Keresés

Részletes keresés

szalai alfréd Creative Commons License 2013.03.26 0 0 459

sziasztok valoszinü megyünk sárvára mint ahogy irtuk ha valakinek van kedve csatlakozhat hozánk

Előzmény: szalai alfréd (457)
sza20 Creative Commons License 2013.03.26 0 0 458

Sziasztok! Mi is Sárvárra szoktunk járni és szerintünk nagyon jó hely.Igaz idén kevest voltunk sajnos:(

szalai alfréd Creative Commons License 2013.03.26 0 0 457

szia mi áll a páromal mindig sárvára szokunk járni szaunázni ha még érdekell info szivesen adunk   zoltán és brigi

Előzmény: gavinyoung (410)


PELE42 Creative Commons License 2013.03.26 0 0 456

 normál péntek lesz. tehát férfiak is mehetnek csak lesz külön program nők részére

Előzmény: TerMan (455)
TerMan Creative Commons License 2013.03.25 0 0 455

aquaworld - a szerdai női napok helyett "elkülönített pihenőhelyiség" és "női szaunaszeánsz" lesz, például most pénteken.

 

Múlt pénteken nagyobb részt összeszokott társaság, bár volt pár paraszt is, két röhögő, fürdőgatyás srácot a szaunamester kergetett ki a helyszínről, meg két testes nő végig fürdőruhában nyomta, nem tudom, miért nem szólt nekik senki (én sem).

szonu Creative Commons License 2013.03.20 0 0 454

Sziasztok

Van valaki Szolnok környékéről aki tudna segíteni.

Tud valaki Szolnok közelében nudista helyet vagy olyan helyet ahol lehet meztelenül napozni, lenni pontos leírással. Mennénk a nejemmel ha lenne valami jó hely. Nem baj ha nem felkapott csak viszonylag megközelíthető legyen.
Segítséget előre is köszönjük.

 

tippeket lehet küldeni a szonu@freemail.hu ra

Köszi

Köszi annak aki már írt

swingersklub Creative Commons License 2013.03.19 0 0 453

KÜLÖNLEGES SZAUNAESTEK 

 

 

Szeretne családias hangulatban relaxálni, pihenni, szaunázni?

 Akkor látogasson el hozzánk kedd esténként és próbálja ki egyedülálló szolgáltatásunkat!

10 fős (80 fokos) finn szauna, 28 fokos nagy medence, kényelmes pihenőhelyek, beszélgetésre alkalmas zugok segítik a teljes ellazulást, feltöltődést.

 A belépőjegy ára 3000 Ft/fő, illetve 5000 Ft/pár, mely magában foglalja a szauna, öltözők, zuhany, medence és a pihenők használatát, illetve a felöntéseken való részvételt.

Védőitalként vizet, vitamin utánpótlásra pedig gyümölcsöt biztosítunk.

Ezenkívül a bárban üditőitalok és sör vásárolható. 
 

 

      Szaunaprogramjaink: 
      1. Sörös felöntés      2. Gyümölcsös relaxálás      3. Illóolajos aromaterápia       4. Sós bőrradírozás      5. Mézes bőrápolás      6. Nyírfavesszős orosz szaunázás      7. Vidám pálinkás felöntés      8. Mentás hűsítő program     

      9. Ruszkaja banja –               nyírfavesszős-mézes magánprogram 1 főnek vagy  pároknak     10. Aktuális eseményekhez igazított programok (farsang, húsvét, stb.)     11. Igény esetén egyéb programok    

 

     Felöntések időpontjai:                 20.30                (21.00)                 21.30               (22.00)                22.30               (23.00) 

 

 

szonu Creative Commons License 2013.03.18 0 0 452

tippeket lehet küldeni a szonu@freemail.hu ra

Köszi

szonu Creative Commons License 2013.03.18 0 0 451

Sziasztok

Van valaki Szolnok környékéről aki tudna segíteni.

Tud valaki Szolnok közelében nudista helyet vagy olyan helyet ahol lehet meztelenül napozni, lenni pontos leírással. Mennénk a nejemmel ha lenne valami jó hely. Nem baj ha nem felkapott csak viszonylag megközelíthető legyen.
Segítséget előre is köszönjük.

 

pistiisti Creative Commons License 2013.03.11 0 0 450

Enyém is :-((

BAZS Creative Commons License 2013.03.06 0 0 449

At én szemem csak sírni fog az ilyen szerdai napokon...:-((

Előzmény: TerMan (448)
TerMan Creative Commons License 2013.03.03 0 0 448

Mégis mentem pénteken, és tegnap az Aquaworldben minden egészen kulturáltan zajlott.

 

+kiderült, hogy jövő pénteken (március 8.) nőnapi "ladies only" szaunaest lesz. A későbbiekben kéthetente szerdán szeretnének női szaunázást tartani - amitől az egyik szemem sír, a másik nevet. Egyfelől jó, hogy azok is mehetnek majd szaunázni, akiket zavart eddig a férfiak jelenléte (esetleg látványa), másfelől attól félek, a nemek aránya még rosszabb lesz ezután a többi napokon...

protein067 Creative Commons License 2013.02.14 -1 0 447

Jön vki holnap a Rudas fürdőbe ? 

