Keresés

Részletes keresés

nilnocere Creative Commons License 2011.01.12 0 0 2264

Vizsgálj meg Istenem, ismerd meg szívemet! Próbálj meg, és ismerd meg gondolataimat!Nézd meg nem járok-e téves úton és vezess az Örökkévalóság felé. (Zsolt 139; 23-24)

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.12 0 0 2263

„ÉN VAGYOK. Támaszkodj rám és bízz bennem! Csupán annyit kérek tőled e napokban, hogy adj, és add át a szeretetet, a tanítást és mindent, amit adtam neked! Adj! Beszélj! Ez a parancsom.


Mondd meg nekik:
Áldottak, akiknek van fülük a hallásra, és szemük a látásra, övék a mennyek országa. Mondd meg nekik, hogy Isten, akit ők elfelejtettek, sohasem felejtette el őket.

Én, Jézus Krisztus, mindegyikőjüket megáldom. Azok, akik Nevemben fogadtak téged, már megkapták áldásaimat. IC”

 

 

Budapest

nilnocere Creative Commons License 2011.01.12 0 0 2262

Drága Uram, hálával fordulok hozzád, amiért ma is velünk voltál nehézségeinkben. Megjelentél ott, ahol kétségbeesés, félelem, zűrzavar , idegesség támadt, így adva erőt nekünk hogy megbírkózzunk az előttünk álló akadályokkal. 

Hálát adok mindazért a szépért és azért a nyugalomért amit ma megadtál nekem. Éreztelek és nem hátráltam meg az előttem álló feladatok elől.

 

Kérlek Uram, továbbra is őrizz meg minket szent lelkeddel és áldd meg távolban levő munkatársaimat kiknek oly nagy szükségük van rád a nap minden órájában.

Áldd meg őket szereteteddel, erőddel, hogy ők is kitartsanak, és meglássák a napot még a viharfelők felett is. Ne hagyd őket csüggedni és reménytelenségben élni nehéz mindennapjaikban.

 

Szereted lakozzon az ő lelkükkben is és az én lelkemben is. Köszönöm ezt a napot.

 

Csodás volt. Ma is sokat tanultam próbatételeid által és hűségesen követem a nekem kiszabott útvonalat.

 

VEZESS ENGEM!

 

    Ámen.

 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.11 0 0 2261

„Én vagyok. Én, Jézus biztosítalak benneteket, hogy egyetlen egyesített egyházam lesz. Kedves, légy hűséges hozzám, bízzál és higgy bennem”

nilnocere Creative Commons License 2011.01.10 0 0 2260

Minden világok, minden idők és minden nemzetségek
Atyja, örök és nagy Isten.
A te jóságodat az emberek gyarló tisztelete nem hálálhatja meg.
Isten. Istenek Istene kimondhatatlanul nagy Isten.
Taníts meg engemet a jót szeretni, a gonoszt gyűlölni, lelkem tiszta ösztönének engedelmeskedni, hogy amit az parancsol.
Keressem inkább, mint az egeket, s amit az tilt,
utáljam inkább,mint minden poklokat.
Tégy figyelmessé áldásaid iránt , hogy érezzük azoknak igaz becseket, s hagyd értenünk, hogy te akkor leled magadat jóságodért megjutalmazva, ha mi azokat örömmel fogadjuk s okosan használjuk.
Őrizz meg engemet a kevélységtől, midőn magamat gazdagabbnak látom másoknál: de őrizz meg a békétlenségtől is, midőn azt látom, hogy másokat Te inkább boldogítanál, mint engemet. Csak azt add meg nékem, bár gond és fáradság után, ami elég, s adj békét és nyugodalmat hozzá.
Mi másé, ne legyen soha ravaszsággal enyém.
Adj nékem annyit, hogy felebarátom terhén könnyíthessek.
Csekély vagyok és semmi, de te megtalálsz engemet, kit a te leheleted lelkesít. Ura a napoknak, esztendőknek, időknek. Igazgasd utamat ma is, amint néked tetszik, hosszabb életre, vagy örökkévalóságra.

 

 


nilnocere Creative Commons License 2011.01.10 0 0 2259

Gyógyíts meg engem, Uram!

 

Krisztus! Benned minden az enyém!
Sebeket ejtett rajtam a kíméletlen élet?
Hozzád fordulok, hogy meggyógyíts.
Hamis vágyak lázálmában
csillapító hűs forrás vagy,
Ha nyomaszt önnön gonoszságom,
Te vagy a megigazulásom Útja.
Tehetetlenségemben Te vagy az erőm.
A halál küszöbén Te vagy az élet,
Majd csak felébred a vágy bennem a menny felé.
Te magad vagy az út oda.
Vaksötétben, rémüldözve megpillantalak, mint irányfényt.
S ha egyszer Rád éheztem,
Te vagy az örök élet kenyere,
enyém leszel mindörökre!

Ámen.

nilnocere Creative Commons License 2011.01.10 0 0 2258

Elindulunk égő szívvel,

és minden léptünk imádság.

Remény támad, új nap ébred,

ének hangja árad szét. 

 

Kétezer éve a láng nem alszik,

tűzzel ég a világban. 

A lelkek várnak, és úgy vágynak, 

felébredni még egyszer.  

 

Ragyogj hát, új fénnyel,

a sötét, zord éjben, emeld fel az arcodat!

És az ének zengjen, nagy erővel zengjen, 

ragyogj hát, ragyogj hát! 

 

Igazság szóljon és szeretet,

Jézus nevében erős leszel.

Emeld a gyengét, védd a gyermeket,

töltsd be a népet énekeddel.

 

Ragyogj hát, új fénnyel,

a sötét, zord éjben, emeld fel az arcodat!

