Keresés

Részletes keresés

szaboildiko Creative Commons License 2009.04.17 0 0 323
Hol Borcsikám?!
Előzmény: borcsimama (321)
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 322
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 321
Itt lakunk, az ikerházban mi, a többi a körülöttünk lévő ház, ill. a szántóföld.
szaboildiko Creative Commons License 2009.04.17 0 0 320

Küldem=küldtem. Egyébként látom, hogy freemail-os vagy, tudok még gmail-os meghívót is küldeni, ha kéred. Ez olyan levelező program, mint a freemail-os, de sokkal többet tud. Pl. az összes levelező fiókodat ide tudod csoportosítani - nekem pl. van 5 fiókom -  és akkor nem kell külön megnyitnod mindet egyenként. Valamint, ha jelen vagy a gépen a gmail-os társaddal tudsz csevegni külön, naptárt lehet nyitni és bejegyezni fontos dolgokat, amire figyelmeztessen Téged stb.

Hát egyenlőre ennyi jutott eszembe.

 

Eicu: gyönyörű a lányunokád, és a haja?! - nagyon szép. Szeretnék én is látni a gáláról egy-két képet, ha lehet.

 

Csnemarika: néztem, hogy Neked sincs képtárad, küldjek meghívót?-, hogy lássuk a Te munkáidat is! - vagy titkos?! Te kis szerényke! Vagy csak én nem tudok róla?

Előzmény: szaboildiko (319)
szaboildiko Creative Commons License 2009.04.17 0 0 319
Vali531! Küldem Neked az email-odra egy tvn-es meghívót, ha elfogadod meglátod, hogy tudsz képtárat is nyitni abban. Nagy számban mi is tvn-esek vagyunk képtárilag. Itt a számítógépeden lévő összes képeket, kézimunkádat, ha le vannak fényképezve természetesen fel tudod tölteni különböző mappákba. Egyébként, nem tudom írták-e már mások, hogy a nick-nevünkre,ha rákkattintasz meglátod a képtárunk címeit és azokban a munkáinkat, meg sok-sok mintákat is le tudsz tölteni, amelyik érdekel.
Előzmény: vali531 (304)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 318

Borcsimama!

ne keseregj, hogy nem színes. majd mi hozzágondoljuk, vagy színesnek fogjuk látni.

De a tiétek és van kert!!!! A pénz meg hát, arról ne is beszéljünk.................. Azt hiszem, erről mindegyikünk tudna vmit írni, és aztán brühüü. Nekem van mhelyem, szeretem is, amit csinálok,a munkatársak meg inkább már barátok, szóval jó hely.kevés pénz. És most éppen egyéb gondok miatt rossz peridósban vagyok.

És igen, ma is kérek tőled küldést, azt hiszem, nekem tényleg segít!

Szóval melyik színben is lássuk majd, ha felteszed a képeket?

Előzmény: borcsimama (317)
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 317
Szép délutánt mindenkinek!

Szomorú idő van itt felénk, nagyon be van borulva. Már elkészítettem egy pár képet, még a házunkról nincsen fotó, de az sem egy épületes látvány, mert még nincsen beszinezve, de sajna nincsen rá mani, de kertes ház, amit már fiatal korunkban szerettünk volna, de csak 50 felett hozta meg az élet. Sajna most már kevesebb a pénzünk, mivel én már régóta nem dolgozom, mert a munkahelyem után, nem sikerült elhelyezkednem, mert kinek kellett már egy 40 feletti nő. A vállalkozás meg 300 e Ft-os veszteséggel zártuk. 94 óta nem dolgozom. Most meg mióta 50%-os mkcs vagyok, azért a 27000,-Ft-os nyugdíj, azért kevés. Na meg felvettünk 5 millió Ft-os kölcsönt 20 évre, azt nyögjük közösen a lányomékkal, ezért nincsen még beszínezve.
Na megyek nézem a délutáni sorozatom. puszi
Andus1975 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 316
Csipkerózsi!
Majd kiderül, ha hazajön, hogy hogy fog viselkedni. Azért egy bocsánatkérés remélem kijön belőle.
Van már pár ősz hajszálam, és az nem tetszett neki. De úgy voltam vele, hogy majd anyukám befesti pár nap múlva, minek üljek ott a fodrásznál több órát.
Előzmény: csipkerozsi (312)
csipkerozsi Creative Commons License 2009.04.17 0 0 315

Szia Icus!

