Keresés

Részletes keresés

srac31 Creative Commons License 2007.03.22 0 0 536
kienk kuldjek majd maganban mezitlábas klumpás képeket?
srac31 Creative Commons License 2007.03.22 0 0 535
vettem egy fekete 46 os svéd klumpát igy majd ha jo idő lesz felavatom mezitláb és csinálok fotokat,,,,
palkóbá Creative Commons License 2007.03.20 0 0 534
Itt van az egyik kedvencem,izgulj egy keveset!!
Előzmény: klumpás fiú (533)
klumpás fiú Creative Commons License 2007.03.19 0 0 533

remélem nem tart soká...!:)

 

Lányok klumpában... Merre vagytok?

nina1 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 532
Jövőhéten állítólag, ismét beköszönt a tél. :-)))
Előzmény: klumpás fiú (531)
klumpás fiú Creative Commons License 2007.03.14 0 0 531

Sziasztok!

 

Én is szeretem a klumpát és hordom is!

 

Lányok itt a tavasz!!! Mezítláb klumpában? :)

srac31 Creative Commons License 2007.03.12 0 0 530

egiyk kedvenc papucsom

srac31 Creative Commons License 2007.03.12 0 0 529

Sziasztok én is imadom klumpákat és appaucsokat ismerkednék

msn cimem krisztianszep@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.14 0 0 528
O.K.
Előzmény: tom_jbm (527)
tom_jbm Creative Commons License 2007.02.14 0 0 527
Megmondom, ha megyek. A hetem és az előző nagyon zsúfoltra sikeredett. Talán holnap/ma lesz időm menni. Bár éppen 10 perce állapodtam meg mailben 10-re egy találkozóról. Viszek 1,3 mpixeles telót. Szeretném látni eladóhölgy lábán a magassarkú fapapucsokat, hogyan néznek ki. Ki tudja jobban bemutatni, mint ő, aki minden terméket ismer. Ráadásul szimpi a hölgy. Remélem nem olvassa :-) Parfümöm készenlétben várja.
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.08 0 0 526
Meséld majd el, milyenek voltak magassarkúban és kb mennyiért. Köszi
Előzmény: tom_jbm (525)
tom_jbm Creative Commons License 2007.02.07 0 0 525
Jővő héten meglátogatom váci úti outletet. Jó kis fahrenheit illatommal becserkészem eladóhölgyet. Szerezzen már be nekem olyan biopapucsot, amelyet feleségemnek vettem. Nem érdekel, hogy női, asszony szerint halál kényelmes. Erre vágyom, nem kinai gagyikra. Eladóhölgyet megkérem mutassa be lábán, hogyan néznek ki biandora által is látott szép magassarkú scholl dolgok.
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.05 0 0 524
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy. Egyenlőre valószínűleg felkeresem az üzleteket, aztán meglátjuk mire jutok.:)Sajnos elég nehéz a lábamra cipőt venni, mert nem is kicsi, nem is átlagos formájú, úgyhogy jobb, ha próbálok.
Előzmény: Törölt nick (523)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.05 0 0 523
Szvsz fapapucs ügyben a csúcs a berkemann, a körúton már két üzeletük is van, de az aranyárban van. Schollnál a már lentebb is említett outlet a váci út 95. ben ( t: 320 9761) bizonyult a legjobbnak, vasárnap délelőtt is nyitva van, ha erre jársz. De ha konkrétan tudod, hogy mit szeretnél, akkor dobj egy emailt és beszerzem neked biandora@yahoo.com
Előzmény: Törölt nick (522)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.04 0 0 522
Sziasztok:)
Olyan szépek ezek a papucsok a képeken. Annyira sajnálom, hogy pl. Tatabányán nem lehet kapni igazán szép fapapucsokat. :( Persze olyan ami melóba alkalmas, olyan van, de a szebbek és szexisebbek, pl. magassarkú,/pl. Sholl/ aranyáron van és egyetlen fazont láttam csak belőle, annak is zöld volt a bőrpántja:(Az meg ugye nem minden ruhához hordható.
Két pláza is éppül mostanában itt, remélem, hogy legalább az egyikben lesz olyan üzlet, ahol a fapapucsok, fatalpú szandálok, klumpák szerelmesei is végre kedvükre válogathatnak fazonban, méretben, színekben.
Az orvosi boltokban is az a gond, hogy csak megrendelésre hozatnak, aztán meg vagy jó a méret, vagy nem:( Nem is tudom milyen kereskedelem már ez.
Tudtok nekem ajánlani pesten esetleg olyan boltot, ahol fapapucsokból nagy a választék, tehát érdemes vidékről is elmenni odáig??