És az ének zengjen, nagy erővel zengjen, 

ragyogj hát, ragyogj hát!

 

 



nilnocere Creative Commons License 2011.01.10 0 0 2257

Édes Istenem!

 

Térdre borulva mondok neked hálát azért amiért újra befogadtál Országodba, kegyelmet adtál elgyengült szívemnek és újra

 

megérintettél Engem.

 

Soha jobban nem vágytam úgy Rád mint az elmúlt napokban de a Rossz nem engedett észrevenni Téged. De szereteted által

 

kiemelkedtem a Gonosz karmaiból és újra megtaláltalak Téged.

 

Leteszem Eléd hát most gyengeségeimet és bűneimet, bocsánatodért esedezve. Szabadíts meg a megkötözöttségeimetől, amik nem

 

engedtek élni, és nem engednek feljebb Hozzád! 

 

Én, Jézus Krisztus megszentelt gyermeke, mondom a Gonosznak ; Távozz tőlem, nem hatsz rám, nem tudsz csalárdságot belém

 

súlykolni már, nem tudsz elvakítani csalogató fényeddel.

 

Erős vagyok és nem hátrálok meg a gonosz erőkkel szemben, többé már nem kísérthet semmi sem.

 

Ha velünk Istenünk, ki ellenünk???

Ámen.

 

 

 

nilnocere Creative Commons License 2011.01.10 0 0 2256

Szavadat tedd pecsétként a szívemre és a karomra,
hogy minden érzésemben és tettemben egyedül te ragyogj,
én pedig egyedül terád nézzek és terólad beszéljek!
Ámen.

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.10 0 0 2255

„Igyekezz hát követni engem!

A bölcsességet az egyszerű gyermekek kapják. Ameddig nem a szív egyszerűségében keresnek engem, addig nem kapják meg,
és amíg csupán tanultságuk munkálkodik, addig a bölcsesség rejtély marad számukra.

Kicsi szív, imádkozz hát értük! Imádkozz ezen istentelen időkben, úgy szálljon fel imád, mint a tömjén illata!
Imádkozz azért, hogy visszaadjam látásukat! Imádkozz, hogy elmenjek hozzájuk, és felkeltsem őket örökös álmukból! Imádkozz kicsim, aki tőlem kaptad a törvényt, és akit Szentlelkem vezet! Imádkozz, hogy haljanak meg bűneik számára, és támadjanak fel a szentségre, a szeretetre és a hitre! És ha vannak bölcs emberek, azzal mutassák meg bölcsességüket, hogy a szív egyszerűségével fordulnak hozzám, hogy lelkesednek minden iránt, ami szent, és hogy buzgón vezetnek hozzám lelkeket. Mindezt tegyék alázattal és szeretettel! Ne feledd, ha nem kapod meg, amit kérsz, az azért van, mert nem elég buzgón és nem a szíveddel imádkozol! Jöjj most, soha ne feledkezz meg jelenlétemről! Szent Istened vagyok, és én szeretlek téged a legjobban!

Igazságosságom örökké tart, irántatok való szeretetem végtelen, részvétem a szerencsétlenek és a betegek iránt felülmúlja az emberi értelmet. Kérjetek és kaptok! Vágyakozással várom imátokat.

Szeretetként térek vissza hozzátok, és tüzem megtisztít benneteket.

Ennél többet is ígértem neked kicsim. Új Jeruzsálemet ígértem neked, és azt is megígértem, hogy köztetek fogok élni, lakóhelyet készítek magamnak nálatok. Érted? Hamarosan veletek leszek!

Mindannyian felkészültetek fogadásomra?... Miért hallgatsz?

Imádkozz hát azokért, akik nem törődnek velem! Imádkozz az istentelenekért! Imádkozz azokért, akik nem készültek fel fogadásomra! Készüljetek! A fügefa termése beérett, és nemsokára ehettek gyümölcséből!
Jöjj, mi ketten?”

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.09 0 0 2254

„Leányom, terméketlen fa voltál, de én virágba borítottalak, és gyümölcsöt hoztál. Ellenséges pogány voltál, de én buzgó imádóvá tettelek, közönyös voltál, de én lelkesedést öntöttem beléd irántam, a te Istened iránt. Jöjj, maradj meg jóindulatomban, és légy velem egy!

Én, az Úr adom követeimnek üzeneteimet. Nézd, ma szabaddá tettem kezed. Érezd szabadnak magad!... Ha velem akarsz jönni, és osztozni akarsz velem. keresztemben, a béke és a szeretet keresztjében, akkor jöjj! Gondodat viselem, érezd magad szabadnak! ... Jól tudod, hogy elég vagyok önmagamban, én vagyok a Magasságbeli
. Szeretem ártatlanságodat, és nem veszem el tőled jeleimet. Megadom a szegényeknek és a szűkölködőknek, hogy dicsérhessék Nevemet. A szív tisztaságában jöjj hozzám, mert szeretnék segíteni neked, hogy haladhass. Jöjj, magasztalj és imádj engem, mert Szent vagyok. A Szeretet örökké szeret téged, jöjj!

Én vagyok, imádkozz, és szeretném hallani imádat, amelyet neked diktáltam!

Maradj kicsiny, és csak az én Lelkemben
növekedj! Sohasem leszel elhagyatott.”

nilnocere Creative Commons License 2011.01.08 0 0 2253

Istenünk, Atyánk, sokszor úgy érezzük, hogy nincs helyünk ebben a világban. Sokszor kiszakítjuk magunkat abból az otthonból, amely fölnevelt és emberré érlelt minket, elindulunk és a magunk útját járjuk. Magunkkal visszük az örökséget, hátat fordítunk családunknak, testvéreinknek, eldobjuk hagyományainkat, ősi megtartó szokásainkat, mert azt gondoljuk, hogy mi magunk majd másként és lakhatóbban tudjuk berendezni ezt a világot. Add, hogy felismerjük: visszatérhetünk Hozzád, S ha visszatérhettünk, ne engedd, hogy valaha is elszakadjunk Tőled!

