Keresés

Részletes keresés

Dorkanéni Creative Commons License 2017.01.26 0 0 15222

Ez a te véleményed, nem biztos hogy mindenki így gondolja. Ilyen alapon a a nőnek minden férfi bejön.

Előzmény: Termelékeny burgerforgató (15220)
Termelékeny burgerforgató Creative Commons License 2017.01.26 0 0 15221

Ez elég izgis lehetett :)

 

 

Előzmény: alezredes 1 (15219)
Termelékeny burgerforgató Creative Commons License 2017.01.26 -1 0 15220

Én életemben (igazi "csak" 26 vagyok) nem találkoztam még olyan nővel aki ne szerette volna hogy nagyobb darab vagyok és undorodva tolt el.

 

A nagy farkat lehet nem szereti minden nő, de olyan nincs hogy azért nem megfelelő a pasi mert pl túl magas....

 

 

Előzmény: Dorkanéni (15218)


alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.26 0 1 15219

Pisztoly, és vipera helyett szamóca.

 

Szamóca szezon. Megérkezett a srác, az asztalon üdítő, pezsgő, szamóca, tejszínhabos flakon.

Sziasztok, stb. Á, nagyon szereti a szamócát. Mi is.

Kistányérokba szétosztjuk, tejszínhabot rá, benyomtuk. Asztalról elpakolok, de a tejszínhabot ne vigyem már el, mondja a gyerek. Jó, én is szoktam flakonból nyomni a számba, még ha nem is úgy illik.

Negyed óra, páromon felül már semmi, félmeztelenül ücsörög. A srác odamegy hozzá, mind a két cicire nyom egy egy dió méretű tejszínhabot, és a cicikről nyalogatja. Többször, több soron. A bimbók úgy álltak, mint a cövek.

 

 

Előzmény: K3RD3S (15217)
Dorkanéni Creative Commons License 2017.01.26 0 1 15218

És az vajon nem fordulhat elő, hogy a nő nem szereti a termetesebb férfiakat, és esetleg csak a kisebb szerszám jön be neki?

Előzmény: K3RD3S (15216)
K3RD3S Creative Commons License 2017.01.26 0 1 15217

Na jó, csak a kontraszt miatt írtam a viperát.

Igazából a pisztolyt szoktuk a párna alá rejteni :D

Előzmény: alezredes 1 (15215)
K3RD3S Creative Commons License 2017.01.26 0 0 15216

Nagyon jól megfogalmaztad, tökéletesen egyetértek. Már a keresésnél megadott szempontok (max 180 cm, max 80kg, max 17 cm) sokszor azt sugallják, hogy a legfontosabb, hogy a férj egója ne sérüljön.

Előzmény: Dyca (15214)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.26 0 0 15215

Őrködés. Jól mondod, az ember nem szekuritisnak van ott,  hanem kukkolónak, nézelődőnek, esetleg beszállónak. ki hogy szereti.

 

 viperát az ágy mellé

 

A vipera tiltott eszköz. DDD

 

Most képzeld el, megérkezik a harmadik fél. Anya megfelelően lengén öltözve, gyertyák, hangulafény, stb.

Meglátja, meglátná a viperát, a sarokba állítva.

Szerinted ???????

Előzmény: K3RD3S (15211)
Dyca Creative Commons License 2017.01.26 0 1 15214

Úgy tűnik, ezt az egyenrangúság dolgot többféleképpen is lehet értelmezni. Úgy gondolom, minden párhoz csatlakozni kívánó fél (legalábbis az értelmesebbje) felfogja, ha három emberből kettőt szoros érzelmi szálak kötnek össze, plusz együtt vannak x éve (tehát jó eséllyel már egy pillantásból megértik egymást), akkor persze, hogy ő némi hátránnyal indul. De ettől még (szerintem) nem lesz alárendelt szerepben. Ha a hármasban a nő van a fókuszban, az ő öröme, gyönyöre a legfontosabb mindkét pasi számára, akkor max. az nő alárendeltje lehet. Szerintem akkor lehet gond, ha a pár férfitagja túlságosan domináns. Ami lehet azért, mert mégsem csak a nő a fő. Sok esetben épp a férfi erőlteti a hármast, tehát neki vannak megélni kívánt vágyálmai, amik nem biztos, hogy azonosak a nő igényeivel.  Lehet, van ami a hölgynek kedvére lenne, de a férjet zavarja. Esetleg bejátszanak az érzelmek, féltékenység stb. Ha a nő jelzi, hogy neki valami nem tetszik, másként hat, mintha a másik pasi állítja le a harmadikat akció közben. Igen, ilyen esetben, persze hogy nem érzi magát egyenrangúnak a harmadik.