Ez meg egy barna hajú angyalka, nagyon aranyos, büszke lehetsz rá!

És milyen kis öntudatos:))

Hát igen a házimunka elég fárasztó, pedig ugye, "nem is munka"...

Előzmény: eicu (313)
csipkerozsi Creative Commons License 2009.04.17 0 0 314

Andus nagyon ügyes vagy, szép lett a kis terítőd!

 

Vali, Borcsimama édesek a kicsik, igazi aranyhajú angyalkák:))

 

Andusnak

Előzmény: Andus1975 (308)
eicu Creative Commons License 2009.04.17 0 0 313

Szép jó napot mindnekinek!

Lerogytam ide a gép elé kicsit, de az volt az első, hogy benézzek hozzátok. Nem volt különösebb, de mégis kicsit elfáradtam a délelőtti vásárlásba főzésbe. Hiába ez a "banyakor" már ilyen. Nem úgy megy a munka sem mint pár évvel ezelőtt.

Andreáknak boldgo névnai előzetest kívánok. Holnap nem nagyon lesz időm gépezni sem meg horgolni sem.

Megmutatom nektek a kisunokám amint éppen gyakorolja a táncot. Holnap annyian leszünk mint az "oroszok" nem tudom, hogy milyen képeket tudunk majd csinálni a táncgálán.

Szép kézimunkás napot. Majd jelentkezem.

Ime az én lekisebb kincsem.

 

A haja attól ilyen, hogy előtte így volt befonva.

 

csipkerozsi Creative Commons License 2009.04.17 0 0 312

Borika köszi a szép idézeteket, jól esik olvasni, nagyon kedves vagy!

Így is van, keress valami egyszerűbbet, ne kínlódj a kalappal.

Tudod mit reggeliztem? kávét pogácsával, dolgoztam egy sort, és megismételtem a

reggelit:))

A család is szereti, de én egyenesen oda vagyok érte, annyira tetszik, hogy ilyen könnyű, levegős, meg jóízű.

Küldtem a hugomnak is, és a párom kérdi, hogy neki nem teszek? (indult dolgozni).

Persze tettem:)

 

Marika, bocsi, hogy elkéstem...és jól esik, hogy kávézni hívtál:)))

De reggel nem ülök a géphez, mert akkor nem haladok a munkával, és nem akarom,

hogy megszidjanak a fiúk...

De most kávézom...

A Reiki csodálatos, mikor a tanfolyamra jártam, ott igazán boldog voltam.

 

Andus boldog névnapot!

Ne légy morcos...

Tudod mi jutott eszembe, soraid olvastán?

Én is levágattam a hajamat( nem szoktam festetni), és látom , hogy a férjem bámul.

Nézem én is, hogy mi van?

Kis idő múlva ismét megnéz.Kérdőn ránézek, erre mondja, hogy jó a hajam.

Na, erre kiakadtam...észrevette!

Tehát úgy megszoktam, hogy nem vesz észre dogokat, hogy az a furcsa ha meglátja.

Előzmény: borcsimama (294)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 311
Érdekes,én is  eső előtt nyomott vagyok, hangulatilag meg fizikailag, eső alatt meg csak a fejem akar szétmenni. Mióta az (eszem) tudom.
Előzmény: Andus1975 (310)
Andus1975 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 310
Igen, még egy sor van hátra. De , lehet gallért is, láttam már valahol.

Nem tudom még, hogy fogok ünnepelni. Nekem most annyira fáj a fejem, hogy gondolkodni is nehezemre esik. Biztos az eső miatt.
Előzmény: Andus1975 (308)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 309

Szia! Ezt most csinálod? Nagyon szép. Ilyesmit nem lehetne gallérként, szerinted buta ötlet?

