Keresés

Részletes keresés

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.28 0 0 3376

Mindörökké, Amen

T_Ilona Creative Commons License 2018.05.28 0 0 3375

... mert Tiéd az Ország, a Hatalom, és a Dicsőség!

polária Creative Commons License 2018.05.27 0 0 3374

....És ne vigyél minket a kisértésbe de szabadits meg a gonosztol....

T_Ilona Creative Commons License 2018.05.27 0 0 3373

... miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, ...

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.27 0 0 3372

... és bocsásd meg a mi vétkeinket, ...

polária Creative Commons License 2018.05.26 0 0 3371

Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma....

T_Ilona Creative Commons License 2018.05.26 0 0 3370

...amint a mennyben, úgy a földön is...

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.26 0 0 3369

... legyen meg az akaratod, ...

polária Creative Commons License 2018.05.25 0 0 3368

...jöjjön el a Te országod....

T_Ilona Creative Commons License 2018.05.25 0 0 3367

... szenteltessék meg a Te neved, ...

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.25 0 0 3366

Miatyánk, Aki a mennyekben vagy, ...

T_Ilona Creative Commons License 2018.05.24 0 0 3365

Dicsőség igazságosságos Szeretetedért

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.24 0 0 3364

Dicsőség a mindenség Urának, Aki lehajol az Ő népéhez, és meghívja magához elveszettet

 

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.23 0 0 3363

Amen

T_Ilona Creative Commons License 2018.05.23 0 0 3362

Ámen.

polária Creative Commons License 2018.05.22 0 0 3361

Krisztus lelke, szentelj meg engem!
Krisztus teste, üdvözíts engem!
Krisztus vére, ihless meg engem!
Krisztus oldalából kifolyó víz, moss tisztára engem!
Krisztus kínszenvedése, erősíts meg engem!
Ó, jóságos Jézus, hallgass meg engem!
Szent sebeidbe rejts el engem!
Ne engedd,hogy elszakadjak tőled!
A gonosz ellenségtől oltalmazz engem!
Halálom óráján hívj magadhoz engem!
Add,hogy eljussak hozzád,és szentjeiddel dicsérjelek téged,
mindörökkön-örökké.
Ámen.

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.22 0 0 3360

Amen

T_Ilona Creative Commons License 2018.05.22 0 0 3359

Irgalmas Istenem, a Te kegyelmességed győzzön mindig az én szívem felett!

polária Creative Commons License 2018.05.21 0 0 3358

Kérlek gondviselő Istenem  vizsgáld meg a veséimet és a szivemet  és fizessél szabályaid szerint !  Ámen !

 / jelenések 2:23 „ én vagyok a vesék és szívek vizsgálója; és mindeniteknek megfizetek a ti cselekedeteitek szerint.”/

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.21 0 0 3357

Igen, kérünk Téged, ébressz fel minket, és tarts ébren minket, áraszd ki Szeretetlángod kegyelmi hatását az egész világra 

T_Ilona Creative Commons License 2018.05.21 0 0 3356

SZENT GÁBRIEL arkangyal, a megtestesülés titkát hordozó szent angyal, Isten hűséges követe! Nyisd fel fülünket Urunk irgalmas Szívének halk figyelmeztetésére és hívására! Esedezve kérünk, maradj mindig közelünkben, hogy helyesen értelmezzük, kövessük és engedelmesen fogadjuk Isten szavát! Segíts megtennünk mindazt, amit Isten tőlünk kíván! Segíts éber készenlétre, hogy ébren találjon az Úr, ha eljön!

polária Creative Commons License 2018.05.20 0 0 3355

Évente 239 ezer indiai kislány hal meg, mert lánynak születettA nemi előítéletek miatt elhanyagolják őket, nem táplálják őket megfelelően, nem részesülnek megfelelő orvosi ellátásban

Kérlek Istenünk segitsed azokat akik a NŐK MEGBECSÜLÉSE érdekében dolgoznak ! Ámen !

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.20 0 0 3354

Pünkösdi kilenced 2018. - 9. nap

 

Szentlélek Úristen, a Szeretet Lelke, jöjj, és újítsd meg a Föld színét! Jöjj el hét ajándékoddal, jöjj el karizmáiddal, jöjj el a bűnbánat és megújulás ajándékával és segíts, hogy egészen Krisztuséi lehessünk!

 

Mennyei Atyánk! Hálát adok neked azért, hogy képviselhetem országunkat és egyházunkat előtted és az emberek előtt.

 

Kérlek segíts, hogy bűneim ellenére jól végezzem el a rám bízott feladatokat. Kérünk Téged, add, hogy az erőtlenek erőben részesüljenek, a buzgók az életszentség teljességére eljussanak, a bűnösök megtérjenek, a betegek meggyógyuljanak, a sötétségben élők megszabaduljanak a gonoszság erőinek kötelékeiből, a szűkölködők és szenvedők gondjaikban enyhülést kapjanak!

 

Bennünket pedig vezess el a teljes egységre Jézus Krisztus nevében, a mindenkor segítő Szűzanya közbenjárására, hogy hazánk, mint a Szeretet földje felvirágozzon és minden helyzetben megdicsőítse a Te neved a Szentlélek ajándékai és kegyelmei által. Köszönöm Atyám, hogy kedves neked ez a föld és megsegítesz minket. Ámen.

