Keresés

Részletes keresés

pasa_ Creative Commons License 2003.10.08 0 0 381
bm, ha minden a postaladamba eso smap leveltol annyit nott volna a farkam mint amit allit mar korbeerne a foldet. Ketszer. :-o
öreg56 Creative Commons License 2003.10.08 0 0 380
Nem mindíg van így.
Volt barátnőm a nyelvemet, ujjaimat jobban szerette.
Előzmény: szerényffi (379)
szerényffi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 379
Persze nem a magásságtól függ, de lehetne igazságosabb a teremtő.Vannak akiktől,ha elvenne belőle akkor is maradna még, másoknak meg a 15 cm alatti erektáltan. Több a testhelyzet lehetőség méretesebb farokkal.A nyelv + újjak nem mindent helyettesítenek.
Előzmény: NemKicsitKiváncsi (378)


NemKicsitKiváncsi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 378
Szerintem nem a magassághoz kellene meghatározni, hogy egy pasinak mekkora dákó illik, hanem azt kellene figyelembe venni, hogy a partnerének milyen adottságai vannak.

A páromnak már az én átlagos méretem is néha túl nagy, persze ez a pózitúrától is erősen függ.

A 360-as hozzászólásodhoz visszatérve, szvsz a 11 centivel az lehet a probléma, hogy gyakran kicsúszik a punciból, persze az eszméletlen érzés, amikor újra és újra átéled a behatolás csodálatos érzését, de ha lehet, akkor ezt azért tedd, mert akarod, és ne azért, mert már megint kicsúsztál.

Előzmény: Egy_kisebb_isten (363)
OPi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 377
Ok. Bocs.
Előzmény: Törölt nick (376)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.07 0 0 376
Igazán nem érdekel, hogy 99 éves vagy.
Igazad van, tényleg magamra maradtam, csak nem úgy, ahogy te gondolod...
Előzmény: OPi (375)
OPi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 375
magadra maradtál

Esetleg ismét csak a szád járt elöbb ? :-)

Előzmény: Törölt nick (374)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.07 0 0 374
nem
Előzmény: OPi (373)
OPi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 373
meglepődnél :-))

Érdekel ?

Előzmény: Törölt nick (372)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.06 0 0 372
Te pedig 18 éveske.
:)
Előzmény: OPi (370)
Miss Piggy Creative Commons License 2003.10.06 0 0 371
Olcsó és nem ráz
Előzmény: Törölt nick (369)
OPi Creative Commons License 2003.10.06 0 0 370
Ez esetben sajnállak. Kiégett lehecccc.
Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.06 0 0 369
Az élet megtanít minket sok mindenre.
Előzmény: OPi (368)
OPi Creative Commons License 2003.10.06 0 0 368
Eléggé gyakorlatiasan fogod fel a problémát
Előzmény: Törölt nick (367)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.06 0 0 367
A bankszámla nagyságával eltörpül a kis pénisz problematikája.
1 klassz autó is sokat dob rajta.

Különben is, akinek vannak ujjai, azt nem érheti semmi csalódás.
:o)))

James Poulain Creative Commons License 2003.10.06 0 0 366
Sziasztok!

Eddig nem szóltam hozzá csak olvasgattam a leírásokat, hogyan növelhetnénk meg péniszünket. A neten böngészve találtam egy érdekes oldalt, ahol van egy eszköz. Ki mit gondol róla érdemes ezt használni? http://www.jelq-usa.com

Előzmény: Egy_kisebb_isten (340)
Mamakedvence Creative Commons License 2002.11.03 0 0 365
hali, csak nem ilyeneket akartok? :)

http://julohu.free.hetihetes.hu/vetelkedo.html

Niino Creative Commons License 2002.08.09 0 0 364
Mi ez a pangás fiatalok ?
Nincsenek eredményk, kérdések...ötletek....stb ?

Én most kezdem el a tornát, és a kérdésem, hogy a Jelq -et milyen gyorsasággal kell végezni kb ?

Egy_kisebb_isten Creative Commons License 2002.07.05 0 0 363
Ha úgy érzed, hogy ráférne még egy kis plussz, akkor nem tök mindegy ????

A kívánatos méret megítélése amúgy is szubjektív, gondolom egy 160 centis srácnak nem kell elkeserednie egy 15 centis dákóval, míg egy két méteresnek az már erősen ciki lehet.