És kitaláltad már, hogy hogyan fogsz ünnepelni? Itt éppen szakad az eső.

Előzmény: Andus1975 (308)
Andus1975 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 308
csipkerozsi Creative Commons License 2009.04.17 0 0 307

Szép napot mindenkinek!

Vali szeretettel üdvözöllek én is:)))

Örülök, hogy eljöttél, és mindjárt hoztál egy fahasábot is, meg a gyönyörű csokrot, tényleg értesz hozzá "egy kicsit", ezt én is szeretném tudni,köszi.

Remélem, jól fogod érezni magad itt, ahol kézimunkázunk, sütünk-főzünk, kertészkedünk és csevegünk, mindezt egy finom kávé mellett.

Gyere minél gyakrabban, amint időd engedi :))

        Évi

Előzmény: vali531 (291)
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 306
A két levél éppen keresztezte egymást, gyönyörű Csenge!!! Gratulálok a szép családodhoz, nagyon fiatal Anyuka vagy ilyen nagy gyerekekhez.

Brigitta uncsim Gödöllőre jár gimnázimba, elsős, ő táncol, majdnem minden hónapban van egy versenyük. Dudás Tibor tánccsoportjában táncol.
Előzmény: vali531 (304)
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 305
Nekem van egy 18 hónapos uncsim, (ápr. 7-én volt 18 hónapos), ikerházban lakunk a lányomékkal, sokat segítek neki, igaz a nagyobb gyermekei tényleg nagyok, 13éve Bettina, és 15 éves múlt a nagyobbik uncsim Brigitta.. A picike fiút imádják. Amikor Brigivel vannak, szinte úgy néz ki, mintha az övé is lehetne.(ő a 15 éves). A középső Bettina is cipeli a 10 kg-on felüli nagyfiút, Dádit, így hívja magát a Dávid.



Majd a lánykákról is teszek fel friss képeket, csak előbb kunyizni kell a lányomtól, hogy tegye fel a képeiket, mert nekem csak karácsonyiak vannak.
Előzmény: vali531 (291)
vali531 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 304
Köszönöm a szívélyes fogadást!
Kevés időm van, de a gyermekeim 19, 15 évesek a nagyok.Az idősebbik fiú Gödöllön egyetemista.Hétközbe nincs itthon és ilyenkor nyugisabb az élet.A középső lány és ő sokat segít, ha másba nem vigyáz a kicsire.A kicsi Csenge "meglepetés" baba lett, és most ő a szemünk fénye.De a mindenapi kézimunka kell nekem,nyugtat.Az alkotás öröme meg sikerélmény.Bár szeretem a hamar készülő dolgokat.
Képtáram nincs,de majd igyekszem.Bár a számítógépes ismereteim hiányossak.Ebbe segíthetnétek. Előre köszönöm:
Andus1975 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 303
Nem, 7-15-ig.
Előzmény: csnemarika (301)
szaboildiko Creative Commons License 2009.04.17 0 0 302
De szép ez az asztalidísz, nagyon ügyes vagy. Esetleg nincs képtárad, vagy fényképed a munkáidról, hogy láthassuk. Ebben - és még sok minden másban is tudunk segíteni, ha akarod - ugye lánykák és fiú?
Üdvözöllek közöttünk, gyere minél többet, bár ahogy írod 3 gyermek mellett nem sok időd lehet.

Csnémarika! De aranyos vagy, jólesett amit írtál, köszönöm. Legalább egy kis vigaszt nyújtottál.

