Keresés

Részletes keresés

Wormie Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6934

Nem tudom, vajon reagálna-e a megkeresésünkre, de mint ahogy a poltopikokon időnként van olyan, hogy meghívnak egy poltikust, akinek kérdéseket lehet feltenni, esetleg meg kéne próbálni elhívni de - mondjuk egy fél órára - Dr. Kende Júliát. Tudod, ő az, aki TS - ügyekre specializálódott ügyvéd.

 

Azt persze nem tudom, hogy újdonságot tudna-e mondani - hiszen legtöbbünk - akár érintettként, akár csak kvázi civil fogyasztóvédőként - már eléggé pallérozott a témában...

 

 

Előzmény: Cenerentola (6932)
Bruckenbacker kapitány Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6933

Mivel nagyjából lecsengett a sztori, engedjetek meg egy pár megjegyzést. Erről ebben a topikban nem óhajtok vitát nyitni, ti se reagáljatok a hozzászólásomra. Úgy általában, ne is írjatok itt a moderációról. Minderről a megfelelő topikban folytathatjuk.

 

A moderációnak nem feladata igazságot tenni a fórumozók között. A fórumon akár hazudni is lehet. Tartalmi moderáció _nincs_. Ha bármi nyűgötök, gondotok, bajotok van, a megfelelő moderációs topikban jelezzétek.

 

Ne etessétek a trollokat. Ez mit jelent? Ide jön egy őrült. Egy célja van, hogy feszültséget keltsen, kiálje azt a hajlamát, hogy körülötte forogjon a világ. Ha egy trollnak válaszoltok, akkor ő is írni fog. Erre megint reagáltok. Egy trollnak ez a lételeme. Ha írtok neki az olyan, mintha enni adnátok neki. Ettől hízik, és dagad. Nem szabad ezt tenni. Szóltok a moditopikban, leütjük. Próbálkozik még egy párszor. Át kell görgetni a hozzászólásait. Ha nem írtok neki, nem etetitek, el fog pusztulni.

 

A moderátorok csak a kulturált társalgás fenntartásában partnerek. Senkinek nincs rá ideje és türelme, hogy megállapítsa, ki ütött vissza. A múltor úgy döntöttem, most így.

Cenerentola Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6932

Na ja, francia szóval agent provocateur-nek nevezik az ilyet. Igen, ez nekem is megfordult a fejemben. Főként az intelligencia teljes hiánya miatt, amiről itt bőségesen tanúságot tett. De újabban már, mivel döglődik az üzletáguk, a rámenős erőszakosságot támasztják fő követelményül a beetető vigéceik kiválasztásánál. És a Nagy Ember is, azaz a maffia feje, aki az agymosást követően megjelenik, egyre pökhendibb és arrogánsabb.

 

A leggazemberebb cég, amellyel eddig e téren találkoztam, igen szimpatikus, behízelgő modorú fiatalemberrel operált. Ide is írom a nevüket, azóta már felszívódtak, köddé váltak: Relaxing Center. Bíróságra vittem az ügyet – csalás és sikkasztás miatt tettem följelentést –, de a pénzemet nem tudtam visszaszerezni, holott a bíróság teljes mértékben elismerte igazamat, bár rendkívül ímmel-ámmal és fásultan kezelte az ügyet. Én meg naivan azt hittem, hogy a bűn hivatalból üldözendő. De hát itt felénk, Mutyisztánban ez sajnos másképpen van. Aki figyeli a legfelső szintű politikusbűnözők érinthetetlenségét, szent tehenekként való kezelését, nyilvánvaló gaztetteik ügyében a nyomozás „bizonyíthatatlanság” miatti megszüntetését, az jól tudja, miről beszélek. Rio de Sukoró...

Előzmény: vidi313 (6925)
Pisces72 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6931

Modik, ha erre jártok: köszönjük, h a szöveg maradhatott! :)

Pisces72 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6930

Ez alapkülönbség. :)

Előzmény: vidi313 (6929)
vidi313 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6929

Igen. Be is vallották, aki meg nem, azt kiderítettük. :-)

Előzmény: Pisces72 (6928)
Pisces72 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6928

A korábbiak mind fiúk voltak, nem?