Termelékeny burgerforgató Creative Commons License 2017.01.26 -1 0 15212

Írtam mailt :)

Előzmény: K3RD3S (15211)
K3RD3S Creative Commons License 2017.01.26 0 2 15211

Érdekes téma ez, de kicsit túl van lihegve ez az egyenrangúság. Az természetes, hogy velem jön haza utána és amit nekem sem enged (anál) azt mással sem csinálja, de amíg együtt vagyunk, addig viselkedjen úgy a harmadik, ahogy a barátnőjével tenné, ne feszengjen, hogy egy rossz mozdulat és ki van dobva a picsába.

 

A példád nálunk fel sem merül, mert nem azért vagyok ott, hogy őrködjek. Ha a nejemnek már túl határozott, akkor szól. Kettőnk között is van, hogy ezt vagy azt nem akarja olyan erősen, szól, máshogy csináljuk. Ez egy társasjáték, a kommunikáció a legfontosabb, nálunk sosem merült fel, hogy valakit az ágyból dobjunk ki, csak azért, mert valamit máshogy akart, mint ahogy mi elterveztük. Ráadásul sem a nők, sem mi nem vágyunk mindig ugyanarra.

 

Volt olyan, hogy a srác a nejem fejét nyomta rá a farkára nagy lelkesedésében, ő szólt, hogy szívesen szopik, igazán nem kell erőltetni. Vette a lapot, nem csinálta. Máskor nagyon keményen masszírozta a mellét, én már vártam, hogy mikor állítja le, ehelyett hatalmasat élvezett tőle. Ha előre le van szabályozva minden, akkor pont az új dolgok varázsa veszik el az egészből.

 

Intelligencia kérdése az egész, de szerencsére eddig az előzetes levelezésből és találkozásból ki tudtuk szűrni, hogy ki lesz az, aki egy finom mozdulatból is megérti, hogy mit szeretnének tőle, nem kellett a viperát az ágy mellé készíteni.

Előzmény: olegnagy (15201)
KPeti23 Creative Commons License 2017.01.25 0 0 15210

Az alatta lévővel kevertem, az a netes kép. Ettől függetlenül az is kamu, ha a barátnője nem csinálná vele hármasban, miközben már elvileg csinálniuk kellett. Egyedüli megfejtés, ha azóta mással van.

Előzmény: alezredes 1 (15209)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.25 0 0 15209

Legutóbbi akciónk.

 

Ez a kép melletti írás. Nem kötözködésből, csak úgy.

Előzmény: KPeti23 (15208)
KPeti23 Creative Commons License 2017.01.25 0 0 15208

Az egy netes kép, megnézheted a Google képkeresőjével.

Előzmény: alezredes 1 (15207)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.25 0 1 15207

Az Édes hármas 199 kép, ahol két fiú egy lány van, ennek ellentmond.

Előzmény: szexipáros (15205)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.25 0 1 15206

Akkor én szerencsésebb vagyok.

Az én párom sem a fiúk előtt nem egy szégyenlős típus, és előttem sem jön zavarba, ha egy vadidegennel kell hetyegni.

A tied előtted szégyenlős, de nélküled két pasi az menne ? Érdekes.

Előzmény: szexipáros (15205)
szexipáros Creative Commons License 2017.01.25 -1 1 15205

Ha már ide tévedtem én már felhoztam a asszonykámnak,hogy vegyünk be egy harmadikat,azt mondta,hogy izgatná a két fiú + ő dolog de elöttem marhára szégyelné magát,két vadidegennel felszabadultabb lenne,igy füstbe ment terv maradt.

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.25 -2 2 15204

De nem volt sem szóban mondva, és sosem volt éreztetve egyik sráccal sem ez a ""a nőnet dughatod, de óvatosan ám, mert nyakonváglak"" szöveg.

 

Ennyi. Ott a pont. Egy értelmes ember nem él vissza a pár bizalmával, megpróbál kulturáltan viselkedni. Így nem is kell rászólni, feszélyeztetni. Ekkor tud ez a viszony jól működni. Az utasítgatások, köztes beszólások az egészet elrontják. Ha a hölgynek valami kellemetlen, finoman elforditja a fejét, ha análisan közeledne a srác és a nő azt nem szeretné, megfogja a pasi farkát lágyan és arrébb vezeti a másik helyre. Ez így normális. Nem értem miért kell másoknak előadni a macsót (pláne ha semmi kiállása a kedves férjnek, aztán mindenképp saját magától még lúzerebbet keres, nehogy az asszonyka túlságosan odaadó legyen 😀). 

