Keresés

Részletes keresés

Liliela Creative Commons License 2004.12.02 0 0 44

Kedves quint!

 

Gyönyörű a kis Zizi!!! Elárulod,hogy mennyi idős, honnan származik. Ti merre éltek? én Mosonmagyaróváron.

quint Creative Commons License 2004.12.01 0 0 43
Ő meg kisfiú. Zizi a neve. Pici gyermekeim vágya volt. Nem gondoltam, hogy egy ilyen ksi pamacsot ennyire fogok szeretni.
Előzmény: st.judit (42)
st.judit Creative Commons License 2004.11.20 0 0 42

Itt a kislány... LilyLily
Előzmény: st.judit (41)
st.judit Creative Commons License 2004.11.20 0 0 41

Olyan kár,hogy erre alig jár valaki!!!Na  nem baj azért néha jövök,nehogy meghaljon a topic teljesen!!!! Hoztam képeket is !!! Véletlenül a kislányt kétszer raktam fel,és nem tudom,hogy hogy kell törölni bocs...

Dandy
Előzmény: st.judit (40)
st.judit Creative Commons License 2004.11.16 0 0 40

Látod csak sikerült,de annyira nehézkesen tudom még kezelni ott a levelezést,meg a nevek annyira pörögnek,hogy azt sem tudom igazán,hogy kihez milyen kutyu név tartozik!

Viszont itt sikerült megcsinálnom ,hogy már én is tudok képet feltenni,mert automatikusan beléptet a gép!!!Ugy örülök,mert a kertészeten elég sokat vagyok fent és nagyon idegesitő volt,hogy mindenegyes hozzászolásomnál a gép által megadott jelszoval kellett belépnem!és képet meg nem is engedett!

KicsikSneider Fáni Ő Anyué 4hónapos és Bolognese(nálam volt egy hétig,de kiutálták) Lily és Dandy
Előzmény: Liliela (39)
Liliela Creative Commons License 2004.11.16 0 0 39

Sziasztok!

 

Mopy! nekem is elküldenéd a képeket? babolnaingatlan@freemail.hu

Judit! Ha sikerült ott regisztráltatnod, akkor ott milyen néven leszel? ugyanezen?

st.judit Creative Commons License 2004.11.15 0 0 38

Sziasztok!

Mopy egy tündér a kutyuska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!le is mentettem Őt a gépemre!!!Az enyémek már olyan régen voltak kicsik!És sajnos az egyetlen kölyök ami született(mesterséges termékenyitéssel)életképtelen volt 2órát élt!Most borzasztoan irigyellek!!!!!!Teljesen feldobodott a napom, a képektől!Sok képet készits róla,mert ez az időszak soha többé nem jön vissza!!!!

Liliela irt a Juhász most átmegyek oda megnézem,hogy mi történt!

Liliela Creative Commons License 2004.11.12 0 0 37

Szia Judit!

 

Igen a Juhásznak írj egy levelet, hogy regisztrálni szeretnél. Van olyan hogy taglista és ide kellene bejelentkezned. Ha rámész a netboard-ra akkor ott felül a Regisztrál, profil, .... végén ott van hogy segítség, ott olvasd el, lehet hogy segíteni fog az ott leírtak. Regisztrációs, vagy taglista vagy vmi ilyesmi a neve, ha ezen fent vagy akkor ez a Juhász nevű férfi aktiválja a nevedet és ezután tudsz fórumozni.

Remélem sikerül!

st.judit Creative Commons License 2004.11.11 0 0 36

Jajj és MOPY n is üdvözöllek a kicsi szerzeményeddel!!!Kivánom,hogy nagyon sok örömed legyen benne!!!És jo egészségben legyen mindig!!!!!!!!!!Ha tudsz tegyél fel képet,sajnos én nem tudok,de egy kedves forumozó társam mindig felrakja a képeimet,ugyhogy előlrébb megnézheted az én tündérkéimet!

Most gondok vannak sajnos a kislányom lábával mindkettő térdficamos,ugyhogy idegileg kivagyok borulva és a fogukkal is baj van!

MINDENKI VIGYE MINDIG FOGELLENÖRZÉSRE A KUTYUSKÁIT!!!!!!!!!