Köszi szépen, és szép estét!
tom_jbm Creative Commons License 2007.02.01 0 0 521
Voltam outletben. Eladónő mutatta a biopapucsokat. Sajnos 40-es volt a legnagyobb méret. Kicsit megdöbbentem, amikor megláttam, hogy amire vágyom az női. Ha nekem tetszik letojom, hogy woman a doboz felirata. Sötétbarna amúgy is uniszex. Beszélgettünk pár percet. Kérdezte szeretem-e scholl dolgokat. Ahogy nézett rám, kicsit úgy éreztem, mintha azt kérdezné, hogy a scholl fétis számomra. Mondtam, hogy feleségemnek csak schollt veszek régóta. Kb. 2 hét múlva kapnak árut. Adott egy papirt kezembe és javasolta, hivjam fel a boltot.
tom_jbm Creative Commons License 2007.01.15 0 0 520
Embere válogatja. Én nem vennék fel olyan fehéret, legfeljebb 1-2 percre próbaképpen.
Inkább nézem a benne levő lábakkal. Hagyjuk meg lányainknak, asszonyainknak a hordását. Megyek a boltba a héten venni ugyanolyan scholl adapta bio-t, mint feleségemnek. Nem sárgát, sötétet, én utcán is hordani akarom nyáron.
Egész nap zárt, lapos cipőben dolgozni nem élmény, scholl élvezet.
Előzmény: Törölt nick (519)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.14 0 0 519
na, ez ő :)
Előzmény: Törölt nick (518)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.10 0 0 518
köszi a tippet! mondjuk nem egészen ugyanazt láttuk, a tűsarkú (kék, tigris, narancs, zöld kigyó) szerintem 9990 de igy is nagyon szép, majd még megfontoljuk. ami a legjobban tetszett, egy fehér divaszerűség, de valójában deluxe nak hivják. valamivel magasabb, mint a tesco beli, de baromi kényelmes és csinos, most is az van rajtam, és egy barátnőmnek is vettem - mondjuk utcára nem biztos, hogy kimennék benne, de majd tavasszal elválik...
Előzmény: tom_jbm (514)
cloggersl Creative Commons License 2007.01.08 0 0 517

BÚÉK mindenkinek,

 

Ha így melegszik az idő akkor akár egy hosszabb sétára is elővehetjük a klumpáinkat... Én már voltam idén utcán mert a közértbe a minap abban szaladtam le, hiszen igen meleg volt...