Anduskám! Legyen nagyon szép napod! Boldog névnapot és örömökben gazdag életet kívánok Neked.
Előzmény: vali531 (291)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 301
A párod nagyon sokat dolgozik?
Előzmény: Andus1975 (300)
Andus1975 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 300
Félhosszúnak mondanám, de azért 5 cm-rel rövidebb, és be is volt szárítva, amit én magamnak sose szoktam. Annyira sok hajam van, hogy én azt nem bírom. Majd iwiw-en megnézel :-))))

Nem tudom, most nagyon a begyemben van, mert úgy érzem, én nem ezt érdemlem.
Előzmény: csnemarika (299)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 299
Hát ilyenek ez a férjek! Egyébként hosszú hajad volt? - és most rövid? Vagy csak igazítattál, mert azt tényleg nem szokták észrevenni. Ne is durcálkodj, inkább mond meg neki, hogy most aztán engeszteljen ki!
Előzmény: Andus1975 (298)
Andus1975 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 298
Nekem is sikerült jelölnöm téged tegnap, de elég nehezen. :-)

Igen, holnap lesz a névnapom. Hát, nem tudom mi lesz, mert most épp morcos vagyok. Tegnap sikerült eljutnom fodrászhoz, kozmetikushoz, erre párom délután megkérdezte, hogy mégsem mentem fodrászhoz? (mert festetni nem festettem, csak vágattam, de azt elég látványosan) Szóval nagyon rosszul esett.

Igen, megnéztem a honlapot. A közösségi ház itt van majdnem a szomszédunkban :-)
Előzmény: csnemarika (297)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 297

Borcsimama! Köszönöm,igen, vmivel jobb volt. Fog ez menni nekem egyszercsak.

Az iwiw tegnap teljesen kidobott, mire rád találtam volna, ha hazamegyek, rögtön visszajelöllek

Zöldtengerszem! Diéta,és kérdezd meg a gyógyszertárban, hogy van e vmi recept nélküli készítmény,  és nagyon vigyázz magadra!

Andus! Boldogságot neked is! Holnap lesz a névnapod, ugye? Készültök vmivel? Kérd meg a párod, vigyen el benneteket valahová. Egy kis kikapcsolódás biztosan rád fér. Miket csinálsz mostanában? Igen, Bp-i vagyok. Tényleg, megnézted a lakhelyed honlapját?

szaboildiko! Ez nem korral jár, én 48 éves vagyok, és már nálam is több az elhatározás, mint a kész - sajna.

Csipkerozsi! Kávézzunk ma együtt, kb 10 perc múlva, jó?

fpárduc! Én a Margitszigetre szoktam kijárni, fácánokat nézegetni . Csak ott el vannak kerítve szegények. Olyan jó nézegetni a képeket, amiket felteszel.

Barta Maca! Nagyon örülünk neked!

eicu! Az én lányaim több mint 12 évig jazzbalettoztak, imádták, és a fellépéseket meg a versenyeket is. A Budai Táncklubba jártak. Rakj fel mindenképpen képeket!

marino78! Igen, van mit tanulnunk Tőled!

Ha valakit kihagytam, bocsi, most volt egy kicsit több időm. És köszönöm a segítséget, amit adtok. Ez a reiki dolog szerintem, ha túl leszek ezen a nehéz szakaszon, lehet, hogy érdekelni fog. Most csak úgy elfogadom a segtséget. Tegnap nem is kötöttem már este, de majd most hétvégén.

Magdusra sokat gondolok, de tudom, hogy nagyon jó kezekben van. De már azért hiányzik.

Andus1975 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 296
Köszönöm szépen, borcsimama! Igen, most ünneplem.

Üdvözlet az új tagnak! Érezd jól magad!
Előzmény: borcsimama (290)
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 295
Marika bejelöltelek az iwiwen!
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 294
Évike szépre sikeredett a pogácsád! Örülök, hogy ízlik. Én még meg szoktam szórni a tetejét szezámmaggal és sajtot is teszek rá,no meg a férjemnek kedveskedvén egy-egy kolbász szeletet. Én egészen kicsi pogácsaszaggatóval szoktam csinálni, s olyan, hogy egy falat. Csak az a baja, hogy másnapra nem marad, pedig 3 tepsivel szokott lenni ebből a mennyiségből.

Remélem a családnak is ízlett?
Előzmény: csipkerozsi (270)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!