MERT A FOGKŐ NAGYON VESZÉLYES!!!Sajnos az enyémeknek ki kellett huzni egy párat!:-((((((((el is kábitották öket végig sirtam a napot.A lába meg nem rendeződik még,kontrollra kell járnunk.Pedig még csak hét évesek.:-(((

Előzmény: st.judit (35)
st.judit Creative Commons License 2004.11.11 0 0 35

Már régen jártam itt,és Liella odamentem a netboard-re képtelen vagyok hozzászolni,pedig nagyon tetszik ott tényleg van pörgés!Regisztráltam pedig meg minden,de megint valami várólistára küldött amit nem nagyon értek!!!

A konyhám még mindig romokban!És beteg a Lily ezért is szerettem volna tanácsokat kérni a másik forumon ahol többen vannak!Légyszi segits mi az istent kell csinálni,hogy beleszolhassak végre én is??:-)))Most még megprobálok egy emilt küldeni a kutya@kutya.hu  ra a Juhásznak,de ha nem sikerül megörülök tőle!!A többiektöl elnézést kicsit OFF voltam

Előzmény: Liliela (34)
Liliela Creative Commons License 2004.10.31 0 0 34

A 16os számú hozzászólásnál ott van az e-mailem. Oda elküldheted a fotót és én is küldök Zeuszról:))  Szia: Krisztina & Zeusz

U.i.: én is ugyanezen a néven vagyok ott is

Liliela Creative Commons License 2004.10.31 0 0 33

Szia!

 

 

Abba a fórumba be tudod tenni a nagyobb képet is. :)

mopy Creative Commons License 2004.10.30 0 0 32

Szia !

 

bocs az elöző bakikért vmiért nem megy fel a kép de ha irsz az email cimemre szivesen küldök képet !!!

Nem a kutyus Siklosrol való !

fennt vagyok a leirt topikon ugyanezen a néven...

 

üdv

Előzmény: Liliela (29)
mopy Creative Commons License 2004.10.30 0 0 31

bocs ő Mopy

Előzmény: mopy (30)
mopy Creative Commons License 2004.10.30 0 0 30

Ő

 

Mopy

Előzmény: Liliela (29)
Liliela Creative Commons License 2004.10.30 0 0 29
nincsen véletlenül fotó a kiskutyiról? (a neten) annyira édes lehet! Ha jól tudom Zalaegerszegen van egy tenyésztő, ott vetted? Ezüst vagy fekete hátúak a szülők?
Liliela Creative Commons License 2004.10.30 0 0 28
elnézést kérek a többiektől, hogy a másik fórumot emlegetem, de ott sokkal gyorsabb az élet, napi szintű a "találkozás". www.netboard.hu és azon belül a Kutyaszövetség és a Yorkisok ide!!! nevű topic!
mopy Creative Commons License 2004.10.29 0 0 27

Szia !

 

melyik az a másik?

Zalaegerszeg.

26.

Mopy

Siklos

 

azért vagyok ilyen szükszavu mert rohannom kell bocs.....a többit majd később...

Előzmény: Liliela (26)
Liliela Creative Commons License 2004.10.29 0 0 26

Szia!

 

Üdvözöllek itt a csapatban! Meg ha van kedved gyere át a másikba is, ott sokkal gyorsabb a válasz, beszélgetés stb.

Honnan írsz? te mennyi idős vagy? hogy hívják a picút? Hol vetted? húhh nagyon sok kérdésem van de azt hiszem egyenlőre ennyi... Szia! Krisztina & Zeusz

mopy Creative Commons License 2004.10.29 0 0 25

Sziasztok !

 

csatlakozom a topikhoz......én is yorki tulaj lettem tegnap volt 11hetes a pici....nagyon tündér

 

üvd.

Előzmény: Liliela (24)
Liliela Creative Commons License 2004.10.14 0 0 24
Jólvan, majd gyere amikor tudsz! szia!
Előzmény: st.judit (23)
st.judit Creative Commons License 2004.10.14 0 0 23

SzIa Liliela!

Most szétbombázták a konyhám,ugyhogy egy pár hétig nem tudok jönni,de utána jelentkezem!