Előzmény: Drakkar (362)
Drakkar Creative Commons License 2002.07.05 0 0 362
Sziasztok!
Beleolvastam mérés tekintetében az elhangzottakba. Itt úgy vettem ki, hogy teljesen a csontig kell a vonalzót nyomni, és a görbületet mérés közben ki kell egyenesíteni(mindkettő "jelentősen " növeli a méretet.
Számomra már csak az a kérdés hogy a "szakirodalom" méret adatai is ilyen mérés alapján készülnek, ami méretekről itt írtok ti is így méritek vagy ezt csak úgy gondolja aki írta, mert hogy így nagyobb. Azért nem árt tudni hogy egyáltalán indokolt-e a "gyúrásnak "neki állni:), mert kb 1.5 centi a különbség ha bőrfelszíntől mérem kiegyenesítés nélkül, és az előbb leírt mód között.
Egy_kisebb_isten Creative Commons License 2002.07.03 0 0 361
Jé, mit találtam...

Pénisznövelés otthoni program 42 000 HU FT
Klinikai kezelés 150 000 HU FT

http://tmt12a7.vntoday.org/funnyb/html/enter.html

Micsoda szemét kis szöveg, hogy minél többen érezzék szükségszerűnek a kezelést:

" A kaukázusi (fehér) ember típus ideális péniszméret alsó határát a 15 cm-ben jelöli meg. Ez alatti méret kevés esetben alkalmas az örömszerzésre. Igaz, urológiai szakkönyvek 11 cm körüli méretet közösülésre alkalmasnak tartanak. (Ami persze nem örömszerzés, pusztán a faj fenntartására szorítkozik.)"

Egy_kisebb_isten Creative Commons License 2002.07.03 0 0 360
Drakkar:
Ha egy kicsit visszaolvasol, a mérés témaköre a kellőnél is bővebben ki volt tárgyalva.A lényeg
csak az hogy próbáld úgy mérni, hogy az többé kevésbé megbízható pontosságú legyen minden alkalommal, és akkor már tudod konstatálni a növekedést.Úgyis az a lényeg mennyit nőtt, az alapméret adott.

Kiran:
Igen, a mai fejemmel már talán nem hagynám ki az alkalmat :)

"TUDOM, mire célzol :-))) de ez akkor is más ügy. Én csak azt mondtam most, hogy NEM a Te, vagy a más farkára vagyok kiváncsi. Hanem - ahogy évek óta konzekvensen ki is állok mellette, esetenként öntelt fórumosok cikizése + kiszólása ellenére is, nemkevésbé pedig hölgyek somolygása dacára is - hogy hozzájáruljak a téma experimentális szexológiai, akarom mondani praktikus és ÁLTALÁNOS vonatkozásai napvilágra kerülése mellett. :-)))) Ez azért MÁS, mint a szokásos ökörködés a téma körül. :-)))

Igen :)) Valami hasonlóra céloztam de mégsem erre. Ez a távolságtartás egy kicsit önellentmondásos a topichoz legbővebben hozzászólótól. Bár konkrét adatokra nem vagyok kiváncsi, csak nem értem mire jó ez. Nyílvánvaló hogy érdekel a téma, tehát nyílvánvaló hogy érintett vagy benne valamilyen szinten.Nincs ebben semmi kivetnivaló, különben meg, aki a legjobban mentegetőzik általában az a legsárosabb :)))

Előzmény: Drakkar (359)
Drakkar Creative Commons License 2002.07.03 0 0 359
Sziasztok!
Kicsit Off lesz a kérdés, de a témába vág.
Hogyan kell mérni a zserszám hosszát?
A vonalzót a pénisz felett a csonthoz kell nyomni ameddig lehet, vagy a bőr felszínétől kell,mérni(az eltérés kb 1 centi, pedig nem vagyok kövér)?
Ezenkívül a mérés közben ki kell-e egyenesíteni a görbületet, mert ez is kb fél centit jelent.
Azt ne írjátok hogy úgy mérjem ahogy nagyobb, mert arra vagyok kiváncsi hogy mi a "helyes " módszer, ami alapján meg szokták adni a méreteket.

