Keresés

Részletes keresés

Lyken Creative Commons License 2004.12.03 0 0 3864

Boccs az OFF-ért. de nem tudja véletlen valaki, hogy mi történt a kaliber honlapjával?

gvass1 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 3863
"Azon az olasz csodan az utoszeg vege behuzodik a szanba ha elforditom a biztositokart. Plusz hiaba huzom csore biztositott allapotban, a kakas nem feszul meg. Revolverezo a szerszam, szoval lehet biztonsagosan csoretoltve hordani?" Attol fugg melyik a gyarto. Pl. a Bruni M92-t nem lehet egyaltalan csoretoltve hordani se ki, se bebiztositva. A Rekkmajamit lehet kibiztositva is, ha a fesztelenitett kakast visszahuzod fel-felhuzott allasba.
Előzmény: condriXM (3854)
hunserv Creative Commons License 2004.12.03 0 0 3862
Figyi, Fejbeloni egy malacot 9x19-el azert nem nagy kunszt, meg lefogdosni sem kell hozza...  kiballag, celoz, bumm... ennyi. Csak akkor ficankol, ha csesztetik, alapjaraton nyugis joszag :)
Előzmény: radom1 (3859)
radom1 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 3861
Csak akkor meglepődik az ember, hogy milyen gyorsan kifogyott a lőszerből!:-)
Előzmény: _Szlejer_ (3860)
_Szlejer_ Creative Commons License 2004.12.03 0 0 3860
Ha a pájinkás kedvű rokonokat anyósokra cseréljük, akkor azért másképp áll a dolog! :-)
Előzmény: radom1 (3859)
radom1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3859

Azért, ha nem rányomott csővel lövöd, elég nehéz pisztollyal jól eltalálni a röfit. Különösen, ha 3-4 pálinkás jókedvű rokon kapaszkodik belé:-)

 

Előzmény: _Szlejer_ (3857)
_Szlejer_ Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3858
Ha jól láttam, akkor egy RG59 volt az eszköz...
Előzmény: ffeerrii (3856)
_Szlejer_ Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3857

Ha az igazságyügyi fegyverszakértőknek (pl. Hegyi) jó volt a malac sebballisztikai tesztekhez, akkor neki is. ;-)

 

Én is ajánlgattam már a rokonoknak, hogy megvédem magam a "rámtámadó" disznó ellen (élessel), de valahogy nagyon furcsán néztek. :-))

 

 

Előzmény: hunserv (3847)
ffeerrii Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3856
TV2 idézet... "Több lövés is dördült egy nyolcadik kerületi budapesti társasházban tegnap az esti órákban. Az összeütközést az váltotta ki, hogy két családfő összeveszett azon, hogy ki hallgatja hangosabban a tévéjét. Miután egyikük egy pofont adott a másiknak, annak fia felrohant a lakásukba és egy gázpisztollyal tért vissza, amivel a plafonba lőtt. A rendőröket a szomszédok hívták." .... Hehe cigusék mészárolták egymást :-)))
ffeerrii Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3855
Na erre a döglöttdisznólelövésre én is kíváncsi leszek. :-)))
Előzmény: Messer22 (3844)
condriXM Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3854
Azon az olasz csodan az utoszeg vege behuzodik a szanba ha elforditom a biztositokart. Plusz hiaba huzom csore biztositott allapotban, a kakas nem feszul meg. Revolverezo a szerszam, szoval lehet biztonsagosan csoretoltve hordani?
Előzmény: gvass1 (3853)
gvass1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3853

"Csattogtatni persze bebiztositva csattogtattam, ugy nem bantja annyira a kakast (vagy csak eddig ugy hittem) meg ugy az utoszeg is kimelve van.  "

 

Rosszul hitted. Igy nemcsak a kakas, hanem a hasonlokeppen spiater biztositotengely valla is tonkre fog menni, bar valoban hosszabb ido utan, mintha csak ugy az utoszegre nyomatnad.