Ámen.

 

Ennek a hétnek az emlékére...

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.08 0 0 2252

„Lélek? Én, a te Pásztorod, lehajoltam lakóhelyem magasából. Letekintettem a Földre a mennyből, hogy halljam bárányaim sóhaját és megmentsem azokat, akiket borzalmas halálra ítéltek. Ahogyan

 

Szavam

 

lámpássá lett a te lábad előtt és világossággá utadon, úgy fogom elterjeszteni Szavamat minden nemzetben, hogy mindnyájatokat természetfeletti világosságomba vonjalak, hogy amikor útra keltek, akadálytalanul haladjatok, és amikor futni akartok, meg ne botoljatok. Szeretem azokat, akik engem szeretnek. Akik buzgón keresnek, meg fognak találni engem! Azért adtam nektek Szívemet, hogy szeressetek. Szeressetek, és nagy dolgokat viszek végbe bennetek. 


  Kicsim, eljövetelem közelebb van, mint gondolnád.
  ….. , azért jövök, hogy minden szívben én uralkodjak.


  Meghallgattalak. Ne legyen szíved nyugtalan és ne szenvedjen, mert semmi sem állhat miközénk! Kérlek téged, szeretett menyasszonyom, légy állhatatos és higgy, hogy növekedhess bennem! Megáldalak. Bennem élj!”

nilnocere Creative Commons License 2011.01.08 0 0 2251

 

Uram Jézus, azért jövök most hozzád, hogy megkérjelek;

költözz a szívembe, és bocsáss meg nekem mindenekért.

A dolgokért, amikkel te ellened vétkeztem.

Tégy újjá engem, tisztíts meg, hogy olyan fehér legyek, mint a hó.

Ezennel én is megbocsájtok mindenkinek, aki valaha ellenem vétkezett.

Megbocsájtok azoknak is, akik ártottak és kárt okoztak nekem.

Nem neheztelek rájuk tovább, és kérlek, hogy te is szabadíts fel engem a bűneim súlyától.

Jézus kérlek, tedd meg ezt értem, és én megígérem, hogy életem minden napján téged foglak követni.

Hallgasd meg az én imámat;költözz a szívembe, az életembe.

Nyisd meg a füleimet Uram, hogy halljam a hangodat.

Nyisd fel az én szemeimet, hogy meglássalak téged.

Szeretnélek ma megismerni Uram.

Kérlek hallgass meg engem a Jézus nevében.

Ámen!

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.07 0 0 2250

„Ódád megigézett engem, virágom. És elégedett vagyok, hogy kezem műve dicsér és dicsőít engem.
….. , sohasem lettél volna képes dicsőíteni engem, ha nem léptem volna életedbe. Sohasem tudtad volna véghezvinni e művet, ami felülmúlja képességeidet, ha nem léptem volna életedbe.

Milyen képessége van az embernek, amit nem fölülről kapott?
Ezért, leányom, menj és hirdesd a nemzeteknek mindazt, amit érted tettem, amit láttál, és hogy miként bántam kezdetben vétkeddel és hogyan jegyeztelek el magammal kimondhatatlan módon.

Időnként meglátogatom a Földet, hogy megöntözzem pusztaságát és folyókat fakasszak, amelyek elárasztják bőségesen vízzel, hogy magot teremjen. Akkor akik készek betakarítani a termést, esznek belőle, javukra válik és engem fognak dicsőíteni.

Akik megtagadják a termés begyűjtését, noha nincs is mag, azok meghalnak…
Jelenlétem élet és világosság.
Jelenlétem remény és megmenekülés.
Lásd, hasonló vagyok a felkelő Naphoz, amely a sötétség elmúltával szétárasztja fényét, hogy világosságot adjon azoknak, akik sötétségben élnek, mint a sakál, és azoknak, akik a sötét árnyék országában élnek, abban az országban, amelyet azért borítottak sötétségbe, hogy elrejtsék bűnös tetteiket. Jelen vagyok a "pathos" napjaiban is, mert világi kedvtelések után siettek, amelyek nem vezetnek benneteket hozzám. Itt vagyok azonban.
Itt van a ti Istenetek szívetek kapuja előtt.
Itt vagyok ezernyi csillag fényénél is fényesebben ragyogva, ahogyan gyakran mondod, leányom, hogy fényt vessek lábatok elé és a béke útjára vezesselek benneteket.
Érted? Az én utaim nem emberi utak.

Jelenlétem világosság, és világosságom elűzi a sötétséget. A sötétség most háborút visel a világosság ellen, azt akarja, hogy kialudjon és ne adjon nektek több fényt. Olyan vagyok azonban, mint az örökké fénylő Nap, amely sohasem nyugszik le, és elárasztalak benneteket nagyszerűségemmel.

Miként már mondottam, indulj, aki királyi gazdagságomon nevelkedtél, hirdesd a nemzeteknek az országot, és azt, hogy én vagyok a ti Megmentőtök, akié minden dicsőség. Hogy én vagyok Megváltótok és senki más.

