Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.15 0 0 6342

Nem gyenge kinálat, nincs Pl, van olasz és francia, meg mellette vagon más sportág, nem hiába dőlt be a sportklub.

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.15 0 0 6341

http://www.digisport.hu/

 

http://www.digisport.hu/news

 

http://www.digisport.hu/video

 

DIGI Sport 1 élő műsor

 

03:00 Kosárlabda
NCAA, Arizona State-Arizona

 

14:55 Kézilabda
EHF női Bajnokok Ligája, Thüringer-Sävehof

 

16:55 Labdarúgás
Ligue 1, Bastia-Monaco

 

18:45 Kézilabda
EHF férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém - Croatia Zagreb

 

20:40 Labdarúgás
Serie A, Fiorentina-Internazionale

 

DIGI Sport 2 élő műsor

 

03:00 Ökölvívás
ESPN Friday Night Fight (eredeti kommentárral)

 

15:30 Tenisz
WTA-torna, Katar, elődöntők

 

20:25 Kézilabda
EHF férfi Bajnokok Ligája, Celje-HC Motor

i perseguitati Creative Commons License 2014.02.15 0 0 6340

Annak idején a Sportklubbal is sokat harcoltunk emiatt, ők képesek voltak arra hogy Hanga Ádi spanyol bajnoki kosármeccsét, a hosszabbítás előtt keverjék le egy középszerű olasz futball bajnoki miatt. Akkor, ottani befolyásos-okosok azt mondták: cca. 2-4 szer nagyobb nézettséget hoz alap esetben a futball a kosárlabdához képest, de ugyanez a helyzet a kézilabdával is, ha nem egy magyar csapat kiemelkedő nemzetközi mérkőzését adják. Ezért nem is kérdés hogy a nem magyar érdekeltségű kézi BL meccseket is simán és bármikor dobják és dobni fogják ha helyette bármilyen olasz (vagy francia és angol) focimeccsük adódik.

Nekem sem tetszik ez a helyzet, de ez van, más média-felületeken is látjuk és tapasztaljuk milyen különbség ebben a tekintetben a labdarúgás javára.

Előzmény: NB2 (6328)
NB2 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6339

Igen a foci fontosabb. Oké, de akkor NE is vegyék meg a többi jogot. Most éppen FA kupa megy, de jövő héten per pillanat p-sz-v 12 db focimeccs lesz! Éppen per pillanat péntekre irnak kosárlabdát, de ugye ez még változhat:) Azért tudomásul kéne venni, hogy van kézi, kosár, tenisz, atlétika stb sport is és ha ezekkel a szurkerekkel mind kicsesznek ez már azért ad egy nagyobb számot.

Előzmény: ficino ticino (6329)
Bendeguz 2.0. Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6338

"egérke megint pofázhat majd..de rühellem azt a tagot..."

 

Ágai már egy jóideje nem közvetít a Sport Tv-n  legfeljebb a Heti Helyzetet vezeti. 

Előzmény: nicko (6335)
Robca25 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6337
Manchester United szurkolóként csak jókat tudok röhögni azokon, akik néhány éve Chelsea szurkolók voltak, most meg a City-nek szurkolnak.
Előzmény: gurabli (6317)
Robca25 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6336
A spanyol bajnokságnak ez az egyik betegsége.
Pedig azért a kicsik is tudnak jó meccset játszani.
Előzmény: gurabli (6324)
nicko Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6335

Kézilabda NB1 pedig sorsa pedig a szövetségtől függ.

 

sport tv-nek adja akkor....egérke megint pofázhat majd..de rühellem azt a tagot...

Előzmény: Robca25 (6332)
Robca25 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6334
Ugyan az olasz foci marketing értéke némileg csökkent, de a divatdrukker nem igazán fordul elő a Seria A-ban.
Előzmény: gurabli (6325)
Robca25 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6333
A foci még mindig több nézőt vonz, mint például a kosárlabda.
Egy átlagos szurkoló többet tud a Milan focicsapatáról, mint a kosárcsapatáról.
Jobban megérik nekik Milan vs Bologna meccset.

Ha magamból indulok ki, akkor engem hidegen hagy a kosárlabda.
Előzmény: NB2 (6328)
Robca25 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6332
Szeptember előtt nem igazán várható DS3, ha lesz is, akkor valszeg a Sportklub lesz átkeresztelve. Így elvileg ott lehet a 2 nagynál is. Jogutódként erre lehet némi esély.
A kézi és a kosárlabda nb1joga elvileg idén lejár.
A kosárlabda elvileg kiköthet a Digin, mivel elég sok magyar érdekeltségű meccset a hazai és nemzetközi szinten is.
Kézilabda NB1 pedig sorsa pedig a szövetségtől függ.
Előzmény: gerg0 (6330)
nicko Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6331

ha lesz is csak a következő szezontól vagyis nyár végétől.