Előzmény: Bakk (3852)
Bakk Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3852

Csattogtatni persze bebiztositva csattogtattam, ugy nem bantja annyira a kakast (vagy csak eddig ugy hittem) meg ugy az utoszeg is kimelve van. 

Előzmény: gvass1 (3851)
gvass1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3851

W. P88:

 

"Van hogy az istennek se megy bele, na akkor megfogom fogoval a helyretolo rugo vezetorudjat hogy ne ugorjon vissza."

 

Mondok jobbat: vekony csavarhuzoval benyulsz a tuloldalra a tokban, es elorenyomod a vezetorud vegit, igy kevesbe marad nyoma a szetszerelesnek.

 

"Egyebkent mi a velemenyed rola?"

 

Lasd korabban. Dognehez, majdnem full spiater, Umarex-minoseg (kozepkategoria). Jo fogasu, de nagy es nehez.

Es tudasahoz kepest imho tularazott.

 

"Meg lehet uresen szantakasztani, csattogtatni :) "

 

Ja, uresen csattogtatni azt lehet. Es akkor biztosan 2 nap alatt tonkremegy.:-))

 

 

 

Előzmény: Bakk (3849)
Bakk Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3850
ja es az enyem 8mmK, a neten mar csak 9mmPAK-ot talatam az umaraxnel...
Előzmény: Bakk (3849)
Bakk Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3849

>Semmire.

>Egyszeruen nem tettek be semmilyen gatlo elemet.

De a szanon is van egy bemaras ott, ebbol gondoltam hogy valamit akartak vele

 

Igen, azt is akartam kerdezni...

Van hogy az istennek se megy bele, na akkor megfogom fogoval a helyretolo rugo vezetorudjat hogy ne ugorjon vissza.

Egyebkent mi a velemenyed rola?

En meg csak parat lottem vele, nem volt vele gondom. Meg lehet uresen szantakasztani, csattogtatni :) de az biztos hogy dog nehez, 90 deka ha jol lattam a neten...

Udv

Előzmény: gvass1 (3843)
gvass1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3848
"

hi,Most már értem

technikailag kivitelezhető e a red policájt ilyen ütőszegtípusra átalakítani?"

 

Persze, ezert nem ertem, hogy a gyarto miert volt ekkora pancser, hogy nem oylanra csinalta.

 

"meg van egy opcionális vetőcsövem a gázdefire 9,5mm,a tizes gömbőc passzol bele,azt is próbára teszem."

 

Hukkk.

Azt azert emberen nem kene...

Előzmény: Messer22 (3846)
hunserv Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3847
Doglott malacba lodozol, vagy lebokes elott felhergeled kicsit? Amugy a malacnak pindurt vastagabb a bore, mint a legtobb humanoidnak, de azert hajra :)
Előzmény: Messer22 (3844)
Messer22 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3846

hi,Most már értem

technikailag kivitelezhető e a red policájt ilyen ütőszegtípusra átalakítani?

 

A tesztre én is(ha meg lesz lehetőség akkor 50lb-s nyílpisztolyt is,persze már csak a halott állaton)

8.2 gömbőcöt meg ha kapok holnap

 

meg van egy opcionális vetőcsövem a gázdefire 9,5mm,a tizes gömbőc passzol bele,azt is próbára teszem.

 

(szegény röfi)

ja,és a ruha faktor  is benne lesz,ugyanis mangalica az áldozat.

gvass1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3845
"

Lehetséges,hogy lesz alkalmam tesztelni a 15mm gömbőcöt élőhúson(szombaton disznóvágás)

Ha összejön teszek fel képet is(kíváncsi vagyok a hatásra)

ha lesz 8,2mm gömőcel is kipróbálom."

 

Hohohoho, erre kivancsi leszek, mint allat.

 

"Gvass,mennyire rossz a red police?rakétázásra elmegy?"

 

Arra jo. Meg durrogtatni, mert tartosnak igerkezik.

 

De onvedelmre hordani? ugyanmar. Nagy, nehez, es nem biztonsagos.