Menj és hirdesd a hamunak, változtasd őket arannyá, hogy megleljék szabadságukat bennem, aki a Világosság vagyok. Menj és mondd el, hogy egykor téged is megfogtak és kalitkába zártak, mint a galambot, de én eljöttem gyengéd irgalmamban, feltörtem a kalitkát és visszaadtam szabadságodat. Megszabadítottalak az ördögtől, felkentelek homlokodra adott csókom kenetével és pecsétet tettem rád mint saját tulajdonomra…

Menj és Nevemben erősítsd, vigasztald népemet, díszítsd fel kertjeimet és mondd el nekik, milyen az, amikor az ember valóban megmenekül! Ékesítsd fel szentélyeim szívét!

Kegyelmem megnyilvánult előtted életed minden napján, nemzedék, és miként én beragyogom az egész emberiséget, hogy rávegyem, kössön békét velem és felebarátjával, úgy fognak ők is ragyogni egymás előtt, ha rám hallgatnak.

….. , én vagyok a te Szabadítód, felvirágoztattalak téged és másokat is ezen az ódán keresztül, ahogy a rózsákat, amelyek a folyóparton nőnek, és miként a Szentírás mondja:

Adj édes tömjén illatot, virágom,
miként a liliom,
áraszd szét illatod külföldön,
énekeld a dicséret énekét
engem áldva minden isteni művemért,
és hirdesd Nevem nagyságát!

Ez a te feladatod. Ne félj Nevemben megtenni mindezt, mert egyesültem veled. A Szeretet van veled és melletted életed minden napján.

Legyetek egy! 

 Én vagyok”

nilnocere Creative Commons License 2011.01.07 0 0 2249

Jézusom, Te vagy a szív gyönyörűsége, a lélek öröme. Emlékezz az ecet és epe keserűségére, melyet a keresztfán értünk szeretetből megízleltél. Erre a szeretetre kérlek isteni Megváltom, add meg a kegyelmet, hogy szent Testedet és Véredet mindig méltóképpen vegyem magamhoz, főleg pedig halálom óráján vigasztalásomul fogadhassam.

nilnocere Creative Commons License 2011.01.07 0 0 2248

Drága Istenem.

 

Térdre borulok előtted amiért minden nap mellettem vagy és szeretsz engem. A legnehezebb küzdelmeimben is megtartasz. Imádkozom szüntelen és neved kiálltom az égbe.

 

Csak benned bízom!

nilnocere Creative Commons License 2011.01.07 0 0 2247

                                                                                   .........LÁB-

                                                                   NYOMOK......

                                                                 Egyszer valaki azt mondta,                

          hogy az Úrral együtt menetel az

                     úton, miközben életének egyes jelene-

                        tei villannak fel előtte az égbolton. Köz-

                         ben két sor lábnyomot látott a homokban

                              egymás mellett haladva. A sajátját és az Úrét…

                         -Amikor az utolsó jelenethez érkezett, vissza-

                           tekintett a lábnyomokra. És ekkor észrevette,

                          hogy  az út folyamán sokszor csak egy láb-

                            nyom volt látható. Arra is felfigyelt, hogy

                               életének legkeservesebb szakaszainál for-

                              dult elő. Bántotta a dolog,és megkér-

                                   dezte az Urat: ,, Uram,Te megigérted,

                                     hogy ha egyszer elhatároztam, hogy

                                     követlek Téged, Te mindig velem

                                     jársz életem útjain. De ime,a

                                    legnyomasztóbb esetekben

                                   csak egyetlen sor lábnyom

                              látható! Nem értem,hogy

                                 éppen akkor hagytál volna el,

                          amikor a leginkább szüksé-

       gem volt Rád…”

                        Az Úr így felelt: ,, Drága gyer-

                   mekem, Én szeretlek téged,és

                  sohasem hagynálak el! A meg-

               próbáltatás idején,amikor sokat

               szenvedtél-amikor csak egy sor

            lábnyomot látsz  -,  akkor a

           karjaimra vettelek,és úgy

    hordoztalak….

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.06 0 0 2246

„Veled vagyok, gyermek. Kövesd azt a tervet, amelyet számodra készítek! Imádkozz, hogy mindig leszálljon rád a felismerés és az igazság Lelke! Légy állhatatos még akkor is, ha üldöznek! Hívj segítségül engem és Szent Édesanyádat! ….. , ragaszkodj mindahhoz, amit neked adtam! Nem te vagy az első próféta, akit enyéim elítélnek és akivel igazságtalanul bánnak. Legjobb barátaim ütik rajtam a legmélyebb sebeket. Nem tudják, hogy mit cselekszenek. Nyugtalan a szívük. Az a tény nyugtalanítja őket, hogy téged választottalak, gyermekem. Amiatt nyugtalanok, hogy leszállok a nyomorúsághoz, és még szeretem is. Nem értették meg Szívemet, amely tele van irgalommal. Sokan bosszúállók közülük. Amikor mindennapi imájukat mondják az Atyához, vajon tiszta lelkiismerettel fordulnak-e Hozzá, kérve Őt, hogy úgy bocsásson meg nekik, ahogyan ők megbocsátanak másoknak? Hogyan kérhetik az Atyától, hogy bocsásson meg nekik, ha ők még mindig nem bocsátottak meg neked, és nyugodtan elítélnek téged? Békéért kiáltanak, de nincs béke. Egyikük sem bánja meg gonoszságát. Hol van béke iránti lelkesedésetek, hol van egység utáni vágyatok? Azért vagytok megosztottak, mert gonoszok vagytok és lelketek nem tud megbocsátani. Hol van szeretet? Maradt-e benned még egy kis szeretet, teremtés? Maradt-e benned némi bölcsesség? Én, az Úr, azt mondtam, hogy még az utolsónak is adok, és hogy más nyelven beszélő emberek és idegenek ajka által fogok szólni azokhoz a nemzetekhez, akik továbbra sem akarnak engem meghallgatni. ….. , ne nyugtalankodj! Mindig lesznek üldözések. Kedvesem, kapaszkodj abba, amit adtam neked! Te most az én leányom vagy, mert az én Szentlelkem lelkesít téged. Kapaszkodj tehát belém! Légy erős! Sohasem hagylak el.