 

Miatyánk... Üdvözlégy.... Dicsőség.... Jöjj Szentlélek, jöjj közénk...”

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.19 0 0 3353

Pünkösdi kilenced 2018. - 8. nap

 

Úr Jézus Krisztus, az Atya Fia, küldd el most Lelkedet az egész Földre. A Szentlélek éljen minden nép szívében, hogy megmeneküljenek a romlástól, a pusztulástól és a háborútól.

 

Drága Jézusom! Add, hogy Szentlelked által lábunk együtt járjon, kezünk együtt gyűjtsön, szívünk együtt dobbanjon, bensőnk együtt érezzen, elménk gondolata egy legyen, fülünk együtt figyeljen a csöndességre, szemünk egymásba nézzen és összeforrjon, ajkunk együtt könyörögjön az Örök Atyához irgalomért! Ámen.

 

Miatyánk... Üdvözlégy.... Dicsőség.... Jöjj Szentlélek, jöjj közénk...

 

Drága Jézusom! Add, hogy eljöjjön közénk a Te országod, a békesség és a szeretet, az igazság és igazságosság országa, a Szeretet földje! Ámen.”

T_Ilona Creative Commons License 2018.05.19 0 0 3352

"Uram, tedd fülemet olyan éberré, szememet olyan figyelővé és szívemet olyan érzékennyé, mint a tanítványét, hogy magamba fogadhassam Szentlelkedet! "

polária Creative Commons License 2018.05.18 0 0 3351

Alleluja !

Dicsérlek uram a

karizmákért !

 

polária Creative Commons License 2018.05.18 0 0 3350

Pünkösd a kilenc karizma ünnepe is.

Hit,bölcsesség,tudás,profétálás,gyogyitás,nyelvima,nyelvima értése.lények megismerése karizmák adományában részesitsed Uram az arra alkalmas és méltó embereket hogy szolgálják ügyedet ! Ámen !

http://emmausz.hu/index.php/hu/karizmak

T_Ilona Creative Commons License 2018.05.18 0 0 3349

Ámen.

Szeretetláng Creative Commons License 2018.05.18 0 0 3348

Pünkösdi kilenced 2018. - 7. nap

 

Jöjj Szentlélek, mint az értelem és tudomány, bölcsesség és jótanács, jámborság és istenfélelem és erősség  Lelke és segíts, hogy a jövőben buzgóbban szolgáljunk Neked, parancsaidat megtartsuk, és sugallataidat hűségesen kövessük!

 

„Én meg kiárasztom rátok Atyám ígéretét. Maradjatok a városban, míg fel nem öltitek a magasságból való erőt.” (Lk 24.49)    

 

Kérések:

Szentlélek, a jámborság és isteni félelem Lelke - Jöjj el közénk!            

Szentlélek, az Anyaszentegyház kormányzója - Jöjj el közénk!    

Szentlélek, a Szentatya tanításának őre - Jöjj el közénk!

Szentlélek Isten! - Jöjj el közénk!

Küldd el Lelkedet és életre kelünk! - És megújítod a földnek színét.

 

Könyörögjünk! Szentlélek Úristen, kit az Úr Jézus, Egyházának megígért és Pünkösd napján elküldött: légy a mi lelkünknek is állandó, kedves vendége. Őrizd meg és gyarapítsd bennünk a te megszentelő kegyelmedet, s gyújtsd lángra szívünkben a szunnyadó isteni erényeket. Ékesíts fel minket, a te templomaidat, hét ajándékoddal, s engedd, hogy a te szellemed belőlünk embertársainkra is kiáradjon, hogy imádság, jó példa és apostolkodás által veled együtt hathatósan építsük Jézus Krisztus országát. A mi Urunk, Jézus Krisztus, a te Fiad által, aki veled él és uralkodik a Szentlélekkel egységben, Isten mindörökkön-örökké. Amen

 

Miatyánk... Üdvözlégy... Dicsőség... Jöjj Szentlélek, jöjj közénk...

 

Drága Jézusom! Add, hogy eljöjjön közénk a Te országod, a békesség és a szeretet, az igazság és igazságosság országa, a Szeretet földje! Ámen.”

polária Creative Commons License 2018.05.17 0 0 3347

Ima a Szentszellem vezetéséért:

Megbocsátok mindenkinek, aki  megbántott és bocsánatot kérek minden magatartási döntési selejtemért ha bárkinek vétettem.. Hálát adok. Minden ajándékodat megköszönöm, Uram. Hálát adok a szenvedésekért és a rossz napokért is, mert irgalmad és jóságod mindent javamra fordított.  Kérlek add nekem Szentszellemedet!  hogy fölismerjem a vezetését, és készséges szívvel engedelmeskedjek neki! Vegyél el belőlem  bizalmatlanságot és félelmet, és add, hogy gyermeki szívvel egészen Rád hagyatkozzam! Gondviseletedre bízom életemet, halálomat és minden javamat. Add meg  a szakrális adományokat, amelyekkel szolgálhatlak  ! Fölajánlom  képességeimet és körülményeimet, odaadom  kívánságomat és vágyamat. Kérlek, légy Ura életemnek és változtasd át és emeld fel Szívemet olyanná, amilyenné  eltervezted!

Ámen  és ámen !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!