Keresés

Részletes keresés

Liliela Creative Commons License 2004.09.30 0 0 17
The real Zuperman. az ismerősőd merre lakik? mert én tudnék rá esetleg, (nem az enyémet, mert még kicsi). És mik a feltételek? (milyen színű legyen a kan, mekkora, stb.)
Liliela Creative Commons License 2004.09.30 0 0 16

Sziasztok!

 

Szívesen megnézném a kutyusaidat Judit! De egyébként van egy fórum (nem akarlak elcsábítani, de a tapasztalataiddal biztos sokat segíthetnél ott is: www.netboard.hu ott pedig a Kutya Szövetség cím, ezen belül a Yorkisok ide!!! topic)  És itt még segítenek is, hogy képet tudj felrakni. Mert ezen a fórumon én is ritkán járok, és itt én sem tudom, hogy lehet képet feltenni (nem tudom mennyi a maxméret). Nekem is van egy kiskutyám, de ezt már biztos olvastad. Küldesz nekem is képet? cím: babolnaingatlan@freemail.hu Az én Zeuszom már elég nagy. Normál méretet elérte. A tieid hány kg-k? Merre felé laksz? Én Mosonmagyaróváron.

blkhfc Creative Commons License 2004.09.30 0 0 15

Szioka!

 

Örülök, hogy újabb yorkie-tulajdonos kapcsolódik be a nem túl lendületes társalgásba :))

 

Köszi a képeket a kutyusaidról, aranyosak :))

 

Sajna nekem meg mindig távol van a yorkie-gazdiság, mert a lakótársam allergiás minden szőrös lenyre (csoda, hogy az emberre nem:), így egyelőre csak a kevessé szőrhullató halak és tekik férnek meg vele :) De majd idővel. :)

 

Jó olvasni, hogy mennyire imádod őket :) Szinte naponta látok yorkie-kat sétáltatás közben, édesek nagyon :) Remélem hamarosan nekem is lehet majd :)

 

Előzmény: st.judit (14)
st.judit Creative Commons License 2004.09.30 0 0 14

Senki nem jár erre?Hol vagytok Yorkisok????

st.judit Creative Commons License 2004.09.28 0 0 13

VÉGRE NYITOTT VALAKI EGY YORKIS TOPICOT!!!!!!!

Sajnos én nem tudok a gépemmel sem belépni sem képet felrakni,pedig borzaszto aranyos két kutyuskám van Lily-Dandy!Ők egy házaspár,de a lány hibájabol sajnos nem lehet kiskölyök!Egészen minik!Emilben szivesen küldök mindenkinek képet,hihetetlen édesek,már 7évesek!Nekem mindig Yorkim volt,és soha nem is szeretnék mást!!!Végtelenül értelmesek igazi egyéniségek!!!A kisfiammal nagyon szivesen fedeznénk,ha lehet,mert nagyon szeretnék egy kölyköt,de csak tőle!Aki  kért képet annak küldök az emilére,ha bármilyen kérdésetek van szivesen válaszolok!

The real Zuperman Creative Commons License 2004.09.28 0 0 12
Ja, szukája van a srácnak :))
Előzmény: The real Zuperman (11)
The real Zuperman Creative Commons License 2004.09.28 0 0 11
Egyik ismerősöm szeretné pároztatni a 2 éves yorkiját. Ha van valakinek alkalmas kutyusa, légyszí jelezze. Köszike
Liliela Creative Commons License 2004.08.31 0 0 10

Szia Lexaa!

 

Hogy hívják a kiskutyust? merre felé laktok? én Mosonmagyaróváron. Csak azért kérdezem, mert kiváncsi vagyok merre laknak a yorkie-sok:)

Zeusznak először a buksija világosodott, aztán már majdnem hófehér (jelenleg) de már kezd barnulni neki a fülecskéje mögött. Kb egy éves korára lesz neki barna a buksija. A hátán a szőr a tiédnek milyen színű? azt írtad, hogy fekete, de a szőrének az alja milyen színű? mert Zeusznak ott már kezdett világosodni 3-4 hónaposan. De mivel le lett nyírva neki a hátán a szőr 1 cm-re a nyáron , hogy ne legyen melege, így már ezüst színű az egész háta. CSak a farka végén van neki fekete szőr:) Azt esetleg megkérdezhetem, hogy hol vetted? Bp-n?

Az én kutyim szerintem normál méretű lesz, mert már most 2,5 kg. (fél éves lesz) (a max súlya pedig 3,1 kg lehet kifejletten), szóval szerintem azt lehet, hogy el fogjuk érni. De mostanában viszont alig eszik szegénykém, mert nagyon szerelmes (itt a lakótalepen tüzel egy kislánykutyus-nem yorkie- és ők már kiskorukban is együtt játszottak és most meg szerelmesek:))

Bocs, hogy ilyen sokat írtam. 

Sziasztok: Krisztina & Zeusz

Előzmény: lexaa (9)
lexaa Creative Commons License 2004.08.31 0 0 9

Sziasztok,

 

nekem 3 hónapos kislány yorkie-m van. Nagyon kedves, játékos, mozgékony, igazi kis egyéniség. Ő még fekete, csak a fején látszódik, hogy világosodni fog. Most alig 1 kg, de azt hiszem ő is 2-2.5 kg-os lesz nagy korára. Régebben is ilyen fajtájú kiskutyáim voltak, nagyon kedvelem őket. Tervezem, hogy veszek mellé egy másik kislányt is.

 

Előzmény: Liliela (8)
Liliela Creative Commons License 2004.08.26 0 0 8

Sziasztok!

 

Remélem már letelt a fél óra, mert már nagyon szerettem volna ide beírni. Kár, hogy ilyen szabályok vannak itt ezen a fórumon. Na mindegy, nem ez a fontos.