Legyen bizalmad, Abbád karjaiban
vagy! Mi ketten?”

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.06 0 0 2245

A Szó maga az Ige, a Kinyilatkoztatás

Vagy magamba veszem, és éltet, vagy nem értem

Mert a Szó Lélekben születik, és a tolmácsa is a Lélek

És vagy engedem a Léleknek, hogy tolmácsoljon, vagy nem

A Lélek adni akar, akárki vagyok, a legkedvesebb vagyok előtte

Engem egy szép lány tud elgyengíteni, a Lelket én gyengítem el

 

Fújtatok és öklelek, fal ellen megyek, falat építettél, amit adok, arra szolgál, hogy ledőljön

Gondolsz valamit, de azt nem vizsgálod, honnét kapod, pedig kaptad magad szerint

Világosságot adok, hogy megértsd világosságodat, ha sötétségből kaptad, az csak csalóka fény

Délibábot látsz, menj oda, tapogasd meg, ha megtudod

Vegyél erőt, ne azt nézd, amit mondani akarsz, végy erőt megérteni a gondolatot

A legnagyobb áldozat a figyelem, minden más áldozat azt szolgálja, hogy figyelhess

Semmilyen szertartásban nincs Isten, hiszen az Ő neve Minden mindenben

Istent a tetteimben találom meg, ha keresem az igazat

Sötétség azt mondja, ne figyelj, ne akarj érteni

 

Emlékezz a gondolataidra, idézd fel, amikor nem tudtad, és nem értetted indulatait

Emlékezz, mikor és hányszor hagytad, hogy az beszéljen, aki nem te vagy, hagytad azért tehette

Ez még nem megszálltság, de értsd meg a sötétség erejét

Mert a sötétség ereje, mikor elzárkózol akaratod gondolatai elől, és hagyod, hogy az hasson, ami az alapjaiban és lényegében töredékes

És emlékezz arra, hányszor kiejted Isten nevét, pedig nem is akarod

És hányszor hálát adsz, pedig nem is gondolod végig, az mit jelent

És hányszor elmész olyan tények mellett, amik magukért beszélnek, csak te nem akarod, hogy gondolat formálódjon belőle

 

A lélek lénye, hogy akarja az igazat, az igazat a Lélek tudja odaadni

Ahhoz, hogy a lélek értsen, ahhoz figyelnie kell

Lélek beszéde olyan gyengéd, mint mikor szélcsend van, és mégis megrezdül a fán egyetlen apró levél

A lelkiismeret beszédét ismered, ugyanarról beszélek, de lelkiismeret ahhoz képest kiabál

Mert a lelkiismeret át tudja törni a zaj határait

 

A boldogságot keresed, a boldogság Istenben van, Istenen kívül nincs boldogság, ellene beszélnél, de amit ismersz, az Tőle ajándék

nilnocere Creative Commons License 2011.01.06 0 0 2244

Köszönöm Uram, hogy ma is kegyes voltál hozzám és szükségemben hozzád fordulhattam. A nehéz munka, a megterhelő feladatok és megannyi akadály közt is meghallhattam szavaid. Kételyimben, erőtlenségemben téged hívhattalak.

Nem hagytál magamra lelki válságomban és nyugadalomra lelhettem.

 

Jézusom, bízom benned.

Ámen.

 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.05 0 0 2243

Mikor azt gondolom és érzem, hogy tehetetlen vagyok, akkor tévedek

Mert gondolataim elsők a harcosok között

Gondolataim mindenre hatnak, mindent változtatnak, és mindenek hatnak rá folyamataiban

És hogy jobban értsd, mindenkinek a gondolatai, első harcosok a csatározások első soraiban, sebet ejtenek, és sebet kapnak, gyógyítanak és ápolnak

A Sátán az első gyémánt a koronádon, céljáért akaratában a színét vesztette

Majd eljön az idő, ha akarja, hogy mélyebb igazságokra jusson, és abban fényesebben felragyogjon

Elszakadt az igazságtól, és ami életben tartja, azok a gondolataim

Hat a gondolataimra, és hagyom, és ebben a hagyomban az ereje

Ha egy házasság megromlik, ott romlik el, ahol elbukott a gondolatom

Ketten léptek gondolat szövetségre, s a gondolatuk felrúgta azt

Hagyta az akaratuk, hogy megtörténjen, nem vert a gondolatuk hadi riadót, nem ismert fel a gondolatban és tetteikben elbuktak

Beszédem mögött ott áll a gondolatom, a cselekedeteim sem mások, mint gondolataim eredménye

Amit gondolok, az mindig hat

Ha látom a gondolatod, az neked sem nem életed, sem nem halálod, a saját akaratod ott a te kezedben

Gondolatom folyása az akaratom vesszeje, és ez a vessző onnét táplálkozik, ahonnét akarom

Gondolatom határozza meg lelkem életét

Test útja is gondolat szülötte, és az nem más, mint amit egy állat akar

Lélek útja arra megy, amerre az akaratom viszi, onnét vehet, ahol hagyom, hogy vegyen

Aki a halálodat akarja, az azt mondja, azt súgdozza, ne akarj!