BAZS Creative Commons License 2013.02.13 0 0 446

Köszönöm. Akkor kérem javítani is azon reklám  helyeken, ahol eddig csak a navkéseket említetted...:-)

Előzmény: swingersklub (445)
swingersklub Creative Commons License 2013.02.08 0 0 445

szia!

 

Most akkor leírom minden NATURISTA! kedvezmény jár!

BAZS Creative Commons License 2013.02.07 0 0 444

Miért a NaVKE??? Miért nem minden naturista? Ez nem fer. Vagy mi is az oka, hogy csak ők a kedvezményezettek?

Előzmény: swingersklub (441)
swingersklub Creative Commons License 2013.02.02 0 0 443

 

   SZAUNÁNK IGÉNYBEVÉTELE TEXTIL MENTES

 

             KÜLÖNLEGES SZAUNAESTEK A KERTVÁROSBAN
 

 

Szeretne családias hangulatban relaxálni, pihenni, szaunázni? Szeret szaunázni, de nem szeret fürdőbe járni? Akkor látogasson el hozzánk kedd esténként és próbálja ki egyedülálló szolgáltatásunkat! 10 fős (80 fokos) finn szauna, 28 fokos nagy medence, kényelmes pihenőhelyek, beszélgetésre alkalmas zugok segítik a teljes ellazulást, feltöltődést. A hangulatot változatos szaunafelöntések teszik teljessé. A szaunaprogramokat képzett női és férfi szaunamesterek tartják igény szerint akár félóránként. Nyitva tartás 20-24 óra között. A belépőjegy ára 3000 Ft/fő, illetve 5000 Ft/pár, mely magában foglalja a szauna, öltözők, zuhany, medence és a pihenők használatát, illetve a felöntéseken való részvételt. Védőitalként vizet, vitamin utánpótlásra pedig gyümölcsöt biztosítunk. Ezenkívül a bárban üditőitalok és sör vásárolható. Célunk egy szaunázni szerető közösség kialakítása a XVI. kerületben. Klubszerű estéinken garantáljuk az egészséges szaunázás feltételeit és kellemes kikapcsolódási lehetőséget. 
 

 

      Szaunaprogramjaink: 
      1. Sörös felöntés      2. Gyümölcsös relaxálás      3. Illóolajos aromaterápia       4. Sós bőrradírozás      5. Mézes bőrápolás      6. Nyírfavesszős orosz szaunázás      7. Vidám pálinkás felöntés      8. Mentás hűsítő program     

      9. Ruszkaja banja –               nyírfavesszős-mézes magánprogram 1 főnek vagy  pároknak     10. Aktuális eseményekhez igazított programok (farsang, húsvét, stb.)     11. Igény esetén egyéb programok    

 

     Felöntések időpontjai:                 20.30                (21.00)                 21.30               (22.00)                22.30               (23.00) 

 

 

    Szaunamesterek: 

 

    Fekete Macska (Chatnoir)♀ 

 

    Purgatorius ♂

 

icevolf Creative Commons License 2013.01.30 0 0 442

Szia!

 

Tényleg jól el van dugva....,de nagyon jó!! Mi is magunkban voltunk,senki nem járt arra. Mostanában,hétfőtől csüt.ig sajna csak 16.00tól működik 22.00-ig. Persze azért a "nagy wellness"-t is látogattuk.

Előzmény: abacsaba (438)
swingersklub Creative Commons License 2013.01.29 0 0 441

Sziasztok!

 

Ma 19h - 23 h ig naturistra szauna napot tartunk!

 

Navke és szaunaklub tagoknak 1.000. Ft kedvezmény

 

dozi

protein067 Creative Commons License 2013.01.28 -1 0 440

Nem homo, de mix szauna,  ahová heteró párok, de egyének külön is bemehetnek, Pozsonyban is van- Fürst-sauna a neve s a POLUs bevásárlóközpont mellett van a stadionok közelében... Ott is mezítelen a szaunázás.....

TerMan Creative Commons License 2013.01.11 0 0 439

Aquaworld tegnap este egész kulturált volt, csak egy-két átvizesedett lepedő alatt látszott ki a fürdőruha. A nemek aránya is felülmúlta a várakozásokat.

 

 

(bemásolom, amit amoda is leírtam) Pénteken viszont többet nem megyek. Egyszer próbáltam... Tele volt hétvégére beesett füdrőruhásokkal.

