. iyg csupa kisbetuvel! a targy meg elemzes-ellenorzes. eleg mocskos kis kurzus... tobb maradt el, mint amit megtartottak, es mivel gyak csak kethetente volt belole, amikor volt is , 95%, h elfelejtettem,h mennem kene, mert oylan okosan raktak ossze az orarendet, h egy idoben 2-3oran is bent kellett volna lennem. de sebej, van meg ket uv-m belole ebben a felevben :-)

 

mit kell egy vizsgahoz regisztralni?

Előzmény: deps (8693)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8695
A vizsgabiztos egy tokjo fej nagydarab idosebb bacsi volt, semmit nem szolt. De mint irtam regebben, a sajatommal ki se kellett alljak :)
Odafele is en vittem az autot, meg hazafele is (letudva a forgalom orakat ;))
Előzmény: deps (8692)
_Gabesz Creative Commons License 2005.05.24 0 0 8694
BONNIE,
En is igy voltam vele reggel ;)
Ha meghuznak, megyek potvizsgara :))
Bar az en vizsgamhoz nem kellett az agyamat hasznalni, meg szamolgati se kellett.

deps,
Most nevetni fogsz, de rengeteg muanyag van ebben az autoban. Pl. az egesz homlokfal muanyagbol van...es ami meg meglepett, hogy a legtobb cucc "francia" (Valeo) benne. Sok negativumot viszont tenyleg nem tudnek rola mondani, mert jo kocsi.
Tandem vagy nem tandem, ez volt. De, hogy oszinte legyek nekem sose hianyzott a Zil es potkocsija. A velejaro sz.pas meg plane. Az oktatoval is epp arrol beszelgettunk, hogy egyre inkabb kezdenek kikopni az utakrol a hagyomanyos potok, helyettuk pedig egyre tobb a tandem es a felpot. Ami vegulis valahol ertheto is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!