Előzmény: gerg0 (6330)
gerg0 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6330

Én arra számítok, hogy nagyon hamarosan lesz DS3.

És akkor legalább az egyik csatornán a magyar érdekeltségű mérkőzések előnyt élveznek az élő adás tekintetében.

Előzmény: NB2 (6328)
ficino ticino Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6329

Szerintem a foci fontosabb.

Előzmény: NB2 (6328)
NB2 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 6328

mai ffi kosár EL is elment felvételre az olasz és a francia foci miatt

nem lesz ez így jó, ezért fizettem elő a digire, mert engem a ffi kosár és a ffi kézi el is érdekelne

én nem csak a Veszprém meccse, hanem többi meccs is

a kosár EL-t szerettem pénteken hulla fáradtan nézni, pont jó volt

 

grrrr, most egy picit mérges vagyok!!!

nicko Creative Commons License 2014.02.13 0 0 6327

Hogy ezért kell-e DS3 vagy elég felvételről adni azt, ami a foci miatt nem mehet élőben?

 

senki nem akar élő meccs helyett felvételről nézni kézi BL selejtezőt, mikor már ismert az eredmény. te néznél olasz vagy angol bajnokit felvételről? na ugye..

 

Előzmény: gurabli (6325)
ficino ticino Creative Commons License 2014.02.13 0 0 6326

Az elvárt nézettséget hogy érted? Miben számít ez? A DIGI Sportokon gyakorlatilag nincs, vagy csak elvétve van reklám, az elvárt nézettség csak a reklámból élő csatornáknál (pl. RTL Klub, TV2, Viasat stb.) lényeges.

 

Itt inkább olyasmiről van szó, hogy be kellett tömni a hétvégi esti lyukat a programban, mert ott valljuk be, hogy az olasz foci kiesése után nem volt minőségi műsor. Ezt  korrigálták most.

Előzmény: gurabli (6324)
gurabli Creative Commons License 2014.02.13 0 0 6325

Csak azért zúdítottam rád, mert véleményem szerint hülyeséget írtál (ami érthető, hisz írod is, hogy nem érdekel napjaink focija).

Azt állítani, hogy az olasz liga bundázott, a többi pedig makulátlan, ez nagyon naiv dolog. Persze tiszteletben tartom a véleményed, egyiket sem kötelező nézni.

Emígy az ún. Totonero 1980 incidens miatt a Milan (és több másik csapat is, pl. Lazio) azért került vissza a Seire B-be, mert egyes játékosok elég nagy pénzekben fogadtak és alakították ennek tükrében az eredményt, de nem a vezetőség. Ez is sajnos mindenhol jelen van. Ez szomorú, de attól még mindig élvezetes játék a foci, és nagyon jó meccseket tudunk nézni.

 

A Digi nagyon okosan tenné, ha visszavenné az olasz meccseket:

kedd este van..te nem is tudod, hogy ez már megtörtént és szombat óta másról sem szólnak a net bugyrai? aminek én nem örülök, mert kapásból a kézi BL sínylette meg már a hétvégén és fogja a jövőben.

 

De tudom. De ez még nem végleges. Lehet, hogy csak a nyárig szól. Pedig a Digi akkor járna legjobban, ha az angol és olasz bajnokságot közvetítené (nagyon szépen el is férnek egymás mellett) + a BL-t, remélem így marad.

 

Más sport is létezik, és nem csak a foci érdekel. Viszont ez nem változtat azon, hogy van a foci és az összes többi sport. Amikor nincs foci, akkor jöhet a többi sport. Tetszik, nem tetszik, ez így van. Hogy ezért kell-e DS3 vagy elég felvételről adni azt, ami a foci miatt nem mehet élőben? Ezt majd a Digi felméri és eldönti.

 

Ami még jó üzlet lehet hazánkban, az a német bajnokság. Bár én nem szeretem (a német válogatottat annál inkább), hazánkban nagyon nézett. És csak reménykedem, hogy nem azért, mert a legalja csapatokban van egy-két cserepados szerencsétlen magyar focista, bár tartok tőle, hogy ez az egyik fő oka. Nagyon jó hangulata van a német meccseknek. Ha az olaszoknak sikerül új stadionokat építeni, egy csapásra megoldódna minden gondjuk. Jó példa rá a Juventus Arena.

