Keresés

Részletes keresés

funtomy Creative Commons License 2004.03.13 0 0 393
Érdekelne, hogy akik foglalkoztak ezzel a növesztő gyakorlattal,
1, mennyi idő után vettetek észre eredményt
2, melyik gyakorlatot végeztétek
3, mennyi ideig végeztétek azt
4, a nyújtás esetén mennyire erősen csináltátok

Egyelőre ennyi.

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 392
Ha egy fiú nem nagyon tud spárgázni (ahhoz közismerten hosszú inak kellenek) akkor a pénisze is kicsi, nagy általánosságban.

Ja, hogy ettől van, hogy amíg sportoltam, és meg tudtam csinálni a spárgát, még le kellett kötni a bokámhoz, de most, hogy kicsit már merevedtek az ízületeim, nagyítóval kell megkersnem pisilés előtt?
B+, fényt gyújtottál az éjszakában!!! Mit fényt, másik napot!

Előzmény: dasylwer (389)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 391
Legegyszerűbben a szánkkal.
Azt mondjuk például, hogy 20 centi hosszú, 7 centi átmérőjű. Annyian úgyse fogják látni, hogy elterjedjen, hogy nem igaz. Aki meg mégis, annak beadunk valami dumát (pl. azért kicsi és puha most, hogy ne fájjon, vagy hogy ő a hibás, mert nem izgat fel eléggé, vagy ilyesmi).


nyalfal Creative Commons License 2003.12.10 0 0 390
Ez pedig a másik véglet ! Na ekkorát nem szeretnék !
http://kep.tar.hu/vahu/images/pic1883083.jpg
dasylwer Creative Commons License 2003.12.10 0 0 389
Tisztelt tématársak!

Valóban, ezt az oldalt csak az olvassa, aki érintett! (Vagy ha nem érintett, akkor biztosan perverz is egy kicsit. Kivéve, a hölgyek.)
Írásom a nőknek is szól, és nehezményezem, hogy ebben a kérdésben ami igen fontos, a hölgyek nem szólalnak meg.
Sajnos azt kell mondanom én is érintett vagyok, 11 cm-rel. És bár a "csúzlim" szervi és hormonális szempontból, tökéletesen működik, naponta akár 3 órát is kőkemény, és 3-4-szer el is tudna durranni.
CSAK!!! Ugye az állandó sértegetések, pocskondiázások, megaláztatások miatt ha "ÚJ" barátnővel kezdek, akkor egyáltalán nem áll fel. Pszichés okokból, és idővel a kudarc ismétli önmagát egyszóval reflexé vállik, betanultan is működik.
Az elsők között a bátyám volt aki megalázott, gyermekkorom óta sértegetett, de nem tudta milyen bűnt követ el, és annak mik a következményei.

Mivel neki kb. 20 cm-es van, bátran és rendszeresen sértegeti a kis méretűeket. Még társaságban, vagy film nézés közben is rendszeresen figyelmeztetnem kell, hogy viselkedjen izlésesen. Pedig ő egy diplomás ember, és el lehet képzelni miket adnak elő az alacsony értelmi képességű emberek!
Mint tudjátok, aki ok nélkül mindíg a farkával foglalkozik, az a majomra emlékeztet!

Nekem sajnos van okom. A helyzet azonban bonyolultabb.

A nemiszervek méretében ugyanis nincs olyan nagy különbség mint sokan gondolják:

1. A pénisz tényleges mérete
2. A nemiszervet tartó-rögzítő inak hossza. (Ennek az állításnak az igaza könnyen belátható, hiszen a kis pénisz sokkal nagyobb alakváltozáson megy keresztül. Én ezt "LUFI" effektusnak nevezem. Ha a lufi zárt térben van, akkor telítődés közben a csőből ki kell hogy nőljön. )

Az enyém pl. nyugalmi állapotban kb. 2 cm, merev állapotban pedig 11 cm. Tehát a méretváltozás ötszörös.

