Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Gasolin Creative Commons License 2005.06.08 0 0 8990
"de azt nemértem, hogy hogy a franciába lehet az hogy egy ukrán v orosz rendszámú póton magyar "cimke" van...... lehet hogy lopott a kicsi????? kíváncsi lennék erre a dologra!!!!, ti nem????"


Megfejtem neked a titkok, hogy ma este már ne foglalkoztasson a kérdés, és jót tudjál aludni. :o)
A cég amelyik korábban a Soproni-t szállította, eladta a pótkocsit amit történetesen egy külföldi cég vásárolt meg, aki nem akart időt, pénzt és energiát áldozni arra, hogy leszedje a felíratot a ponyváról, így úgyhagyta ahogy vette.
Előzmény: deps (8983)
Gasolin Creative Commons License 2005.06.08 0 0 8989
"ami különösen tetszett, az a kibabrálás a hülye adóhivatallal.A kabinos, platós WV transporterből, csináltak egy minden szempontból megfelelő 6 személyes teherautót méghozzá zártat!"

Ezt csinálta a Ford is a Transittal egy jó negyed évvel korábban. Gondolom innen jött a VW-nak is az ötlet.
Előzmény: MALWIN (8967)
Pavel Creative Commons License 2005.06.08 0 0 8988
Üdv!

videoracingra felkerült egy kamionversenyes ütközéses válogatás:
http://video.racing.hu/files/1077/truckz_video.racing.hu.wmv

ha leveszitek a hangot egész élvezhető

Pavel.
_Gabesz Creative Commons License 2005.06.08 0 0 8987
Talaltam kepen 1-2 regebbi vasat. Ugytudom egyeseket ezek is erdekelnek ;)


deps Creative Commons License 2005.06.08 0 0 8986

bréékóó uraim!!

 

most hogy előfizettem a másik bibliára hát örülök....

 

aztán van benne a kamazokról hír, de hát ugye ez mostanában kicsit eme irányba is kell nézegetnünk. miért is???

hát van egy kis tipusidegen dolog benne.... rába motor....

tudtátok, hogy a rábamotorokat itthon teszik bele???? mert én nem!

aztán hogy már 19db el is kelt eme vasdarabokból???? én is wow!!!!

meg hogy a honvédségi ural-okba is eme mocikat pakolják! arról nem pötyögnek, hogy mennyit alakítottak át, de volt a szalagon 2db!

 

azért jóó látni, hogy vhová még jóóó v kell a mimotorunk!!!!! én happy, az tutti!

 

meg tetszett a két holland gyepmester, akik mi ugytudjuk nem füvet szállítanak..... naszóval hogy nagyon is nagy különbség van ugyanazon motorok között, de hogy ennyi...

 

ja a másik hogy két csillagot leemeltek a stuttgarti szallagról. 3és4tengelyes bányászok. az egyik 3tengelyes+tandem, amásik meg sima 4tengelyes!

nem gondoltam volna hogy ezek igy isszák a folyadékot, pláne úgy hogy még nem is izzadnak..... félszázliternél is több a folyadékveszteség barátaim!!!! természetesen ha van benne nehezék!

 

cisszzzzz

deps Creative Commons License 2005.06.08 0 0 8985

bréékóó siófok!!!

 

én úgy gondoltam, hogy egy kis hahahahahahahahaha kellett volna...

 

cisszzzz

Előzmény: Gerob (8984)
Gerob Creative Commons License 2005.06.08 0 0 8984
Szeva deps!

Rosszul tudod. a Kögel jóóól van leírva, úgy kell azt írni, ahogy kiejted!
Előzmény: deps (8983)
deps Creative Commons License 2005.06.08 0 0 8983

bréékóóó roadtrain!!!

 

látom dolgozol, de keményen..... szokta volt mondani a volt főnököm, hogy: a sofőr akkor dolgozik, mikor kanyarodik.....

 

ja és még az is hibás a képen, hogy a kögel(nemtudom, akkor az összes hibás lenne) nem köegel????? :)

de azt nemértem, hogy hogy a franciába lehet az hogy egy ukrán v orosz rendszámú póton magyar "cimke" van...... lehet hogy lopott a kicsi?????

kíváncsi lennék erre a dologra!!!!, ti nem????