tom_jbm Creative Commons License 2007.01.02 0 0 516
Boldog új évet mindenkinek.
Előzmény: tom_jbm (514)
nina1 Creative Commons License 2006.12.27 0 0 515
Egy másik kedvencünk. :-)
tom_jbm Creative Commons License 2006.12.20 0 0 514
Délelőtt elvittem feleségemet a Váci úti scholl outletbe.
Eldobta magát, annyi akciós dolog volt. Kinézett négy adapta biopapucsot, egyik jobban tetszett, mint a másik. Mérethiány miatt csak kettőt vettem neki ajándékba. Sötétbarna 4.990, sárga 5.990. Van több szinben magassarkú fa 4.990-tól akciósan.
Láttam bőrbevonatú pescura tipust egyik majdnem lapos, másik sarokkal, 4.990 volt, csak 37-esben. Professional bőrklumpa 12.990, faklumpák árát nem néztem.
Mai beszerzéssel négyre bővült a scholl biopapucsok száma. Ja, volt akciós faklumpa 4.990-ért, barna. Kicsit szögletes az eleje. Van lábujj közötti biopapucs is, asszony szerint nagyon kemény, a lábujj közé menő bőr. Nagyon szép piros, vastagtalpú bio is volt, sajnos csak 35-ösben. Van teli magassarkú szandál is akciósan, nagy méretekben.
Ámultam én is, ekkora választékot még nem láttam, persze kinek mi a kedvence.
A két papucsról teszek fel képet ha lesz időm lefényképzeni.
Kedvet kaptam én is, veszek egy adaptát januárban. Ennyiért bőven megéri.
e39 Creative Commons License 2006.12.04 0 0 513
Szép, reméljük igazi fa.
Tetszik a formája és biztos kényelmes!
Előzmény: nina1 (512)
nina1 Creative Commons License 2006.11.18 0 0 512
A párom kedvence.
tom_jbm Creative Commons License 2006.11.08 0 0 511
Ma imegint Fogarasi úti tesco volt. Kivűl ismét van scholl fa magassarkú 5ezer valahányszáz fehér és kékben. Bőrrel bevont lapos 3ezer500 körül fehér és kék szinben. Van scholl professional gerinckimélős bőrklumpa 12ezer valahányszázért.
Előzmény: tom_jbm (510)
tom_jbm Creative Commons License 2006.10.30 0 0 510
Ne is mond, az ilyenek látványa milyen. Feleségem itthon hordja a 10 pár scholl valamelyikét állandóan. Hol kék, hol piros, hol beige, hol fehér. Lapos vagy magas, fatalpú, klumpa vagy bio. Széles a választék. 20 éve vettem az elsőt, még megvan és jó állapotú, hordja azt is utcán, itthon. Szoktam nézni talpának vonalait, szépen kiemeli. Van a házunkban egy fickó, aki állandóan nézi lábait. Már feleségemnek is feltünt. Nézem ebay-t rendszeresen, két éve télen usában 9,99USD az exi sandal.
Ha látok rokonokat megfűzöm rendeljék meg, postaköltséggel 20USD-ből ideér.
Igértem egyik fórumos hölgyünknek, hogy szerzek neki fehér pántosat.
Nehéz kifogni. Amikor méretben van, nem küldik csak UK-n belül. Ilyen az élet. Németeknél elég drága és a postázás egy vagyon.
Előzmény: Klumpas (509)
Klumpas Creative Commons License 2006.10.29 0 0 509

Az egyik kolláganőm most már 2 éve hord bent(csak bent hordja)egy kek pantos peggy-t.
Hihetetlen,hogy előtte nem is nagyon néztem meg őt,de amióta ezt a tőkéletesen szexis fapapucsot hordja állandóan gyönyörködöm benne!Általában mezitláb hordja,már szép fényesre taposta a talpaival a papucsot(egyszer megnéztem amikor később mentem haza) és egész nap kopácsol és csattog benne!Nehéz dolgozni sokszor a látványtól hangoktól:)Gyönyörűen kiemeli a talpat,talán a legtökéletesebben
mutatja a női lábakat!!Mit gondoltok erről?Illetve arról,hogy szinte mindenkit feldob a viselete?Nektek van esetleg hasonló példa?
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.24 0 0 508
Én is néztem, egy pár volt még, de nem tetszett igazán a sarka kicsit banyás volt, és a méret se volt jó. a körúton viszont van egy berkemann bolt a vigszinház és a nyugati között, az örkény könyvesbolt mellett. ott lehet kapni eredeti peggyket méregdrágán.
Előzmény: tom_jbm (507)
tom_jbm Creative Commons License 2006.10.21 0 0 507
Voltam Tescóban a 14. kerben. A boltban kifogyott a fából készült magassarkú fapapucs. December végéig van akcióban több termék, scholl pescura sincs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!