Keresés

Részletes keresés

igus Creative Commons License 2001.11.23 0 0 147
Libu !
Ühüm, igazad van, mert egyébként a messziről jött ember akármit mondhat B-)))) Egy pártatlan szemlélő mindig hitelesebb !!!
Előzmény: libu (146)
libu Creative Commons License 2001.11.23 0 0 146
Engem inkább az érdekelne, hogy lesz-e topiktalálkozó, és meghívnak-e minket. Mint objektív zsűrit.
Előzmény: igus (145)
igus Creative Commons License 2001.11.22 0 0 145
"Ugyanezért nem publikáltam én se, meg persze az eredendő lustaságom miatt."
hm.
Én meg azt gondoltam rólad, hogy téged nem érint a topikcím, aztán azért nem erőltetted a témát.
Előzmény: webvandor (144)


webvandor Creative Commons License 2001.11.22 0 0 144
kiran: akkor kész szerencse hogy nem küldtem el neked én is el a penis.rart, mert az nekem is megvan, de ki se tudtam csomagolni. na jó, mondták, hogy ahhoz más kell, mint a winzip. Aztán eluntam, mert azt is mondta aki adta, hogy különben is hülyeség. de ha szíves lennél unrarolni, láthatnám, az-e? Ugyanezért nem publikáltam én se, meg persze az eredendő lustaságom miatt.
a péniszhosszabbitás versus szexidőhosszabbitás összevetésében igazat adok neked, de vedd figyelembe az olvasók többnyire fiatal korát. Akkor a felszín számit, a lényegre később jönnek rá, már azok a szerencsések, akik rájönnek.
szóval türelmesen várok.
Előzmény: Törölt nick (143)
ALLAHH Creative Commons License 2001.11.19 0 0 141
Kiran
Sikeresen gyakorlatozó ángélus kollégák eredményeiről biztosan olvastál, kedvcsinálónak berakhatnál erről vmit.Csak hogy lássuk van e értelme füllentgetni az asszonynak hogy mostanában miért tart tíz perccel tovább az esti zuhanyzás :)
webvandor Creative Commons License 2001.11.19 0 0 140
az biztos hogy több hónapig, de csak ha mindennap gyakorolsz. Ha hanyagolod, akkor minden hiába. De jó lenne ha kiran az adagolást is beirná, vagy legalább annyit, hogy "használat előtt kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét" :)))
Előzmény: MichaelPatton (138)
GregorFisher Creative Commons License 2001.11.18 0 0 139
kiran, én kérném az angolt is, ha lehet! e-mail-emre lécci! köszi!
MichaelPatton Creative Commons License 2001.11.18 0 0 138
kiran!

Mennyi idő után várható, hogy nem vág orrba a lengőajtó az új méret miatt, vagyis hány hónapig kell gyakorlatozni a szakirodalom szerint az eredmények elérése érdekében? Lehet hogy erről már volt szó - akkor bocsi, de én új vagyok :-)!

Köszi

Üdv.

Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.11.16 0 0 137
Mint valamelyest érintett, kifejteném a véleményemet, miszerint bőven elég a magyar kivonat, amit készítettél, és köszönet érte!
Előzmény: Törölt nick (136)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.11.16 0 0 135
Nem tudom, mennyire van a téma a penge élén, én csak arra akartam utalni, hogy aki "ötbites", az ne sírjon, hogy nem is olyan nagy! Még akkor se, ha vannak hatbitesek is! No! :-)

És mi lesz az ontopic hozzászólásokkal? Kifogyott a téma?

