Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

zotya_ Creative Commons License 2001.01.07 0 0 8
Hello !

Nem egészen értem. Mi bajod van a 98 lovas motorral ?

Zotya

Előzmény: Aszpirin (7)
Aszpirin Creative Commons License 2001.01.07 0 0 7
Nos, a tegnap este láttam az RTL-klubon, az Autómániában a bemutatóját.
Szimpatikus autó, tényleg a Clio sedan változata. Marha nagy csomagtere van! Több mint 500 liter, azt hiszem ezzel bajnok a kategóriájában.
Kifejezetten a "fejlődő országok" számára készítik, ez is mond talán valamit. Motorizáció szempontjából fejlett országokban szinte nincs is rá igény.
Kunci Creative Commons License 2001.01.06 0 0 6
Az ára tényleg nagyon jó. Szinte Suzuki árban az alap modell 2 millió körül, míg a full-extrás 16V-s változat 2.5 millió. Komolyan gondolkodom, hogy 2-3 hónap múlva a jelenlegi kocsimat lecseréljem egy Thalia-ra, várom a tapasztalatokat, ha esetleg valaki rendelkezne ezzel a típussal. Az ára tényleg jó, de azt hallottam, hogy a hazánkba kerülő típusokat Törökországban szerelik össze. Jelenthet ez valami gondot? (műszaki állapot, stb.)
stevie wonder Creative Commons License 2000.12.26 0 0 5
Ket motorvaltozat: 1.4 75LE, 1.4 16V 98LE. En Romaniaban es Bulgariaban sok-sok ilyen autot lattam, szerintem a minoseggel nincs semmi bajuk. Az aruk nevetsegesen alacsony, verik a Suzuki Sedant (ha a felszereltseget is nezzuk).

delej, drukkolunk a sorsolashoz :-)

rostockol Creative Commons License 2000.12.25 0 0 4
Csá!
A Totalcar-n (www.totalcar.hu) néhány napja volt egy rövid cikk róla. Keressétek a hírek közt.

Üdv,
ROstockol

cosmic Creative Commons License 2000.12.20 0 0 3
Budakalászon van néhány darab. Aranyosak kár, hogy török összeszerelés... kicsit
aggasztó:(((( Ottaniak mondták, hogy nem rossz, de nem ugyan az (ők se vennék meg maguknak) de azért érdemes jobban megnézni, hátha nincs azzal olyan nagy baj.
cosmic
zotya_ Creative Commons License 2000.12.19 0 0 2
Hello !

A Thalia valoban a Clio lepcsos hatu valtozata. A csomagterte 500 literes (!!!), es allitolag vetelarra lesz kihegyezve a gep. Az indulo ara allitolag 2.2M, ket legzsakkal szervoval. Ha igaz januartol kaphato lesz.

Zotya

delej Creative Commons License 2000.12.19 0 0 1
A képen a hársó ajtó alapján nekem is Clio-gyanús volt. A Clio mindig szimpi kocsi volt, így Sedan formátumban meg főleg, valahogy nekem a Sedan alakú kocsik tetszenek a legjobban.
Kérdés, mennyibe kerül és milyen motorokkal lesz kapható.
Mindenesetre leadom a kirakós játékot, hátha megnyerem, bár erre annyi esélyem sincs, mint Szálasinak a főtárgyaláson...
Előzmény: I. Blasius (0)
I. Blasius Creative Commons License 2000.12.19 0 0 0
Szó volt pár hónapja egy Clio Sedanról. Szerintem ez az, legalábbis hátulról nekem teljesen úgy tűnt a képen. az elejét gondolom azért nem mutatták, mert az tökugyanolyan mint a Cilonak. Végül is egy 95 LE-smotorral jó alternatíva lehet akár még egy Mégane helyett is.
Előzmény: delej (-)
delej Creative Commons License 2000.12.19 0 0 topiknyitó
Egy székesfehérvári áruházban nyomtak kezembe egy kirakós játékot, amivel Renault Thalia gépkocsit lehet nyerni (Ha még a héten elmegyek egy Renault-márkakereskedésbe.)
Az érdekes az, hogy eddig még semmilyen újságban egy kis hírt sem olvashattunk erről a kocsiról. Vagy igen? Ki tud róla?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!