Nekem is van egy kiskutyám, aug. 13án volt 5 hónapos. Természetesen yorkshire a fajtája (ezért is írok ide) és Zeusznak hívják (kisfiú). Ő az első kutyim, és még csak május óta van velem, de ha tudok vmelyik kérdésedre válaszolni, akkor szívesen teszem! Vissszolvastam és láttam, hogy (nevet nem tudom ide leírni, mert nem jegyeztem meg, bocsi) és van egy yorki kislány és ő 5 hónaposan már az ezüst volt a szőrének az alja. Na az enyém is ugyanilyen, ezüst  a kabátkája(mert le lett nyírva a szőre).  Ha olvasod a fórumot, akkor esetleg írhatnál, hogy merre laksz, hogy hívják a kutyust, mert nagyon kiváncsi vagyok! Üdv: Krisztina & Zeusz

blkhfc Creative Commons License 2004.08.25 0 0 7

Szioka!

 

Persze, hogy erdekelnek! :)

Csak most "egy ideje" pangott a topic, s nem figyeltem erre, aztan meg nyaralni voltam.

 

Sajna nincs, mert most megrosszabb helyen lakom, igy meg kevesbe eselyes :(

De majd idovel..

 

Viszont szivesen veszek mindenfele informaciot :))

Előzmény: Sheltie (5)
klikklik Creative Commons License 2004.08.09 0 0 6

Sziasztok!Érdeklődni szeretnék hogy egy 6 hetes Yorki mennyibe kerül?

Ja és ha valaki tud küldeni képeket Yorkiról légyszi küldjön már!!

Cím:klikklik@vipmail.hu

Sheltie Creative Commons License 2004.08.06 0 0 5
Érdekelnek még a yorkik? Vagy esetleg már van is?
Előzmény: blkhfc (1)
cirrmix Creative Commons License 2004.03.15 0 0 4
mél ment oda is:)
nem tudom mikor ér oda, úgy veszem észre, megint vacakol a freemail...
Előzmény: blkhfc (3)
blkhfc Creative Commons License 2004.03.15 0 0 3
Hajajj..az sajna nem el eppen :( S lehet, hogy mar nem is fog...

Legyszi' kuldd inkabb a blkhfc@mailbox.hu-ra!
Koszi, s bocsi!

Előzmény: cirrmix (2)
cirrmix Creative Commons License 2004.03.15 0 0 2
Mailben küldök néhány képet az adataidnál lévő címre.
Főleg pindurka koráról van sok képem:)

Szerintem futtatni nem érdemes, inkább rengeteget sétálni és játszani.
Főleg ha mini méretűt veszel, akkor ő abszolút nem bírná.
Az enyém normál méretű, kb. 2-2,5 kilós lesz.
Most voltunk erdőben sétálni, hatalmasat futkároztak:)

Előzmény: blkhfc (1)
blkhfc Creative Commons License 2004.03.15 0 0 1
Szia!

Koszi, hogy irtal!

Azt, hogy erdeklodik minden irant az megallapitottam mar a vonaton, iszonyuan kivancsi volt :)
A nagyon sokat kell vele foglalkozni az gondolom azt (is) jelenti, hogy nem tul jo, ha az ember elmegy dolgozni, s egyedul hagyja a lakasban par orara...

A tekinteke babonazo amugy :) Erezni rajta, hogy intelligens...

En mindenkeppen vinnem setalni, s ha esetleg kedveli a futast, akkor futni is magammal :)
Bar eleg picike nem tudom, hogy mekkora tavot birna szegenyke. De a hatalmas mozgasigeny az biztato :))

Megneztem a westiet is, az is aranyos, de a yorkie jobban tetszik :)

Keped esetleg nincs roluk?

Előzmény: cirrmix (0)
cirrmix Creative Commons License 2004.03.14 0 0 0
szia, nekem van egy tündéri yorkim.

Őhölgysége 5 hónapos múlt, és olyan, mint egy duracell-nyuszi, akit felhúztak. Állandóan mozog, csinál valamit. Ezüst színű lesz, már fakul a bébiszőre, most olyan, mintha melírozták volna, a vége fekete, de a töve már ezüst.
Hihetetlenül intelligens, és nagyon-nagyon ragaszkodó. Ketten vannak, a "nővére" egy westie, és imádják egymást.

Terrier lévén makacs, de ez nekem egy westie után nem volt meglepő. A lényeg, hogy nagyon sokat kell vele foglalkozni. Hatalmas a mozgásigénye.
Vannak yorkitartók, akik nem járnak vele sétálni, (pl. szomszédunkban van kettő mini kislány) hanem cicaalomba szoktatják, de én ezt nem tartom jó ötletnek.

Előzmény: blkhfc (-)
blkhfc Creative Commons License 2004.03.14 0 0 topiknyitó
Szombaton kulonbozo kalandok kozepette Bp. fele tartva Sz.fehervarrol egy fiatal lany is utazott a vonaton. De nem is o a lenyeg, hanem az, hogy egy eletvidam, nagyon edes, kis kutyus is volt vele, akit egy pillanat alatt megkedveltem :)

Hazaerve utananeztem a neten, s kiderult, hogy o egy yorkshire terrier.

Ra hasonlitott: (A masni nelkul!)

Akinek van tapasztalata ilyen kutyusokkal, nem feltetlenul tenyesztoi, csak "sima" gazdi az meselhetne, hogy mennyire nehez a tartasuk, mert szerintem en is yorkshire terrier tulajdonos leszek egyszer. Nagyon megfogott a kutyus viselkedese, s a kinezete is. Olyan kis aranyos :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!