Keresés

Részletes keresés

sperm_bath Creative Commons License 2017.05.26 -1 0 7669

Jaj, de gyönyörű ;-)))

Előzmény: Poltorato (7668)
Poltorato Creative Commons License 2017.05.26 0 15 7668

Sebaj Tóbiás II. Creative Commons License 2017.05.26 -2 6 7667

jooska71 Creative Commons License 2017.05.24 0 0 7666

De jó hogy ez a kép még megvan! Már akkor is nagyon tetszett amikor a GG-re feltetted! :-)

Előzmény: erotimi (7659)
Meztelen ember Creative Commons License 2017.05.24 -1 10 7665

Sebaj Tóbiás II. Creative Commons License 2017.05.24 -1 5 7664

cistus Creative Commons License 2017.05.23 0 11 7663

cistus Creative Commons License 2017.05.23 -1 7 7662

sperm_bath Creative Commons License 2017.05.23 -1 0 7661

Lerúgod a magadról a papucsot, egy hirtelen mozdulattal az ölembe rakod a lábadat. Merőn nézel, az ajkadba harapsz. Mosolyogva nézek vissza. Picit szemtelen vagy - mondom egészen halkan, aztán lágyan átfogom a bokádat és a sarkad alá nyúlva magamhoz húzom a lábfejedet és megcsókolom a lábujjaidat. Kéjesen harapdálod az ajkadat, halk krákogás ébreszt hirtelen öntudatra, a pincér áll előttünk. Felnézek rá, aztán rád, egy cappuccinót kérsz, én is azt, teljesen mindegy. Vissza a lábadhoz, végigsimogatom a talpadat, a sarkadat és a bokádat, csontos és kemény, ugyanakkor végtelenül finom és kecses lábad van. A lábszáradat simogatom, izmos, finom fogású az is, behunyod a szemedet, remeg az orrcimpád, ahogy a levegőt beszívod. Közben az öledet figyelem, ahogy ülök, pont belátok a szoknyád alá, elképzelem a szolidan összezárt édes kis szeméremajkaid mögött nedvesen várakozó puncidat, a csiklód és a belső ajkacskáid meleg csillogását. A pincér ébreszt megint, te hirtelen lehúzod a szoknyádat mohó tekintete elől, aztán lassan kevergetni kezded a kávédat. Folytasd - mondod nagyon halkan és lágyan, édesen mosolyogva, miközben lazán szétnyitod a combodat. Szétnézel, az egész kávézó teljesen üres és most talán a pincér sem zavar egy ideig, ezért lassú, álmodozó mozdulattal megfogod a szoknyádat és egészen felhúzod a derekadig. Teljes valójában csodálhatom most az öledet, a szeméremajkaid lazán szétnyíltak, mint egy érett barack húsa. És ebből az isteni gyümölcsből hívogatóan türemkedik és buggyan ki a puncid minden édes kis bőrredője. Mélyet sóhajtok, elneveted magad. Tetszik? - kérded végtelen huncutsággal, válasz helyett előveszem a telefonomat, egész közel tartom a puncidhoz és lefotózom a látványt. Leteszem eléd a telefont, magad felé fordítod, csücsörítve nézed a képet. Hmmm, mondod, aztán egyenesen felülsz és egészen szétterpeszted a lábadat, a táskádhoz nyúlsz és az egész tartalmát a combjaid közé borítod. A szemedbe nézek, elnevetem magam. Lemászok az asztal alá, először a pénztárcádat és a telefonodat szedem össze, aztán behajolok az öledbe és megcsókolom a puncidat. Forró és illatos, fűszeresen hívogató, a szeméremdombodat és a külső ajkaidat csókolom, aztán hirtelen belenyalok a résedbe, összerezzensz.

Előzmény: sperm_bath (7648)
Poltorato Creative Commons License 2017.05.23 -1 10 7660

erotimi Creative Commons License 2017.05.23 -2 13 7659

Meztelen ember Creative Commons License 2017.05.23 0 8 7658

Poltorato Creative Commons License 2017.05.22 0 11 7657

Poltorato Creative Commons License 2017.05.22 0 12 7656

Poltorato Creative Commons License 2017.05.22 0 6 7655

Poltorato Creative Commons License 2017.05.22 0 6 7654

Poltorato Creative Commons License 2017.05.22 -1 5 7653

Poltorato Creative Commons License 2017.05.22 0 7 7652

sperm_bath Creative Commons License 2017.05.22 0 0 7651

majd lesz folytatás is, csak rettenetesen el vagyok havazva ,-)

Előzmény: sperm_bath (7648)
Louie Creative Commons License 2017.05.22 0 0 7650

Suliban senkinek nem volt gyanús? Esetleg más ünnepségeken nem játszod be? ;) Úgyis nemsokára lesz megint :D Akkor is készülhetne egy újabb fotósorozat...

De tetszenek a próbafülkés képeid is, szívesen néznék vagy készítenék ilyeneket rólad!

Előzmény: Törölt nick (7644)
Poltorato Creative Commons License 2017.05.21 0 14 7649

sperm_bath Creative Commons License 2017.05.20 -1 0 7648

Meghívhatlak egy kávéra? - lépek oda hozzád hirtelen és te szólni sem tudsz, csak nyelsz egy nagyot és tétován bólintasz. A sarkon pont egy kávézó van, csak pár lépés, szótlanul sétálunk el odáig egymás mellett. Te a járdát nézed, én téged, ahogy sietős léptekkel haladsz, hirtelen felemeled a fejed és rám mosolyogsz. Gyakran csinálod ezt? - kérded. Nem gyakran találkozok bugyi nélkül sétáló lányokkal - mondom én is mosolyogva. Elneveted magad. A hangod kedves és lágy, mint nyári reggelen a kipihent ébredés. Leülünk, egymással szemben. A szoknyád felcsúszik a derekadra, de nem nyúlsz hozzá és nem igazítod meg, pajkosan nézel rám, egyenesen a szemrmbe.