Aki életet akar neked adni lehetőségeidben, az azt mondja, keresd az igazat

Testet is szolgálni kell a mértékben, nem kérdés az

Test az jó szolgálatot tesz, ha gondolataim felnőnek, hogy megérti a hatásokat

Ha kíváncsi vagyok, hogy ki vagyok, és saját beszédemet nem értem, akkor a mellettem lévő állatok is elárulják, ki vagyok

Ne a pillanatot nézd, hanem az együtt töltött évek hatásaiban változásait

És hatsz mindenre, az anyagra éppen úgy, mint a melletted található életre, növény és állatvilág minden tagjára és elemeire

És hatsz minden szellemire, amit célodért nem ismerhetsz pontosan

Minden gondolatod egy hatás, és lelked olyan, hogy a gondolataid is majd terhelik

És nem gondolhatom, hogy ami mindenre hat, az Téged nyom nélkül ereszt

Mosolyod vagy dühös pillantásod kifejezi gondolatod, hidd el, hat az akkor is, ha az arcodat letakarod

Mondhatod gondolataid önálló életet élnek, de az nem úgy van

Akaratom abba az irányba indít, amit elhatározott, ha keresem a tisztaságot a tisztáért, akkor segítségem lesz

S ha abban a megfogalmazásban akarod, ha azt akarod, hogy tisztasággal nem törődöl, segítenek majd töredékesen bukott szellemek, hogy gondolataikban fürödhess

Amikor világosságban állok, olyan vagyok mint egy mágnes a sötétségnek, amelyik taszítja, s a világosságnak olyan leszek, mint egy mágnes, ami vonz

Az Istennek mondhatni mindegy, hiszen tűr a célomért, hogy magam ki leszek gondolatomban, Ő azért tűr, mert azt látja, aki lehetek, de nekem nem mindegy, hogy most értek vagy csak a szellem útjain a távol jövőben

Hogy bukásból jövök ki a Földön, az majd azt teszi, mint a meredélyen nőtt facsemetével a szeszélyes idő, olyan leszek, aki tud és ért, mélyen gyökerezek majd az Igazságba

Nézd az angyalokat, akik nem vállalják a szabadság megméretését, téged most mér akaratodban a sors

Majd ha felnőttek gondolatban, lesz akaratuk, hogy megtegyék

Testet kapnak ítéletből, hogy kiküzdjék magukat

Küzdelem nélkül a Föld gyümölcse férges gyümölcs

Test azt kiabálja, keresd a kényelmet

Lélek épüléséért tenni kell, a saját életed viszonyai lelked erejéhez – ami szereteted állapotának felel meg – igazodnak

Az, hogy milyen az állapotod születésedben, az célodban mindegy, mert annyi nehézséged lesz, amihez lesz elég erőd

Ha megérted a gondolatot, akkor belátod, hogy nehézség nélkül nem mondhatsz sem igent, sem nemet

Ha felvállalom, akkor lesz hozzá erőm is, mert tiszta gondolatot is megkapom, és a szükséges erő is a részem lesz

Így beláthatod, a menekülés nem megoldás, mert a megoldás ott kezdődik, hogy megtisztítom a gondolatom

S ha újabb és újabb nehézséget kapsz, értsd meg a gondolatod, mert cél nélkül nem történik semmi, értelmetlenül nem kapsz nehézséget

És ha valaki tiszta akaratában, és tiszta a gondolataiban, és a kapott erőben tiszta lesz cselekedeteiben, akkor úgy megy majd át mosolyogva az életen, ahogyan a vajba süllyed, egy tüzes kés

 

nilnocere Creative Commons License 2011.01.04 0 0 2242

Visszatérhetünk hozzád.

 

Istenünk, Atyánk, sokszor úgy érezzük, hogy nincs helyünk ebben a világban. Sokszor kiszakítjuk magunkat abból az otthonból, amely fölnevelt és emberré érlelt minket, elindulunk és a magunk útját járjuk. Magunkkal visszük az örökséget, hátat fordítunk családunknak, testvéreinknek, eldobjuk hagyományainkat, ősi megtartó szokásainkat, mert azt gondoljuk, hogy mi magunk majd másként és lakhatóbban tudjuk berendezni ezt a világot. Add, hogy felismerjük: visszatérhetünk Hozzád, S ha visszatérhettünk, ne engedd, hogy valaha is elszakadjunk Tőled!

Ámen.

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.04 0 0 2241

„Én vagyok. Én beszélek, azért ne kételkedj! Szentséges Szívem ….. , engedd meg, hogy néhány sort írjak e délutánra!

Drága barátaim! Lejöttem az égből, hogy új szeretet-himnuszt énekeljek nektek, és emlékeztesselek benneteket hűséges szeretetemre.

 

Én vagyok a ti legjobb barátotok,
a ti drága, Szent Társatok.

 

Mindvégig mellettetek voltam, és bár sokszor nem vettetek tudomást rólam, veletek maradtam, hogy éreztessem veletek jelenlétemet. Valahányszor ellenem akartatok lázadni, én, az Úr, telve könyörülettel, jobb kezeteknél fogva Szívembe vontalak, hogy megmutassam nektek végtelen szeretetemet.

Lelkem áldottja! Nem vagy egyedül. Mindig veled vagyok, hogy megvigasztaljalak és vigyázzak rád, ahogy a szeme
világára vigyáz az ember. Ne mondd: "Sötétség van körülöttem." A közeledben vagyok, hogy kivezesselek ebből a sötétségből. Csak annyit kell mondanod: "Jöjj, Uram!", és én repülve jövök hozzád, gyermekem. Éjjel és nappal várom, hogy rám hagyatkozz, ne késlekedj!