 

"(a repülő ütőszeg technikailag hogy néz ki?,mert beszéltek róla,de elképzelni se tudom,hogy müxik)"

 

Lasd itt alabb reszletesen meg lett magyarazva kb. 1 hete.

 

Lenyeg: rovidebb az utoszeg, mint az utoszegfeszek, igy leeresztett kakasnal sem eri el a csappantyut, csak szabad repuleskor.

 

Ezert hijjak angolul inertial (tehetetlensegi) firing pinnek.

 

 

Előzmény: Messer22 (3844)
Messer22 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3844

HI!

 

Lehetséges,hogy lesz alkalmam tesztelni a 15mm gömbőcöt élőhúson(szombaton disznóvágás)

Ha összejön teszek fel képet is(kíváncsi vagyok a hatásra)

ha lesz 8,2mm gömőcel is kipróbálom.

 

 

Gvass,mennyire rossz a red police?rakétázásra elmegy?

(a repülő ütőszeg technikailag hogy néz ki?,mert beszéltek róla,de elképzelni se tudom,hogy müxik)

gvass1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3843

"Most hatrafele az tiszta sor, akkor nem lehet kiszedni, lefele is tiszta, kkor ki lehet huzni, de mire jo az elore forditott allapot?"

 

Semmire.

Egyszeruen nem tettek be semmilyen gatlo elemet.

 

Hemm, de visszarakni miylen maceras a szetszedokart bele...

Előzmény: Bakk (3837)
gvass1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3842

";-) Ejj, nem kene igy lehuzni, hiszen beloluk (is) elsz :)"

 

Jep. De ez olyan, mint amikor a tablas csokibol szeretnel csak ket kockat. Nem fog menni, meg kell venni az egeszet.

Előzmény: hunserv (3836)
hunserv Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3841
Vallrol indithato is van? Hm, gondolom van, csak a francnak lenne kedve a fule melle tenni azt a kis zajos vacakot :P Bocs, kezdek faradni....
Előzmény: gvass1 (3840)
gvass1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3840
"

Hali Gvass!

Kaptatok rakétát?"

 

Ehem, ismet van 5-fele cuccos. Lehet rakettazni lelkesen.

Előzmény: Lyken (3838)
Lyken Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3839

Mondjuk írsz umarexnek levelet, akkor tuti küldenek neked egy manual-t.

http://www.umarex.com/kontakt/mailform.asp

Előzmény: Bakk (3837)
Lyken Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3838

Hali Gvass!

Kaptatok rakétát?

Bakk Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3837

Van valakinek Walther P88-asa? Azert kerdem, mert van a szanakaszto elott egy masik kar (azzal lehet szetszedni) es az lehet 3 allasban is. Egyszer hatrafele forditva, lefele forditva meg elore. Most hatrafele az tiszta sor, akkor nem lehet kiszedni, lefele is tiszta, kkor ki lehet huzni, de mire jo az elore forditott allapot?

(ilyenkor nekifeszul a szannak a kar toldata)

A papirja nincs meg. Nem talaltam sehol user manualt, ha tud valaki irja mar meg a cimet...

hunserv Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3836
;-) Ejj, nem kene igy lehuzni, hiszen beloluk (is) elsz :)
Előzmény: gvass1 (3835)
gvass1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3835
"Köszi a választ,kisebb kiszerelésben nincs?(zöld bogyó)" De van. 50 darab 700 Ft, 25 db 1000 Ft:-)). Utaljuk szamolgatni, mert elgurul. ************************************************************************************************************************************** "Erőre egyezik a magnum def.-el?mert akkor az nem lenne rossz." Nagyjabol ez is 20-30 J kozott van. Gyurman ugyanolyan nyomot hagy. ************************************************************************************************************************************** "A keserü hírdetéseiből mi igaz és mi nem?(kaliber dec. szám) " A telefonszam meg a telephely cime.
Előzmény: Messer22 (3834)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!