Az előbb felsorolt összetevők döntik el, hogy ki mit tud felmutatni a lányoknak.
Az inak hosszúsága sokkal mérvadóbb. Pl. ha valakinek az inai általánosságban rövidebbek, akkor a pénisz mérete is kisebb lehet, az inak hossza miatt.
Ha egy fiú nem nagyon tud spárgázni (ahhoz közismerten hosszú inak kellenek) akkor a pénisze is kicsi, nagy általánosságban.

Ezekből következik, hogy a probléma megoldása is ebből az irányból történhet.
Három ín tartja-rögzíti a pénisz testét a kis-medencéhez, ill. a farcsonthoz. Ezeket kell sréhen átvágni, majd széthúzva újra összevarni. (A gyógyulás általában 1 hónapig tart.)
A harmadik, középen átvágott in helyére pedig szilikon inplantátum kerül. Ezáltal a pénisz teste előrébb jöhet, szerencsés esetben akár 4 cm-rel. A pénisz hossznövekedése miatt, a tövi részén 2-3 cm. bőrt kell pótolni. (Rendszerint a páciens saját ülepi bőréből)

Kérdés, hogy megéri-e. Hát persze, hogy megéri.
Elvégre ki akar a társadalomban férfiként, férfiatlanitva, heréltként élni? Eunuchként?

A társadalom hibája, hogy nem költ ezekre a műtétekre. Más reménytelen műtétekre, érdemtelen, önhibájukból betegekre a többszörösét költik.

Persze nem arra gondoltam, hogy pl. 18 cm-ből 21-et csináljanak.

Más módszer. Mivel az inak nyújthatók, nyújtással a pénisz mérete is növelhető. Én is próbáltam már. Ötször fél órával 1 cm-rel nagyobb voltam, összesen 12 cm. De ez igen fájdalmas dolog, és időrabló. Nem beszélve arról, hogy a környezet mit szól hozzá. Úgyanis feltünés nélkül nyújtani nem lehet!
Anyújtás nem a péniszt, hanem az azt tartó inakat nyújtja meg. Ezért ernyedt állapotban kisebb a látható különbség. Ezt kipróbáltam, és bizonyítottan működik. Mellékhatásként némi görbülés előfordul, de ez - gondolom - nem zavar senkit.

És még egy tanács, főleg nőknek: ostoba gondolat azt hinni, hogy a "nagyszerszámú" férfiak bikábbak!
Nincs összefüggés a méretek és a férfiasság öreg kori megörzése között. Ez a hormonoktól, és a szervi egyéb jellegektől függ.

Üdvözletem!

Ha valaki írni akar, akkor a következő címre írhat: arpi4@freemail.hu

vastag_r Creative Commons License 2003.12.09 0 0 388
azért ezek már erősen az alsó határ...ezeket valóban orvosolni szokták.
2x2-né Creative Commons License 2003.12.09 0 0 387
:-)))))) jajjjj, nagyon beteg!! :-))))
Előzmény: nyalfal (386)
nyalfal Creative Commons License 2003.12.09 0 0 386
De itt sem !
http://www.xxxhumor.nl/bizarplaatjes1/76_thumb.jpg
Előzmény: 2x2-né (385)
2x2-né Creative Commons License 2003.12.08 0 0 385
Ó szegény! Itt a baj már nem kevés! :-)
Előzmény: crashboy (384)
crashboy Creative Commons License 2003.12.08 0 0 384
Egy ekkora dákót mivel lehetne megnövelni???? :))