Előzmény: vidi313 (6927)
vidi313 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6927

Ez igaz, de ebből a pár napból nekem az jön le, mintha az egész csupán a balhé kedvéért zajlott volna. :-)

Voltak itt mások is korábban, nem így kezelték a helyzetet, a jelenlegi nagyon kilógott a sorból.

Előzmény: Pisces72 (6926)
Pisces72 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6926

Az azért gyanús volt, h a hétvégi napokon a mindannyiunk által ismert előadáskezdési időpontokban tűnt el, és az utolsó el(ő)adást követően jelent meg éjszaka újra.

Előzmény: vidi313 (6925)
vidi313 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6925

"mert legalább volt kire rázúdítanunk jogos haragunkat. Mert úgy tűnik, mást egyelőre nemigen tehetünk mi, megkárosítottak..."

 

Aki rázúdítja mérgét valakire, általában túlzásba esik, többet mond mint a valóság.

Ami megélt tapaztalataimat felidéztem itt a TS-ről, abban nem volt semmi túlzás! Kő kemény igazság!

Úgy tűnt Te sem túloztál.

 

Azon tűnődöm: lehet hogy nem is volt TS ügynök jelen topikot felpörgető társunk?

Annyira általános volt, konkrétumok nélküli, hogy ez is benne van a pakliban.

Egy komolyabb TS ügynök nem így viselkedik, intelligensebben kezeli a dolgokat,  még a támadásokat is.

Beleolvasott, felmérte a helyzetet, na akkor szórakozunk egyet, kiadom magam TS ügynöknek, borzolom a kedélyeket kicsit. :-)

Van ilyen, nem elképzelhetetlen...

 


Előzmény: Cenerentola (6923)
Pisces72 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6924

"az üzletkötés az emberek személyes  kapcsolatán, a kölcsönös odafigyelésen és az egymás iránti tiszteleten alapszik"

"...értékesítési vagy piacbefolyásolási technikáról..."

 

 Ez csak az első oldal....

 

Hátrébb:

"...a minősítési folyamatnak 3 fő kérdésre kell választ adnia:

-A potenciális ügyfélnek szüksége van-e az általam nyújtott termékre vagy szolgáltatásra?

-A vásárlásért felelős személyekben lépes vagyok-e tudatosítani igényeiket olyan mértékben, h üzletkötés jöjjön létre?..."

 

:):):) Hát ez röhej! Az előadáson a "kösz, remekül el tudok menni üdülni magamtól is" tartalmú kommunikációt művészet arra leforgdítani, h "gyermeteg eszemmel a TS segítsége nélkül erre nem volnék képes". :):):)

 

 

Tisztelt Bíróság!

Már egy rövid rész elolvasása után is megállapíthatóak az alábbiak:

-a szerző neme: nő;

-helyesírását elektronikusan ellenőrizte;

-nyelvhelyességi kérdésekben hajlamos tévesztésekre;

-a mondatközi írásjelek helyes használatával nincs tisztában, így azokat vagy véletlenszerűen teszi ki, vagy inkább elkerüli....

 

Hagyjuk!

Előzmény: Wormie (6914)
Cenerentola Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6923

Érvek híján ugri-bugri vigécünk alaposan kimutatta a foga fehérjét (vagy sárgáját), és lődözni kezdett a szájával. Még szerencse, hogy nem Smith & Wessonnal...

 

De végül is csak azt adta, ami a lényege. Szinte sajnálom, hogy kitették innen a szűrét, mert legalább volt kire rázúdítanunk jogos haragunkat. Mert úgy tűnik, mást egyelőre nemigen tehetünk mi, megkárosítottak...

Előzmény: Pisces72 (6916)
Wormie Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6922

Úgy kell használnod, hogy soha nem számolod ki, mi mennyibe kerül! Mint Csekonics báró... :))

 

Ne gondolkozz, ne számolj, csak vásárolj!