Előzmény: Törölt nick (134)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.11.15 0 0 133
Akkor nekem is szabadjon megjegyeznem (kvázi: "Engedtessék meg nekem, hogy megjegyezzem"), hogy biz én láttam errefelé olyan utalást, ami a Te méretedet binárisan akarta ábrázolni centiméterekben, és a bitek számából az sejlett, hogy az átlagnál nagyobb a méret!
Vagy azt akarod mondani, hogy csak az első bit egyes, a többi mind 0? :-))
Előzmény: Törölt nick (131)
igus Creative Commons License 2001.11.15 0 0 132
Kirán kedves ! NIncs igazán értelme egy ilyen visszakérdezésnek, hogyha előtte ezt olvastad: Szerintem nekem a barna fanszőrrel jobban is teccene a fotó, mint így B-)))
Hogyha egy bráner a borotválástól látszana nagyobbnak, az csak szemfényvesztés, hé ! Inkább tőlem látszódjék nagyobbnak B-))) mert az már nem szemfényvesztés, hanem a kézzelfogható valóság !!
Előzmény: Törölt nick (129)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.11.15 0 0 130
Na tessék! Mi itt abban a hiszemben élünk, hogy Kiran barátunknak igazán nincs szüksége tuningra, és erre kiderül, hogy ilyen trükkökhöz folyamodik! Optikai tuning! Ejnye! :-))
Előzmény: Törölt nick (129)
igus Creative Commons License 2001.11.14 0 0 128
... hát akkor lássuk azt az újrafotózott sorozatot - már csak azért, hogy a képi megjelenés ellen ne lehessen kifogása se Wv-nek, se nekem. B-))))) Szerintem nekem a barna fanszőrrel jobban is teccene a fotó, mint így B-)))
Előzmény: Törölt nick (127)
webvandor Creative Commons License 2001.11.14 0 0 126
kiran
Márpedig az emberenek épp az jut eszébe legelőszörre, hogy a 103-ban a "képen gyakorlatozó úriember" PONT TE VAGY !:)))))
Ez beleillene abba a sorba, amit sikamlós témákban folytatott ismeretterjesztésed során eddig felmutattál. :))) Egy megjegyzés: miért kapod el a balkezedet, mielőtt a következő ciklust indítod? Oksa, csak rossz vicc volt!
Előzmény: Törölt nick (103)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.11.14 0 0 124
"... a MENTÁLIS közelítésre nézve"

Ha már itt tartunk, eszembe jutott, hogy amikor annak idején voltam egy-két dianetikai auditáláson (kéretik nem elkezdeni szidni a szcientológiát, én csak a dianetikai terápiáról beszélek, ami tapasztalataim szerint működik - bár clear-t még én sem láttam), illetve beszélgettünk ilyesmiről, azt hallottam, hogy az extrém méreteket is okozhatja valamilyen "aberráció", és a terápiával ez is megszüntethető, miáltal elérhető a "normális" méret.

Van erről valakinek használható információja?
Esetleg más mentális hatásról, ami befolyásolja a méretet?

Előzmény: Törölt nick (123)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.11.13 0 0 122
Nekem például eszemben sincs megsértődni, és lehet, hogy az illető valóban humornak szánta, csak azt szerettem volna jelezni, hogy lehetnek olyanok is, akiknek ez a "véres" valóság. Merthogy az a másfél inkább kettő, vagy még több, és akkor a 9 is legalább 10, márpedig van, akinek az egész nincs akkora, nemhogy a makk alatt. Igaz, hogy statisztikailag nincsenek sokan az ilyenek.
Előzmény: Törölt nick (121)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.11.13 0 0 120
És Te biztos vagy abban, hogy az illető ezt humornak szánta? Mert én nem. Ha gyártok egy gyűrűt a tövénél, akkor nekem se marad sok ujjnak hely a makk alatt. Ráadásul van, akinek sokkal vastagabb ujjai vannak.
Egyébként a múltkori kérdésedre válaszolva: én sem tudom akkorára húzni, mint amekkora erektált állapotban. A különbséget nem mértem meg (nem is lett volna olyan egyszerű), de szemmel láthatóan rövidebb volt.
Előzmény: Törölt nick (119)
eternity Creative Commons License 2001.11.13 0 0 117
Kiran, mail ment egy adag penisznovelo dokumentacioval. Lenyegeben ugyanarrol van szo, amit te bemutatsz, viszont nem art ha egy par forrasinfoval tobb van, igy tobbet is ki tudsz sajtolni belole (habar amilyen jol dokumentalt vagy nem tartom kizartnak, hogy mar birtokaban vagy mindannak amit elkuldtem)
Előzmény: Törölt nick (113)
igus Creative Commons License 2001.11.12 0 0 116
Komolyan mondod, hogy téglát ? Hát az őrült nehéz! Hogy bírja szegény? Egy téglával nem lehet a fokozatosság elvét tartani, meg persze lépni se. Biztos csupa véraláfutásos neki.
Húúú de kellemetlen - elképzeltem ! Ott harangozik a combja közt ? Brrrr
Előzmény: rice (115)
rice Creative Commons License 2001.11.12 0 0 115
ismerek valakit, aki téglát köt a végére. én még nem látom a változást, de a környező építkezésekről már kitiltották:)