Kösz

Fapapucs00 Creative Commons License 2002.07.01 0 0 358
Ez nem korlátoltság. Mint írtam, én fél centit haladtam, aztán lustaságból abbahagytam. És még az a fél centi is jót tett az egomnak, mert akkor már a saját szememmel láttam, hogy ha akarnám, nagyobb dákóm lehetne, mint bárkinek. :-) Persze ez így ebben a formában valószínűleg nem igaz, de a lényeg, hogy megvan rá a lehetőségem, hogy növeljem a farkam, és ha már erről minden kétséget kizáróan megbizonyosodtam, akkor már nem is izgat annyira a téma.
Én sok más dologgal is így vagyok. Általában ha valamin agyalok, és nagy vonalakban már látom az alagút végét, vagyis biztos vagyok abban, hogy meglesz a megoldás, már érdekességét is veszti a dolog. Akkor már lusta vagyok végigrágni magam a részleteken.
Előzmény: Egy_kisebb_isten (353)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.01 0 0 356
Ez szerintem butaság volt! Voltam már hasonló "cipőben" de nem vallottam szégyent :))
Előzmény: Egy_kisebb_isten (354)
Nebolah Creative Commons License 2002.07.01 0 0 355
Én most még nem mondok semmi konkrétat, de én is rendszeresen gyakorlok. :)
Előzmény: Törölt nick (352)
Egy_kisebb_isten Creative Commons License 2002.07.01 0 0 354
Eszembejutott egy régi sztori:

Kövezzetek meg, hogy hülye voltam de ez így esett:
Egy régi munkatársam barátnője szemet vetett rám, és én csak azért nem feküdtem le vele, mert a meló utáni közös zuhanyzásokból tudtam hogy a barátjának majdnem akkora volt ernyedten mint nekem erekcióban :(((
Egyszerűen szégyeltem, hogy nem tudom felvenni vele a versenyt.

Egy_kisebb_isten Creative Commons License 2002.07.01 0 0 353
Érdekes, hogy Kiran nem győzi eleget hangsúlyozni, hogy ő csak tudományos szempontból, no meg a téma elhanyagolt volta miatt stb. stb. :))))

Persze mi sem természetesebb, hogy mi itt mindannyian csak természettudományos szempontból, illetve a dolog módszertani feltérképezése okából önkéntes kontrollcsoportot alkotva teszteljük az eljárást :))

Ennek ellenére:
Én lehet hogy korlátolt vagyok, de az az egy (másfél) centi igenis jót tett az egómnak. Ha valakinek már mondta nő a micsodájára hogy kicsi (még ha félig tréfásan is, de lényeg hogy nem minden alap nélkül), az tudja hogy az mekkora pofon a férfiasságának.És ez ellen nemigen tudsz mit mondani, jöhetnek a "kicsi de játékos" , meg hasonló elkenések, de a keserű szájíz megmarad.
Biztos hogy a funkcionális lényegen nem változtat
az a kis plussz, de itt sem elsősorban azzal van gond hanem a férfibüszkeség (nem biztos hogy csak méretfronton megtépázott )erősítgetése a lényeg.

Nálam működik a dolog, végre a nudizni is merek a nyáron igaz egyelőre még csak (biztos ami biztos)
édesvízben :)))

Előzmény: Törölt nick (352)
Egy_kisebb_isten Creative Commons License 2002.07.01 0 0 351
A legjobb síkosító a Gabi baba testápoló.
Legalábbis nekem ez bevált, pedig én is a szőrösebb fajtából vagyok, mégse kellett belenyírnom.

Elgondolkodtam egy kicsit, na meg még egyszer átolvasgattam Kiran leírását, és rájöttem hogy néhány dolgot rosszúl csináltam.Pl túl gyorsan csináltam a jelqt, és a pinchnél valószínűleg azért jelentkeztek nálam a véraláfutások, mert én
azt is krémes kézzel csináltam, és meg tudott csúszni rajta a kezem.
Most pinchel kezdek, utána a jelq, és végűl a nyújtás.Én ez utóbbit nem tudom legelőször csinálni, mert akkor még nem olyan rugalmas, a jelq kellően ellazítja és aztán már lehet tépni :)

Érdekes, de én még soha nem mértem meg a vastagságát, igazándiból nem is nagyon érdekel.
Gondolom az a hossznövekedéssel együtt jár.
Nem hiszem hogy túl nagy aránytalanságok előfordulhatnának egyik, vagy másik irányba.

Niino Creative Commons License 2002.06.30 0 0 350
Tényleg tudtok ajánlani babaolajat vagy olyan készítményt, ami teljesen bevált síkosításra?
/ márkanáv /

Levelezek egy sráccal az a vazelin+babaolaj -ra esküszik !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!