 

Az SK pedig baromira nem fog hiányozni a pocsék, évekig 4:3-as SD képminőségével. A közvetítés és a szakértők a Diginél is siralmasak, így ebben nem nagy változás, hogy hol közvetítik, de legalább a Digin HD-ben van.

Előzmény: nicko (6321)
gurabli Creative Commons License 2014.02.13 0 0 6324

Nem azt állítom, hogy nem jók a spanyol liga többi csapatai, inkább azt, hogy nem különösebben nézettek ezek a meccsek. Ha időm engedi, én is szívesen megnézek pár spanyol meccset is, nagyon szépen, technikásan fociznak.

 

Szerintem visszakerül a teljes olasz liga a Digire, összefoglalóstól, mindenestől. Bőven belátták már, hogy focin kívül nem nagyon lehet hozni az elvárt nézettséget. Hiába kézilabda, kosárlabda, vagy bármilyen más sportág, egy átlagos hétvégi foci bajnoki meccs jobban érdekli az embereket, mint egy kézi-rangadó.

Előzmény: murray (6322)
atizona1 Creative Commons License 2014.02.13 0 0 6323

kábelszolgáltatóm hivatalos közösségi oldalán volt:

 

murray Creative Commons License 2014.02.13 0 0 6322

egyetértek, egy kivétellel. a spanyol bajnokság nagyon durván erős iszonyat technikás játékosok vannak a középmezőnyben is. nem hinném hogy nem nézik a zemberek ha nem lenne digim mindig azt nézném

 

ami hiányzik még az angol 2 összefoglaló a sport1ről

olasz összefoglaló lesz amúgy a digin?

Előzmény: gurabli (6317)
nicko Creative Commons License 2014.02.12 0 0 6321

ácsi..

engem rohadtul nem érdekel napjaink focija klub szinten..amikor érdekelt akkor meg nem nézhettük tévén a bajnokságokat maradt a népsort pár soros hírei hétfői számban. akkor AS Roma, HSV, Ipswitch Town volt a top csapat akiknek szurkoltam a játékosokat Conti, Falcao, Graziani, Ancelotti, Hrubesch, Kaltz, Magath, Mariner, Mühren, Mills néven ismerte az akkori világ.

 

totó bundázós bajnokság volt mindig is az olasz tényleg baromi jó érzés úgy leülni a tv elé, hogy ez most bunda eredmény vagy sem. ;)

Milánt is simán kibaszták anno a B osztályba és pár évig ott is maradt de nem igazán tanultak a múltból mert a XXI. században megint bele keveredtek csak megúszták a büntetést.

 

A Digi nagyon okosan tenné, ha visszavenné az olasz meccseket:

kedd este van..te nem is tudod, hogy ez már megtörtént és szombat óta másról sem szólnak a net bugyrai? aminek én nem örülök, mert kapásból a kézi BL sínylette meg már a hétvégén és fogja a jövőben.

 

A Digi kínálata pedig elég szegényes, ha nincs BL.

teljesen téves gondolat mivel téged csak a foci érdekel miközben jó pár más sport is létezik amit adnak is...de ha valóban szegényes lenne miélrt kell lessan DS3-t indítani?

 

az egész onnan indult ki, hogy a "SK nem döntő tényező a piacon"

már pedig az volt 2010/2011-ig.

erre rám zúdítod ezt a hülyeséget a szurkolásról meg szurkolókról ;)

Előzmény: gurabli (6317)
Bendeguz 2.0. Creative Commons License 2014.02.12 0 0 6320

Az sporttelevíziók helyzetérül még egyszer, utoljára

A SportKlub eladásáról szóló posztunk alatti kommentekben kicsit elszabadultak az indulatok. Lásd: Nakéremszépen. Elöljáróban két dolog: Liverpool-drukker vagyok 1982 óta.  Jelenleg T-, előtte UPC-előfizető voltam, soha nem volt Digisportom. És idegbeteg vagyok[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

DanGer88 Creative Commons License 2014.02.12 0 0 6319

Kövi hétvége is fent van már, akkor is Bologna-Roma, Sampdoria-Milan és Juve-Torino + lesz még két hétfői gondolom azok is a Digin lesznek. Franciából is Monaco-Reims, Bastia-St. Étienne és Lille-Lyon, úgy hogy egyetlen angol meccs sem bánja ennek kárát.