Előzmény: sperm_bath (7647)
sperm_bath Creative Commons License 2017.05.20 -1 0 7647

Áááh, nincs nagyszerűbb látvány, mint egy miniszoknya alól kikandikáló finom kerek és feszes tinilány segg... Az ember elképzeli a puncidhoz feszülő tanga vonalát és illatát, a két popsiféltek között a bugyi harántpántjának a feszességét, a derekad vonalán a bugyi pántját... És akkor hirtelen feltámad a szél és alábújik a szoknyádnak... Felkapom a fejem, a szívem megdobban... Igaz és való, amit egy pillanatra megláttam? Idegesen simitod le a szoknyádat, a combodon igazgatod a falatnyi anyagot, de a zavarodon látom, hogy igen, jól láttam... Rád mosolygok, ijedten elkerekedett szemekkel nézel rám, mint őzike a vadászra egy ködös késő őszi hajnalon.

Előzmény: Törölt nick (7644)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.20 0 0 7645

Hmmm!!!!! Milyen kis enni- azaz Nyalni való! :P

 

Előzmény: Törölt nick (7642)
sperm_bath Creative Commons License 2017.05.20 -2 0 7643

Eléd térdeplek. És mint egy kutya lefetyellek és habzsollak...

Előzmény: Törölt nick (7642)
rhmprszt Creative Commons License 2017.05.20 0 0 7641

De hisz' itt még rajtad van...:P

Előzmény: Törölt nick (7639)
sperm_bath Creative Commons License 2017.05.20 0 0 7640

Teljesen ontopik és nekem teljesen fel is áll tőle :-))))))

Előzmény: Törölt nick (7639)
sperm_bath Creative Commons License 2017.05.20 0 0 7638

Pontosan az is a célom ezekkel az irományokkal, puszi arra a pici aranyos puncidra ;-)))

Előzmény: Törölt nick (7637)
sperm_bath Creative Commons License 2017.05.19 -1 0 7636

Forrón és lucskosan, illatosan csillog a pinácskád, nyalom es habzsolom a nedvedet, a nyelvemmel döfködöm a gyönyörűséges vaginádat. Házrébb lépsz, két kezeddel a padnak támaszkodsz, mélyen előrehajolsz. Nem bírok magammal, kigombolom a nadrágomat, kioldom a szíjat és mögéd állok. Keményen meredezik a szerszámom, hozzásimitom a makkomat a csillogó puncidhoz. Aztán beléd hatolok, közben az anuszodat simogatom, egészen gyengeden. Forró vagy és hívogató, magadba fogadsz. Nem bírok magammal, a lehető legerősebben kezdelek el baszni. Édesen fogadod, felnyögsz, a falat kaparászod. Lihegsz, a fejedet a falhoz nyomod, a hosszú hajadat átfogom es magamhoz húzom. A szájadba tömöd az egyik kezed, már egészen felnyomtalak a falhoz, a másik kezemmel pedig rácsapok a fenekedre. Áááhhh, nyögöd egészen hallkan de nagyon hosszan, én pedig vadul baszom a puncidat, megállás nélkül, gyorsan es nagyon mélyen, miközben a fenekedet csapkodom. Nem bírom tovább, elengedem a hajadat és két kezemmel megmarkolom a csípődet és úgy baszlak tovább. Hosszasan, halkan nyüszítve élvezel el, aztán én sem bírom már tovább, beléd öntöm a szerelmem minden cseppjét, hosszasan, hörögve. Magamhoz ölellek, szorosan, ahogyan csak tudlak. Csendesen pihegsz, én is lihegek. Szerelmem, szólalok meg nagy végre. Édes szerelmem. Rád hajolok, a hatadat csókolom, meg a nyakadat, ahol csak érlek.

Előzmény: sperm_bath (7635)
sperm_bath Creative Commons License 2017.05.19 -1 0 7635

A próbafülkében becsukom az ajtót mögöttem, megállok. Csillog a szemed és az ajkad, odalépek hozzád, átölellek. A fenekedet simogatom, a szoknyadon keresztül. Kibontakozol az ölelesemből, a szoknyadat igazgatod. Terdre rogyok előtted, közben kigombolod a szoknyát, felnyúlok a derekadhoz, lassan lehúzom rólad a szoknyat. Hozzád hajolok, belecsokolok az öledbe. Szeliden eltaszitod a fejemet, hátat forditasz. Kibújsz a vekony kis topodból, felállok, kicsatolom a melltartodat, hozzád bújok es úgy csókolom a nyakadat. A melltartód alá nyúlok, tenyeremen ülnek a gyönyörű kebleid, a nyakadat és a hatadat csókolom. Egészen előrehajolsz, már a csípődön és popsidnál a szájam, végignyalom a bevágast a fenekeden, mélyeket sóhajtasz. Feltérdrpelsz a fülke padjára, egészen kidűtöd a fenekedet. Mögéd térdeplek és vadul nyalni kezdem a popsilyukadat és a puncidat.

Előzmény: sperm_bath (7634)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!