Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

DrDGF 2008. okt. 4. Creative Commons License 3833
Csatlakoznék, várjuk az állásfoglalást tisztelettel!
Előzmény: szucsr (3832)
szucsr 2008. okt. 4. Creative Commons License 3832
Hahó, moderátor, én is szeretnék választ kapni a kérdésemre.

Szabad azt, ami ebben a hsz-ben van? http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=83187295&t=9004699
Jajca 2008. okt. 4. Creative Commons License 3831
... és persze a válaszokat a kérdésekre...

Lehet, hogy egy "kommersz" topikban jobb néha nem válaszolni semmit bizonyos kérdésekre, dolgokra, de ennek a topiknak a címe nem azt sugallta nekem, hogy itt csak kérdezni lehet, választ kapni nem. Bár az előttem más témában kérdezők sem kaptak választ...

Idézet George Orwell Állatfarm című könyvéből: "minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek"

Ez egy alapműveltséghez tartozó szépirodalmi mű, elég mély mondanivalóval. Remélem olvastátok, mert Részetekre is sok-sok tanulsággal szolgál!
Előzmény: atill_a (3830)
atill_a 2008. okt. 4. Creative Commons License 3830
Köszönjük a moderátor Hölgyek/Urak elfogulatlanságát.
Előzmény: Jajca (3819)
y3k 2008. okt. 3. Creative Commons License 3829
Előzmény: y3k (3827)
macilaci111 2008. okt. 3. Creative Commons License 3828
aktuális
Előzmény: macilaci111 (3453)
y3k 2008. okt. 3. Creative Commons License 3827
szucsr 2008. okt. 2. Creative Commons License 3825
Ezt meg miért tolta el?
szucsr 2008. okt. 2. Creative Commons License 3824
Hahó, moderátor!

Állásfoglalást várnék abban a kérdésben, hogy <a href="http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=83187295&t=9004699" target="_blank">ezt</a> szabad-e.
Geeri 2008. okt. 2. Creative Commons License 3823

Lehet az én agyamat fertőzte meg a sok metafora, és megszemélyesítés, amit irodalom órán a fejembe tömnek, de szerintem eke ezen kérdése ebben a szövegkörnyezetben egyenlő a jó ******* ***** édesanyáddal, és véletlenül se baráti érdeklődés.

De ha ezért bannoltok, akkor remélem édesanyátok jólvan...  Remélem a személyes érintetség felnyitja a szemeteket, egyébként meg anyátok semmiről tehet :-/

Előzmény: attila7575 (3820)
attila7575 2008. okt. 2. Creative Commons License 3820
Természetesen minden további nélkül felteheted ezeket, elvégre ez már bebizonyosodott, hogy ezen két hsz NEM ütközik a moderálási alapelvekbe.

Ugye?
Előzmény: Jajca (3819)
Jajca 2008. okt. 2. Creative Commons License 3819
T. Moderátor úr!
Mely pontja ütközött a DAF 22576. hsz-a a moderációs alapelvekbe?
A második része fotózásra buzdított mindenkit, elkerülendő a vita folytatását, a moderátoroknak való munkaadást.
Az első része most is fent van, tehát ez sem lehetett gond, és ezt akár meg is ismételhetem Nektek is, sorrendiségében kiegészítve egy másikkal:

Ezt a kérdést személyem is felteheti Nektek?

Ez is lehet egy válasz, ami ha felétek irányul, akkor OK?
tux 2008. okt. 1. Creative Commons License 3818

eos újra támad.

Köszönjük.

békésen szántogató traktor 2008. okt. 1. Creative Commons License 3816
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=59849784&t=9126303. A második felével nem érdemes tovább foglalkozni a fenti miatt, meg egyébként sem. Ez - ugye - nem volt túl meggyőző próbálkozás:)
Előzmény: Törölt nick (3812)
Törölt nick 2008. okt. 1. Creative Commons License 3814
béke van, végtelen...,

Ezért van oly sok neved?
Mert kimondod, ami a szíveden?
:)
exymiriem 2008. okt. 1. Creative Commons License 3813
Akkor ha jól értem, amit ekének szabad, azt nekünk is, mert nem ütközik Btk v. a Ptk. semelyik pontjába? Komolyan kérdezem, a későbbi félreértések elkerülése végett.
szucsr 2008. okt. 1. Creative Commons License 3809
Ilyet szabad? Valahogy elsikkadt a nagy ekézésben...
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=83187295&t=9004699
Törölt nick 2008. okt. 1. Creative Commons License 3808

Bocsánat, hibáztam!

A kért változtatás: "A fotózás szeretete"

Előzmény: Törölt nick (3807)
Törölt nick 2008. okt. 1. Creative Commons License 3807

T. moderátor/ok!

Segítséget szeretnék kérni.

Megváltoztatnátok a "Fotózás szeretete" topik nevét, "A fotózás szerete" névre?

Nem tudom, hogy a topiknyitó kérte-e már, de ha csak ő kérheti, akkor légyszi nézzetek be a topikba, mert ott az egyik hozzászólásából kiderül, hogy ő is ezt szeretné!