Előzmény: alezredes 1 (15203)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.25 0 3 15203

De a tudtoddal, engedélyeddel ment a pasi a feleségedhez, szóval nem teljesen egyenrangú a viszony hármótok között.

 

De ha meg a tudtom nélkül ment volna, az a megcsalás kategóia lett volna nem ?

Ebben az egy esetben (nélkülem) meg aztán főleg egyenrangú felek voltak, ők ketten legalábbis.

 

Durvább dugás, szopatás, egyéb esetleg számunkra, a párom számára extrémebb dolgok ?

Sosem voltak, (lehet mert ott voltam ? ) így senkit nem kellett leállítani.

Persze, nevezhetjuk nem egyenrangúaknak ezeket a helyzeteket, meg beszélhetünk bizalomról ide oda, vagy annak a hiányáról, meglétéről.

De nem volt sem szóban mondva, és sosem volt éreztetve egyik sráccal sem ez a ""a nőnet dughatod, de óvatosan ám, mert nyakonváglak"" szöveg.

Egyenrangú felek akkor lehettek volna, ha a párom elhagyott volna, és összejött volna valamelyik sráccal.

 

Előzmény: olegnagy (15201)
roliroland93 Creative Commons License 2017.01.25 -3 0 15202

Sziasztok üdvözlök mindenkit, Azt szeretném kérdezni, hogy baranyából, vannak e itt fent párok, akik partnert keresnek, esetleg Szolnok környékéről? Én egy 23 éves Pécsi Fiú vagyok, Új tag vagyok itt, kérlek válaszoljatok :)

olegnagy Creative Commons License 2017.01.25 0 0 15201

De a tudtoddal, engedélyeddel ment a pasi a feleségedhez, szóval nem teljesen egyenrangú a viszony hármótok között. Amivel nincs semmi baj, meg nem zárja ki a bizalmat és tiszteletet, csak ne tegyünk úgy, mintha az lenne. De szerintem még szexben sem teljesen egyenrangú a viszony: tegyük fel, hogy a vendég kicsit határozottabban szopatja a feleséged, mint szeretnéd. Ekkor szólnál neki, hogy "finomabban!"? Fordított helyzetben, ha a vendég gondolná azt, hogy te szopatod túl határozottan az asszonyt, egészen abszurd lenne, hogy szólna, hogy "finomabban!", nem?

Előzmény: alezredes 1 (15198)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15200

Te göndörfarkú új kreált nickje vagy?

Előzmény: Törölt nick (15199)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.24 -4 0 15199

Boldog vagyok hogy ezt tudom. Ez önreklám ugye.

Előzmény: rhmprszt (15197)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15198

Egy alkalom volt, írtam már hogy nem voltam jelen.

Én vittem a srácot az állomástól házhoz, hogy úgy mondjam.

Ne bíztam volna benne ?

Mondtam volna, hogy csak semmi szex ?

Ugyan már, nem először volt nálunk.

Aztán ő felment, (a páromhoz) , én meg a dolgomra, sajnos.

Előzmény: rhmprszt (15197)
rhmprszt Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15197

És azt hiszem, kellő alapossággal is:)

Előzmény: alezredes 1 (15196)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15196

Végül is mindegy a megfogalmazás, lényeg hogy apa a feleségét rád bízta. Te pedig rád bízott "feladatot" szívesen elvégezted.

 

Előzmény: rhmprszt (15195)
rhmprszt Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15195

Lehet ez sem jó megfogalmazás, mindenesetre én ezt egy komoly megtiszteltetésnek éreztem és érzem még mindig.

Előzmény: alezredes 1 (15194)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15194

Egyetlen alkalommal sem votam annyira fáradt, hogy elvonultam volna aludni.

Bizalom, ez esetben ez furcsa szó. Bizalom, ha otthagy titeket apa, mert el kell mennie, és azt mondja, ne csináljatok semmi rosszat, ő meg megbízik bennetek.

Ti meg  .....

Előzmény: rhmprszt (15193)
rhmprszt Creative Commons License 2017.01.24 0 1 15193

Egy emelettel odébb volt a másik szoba, úgyhogy nem volt gond szerencsére:)

Amúgy tényleg nagyon jól esett hogy ennyire megbíznak bennem.

Előzmény: alezredes 1 (15192)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.24 0 0 15192

Ez így nagyon király lehetett.

Viszont így arra kellett vigyázni valószínűleg, hogy ne legyetek túl hangosak.

Mert azért az mégse járja, hogy apa nem tud aludni, mert ti hangosan keféltek, nem de ?

Előzmény: rhmprszt (15190)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!