Keresés

Részletes keresés

csipkerozsi Creative Commons License 2009.04.17 0 0 353

Marika köszönet a jó hírért!

Milyen jó, hogy hatnak a gyógyszerek, és hogy jól érzi magát!

Ez nem kis dolog, főleg kórházban!

Tudom, milyen net nélkül, mikor én is beteg voltam, a netet hiányoltam a legjobban az egészség után, persze.

Most meg Magdust hiányolom, hiányoljuk...

Gyógyulgass, mert minél hamarabb szeretnénk visszkapni:)))

 Nagy ölelés Neked.

 

Előzmény: csnemarika (337)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 352

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.17 0 0 351
Már mint a dícséetem volt érdemtelen
Előzmény: Törölt nick (350)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.17 0 0 350
Ez érdemtelen volt. A tortát nem én készítettem! Azért ilyen nagy munkára nem vetemednék:-)
Előzmény: borcsimama (349)
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 349
Marino Édesapádnak minden jót a szülinapjára, és nagyon jó egészséget neki.

Neked meg külön gratulálok ehhez a csodálatos tortához. Szégyen-ide, szégyen oda 61 éves elmúltam, de ilyet én nem tudok. Minden elismerésem a Tiéd.

Büszkék lehetnek rád a szüleid. Gratulálok a fiukhoz
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.17 0 0 348
Így néz ki belül
Előzmény: Mordek (347)
Mordek Creative Commons License 2009.04.17 0 0 347
Akkor ez másfajta lehet, mint amilyet én ettem. Az is meggyes volt, de csokikrémmel töltve,sok-sok tejszínhabbal a tetején.
Az sem volt rossz.:-)
Előzmény: Törölt nick (346)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.17 0 0 346
nincsen benne csoki krém. Minndjárt lefotózok egy szeletet:-))
Előzmény: Mordek (345)
Mordek Creative Commons License 2009.04.17 0 0 345
Hú, az tényleg finom! Főzőtt csokikrémje van?
Előzmény: Törölt nick (344)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.17 0 0 344
Feketeerdő torta. Meggy és tejszínhab amivel tültve van Nagyon finom:-)
Köszönöm a jókívánságokat! Átadom neki:-))
fpárduc Creative Commons License 2009.04.17 0 0 343
Marino! Isten éltesse Apukádat! :) Nagyon szép tortája lett!
És a terítőd is tetszik! Kár hogy most nem érek rá horgolgatni! :) de mint már mondtam a szütyő fontosabb...


Borcsimama! Szép helyen laktok!

csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 342
Marino! Boldog szülinapot apukádnak!
Mordek Creative Commons License 2009.04.17 0 0 341
Marino!
Édesapádnak Boldog Szülinapot kívánok!
Milyen ízű ez a szép torta?
Mordek Creative Commons License 2009.04.17 0 0 340
Ez tényleg jó hír!
Meddig kell bent maradnia a kórházban?
Előzmény: csnemarika (337)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.17 0 0 339
akkor innen üzenem hogy várjuk vissza! És hogy gyógyuljon meg minnél hamarabb!!
Előzmény: csnemarika (337)
fpárduc Creative Commons License 2009.04.17 0 0 338
Éljen! Éljen! Olyan jó, hogy jobban van!!! :)
Előzmény: csnemarika (337)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 337
Sziasztok Topictársak! Jó hírem van! Magdival most beszéltem telefonon, kezdenek hatni az új gyógyszerek! És azt is mondta, hogy nagyon aranyosak a kórházban, úgy érzi magát, mintha szanatóriumban lenne. Csak mi hiányzunk, már elvonási tüneti vannak!!! Sajna ott nem tud netezni, a lányával szokta beolvastatni a hsz-eket.Mindenkit puszil, szeretettel ölel.
fpárduc Creative Commons License 2009.04.17 0 0 336
Szervusztok!
Hogy ma milyen bolond időjárás van? Ma egész délután rázott a hideg, szerintem megbetegszem valami csúnyaságtól... Dobok is egy nagy hasábot a kandallónkba, hogy melegítsen! :)

Ma egész nap az eget, és a felhőket kémleltük égen-földön-neten.
De nem, és nem jött az eső, az enyhet adó, növényeket üdítő eső, a csapadék.... Hmmm....
No ezt itt fejezem be...


Pedig ennek a nagytesói is jártak felettünk! És nem, csak nem akarták elsírni magukat! Mindegy... Majd csak esik, olyan nincs hogy nem...