 

amúgy miújs veled roadtrain?????

a boxer jól harcol a ringbe???? és maga jól bánik vele????

ja a 35-öst ha mész debibe kerüld el, mert most szántják és van akkora torlódás hogy na!!!

 

cisszzzzz

Előzmény: Roadtrain (8978)
Roadtrain Creative Commons License 2005.06.08 0 0 8982
A nagyon jótól azért messze van.Bár az igaz,hogy pont ott tűrhető az út minősége.Pesten a Thököly-Hungária kereszteződés után készült a kép és mint tudjuk ott az agyad elhagyod annyira sz@r az út.
Előzmény: Gerob (8981)
Gerob Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8981
Meg az, hogy nagyon jóóóó minőségű az út (ha Pesten van fényképezve), de ez nem a legjobb indok, csinálnak már ott is utakat azért, csak elenyészőő a %-uk.
Előzmény: Roadtrain (8978)
Roadtrain Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8980

Tiéd a gömbhangszóró :o)))))))))))))

Előzmény: Tector (8979)
Tector Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8979
Az ukrán rendszám.
Előzmény: Roadtrain (8978)
Roadtrain Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8978

Találós kérdés!!!

Mi a bi-bi a képen???:ĐĐĐĐĐĐĐ

 

Roadtrain Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8977
Pavel Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8976
Nemrég lenyomtam 2000km-t egy Panda Vannal, ennél kisebb szutyok nem nagyon van :) De teherautónak tényleg nem nevezném...
Az új VW Mixtón én is jót röhögtem :)
_Gabesz Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8975
Ertem...vagyis megse :D
Amikor fel van szerelve akkor mar ugyis allitva van...na mindegy.

Előzmény: MALWIN (8974)
MALWIN Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8974

Passz.

A nálam volt viszkók is (teherautóké) állítva jelzést kaptak: állítva tárolni, szállítani.

Személyautóhoz nem volt szerencsém, így nem tudom, mi a különbség.

Előzmény: _Gabesz (8972)
_Gabesz Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8973
Marmint hutoventillator viszkora gondolok es Sachs markajunal van igy. De biztos te is ismered.
Előzmény: _Gabesz (8972)
_Gabesz Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8972
MALWIN,
Megkerdem mar toled, hatha tudod ra a valaszt ;)
Teherauto viszkok es a szemelyauto viszkok kozt mi a kulonbseg? Csakmert a szemelyautoet fektetve kell szallitani, a teherautoket meg elukon. Marcsak amiatt sem ertem, mert beszereleskor a szemelyautoban is az "elukon" allnak, de a bobozan felkialto jellel figyelmeztet arra, hogy CSAK fektetve szallitsd/tarold.
Előzmény: MALWIN (8969)
MALWIN Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8971
OK:-))
Előzmény: Gerob (8970)
Gerob Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8970
Jóóóó, bocs, vedd úgy nem szóltam.
Tudom én, hogy nagyon sok fuvart-kiszállítást ilyen kocsikkal oldanak meg olyan helyekre, ahonnan a nagyobb autók ki vannak tiltva, vagy nem kell oda annyi árut vinni, hogy nagykocsit küldjenek. Bocsesz!
Előzmény: MALWIN (8969)
MALWIN Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8969

Na figyi Gerob,

lehet, hogy te a nagyvasak mexállottja vagy, de nekem speciel ilyen kis "szutyok" jutott. Azé' ezekbe is belecsavarodott öszvesen vagy másfélmillió km, és mind az én seggemmel, szal inkább ne fikázd a kicsiket, mert összekötjük a bajuszt.

Ami meg azt illeti, hogy ti. hova valók, melyik újságban látod őket, azt nem mi, hanem a szerkesztők döntik el.

Továbbá, ezek a kis "szutykok" igen sok árut hordanak el, ha még nem meséltek neked a hangya szorgalmáról, sürgősen vedd ki a könyvtárból.

Az én kis szutykom pedig konkrétan abba rokkant bele, hogy a nagy szutykok menni tudjanak.Ahány motor, váltó, komplett futómű, fékdob és kuplung, meg egyéb volt benne, az egy nagy lószarnak is becsületére válna.