 

A Sportklubon gondolom rendszeresen visszatér a spanyol kosárlabda és mellé a töltelék olasz és francia bajnokik, így elvegetálnak május közepéig, hogy utána mi lesz, az már sejthető.

Előzmény: murray (6316)
atizona1 Creative Commons License 2014.02.12 0 0 6318

" A Digi nagyon okosan tenné, ha visszavenné az olasz meccseket"

 

visszavette.

Előzmény: gurabli (6317)
gurabli Creative Commons License 2014.02.12 0 0 6317

ácsi, az olasz liga mögött még mindig ott az egyik legnagyobb rajongótábor! Az, hogy a PL most ilyen felkapott, inkább csak a marketingnek és az elképesztő pénznek köszönhető, ami most (még) valóban nincs meg az olasz fociban. Azért a Chelsea és a City igen csak mesterségesen csinált csapat, különösen az utóbbi (az előbbinek még volt egy minimális bázisa az orosz milliók előtt is). De sok időnek kell még eltelnie, hogy egy szinten legyenek a nagy olaszokkal, Milan, Juve, Inter, de Roma, Napoli, Lazio, Fiorentina is ide tartozik...

Jó példa a francia bajnokság is. Ki szurkolt a P$G-nek a milliók és Ibra előtt? Hányan néznék a spanyol bajnokságot, ha nem lenne az a bizonyos két (2) csapat?

Jellemzően két tábora van a szurkolóknak: 1) egyszer választasz csapatot, aztán őket támogatod egész életeben, ha törik, ha szakad (MU, Liverpool, Tottenham, esetleg Arsenal, illetve Milan, Juventus, Inter, Roma, Lazio, Napoli, Fiorentina, Bayern, Real, Barca, stb, stb) , 2) az aktuális trendek alapján választ csapatot, jellemzően Chelsea, City, részben Arsenal, PSG, Monaco, tiki-taka Barca (kivétel a régi Barca szurkolók, a tiki-takások egy-két éven belül már nem is a Barcának fognak szurkolni, ez borítékolható).

 

Nézz körül, melyik csapatnak mekkora rajongói bázisa van, és ne a 15-20 éves korosztályban, akiknek a You never walk alone nem jelent semmit.

A bundáról pedig annyit, hogy minden ligában pontosan olyan szinten van jelen, mint az olaszoknál volt (van?), ha ennek az ellenkezőjét hiszed, nagyon naiv vagy. Az más kérdés, hogy a legtöbb csapat/liga nem akar felvállalni egy ekkora botrány kirobbanását, mint amire a Juve és az Inter vezetősége belefutott.

 

A Digi kínálata pedig elég szegényes, ha nincs BL. Szerencsére az angolok majdnem minden nap fociznak, de ha nincs BL-forduló, akkor gyatra, a Sport 1-2-ről nem is beszélve. A Digi nagyon okosan tenné, ha visszavenné az olasz meccseket: 1) tökéletesen megférnek az időpontok a két adón a PL-el, alig ütné egymást pár meccs, messze a legnézettebb két liga hazánkban 2) ezen kívül még kb. némi jó indulattal 3-4 csapatot lenne érdemes közvetíteni, Real, Barca, Bayern, esetleg még PSG, Dortmund (egy ideig óráig), ezen osztozik a Sport 1-2, Sportklub, Eurosport. A spanyol bajnoki kész bukta, két meccsel lehet nézőket szerezni, a többi kész ráfizetés.

Előzmény: nicko (6305)
murray Creative Commons License 2014.02.12 0 0 6316

megnéztem a hétvégi DS műsort nagyon király olasz meccsek lesznek. el vagyok ájulva, örülök mint állat!

nicko Creative Commons License 2014.02.12 0 0 6315

hosszútávú stratégia jegyében a mai Győr-Érd kézi bajnokit átadhatnák a DS-nak is, én leszarnám ha Sportklub felirat lenne felül ;)

bár lehet nem lesz rossz ez ma:

18:45 Kézilabda
férfi EHF Kupa, Csurgó-Hannover

Előzmény: atizona1 (6314)
atizona1 Creative Commons License 2014.02.12 0 0 6314

nem érted a hosszútávú stratégiát:DD

Előzmény: DanGer88 (6312)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.11 0 0 6313

Gyakorlatilag mindkét jogot teljesen odaadták a DIGI-nek.

Előzmény: DanGer88 (6312)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!