Keresés

Részletes keresés

hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 19
Köszi! Amíg a fiúk kisebbek voltak, addig el lehetett menni velük, de két kamaszodóval elég nehéz. :-)
Kiskorukban el csavarogtunk Farkasrétig meg vissza - Budaörsön keresztül. Mostanában a parkolóig sem szivesen jönnek le gyalog.

hc

encián Creative Commons License 2001.04.22 0 0 18
Pedig a környéken sok-sok szép túraútvonal van. Rövidebb, hosszabb, ki hogy szereti. Szívesen segítek ajánlatokkal.
Előzmény: hc (17)
hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 17
Régebben én is túrázgattam, de mostanában kb. évente egyszer nekilendülünk a Szabadság-hegynek. Ez már inkább egy kis erdei séta kategória.

hc

encián Creative Commons License 2001.04.22 0 0 16
Van egy túristatársam, ő állandóan magával hordja. Ha aszfaltra érünk, felcsatolja. Tavaly szerencséje volt, mert kb. 6 km-en keresztül gyalogoltunk az országúton Sümeg felé, ő már rég lezuhanyozott, mire mi odaértünk.
Előzmény: hc (15)
hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 15
Nem olyan úri ez a huncutság. Egy közepes bicaj árából már egész jó korit lehet venni. Ráadásul kisebb helyet is foglal.

hc

encián Creative Commons License 2001.04.22 0 0 14
Na, nagy mulatságot én is tudnék produkálni. Meghagyom a frissebb csontozatúaknak ezt az úri huncutságot.
Előzmény: hc (13)
hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 13
Nem hiszem, hogy késő lenne. Zasszonypajtás is kb. 3-4 éve kapta meg élete első görkoriját. Volt is mulatság belőle. Én is harminc felett gurultam először, igaz, azóta sem sokat.

hc

encián Creative Commons License 2001.04.22 0 0 12
:))) jó, ezt egy kicsit irigylem a srácoktól, már mint a görkorit. Én össsze-vissza törném magam.
Az én bicajom is a hálószobában van. Ott a legbiztosabb.
Előzmény: hc (11)
hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 11
A nagyobbik csemetém ragaszkodik a lestrapált BMX-hez, de neki is van montija. Öt bicajon keresztül kell bejutni a lakásba. :-( Viszont nem emléxem, hogy mikor ült nyeregben utoljára, mert lassan görkorival a lábán alszik. :-)

hc

encián Creative Commons License 2001.04.22 0 0 10
Jó dolog a bicaj, gondolom váltós gépetek van arra a terepre. Az enyém sajnos sima, ezért mindig kerülök a reptér felé.
Előzmény: hc (9)
hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 9
Ha nem hajnalos vagyok és nem esik az eső és nincs más dolgom, akkor bicajjal jövök be. Illetve néha a csemetékkel vagy a zasszonnyal tekerünk egyet a telep körül.
Van őrzött parkoló több is. Én a Döglött Center mögöttit favorizálom.

hc

encián Creative Commons License 2001.04.22 0 0 8
Van nálatok őrzött parkoló? Ejha... autóban nem vagyok érintett, de a bicikli nálam is megy. Azzal is jársz dolgozni vagy csak rekreálod magam vele?
Előzmény: hc (7)
hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 7
Én maradok az autónál, nomeg újabban a biciklinél. Viszont az autókat az őrzött parkolóban tartjuk. Így nem majrézok éjszaka a riasztónyikorgásokra, nem kapok agyvérzést a bunkón parkoló szomszédoktól.
Csak az a szivás, ha esik...

hc

encián Creative Commons License 2001.04.22 0 0 6
Ja kérem, akinek autója is van?!:)))
Remek buszjáratok vannak arrafelé. Jobb az ellátásotok BKV-ilag, mint bárhol a környéken.
Előzmény: hc (5)
hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 5
A lakótelep, ha már találtál parkolót, akkor tényleg nem borzalmas. :-)
Én, lassan 15 éve jól érzem itt magam (persze el tudnék képzelni jobbat is.)

hc

encián Creative Commons License 2001.04.22 0 0 4
Nyert. Mindkét helyen érdekelt vagyok. Sőt pár évvel ezelőtt sokat jártam felétek. Nem olyan borzasztó az a hely, mint amennyire sokan annak tartják.
Előzmény: hc (3)
hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 3
Őrmező? Budaörs? Vagy csak nap, mint nap a heteesen jársz be?

hc

encián Creative Commons License 2001.04.22 0 0 2
Nem vagyok "richfildi", de minden nap látom domjait, házait - alulról.
Előzmény: hc (1)
hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1
Ha gazdagrétinek érzed magad, akkor gyere. Legfeljebb megvitatjuk, hogy meddig Gazdagrét Gazdagrét.

hc

encián Creative Commons License 2001.04.22 0 0 0
Vele szemben és nem messze tőle jó lesz? Vagy 0-ba sem veszel?
Előzmény: hc (-)
hc Creative Commons License 2001.04.22 0 0 topiknyitó
Nemcsak a lakótelepiek, hanem a környező 'szegénynegyed' lakóit is várom ebbe a topicba.
Gondok és örömök, talán ismerős arcok fordulnak meg itt a topicban.

hc

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!