  Teljesen bízzátok magatokat rám, hogy képesek legyetek az én világosságomban 
lenni! Ha szerettek engem, meg fogjátok engedni, hogy azt tegyem, amit a legjobbnak gondolok számotokra. Ne féljetek! Ajánljátok fel nekem szíveteket, és én Szentséges Szívembe teszem és magamba olvasztom szíveteket. Ha úgy van, ahogy mondjátok, és szerettek engem, el fogjátok énekelni a nemzeteknek új szeretet-himnuszomat, hogy dicsőítsetek engem, és új életet adjatok minden léleknek.


  Felkínáltam nektek Szívemet, ti is felajánlanátok nekem a tiéteket? Mellettetek van a Szeretet, megáldalak benneteket és családjaitokat szeretetem sóhaját hagyva homlokotokon.
  Legyetek egy!
  




Mellettetek vagyok, hogy megvigasztaljalak benneteket, de nekem is, aki Édesanyátok vagyok, szükségem van a ti vigasztalásotokra, mert nagy az én Szívem aggodalma. Sok gyermekem lázad a Magasságbeli ellen. Szükségem van imátokra! Ajánljátok fel imáitokat az én szándékaimra!


  ….. , mondd meg nekik, hogy éljenek úgy, mint Isten
gyermekei!”

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.04 0 0 2240

Éljetek úgy, mint Isten gyermekei, hiszen azok vagytok

Isten gyermekének lenni, az teljes szabadság

Mert Istenben lenni az az, hogy megmutatok mindent neki, és Ő megmutatja az igazat

Azt osztom meg, amim van, azzal osztom meg, aki van, és tevékeny

Istennél nincsen tevékenyebb, Isten tevékeny isten, Istenen kívül nincs isten

Úgy lettem egykor hatalomban, hogy azt mondta, legyen, s lettem, s most azt mondja, járj szabadon

Szabadságod van választani életet, és a halált, az lesz, ami az akaratod

Nemzetek nem tudták, mért hallgat az Isten, nem hallották, mert nem akarták megérteni

Jöhet hozzám, és beszélhet hozzám, ha az az akaratom

A pokol az Istenen kívül lenni, a menny az Istenben lenni, bár minden Istenben van, de hogy ad magából, azt az én állapotom, tisztaságom határozza meg

A jó apa megtanítja járni gyermekeit, fogja a kezüket, de hagyja, hogy maguk erősödjenek

Vagy mit szeretnél, talán azt, hogy azt mondja, hogy tedd meg, és azt szó nélkül megteszed, vagy azt, hogy azt mondja: megtennéd?

A Föld egy előszoba, a kérését tanulom megérteni és tenni

Azt kéri, legyél tiszta, és megadom hozzá azt, ami szükséges

Földön úgy gondolkozunk, mint aki minden irányban véges, de ebben a vak állapotunkban is tudjuk, hogy a végtelenben mi száz esztendő

Földön elvárja a hittől, bízzon Benne és reméljen

Ha a magad erejében és csak a magad kezében bízol, akkor hol a hited?

Pedig mindent képes megadni annak, akié a bizalom

Hiszem a segítségedet, nincs is okom az aggodalomra, aggódjon az, akinek az a hite

Ha úgy tudnám, amint a lelkem van, akkor azt is tudnám, hol az otthonom

Nem úgy jöttem, hogy nem tudtam, hanem úgy, hogy kiharcolom a hitemet

Mint Isten gyermeke szabad vagyok az akaratomban, az lesz, amit akarok

Földön megismertem mélységet és magasságot, tudom, értem, és élem azt, ami a szeretet lényege

Istent nevezhetem Erőnek, mert az, szabadon kapok erejéből tevékenységre

Akik elbuktak, azok nem kértek az erőből, nem kaptak, mert nem kértek

Abban tetszelegtek ami véges, abban nincs erő

Az anyag mentette meg őket a teljes tétlenségtől, az ítélet vonta ki őket a teljes bukásból

Sokan elbuktak, de a többség igazságban maradt

Isten adta a kezünkbe a kétkedést, hogy megvizsgáljunk, és szabadságban tudjunk dönteni

Ha akarom a tisztát a tisztaságért, akkor megkapom hozzá azt, ami felismerés és erő

Istenben lenni, az részt kapni abból, ami a lényege

Istenben lenni az annyi, mint felismerve gyermekként bizalomban lenni Benne

Megtapasztaltam, ezért egyre jobban akarom, hogy tudjam és érezzem

Vágyam, hogy tudjam a véleményét mindenről

Véleményem elgondolkoztatja, a tiszta akaratomnak aláveti az akaratát

Akaratomat adtam, ezért odaadja a sajátját

Ha ifjúként egy lány szeme szívemet égette, akkor a vágyam az, hogy foghassam a kezét

Sok bodorságot mondok, mégis szereti hallgatni

Együtt járunk testben, és még inkább lélekben

Szerelemért mindent megtennél, és több az, amit a gyermek tud

 

nilnocere Creative Commons License 2011.01.03 0 0 2239

Istenem, minden a végtelen szeretetedből származik, ezért mindenért hálát adok. Hálás vagyok azért, amit adtál, s amit elvettél. Hálás vagyok jó képességeimért és gyengeségeimért egyaránt. Hálás vagyok az örömért és szenvedésért. Hálás vagyok segítségedért és életem nehéz helyzetiért. Hálás vagyok irgalmadért, s azért, hogy üdvözíteni akarsz.