iaszon Creative Commons License 2003.10.08 0 0 382
pasa_
ez jó vicc, de szerinted 80.000 km amennyi a föld kerülete és a nulla között semmi sem helyezkedik el? Pár centi is sokat számíthat :)
Előzmény: pasa_ (381)
pasa_ Creative Commons License 2003.10.08 0 0 381
bm, ha minden a postaladamba eso smap leveltol annyit nott volna a farkam mint amit allit mar korbeerne a foldet. Ketszer. :-o
öreg56 Creative Commons License 2003.10.08 0 0 380
Nem mindíg van így.
Volt barátnőm a nyelvemet, ujjaimat jobban szerette.
Előzmény: szerényffi (379)
szerényffi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 379
Persze nem a magásságtól függ, de lehetne igazságosabb a teremtő.Vannak akiktől,ha elvenne belőle akkor is maradna még, másoknak meg a 15 cm alatti erektáltan. Több a testhelyzet lehetőség méretesebb farokkal.A nyelv + újjak nem mindent helyettesítenek.
Előzmény: NemKicsitKiváncsi (378)
NemKicsitKiváncsi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 378
Szerintem nem a magassághoz kellene meghatározni, hogy egy pasinak mekkora dákó illik, hanem azt kellene figyelembe venni, hogy a partnerének milyen adottságai vannak.

A páromnak már az én átlagos méretem is néha túl nagy, persze ez a pózitúrától is erősen függ.

A 360-as hozzászólásodhoz visszatérve, szvsz a 11 centivel az lehet a probléma, hogy gyakran kicsúszik a punciból, persze az eszméletlen érzés, amikor újra és újra átéled a behatolás csodálatos érzését, de ha lehet, akkor ezt azért tedd, mert akarod, és ne azért, mert már megint kicsúsztál.

Előzmény: Egy_kisebb_isten (363)
OPi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 377
Ok. Bocs.
Előzmény: Törölt nick (376)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.07 0 0 376
Igazán nem érdekel, hogy 99 éves vagy.
Igazad van, tényleg magamra maradtam, csak nem úgy, ahogy te gondolod...
Előzmény: OPi (375)
OPi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 375
magadra maradtál

Esetleg ismét csak a szád járt elöbb ? :-)

Előzmény: Törölt nick (374)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.07 0 0 374
nem
Előzmény: OPi (373)
OPi Creative Commons License 2003.10.07 0 0 373
meglepődnél :-))

Érdekel ?

Előzmény: Törölt nick (372)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.06 0 0 372
Te pedig 18 éveske.
:)
Előzmény: OPi (370)
Miss Piggy Creative Commons License 2003.10.06 0 0 371
Olcsó és nem ráz
Előzmény: Törölt nick (369)
OPi Creative Commons License 2003.10.06 0 0 370
Ez esetben sajnállak. Kiégett lehecccc.
Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.06 0 0 369
Az élet megtanít minket sok mindenre.
Előzmény: OPi (368)
OPi Creative Commons License 2003.10.06 0 0 368
Eléggé gyakorlatiasan fogod fel a problémát
Előzmény: Törölt nick (367)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.06 0 0 367
A bankszámla nagyságával eltörpül a kis pénisz problematikája.
1 klassz autó is sokat dob rajta.

Különben is, akinek vannak ujjai, azt nem érheti semmi csalódás.
:o)))

James Poulain Creative Commons License 2003.10.06 0 0 366
Sziasztok!

Eddig nem szóltam hozzá csak olvasgattam a leírásokat, hogyan növelhetnénk meg péniszünket. A neten böngészve találtam egy érdekes oldalt, ahol van egy eszköz. Ki mit gondol róla érdemes ezt használni? http://www.jelq-usa.com

Előzmény: Egy_kisebb_isten (340)
Mamakedvence Creative Commons License 2002.11.03 0 0 365
hali, csak nem ilyeneket akartok? :)

http://julohu.free.hetihetes.hu/vetelkedo.html

Niino Creative Commons License 2002.08.09 0 0 364
Mi ez a pangás fiatalok ?
Nincsenek eredményk, kérdések...ötletek....stb ?

Én most kezdem el a tornát, és a kérdésem, hogy a Jelq -et milyen gyorsasággal kell végezni kb ?

Egy_kisebb_isten Creative Commons License 2002.07.05 0 0 363
Ha úgy érzed, hogy ráférne még egy kis plussz, akkor nem tök mindegy ????

A kívánatos méret megítélése amúgy is szubjektív, gondolom egy 160 centis srácnak nem kell elkeserednie egy 15 centis dákóval, míg egy két méteresnek az már erősen ciki lehet.

Előzmény: Drakkar (362)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!