           Judit

Előzmény: Liliela (22)
Liliela Creative Commons License 2004.10.13 0 0 22
Ha feliratkoztál arra a várakozó listára akkor már csak várni kell és az oldal "főnőke" engedélyezi a neved. Ott is St. Judit néven vagy? ha írsz az e-mail címemre akkor ott még többet tudok írni, ha valahol elakadtál.
Előzmény: st.judit (21)
st.judit Creative Commons License 2004.10.11 0 0 21
OFF regisztráltam magam a netboard oldalon,de amikor el akartam küldeni a hozzászolásomat,nem engedték,hanem vmi várakozo listára iratkoztattak fel.Nem igazán értem,lehet,hogy elrontottam valamit?!

Előzmény: Liliela (16)
GURIGA Creative Commons License 2004.10.07 0 0 20
Jutka, a képek nagyon picik voltak, amit küldtél (20-30 KB).
Remélem, nem torzít sokat.
Lily és Dandy:



Előzmény: st.judit (19)
st.judit Creative Commons License 2004.10.07 0 0 19

Bocs,hogy nem jöttem,de a férjem szülinapját ünnepeljük,még vagy két hétig,ugyhogy be vagyok havazva nagyon!Megnézem majd a másik topicot,ha lesz időm,és küldök képeket is!Ide egyszerü egyébként képet felrekni,csak az én gépem,még belépni sem enged,csak hozzászolni tudok sajnos!Probáld meg alul a tallozásban kiválasztod a képet-majd cimet adsz neki-feltöltés akkor vársz megjelenik alul a feltöltött kép utána a beszurást választod -és mehet.Nekem felajánlotta egy kedves forumozó,hogy feltölti a képeimet,elküldöm majd neki,és felteszi.De emilben elküldöm szivesen!A kicsikéim jol vannak,most nem tudom,hogy hány kilók(de szerintem nincs egy)mert halálra eszik magukat mostanában.Minél idősebbek annál többet esznek,de vigyázni kell a hizással,mert elhájasodik a szivük,és ez végzetes lehet!A férjem allergiás mindenre,de nekik nem hullik a szőrük egyáltalán,simán lehet tartani!!!!!Ha igy sem megy bele én is azt javaslom cseréld le őt!!:-DD

                      Jövök majd ahogy tudok!!! Judit

Liliela Creative Commons License 2004.09.30 0 0 18

Blkhfc: lakótársad allergiás.. egyszerű a dolog: lakótársat le kell cserélni:))

persze ez vicc volt:)

Liliela Creative Commons License 2004.09.30 0 0 17
The real Zuperman. az ismerősőd merre lakik? mert én tudnék rá esetleg, (nem az enyémet, mert még kicsi). És mik a feltételek? (milyen színű legyen a kan, mekkora, stb.)
Liliela Creative Commons License 2004.09.30 0 0 16

Sziasztok!

 

Szívesen megnézném a kutyusaidat Judit! De egyébként van egy fórum (nem akarlak elcsábítani, de a tapasztalataiddal biztos sokat segíthetnél ott is: www.netboard.hu ott pedig a Kutya Szövetség cím, ezen belül a Yorkisok ide!!! topic)  És itt még segítenek is, hogy képet tudj felrakni. Mert ezen a fórumon én is ritkán járok, és itt én sem tudom, hogy lehet képet feltenni (nem tudom mennyi a maxméret). Nekem is van egy kiskutyám, de ezt már biztos olvastad. Küldesz nekem is képet? cím: babolnaingatlan@freemail.hu Az én Zeuszom már elég nagy. Normál méretet elérte. A tieid hány kg-k? Merre felé laksz? Én Mosonmagyaróváron.

blkhfc Creative Commons License 2004.09.30 0 0 15

Szioka!

 

Örülök, hogy újabb yorkie-tulajdonos kapcsolódik be a nem túl lendületes társalgásba :))

 

Köszi a képeket a kutyusaidról, aranyosak :))

 

Sajna nekem meg mindig távol van a yorkie-gazdiság, mert a lakótársam allergiás minden szőrös lenyre (csoda, hogy az emberre nem:), így egyelőre csak a kevessé szőrhullató halak és tekik férnek meg vele :) De majd idővel. :)

 

Jó olvasni, hogy mennyire imádod őket :) Szinte naponta látok yorkie-kat sétáltatás közben, édesek nagyon :) Remélem hamarosan nekem is lehet majd :)

 

Előzmény: st.judit (14)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!