Ámen.

nilnocere Creative Commons License 2011.01.03 0 0 2238

2011

 

Áldjad, lelkem az URat, és egész bensőm az ő szent nevét...megváltja életedet a sírtól, szeretettel és irgalommal koronáz meg. Betölti javaival életedet, megújul ifjúságod, mint a sasé. (Zsolt 103,1 és 4-5)

nilnocere Creative Commons License 2011.01.03 0 0 2237

2010

 

Békés lesz a te időd, gazdag boldogságban, bölcsességben és tudományban; az úr félelme lesz kincse. (Ézsaiás 33,6)

nilnocere Creative Commons License 2011.01.03 0 0 2236

 

 

 

Drága Uram! Köszönöm azt a rengeteg erőt és szeretetet amit felém sugároztál mikor kimerülten jutottam el házadba. köszönöm, hogy szóltál hozzám, hogy meghallattad összetört lelkemmel szavaid. köszönöm hogy megnyitottad lelkem és magad felé fordítottál. Te voltál az egyetlen, akinek elmondhattam mindazt ami szívemet nyomhatta és megbocsájtottál nekem akkor is mikor más már nem volt képes megbocsájtani nekem. Vezettél, irányítottál engem megannyi csodálatos öröm közepette az elmúlt hónapok alatt. Erősebbé, kitartóbbá tettél és nem torpantam már meg a nehézségek előtt. A te szereteted által túljutottam bajaimon, kűzdelmeimen és NEM-et sikerült mondanom a gonosznak újra és újra.

Köszönöm a rengeteg áldást, fényt mellyel körülvettél gyengébb napjaimon. Amíg csak élek áldom szent neved és amerre csak járok és erőm kitart dicsőitem neved és tanúbizonyságot teszek csodáidról melyet megtapasztalhattam. 

Meggyógyítottál betegségemből meghazudtolva a tudományt és az orvosokat.

 

 Ki másban is bízhatnék ha nem Benned? Kihez is fordulhatnék ha nem te Hozzád? Kihez is imdákozzak ha nem Te hozzád, ki akkor is mellettem vagy mikor erőtlenül fordulok el tőled?

 

A legszentebb célom e földön követni Téged.

 

Ámen

 

 

 

 

 

 

 

 

Szeretetláng Creative Commons License 2011.01.03 0 0 2235

„Ó leányom, kedvesem, örülj és légy boldog, hogy megtérítettelek és meggyógyítottalak. Irgalmam azokkal van nemzedékről, nemzedékre, akik félnek engem, de a tövisekhez, amelyek belém szúrnak, újból Izajás jövendölése szól: "Hallván hallotok, de mégsem értetek, látván láttok, de nem fogjátok fel, mert érzéketlenné vált e nép szíve, süketté a füle és becsukta szemét attól félve, hogy látni fog szemével, hallani fülével, érteni fog szívével, és így megtérítem és meggyógyítom." Leányom, öröktől fogva láttam makacsságukat, s mivel elvetették a Gondviselés mai műveit, elvesztették kiváltságukat. ….. , imádkozz gyakran, hogy elnyerjétek, amit leginkább keresek bennetek, a szeretetet, a hitet, és a reményt.

Az igazakat megvilágosítom. A tudósokat nem világosítom meg, mert hiányzik belőlük az őszinteség. Én, az Úr, az alázatosakat és kicsinyeket keresem. Minél kisebbek vagytok, annál inkább fölétek hajol nagyságom, hogy elérjen és felemeljen benneteket. Minél kisebbek és jelentéktelenebbek vagytok, annál könnyebben tértek be Szent Szívembe, ….. ! Látod? 

 Ők azok, akik eltorlaszolják a hozzám vezető utat, és roppant nagyságuk eltakarja a fényt azok elől, akik engem keresnek. Én, az Úr mondom nektek, nem tűröm tovább nagyságotokat, kevélységetek fáraszt, kelyhem megtelt. Amint eljön az idő, egyenként bűnbánatra szólítom őket. Jaj a hűtleneknek, mert elém kell állniuk.
Igen ….. , most már tudod.

 


….. , leányom, Jézus szeret téged, és én is szeretlek, áldott gyermekem. Jézus és én segítünk neked. Imádkozz, hogy elnyerd kegyelmét.
Segítek neked, virágom. Szeretlek benneteket
. Soha ne kételkedj!

A szeretet sok megpróbáltatást segít majd elviselned, gyermekem. Jézus erőt ad neked, mindig bátorítalak, ne félj! Megoltalmazlak.

 

 


Én vagyok az Úr, kedves lélek, tisztelj, és járj velem! Az én erőmet adom neked, hogy véghezvedd szándékomat. Mennyire szeretlek! Lelked sohasem fogja megérteni, milyen forrón szeretlek. 
A béke és az irgalom, a szeretet és az igazságosság üzenete száll le most hozzátok! Dicsőíts engem, szeretetem megóv téged igazságosságomtól! Ó Péter! Akit én neveztem ki, én szenteltem fel, tekintetemet soha nem veszem le rólad, szüntelenül figyeltem rád ezekben az években. Most ajtód előtt állok, testvér. Enyém vagy, zörgetek. Beengedsz? Ne utasíts vissza Péter, szeretlek, hallgass meg, halld meg hangomat, ismerd fel hangomat! Én vagyok az Úr. Béke legyen lelkednek, örvendj! Azért jöttem, hogy egyesítsem vérző Testemet, azért jöttem, hogy összegyűjtsem bárányaimat, azért jöttem, hogy megöntözzem kertemet. Jézus vagyok, a te Szabadítód. Nézz ide! Nézz ide, Péter! Szentséges Szívemet újból olyan sok tövis járja át! Azok szúrják bele, akiket szeretek! Lelkemet újból megsebezték, szíveinken taposnak. Szíveinket újból megkoronázták két töviskoszorúval, oldalam felszakadt, és Vérem kicsordul. Ajtód előtt állok most, íme magammal hoztam a szabadulás rejtett tervét.  Ez a kinyilatkoztatás az én hangom; mindannyiotokat szeretlek. Teljes Szívemből, teljes Szívemből szeretlek benneteket.”

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!