Ma sikerült lefotóznom a céges cicát, amint az ifák előtt aludt. :) Szelídítgetem, mint a Kisherceg a rókát, de mivel nincs oly sok időm hogy oda is üljek, lassan megy, de szagmintát már vett rólam, azóta már két méter csak a távolság közöttünk. :)))







Ma behozta az egyik munkatársam a macit amit mostanában kötött. Le is fényképeztem! Olyan aranyos, és nagyon puha fonalból van kötve!
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 335
Én sem szeretem!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: csnemarika (330)
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 334
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 333
ha lesz Marika féyképező géped, akkor majd valamelyikünk küld neked tvn-es meghívót, hogy tudjál képtárat csinálni. Én is szeretek kötni, sokat kötöttem évekkel ezelőtt, mindig szerettem a csipkemintákat, jó megszenvedtem velük, de megérte. Viszont most meg itt állok egy félig kész pulcsival, csak a két ujja hiányzik, és nem kapok hozzá fonalat tojáshéj színű, talán már nincs is olyan, mert már 3 éve készül a pulcsi. Lisa egyébként a fonal. Eltettem a fiókba, most ott pihen.

Amit nagyon szeretnék megtanulni az a szalaghorgolás, tavaly vettem egy újságot, amiben volt egy szalagos lepke azt megcsináltam, azt hiszem benn is van a képtáramban. Nekem 2 képtáram van, tvn-es és egy picasas, nem is tudom melyikbe raktam. Már rendbe kéne rakni, de ahhoz sem fülik mostanában a fogam. Inkább megyek Dávidhoz. Most is itt volt elvette a féényképezőgépet, s meg kellett rajta mutatni anyát, s cuppanos puszikat adott a fényképező gépnek. Azt hittükl megesszük a férjemmel.

Bocsánat, de most megyek vacsorát csinálni, délben sült hal volt rizzsel, és tejfölös gomba hozzá. Most meg bundis kenyér.

szép kellemes estét, jó éjszakát kívánok mindenkinek. Reiki 10-re megy Ja Marikám annyit,privátban írjad meg hogy mégis hova küldjem vagy a képed elé ülök, és oda küldöm. Már ott vagy az iwiwen. Puszi mindenkinek
Előzmény: csnemarika (326)
Mordek Creative Commons License 2009.04.17 0 0 332
Hú, ez nagyon jól hangzik!
Nekünk a Tisza-tónál van egy nyaralónk, ott tapasztalok ilyeneket. Ott még őzikéket is látni, na meg nyuszikat. Ja! Még róka is jár felénk.
Sajnos csak az a gond, hogy 150 km-re van Budapesttől.
Előzmény: borcsimama (329)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 331
Lemaradt a nem! Nem szeretem így a mostani iwiwt.
Előzmény: csnemarika (330)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 330

Andus! Megnéztem az iwiwen a képeket. Csoda szép fiaid vannak.

Borcsimama! Neked is gratula a családi képekhez.

Egyébként meg szeretem ezt az iwiwet. Ezt csak itthon tudom megnézni, a mhelyemen le van tiltva, most meg egy jó ideje nézegettem, hogy mi van??????? Lehet hogy jobb lesz, de most idegenkedek tőle.

Magdiról tud valaki valamit?

borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 329
KÉRDÉSEDRE A VÁLASZ:
Amikor szántanak előkerülnek a gólyák, és vannak fácánok, MEG ITT VAGYUNK MI IS!

viccet félre, madarak, reggel madárcsicsergésre ébredünk, nem hallatszik be azautók zaja, csak mi járunk itt autóval, 13 ház van itt, az utca elején még egy keresztutcánk van, és utána az uttest, ahol még kék busz jár az Örs vezér térről Pécelen van a végállomása, még tőlünk 8 megálló kb.

Imádunk itt lakni, mert nap közben olyan, mintha üdülő telepen lennénk.
Mordek Creative Commons License 2009.04.17 0 0 328
Sziasztok!
Ma úgy látszik a net-em is megérezte az esőt, nem nagyon engedett fel.
Talán most már jó lesz.

Borcsimama nagyon szép helyen laksz, én is ilyenre vágyom, csend és nyugalom. Járnak arra állatkák?
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 327
Tudod, ha nekem lenne ilyenem:)) Gyönyörű, hidd el nekem. És tudod, ahol szeret meg béke......
Előzmény: borcsimama (322)
csnemarika Creative Commons License 2009.04.17 0 0 326
Dehogy titkosak! Imádok dicsekedni, csak nincs fényképezőm. De nemsokára lesz! És minden "szerénytelenségen" kívül, szerintem csodaszép pulcsikat kötök. Én csak kötni szeretek, a horgolásnál nagyon kell számolni, meg nem is tudok csak pálcikákat de már egyszer horgoltam az egyik lányomnak táskát. Nagyon szerette. Ja és régen nagyon sokat gobelineztem, meg lapos öltéses hímzés is ment. Pár éve szoktam rá nagyon a kötésre.
Előzmény: szaboildiko (320)
borcsimama Creative Commons License 2009.04.17 0 0 325
igen, jó csendes, itt volt Dávid, és akkor elfelejtek mindent,nem szúrtam be a képeket
szaboildiko Creative Commons License 2009.04.17 0 0 324
No, így már más! Nagyon szép, csendes helyen laktok és szép a házikótok is.
Előzmény: borcsimama (322)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!