 

Bementem a finn szaunába, az egyik legnagyobb helyiség, egyben talán a legsötétebb is, akkor látsz bármit, ha bámulsz. Volt bent lepelben egy fickó, senki más, szóval rengeteg hely volt. Az egyik alsó szinten lefeküdtem a lepelre. Nem volt semmi "magamutogató", simán a hátamon feküdtem. Bejött egy huszonéves pár, lepelben, papucsban, a lánynak a nyakánál még a melltartópántja is kilátszott, és a belépés pillanatában elkapta tőlem a fejét, kézzel takarta el az arcát, aztán a szaunában, a teljes csöndben elkezdtek suttogva beszélni egymással, mintha nem lehetne ilyenkor mindent hallani. Ilyenek voltak: "Csinálj már valamit!" "Mondjam meg neki, hogy hé, takard már el a faszodat?"... Egy percig hallgattam a szimpatikus suttogásukat, majd felkeltem, magam köré tekertem a lepelt és távoztam a helyiségből.

 

abacsaba Creative Commons License 2013.01.11 0 0 438

Mi is voltunk ott (tavaly húsvétkor) valóban teljesen szeparált a natúr rész (egy öltözőből nyílik a natúr szauna rész) nincs merülő medence de van zuhanyzó (élményzuhany jelleggel, többfajta vízsugár...) kettő is illetve egy pihenő szoba ágyakkal és kis asztalon mindig volt friss limonádé:-)

legtöbbször csak magunkban voltunk, 1 alkalommal egy másik pár is  volt, ill. szóló pasi. de nekünk jól esett ez a csend, nyugalom! De érdemes a textiles részt is meglátogatni, nekünk nagyon tetszett az is. Úgy minden oké az említett szálodában!

Előzmény: icevolf (436)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.10 0 0 437

Mikor mi ott voltunk (nem sokkal a szálloda nyitása után, azaz kb. másfél éve) akkor csak mi voltunk a naturista részeben. A naturista szauna nagyon el van választva a "nagy" wellness-től, külön kell bóklászni a folyosón. Merülő-medence nincs, egy szép (ám annál hidegebb) pihenőszoba van a szauna mellett. 

Előzmény: icevolf (436)
icevolf Creative Commons License 2013.01.09 0 0 436

Sziasztok!

 

Valakinek van véleménye,tapasztalata a Lifestyle Hotel Mátra natúr wellnesséről? Bármi + -?

 

Köszi!

swingersklub Creative Commons License 2013.01.04 0 0 435

BUÉK!

 

idén is várunk minden érdeklődőt keddi naturista szauna naponkon

 

www.clubhedonism.hu

revambr Creative Commons License 2013.01.02 0 0 434

szerintem a fürdőruhás szaunákban is lehet úgy lenni, hogy fürdőruha nélkül, de törölközőbe vagy lepedőbe csavarva!

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.16 0 0 433

Egy kis levél melyet facebookon küldtem aquasziget részére , és folyamatosan törlödik.

Tisztelt Aquasziget.

 Örömmel tapasztalom hogy nagy hangsúlyt fektetnek a reklámra , és a régi vendégek vissza csábítására.Ezért megosztanám önökkel 1-2 tapasztalatomat amiket 2012.12.15 -én tapasztaltam a wellness részleg területén, és amelyeken érdemes lenne javítani , illetve korrigálni.

1. Megérkezéskor a pénztárnál a kolléganő közölte hogy a fürdő lepedő használat lepedőnként 200 Ft .Idáig ez rendben is van csak mondjuk ez a weboldalon (http://www.aquasziget.hu) miért nem látható?

2. Szauna: Hang és fény szauna egy nagyon kellemes relaxációs helység lenne ha a nevéhez méltóan hang szolgáltatás is üzemelne. :(

3. Relaxációs pezsgő medence ,hát itt aztán van mit sorolni . "Kellemes 32-34 C -os víz" tapasztalatom szerint ez a szombati napon  22-23 C-fok között alakult. " medencébe merüléskor ,miután a fülünk a víz alá került kellemes zenét  hallgathatunk" hát én nem voltam rest és kipróbáltam ebben a kellemes hőmérsékletű vízben , de sajnos csak valami lefolyó cső csobogását hallottam." mennyezeten futó fények" hát a nagy félhomályban sajnos ezt sem láttam sehol.

4. Távozáskor tapasztaltam ,hogy több vendég fürdőruhában használta a szaunákat a személyzet láttára és ezt szó nélkül hagyták. Félre értés ne essék nem azzal van a problémám hogy valaki szégyenlős , mert hát ezért van a lepedő , de a szaunákat próbáljuk meg rendeltetés szerűen használni, és szerintem ezt a  személyzetnek kellene betartatnia.

 

válaszukat köszönöm.

swingersklub Creative Commons License 2012.12.10 0 0 432

SZIASZTOK!

 

 

Minden érdeklődőt várunk keddenként naturista szaunánkba!

 

különböző felőntések 

 

www.clubhedonism.hu

BAZS Creative Commons License 2012.12.02 0 0 431

Megnyílt és dec. 7-ig ingyenes...és textilmentes! Vagy az is? :) Ki járt ott?

 

Előzmény: revambr (428)
revambr Creative Commons License 2012.11.28 0 0 429

állitólag ott szoktak lepedőbe csavarva "nudizni", nyilván nem hivatalosan...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!