Köszönöm a segítséget!

eke 2008. okt. 1. Creative Commons License 3806
Igyekeztem kielégíteni mindenki kíváncsiságát az eredeti küzdőtéren, az előzmények törléséért kár!
Előzmény: békésen szántogató traktor (3805)
békésen szántogató traktor 2008. okt. 1. Creative Commons License 3805
Nem praktikus találgatni, hogy ki a moderátor. Az is számít, ha nem trafálsz bele.
Előzmény: Törölt nick (3801)
békésen szántogató traktor 2008. okt. 1. Creative Commons License 3804
Ajánlott szakirodalom: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=59849784&t=9126303
Ezt a nickedet kitiltottam a technikából.
békésen szántogató traktor 2008. okt. 1. Creative Commons License 3803
Ez nem volt egy bölcs gondolat: http://forum.hu/Article/viewArticle?a=52628296&t=9126303
Előzmény: Törölt nick (3801)
Törölt nick 2008. okt. 1. Creative Commons License 3801
...persze azt a legalább 6-8 hozzászólást amit Eke kitörölt nm tudjuk bizonyítani a törlés végett...esetleg nektek megvan még valahol?
békésen szántogató traktor 2008. okt. 1. Creative Commons License 3800
Ha valaki nem érti, annak jobban is megvilágíthatom a dolgokat (aki érti, majd védőfelszerelést vesz előtte még idejében).
Törölt nick 2008. okt. 1. Creative Commons License 3799
Bocsi "Lencseválogató Fluxus Bizottmány", de a válaszod alapján Te is ugyan olyan szánalmas vagy mint Eke...:/ ezek után már tényleg nem tudjuk kihez forduljunk...Tudsz felettest mondani?:P
Látom nem érted h csak annyit akarunk elérni h Eke ne moderálhassa az index topik-ot?! Ennyi a kérésünk, és mivel neki semmit nem fizettek ezért még egyszerűbb lenne eltanácsolni, ő is ugyan olyan ember mint mi - akkor miért nem mindenki moderátor már ennyi erővel???
Lencseválogató Fluxus Bizottmány 2008. okt. 1. Creative Commons License 3796
Tán nem kéne leszánalmasozni. Ott fordult ki a szakmai vita személyeskedésbe. Azért is maradt benn, hogy ez látható legyen.
Előzmény: Törölt nick (3794)
Lencseválogató Fluxus Bizottmány 2008. okt. 1. Creative Commons License 3795
"A moderátorok nem az index alkalmazottai, hanem ugyanolyan fórumlakók, mint bárki más, nem kapnak semmit a munkájukért, ingyé' csinálják a pöcegödörtisztítást - fórumlakóként szeretik a helyet és utálják, ha büdös, a nagyhangú kibajálást is utálják, azt én is, mert zavar a Sörivásba'..."
/Wágner úr/

Tehát a moderátor ugyanolyan fórumlakó mint mindenki, társadalmi munkában takarít mások után.

Szinte kérni sem kell a törlést, a DEL gomb munkára kész ;-)
Előzmény: attila7575 (3793)
Törölt nick 2008. okt. 1. Creative Commons License 3794
Technikamoderátort, kérem erre adjon véleményt:

Eke: "kisgyerek... nézz már vissza hogy honnan indult... mi volt az eredeti feladat?"

Ha kellően visszanézel Eke, kérlek akkor olvasd el Te is a teljes beszélgetést, és nézz magadba is néha!

MoBiBence: - ...nyugi, 1/100-al "minden" bemozdul vízilabdánál...az sajnos kevés...:/
Eke: - 1/125 nél is lett volna kellő élesség...(de lehet hogy 1/60 nál is...)
MoBiBence: - ...hát én igen kíváncsi lennék egy 1/60-al készült éles vízilabdás képre!
(...persze akcióra, nem csendélet jellegűre...)
Eke: - A feladat adott... ugye nem fogadsz egy pezsgős vacsorában arra, hogy nem készült még 1/60 -as záridővel falra való vízilabdás fotó?
MoBiBence: - ...én fogadnék...bár ha Neked van igazad az könnyen kiderülne ha mutatsz egy fotót, de ellenben, én h bizonyítsam?...max. ki kell kötni egy határídőt, pl. 1 hónap alatt találj egy "éles" akciófotót vízilabdáról 1/60-al...
Eke: - tudod mit? ne fogadjunk... nem vagyok pezsgős.
MoBiBence: - ...akkor mi a francért provokálsz?...ha meg már belemegyek rögtön visszakozol?...már ne haragudj de szánalmas vagy...
Eke: - Édesanyád jól van?
EveRY: - Ez meg mi? Hmmm. Ezt a szövegedet a moderátor miért nem szedi ki?
Eke: - Bocsánat, mire gondolsz? Adhatok olyat a szádba amit nem kívánnál? Na ugye... Szépen jól, magyarul!
- ekkor bekerült egy sportfotó melyen vannak éles pontok de a játékosok elmosottak a hosszú záridő miatt -
Eke: - ... nyilván van erre példa vízilabdában is, de annyira nem érdekel hogy nyáladzak utána...
attila7575 2008. okt. 1. Creative Commons License 3793
Meggyőződésem hogy egy nagy tréfa ez az egész moderáció! :)

Mert hiszen ilyet lehet a moderációs topikban:

"Hogy kihez? Keres egy szoknyát, felmenő nőivarú rokonoknál."

"Pubim."

Ez az egész egy nagy vicc. És ez természetesen nem ellentétes semmilyen MM-val. Egy nagy vicc az egész.

Ismétlem, a moderációs topikban :)))))) Hogy lehet ezt az egészet csak egy kicsit is komolyan venni ezek után? Olyat lehet kérni hogy valakit a moderációs topikból moderáljanak ki? ;)
Előzmény: Lencseválogató Fluxus Bizottmány (3787)