rizsa

igus Creative Commons License 2001.11.12 0 0 114
Kirán
Jó-jó, tudom, hogy nem kellett volna itt vega figyelmét elterelni a péniszméret témáról, hanem egyenesen átküldhettem volna olyan topikba, amelyikben megtalálta volna a rövid kis kérdésére a kielégítőbb választ. Mert a kérdése rövid volt ugyan, de túl hosszan kellene arról írkálni, hogy mi is a különbség.
Aztán a végén csak nem érnénk el azt az eredményt, hogy egyszer is megtapasztalja, amit egy nő becsukott szemmel (elsötétített szobában) is tüstént megérez, akár a kezével akár egyéb testnyílásaival teszteli is, hogy mi is a különbség a hosszú vagy pedig a vastag dákó között.
Inkább csak röviden annyit felelnék, hogy érzésbelileg VAN különbség ha egy Vega akad, vagy ha egy Kurtafarku akad B-))))
Előzmény: Törölt nick (113)
igus Creative Commons License 2001.11.12 0 0 112
B-)
Szia kurtafarkú!
Hogyha zavarja a szemedet a változatosság, nyugodtan helyettesítsd be minden kritizált ponton a "fasz" kifejezést. Én ritkán nevezem annak. B-)
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (111)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.11.12 0 0 111
Hínnye, azangyalát!
Biz ez így van, magam is a lőcsömmel (amely néha talán inkább bráner) igyexem úgy vitézkedni, hogy a Bimbó tehén minél közelebb essen a hasi oldalára!
(Bocs, ezt nem bírtam kihagyni!)
Előzmény: igus (110)
igus Creative Commons License 2001.11.12 0 0 110
vega!
ebben a topikban off:
A férfiaknak nem hinném, hogy lenne különbség, mert amit a férfiak éreznek, azt a kicsi esretében is meg a nagy esetében is hasonlóképpen tapasztaljátok meg. (Illetve te csak a magad nevében tudsz érzékelni.)

A nőknek az okozza a különbözőséget, hogy a szex során máshol kapják a stimulációt egy hosszú lőcs esetén, és máshol hogyha viszonylag kicsi eszköz áll a rendelkezésre. Nyilván ez vezet a klitorális-, vagy a vaginális orgazmus elérhetőségéhez (mert egy rövidebb szerszámmal kisebb esély van odabenn vitézkedni, de egy rövidebb, ám dundibb fazon idekinn is remekül jáccik, és az aktus során úgy feszíti meg a bejáratot, hogy a perem széjjelhúzásakor a kisajkak úgyszólván széjjelfeküdnek, a bimbó közelebb kerül a bráner hasi oldalához, vagyis a ritmikus attak közvetlen közelébe ér.

Előzmény: vega9 (109)
vega9 Creative Commons License 2001.11.12 0 0 109
Szia Igus!

Miért mi a különbség???

Előzmény: igus (107)
igus Creative Commons License 2001.11.12 0 0 107
Kedves Allah!
Nem volt szándékom, hogy megharapjalak, hogyha mégis marós voltam, akkor bocsi. Beismerem, hogy a férfiak farka méretének növelése elsősorban az önértékelésének növelésére fontos.

Szóval maradhatok köztetek ??? B-))
Véleményem mellett kitartok, vagyis nem annyira a hosszát preferálom, inkább a kerületét. És az teccik, ha szinte gömb formájú a makk (nem kúp szerűen csúcsos).

Előzmény: ALLAHH (104)
Ugrifules Creative Commons License 2001.11.12 0 0 106
Igazad van.De az én ötletem garantáltan megnöveli akkorára ,amekkora soha sem volt.Persze csak poenkodtam.
Előzmény: igus (95)
nyulcsi Creative Commons License 2001.11.12 0 0 105
Bocs, nem olvastam vegig.

Csak a vakumos dolgohoz fontos tudni!! Nehogy nagyobbra pumpalgassa vki a farkat annal, mint amekkora magatol is szokott lenni merev allapotban!! Most hallottam egy betelefonalos - tanacsados musorban (nem Magyarorszag), hogy egy srac jo nagy futyit akart maganak csinalni, felpumpalta magat, aztan azota nem all fel neki. A szexologus azt mondta, hogy az ereivel tortenhetet valami, es remelhetoleg nem vegleges az elvaltozas. Huszonegynehany eves srac... Szoval csak ovatosan azzal a "csodas" penisznovelovel! Nem er az egesz ennyit!

ALLAHH Creative Commons License 2001.11.12 0 0 104
Kedves Igus !
Nem értem miből értetted úgy, hogy nem látlak szívesen a fórumon, én úgy érzem erre semmilyen utalást nem tettem.Sőt, mint topicunk tárgyának
rendszeres felhasználója a te véleményed megkülönböztetett jelentőséggel bír.
Azt azért megjegyezném a humoros, és a kérdést elbagatelizáló hozzászólóknak, hogy ez valós probléma, és nem véletlenül fekszenek férfiak ezrei az usa-ban sebészkés alá, hogy segítsenek eme nem csak esztétikai problémán.A férfi férfiassága (és ezáltal önértékelése) ugyanis eme testrészben ölt, vagy nem ölt testet, ezt pedig centiméterekben mérik, akár tetszik akár nem.

kiran is great !


Előzmény: igus (98)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!