Előzmény: Gerob (8968)
Gerob Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8968
Hallod én azon tudom felhúzni magam, amikor ilyen kis személykocsikból átalakított áruszállítókat tesztelnek egy kamions újságba. Az okés, hogy áruszállítási szaklap is az újság, de szerintem az ilyen kis szutykoknak az Autó-motorban és társaikban lenne helyük!!
Előzmény: MALWIN (8967)
MALWIN Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8967

Hali, belenéztem a Lastauto-ba..

Má' megin ellentmondó hír: eszerint a lap szerint is van jövője a Rába motorgyártásnak.Négyszelepes hengerfej, Euro3, megazisten!:-)

 

-ami különösen tetszett, az a kibabrálás a hülye adóhivatallal.A kabinos, platós WV transporterből, csináltak egy minden szempontból megfelelő 6 személyes teherautót méghozzá zártat! ebbe kössön bele a vámhivatali atyaúristen...

Szép napot szereztek azok a sorok, hehehe...

Gerob Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8966
Hali!

Fúúúúú télleg! Volt 1-2 homokbánya ott lenn, de ott nem voltak nagyszámban. Viszont amikor egyszer olaszban voltam egy másik sofőrrokonnal, akkor Bergamoban kellett bent a városban vámkezeltetni, és ott kellett töltenünk a városban az éjszakát, mertt ugye a vám már nem volt nyitva amikor odaértünk, de a speditőr csaj meg Istenre esküdött, hogy tárt karokkal várnak minekt a dígók a doganaban. Nah lényeg az, hogy egy nagyobb parkoló, 15-20 különféle nemzetiségű szerelvény éjszakázott ott. És estefele ott megjelentek kocsikkal a "legények", ott is furikáztak körbe-körbe, meg nézelődtek a kamionok felé, a sofőr srác rögötn mondta, hogy homokosok itt lesznek majd az éjjel....
Előzmény: kasuka (8965)
kasuka Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8965

most nincs nálam,a sulibol netezek,holnap elküldöm!

 

ha van rá igény nekem is van 1-2 spanyolos képem,beszkennelhetem

 

gerob

mi csak ott vikendeztünk,kicsit tovább mentünk madrid felé ott volt pár hatalmas raktár.a pirelli gyárbol.torino környékéröl vittünk gumit.rátoltunk a rámpára és ilyen fiatal srácok szedték le a cuccot.kézzel gurították le az összeset eltartott egy darabig mire végeztünk.a savonai parkedzsóban nem találkoztál másfajta nemi beállítottságú fiúkkal?mert állítólag arra tanyáznak.én rómánál találkoztam ilyenekkel. az egyik ilyen családapa kinézetü volt,gondolom lement egy röpke menetre,legalább megszabadulhat 1 kicsit a kölyköktöl meg az anyjuktól.körbe-körbe köröztek a kocsijaikkal aztán ha megtetszettek egymásnak,akkor bementek a parkoloval szembeni bokros részre!olyan 5-10 perc alatt végeztek is.ja amikor meg hajnalban indultunk,akkor fater alig birt kiállni,mert mindenhol autók meg fiúk álltak!ez nem vicc!!!

 

jah, deps jól gondoltad egri vagyok! :-)

Előzmény: _Globetrotter (8963)
Gerob Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8964
Hallod jóó ez így is! Mentsd le simán a vinyódra, aztán valami képnézegetővel, amivel tudsz nagyítani nézd meg, el lehet olvasni!!
Előzmény: _Globetrotter (8962)
_Globetrotter Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8963
globetrotterkukacirj.hu;o)
Előzmény: _Globetrotter (8962)
_Globetrotter Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8962
Hi!
A cikket nem tudod elküldeni nagyobb méretben az Emilemre, mert így nem tudom elolvasni.
Előzmény: kasuka (8952)
deps Creative Commons License 2005.06.07 0 0 8961

bréékóó emberek!!

 

eme helyet kellene megnézegetnetek!

 

már a neve is érdekes!!

 

cisszzzzz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!