 

:-D

Előzmény: JGab (6920)
Wormie Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6921

Az előbb elkaptam, hogy bepróbálkozott 2-es verziónickkel (oldalt a kedvencekben látszott), de már csak a hűlt helyét láttam, mire a topikra kattintottam. :)))

 

 

Előzmény: JGab (6920)
JGab Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6920

Sose tudjuk meg, hogyan kéne használni :))

Előzmény: Pisces72 (6916)
Pisces72 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6916

Csak maradjon is így...

Előzmény: Wormie (6912)
Wormie Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6915

Az MLM-esek is mindig azzal proccolnak, hogy hány mrd. az anyacég forgalma világszerte.

De attól még nem lesz kevésbé utálatos az ügynökök tevékenysége. :)))

 

 

Előzmény: Cenerentola (6913)
Wormie Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6914

Köszi a doksit, jó lesz bukmárkolni, hogy újabbb nicken való feltűnésénél jókat tudjuk ebből idézgetni... :))))

 

Egyelőre csak a "kifogáskezelés" c. fejezetbe olvastam bele, meg a 29. oldalon a "Mi is jellemző valóban erre az értékesítési technikára" c. fejezetre.

 

EGy-az-egyben a mi tapasztalataink.... (sajnos nem copyzható a doksi, pedig szívesen bemásolnám...)

 

 

Előzmény: Replay (6910)
Cenerentola Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6913

„Most belinkeljem neked, hogy a prostitúcióból mekkora összegek keletkeznek világszerte...?

Ha meglátod a milliárdokat, akkor az már egy süti biznisz...?”

 

Remek! A számról vetted le a szót! Becsszóra nekem is rögtön ez jutott eszembe. Mert
 Amerikában tök mindegy, hogy miből képződik a profit, az a lényeg, hogy dőljön a dolcsi. Nem véletlen, hogy ez a sunyi biznisz is, amiről itt beszélgetünk, onnan származik. Persze a tömegpusztító fegyverek – napalm, Daisy Cutter (százszorszép-nyeső) stb. – kereskedelme még ennél is sokkal nagyobb üzlet. Ott Mammont imádják, amióta csak lemészárolták az indián őslakosságot.

Előzmény: Wormie (6900)
Wormie Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6912

Erősen érett már a helyzet....

Mindenesetre így pont jó, hogy a szövegei viszont bentmaradtak. MIndenki láthatja a stílust, az érv(telen)elési módszert, az ellenvéleményt képviselők leparasztozását, stb. stb.

 

És az emberek bizony általánosítanak. A példa is mutatja, hogy joggal.

 

 

Előzmény: Pisces72 (6911)
Pisces72 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6911

hopp! törlés történt.

Replay Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6910

Hol dolgozik? Berakott egy linket egy ts szervezetről, hogy az a jó cég, aki ennél a szervezetnél regisztrált vállalkozás. Ezen a listán összesen két magyar cég van. Egyik a Holiday Club Hungary Kft, amely cégről nem sok jót írnak a különböző fórumokon, a másik a Club  Hotels International Kft.

 

Találtam egy szakdolgozatot TS értékesítési technikáról marketing szempontból, érdemes beleolvasni:

http://elib.kkf.hu/edip/D_14800.pdf

 

 

Előzmény: mérges vagyok (6884)
Wormie Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6909

El tudod képzelni, mit adhat elő ÉLŐBEN, ha itt - anélkül, hogy a mimikánkat, a gesztusainkat látná - ennyire agresszíven és minden véleményt bagatellizálva nyomul.

Hát nem szívesen találkoznék vele élőben.... :-s

 

 

Bár sokszor kacérkodtam már a gondolattal, hogy valami fondorlattal bejutok egy ilyen TS-agymosásra, és jól meg....ngatom az ügynököket.

 

Valahogy úgy, ahogy a korábban linkelt nyugat.hu cikkben volt, csak még úgyabbul. :-D

 

 

Előzmény: wolfocska (6908)
wolfocska Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6908

"vicc vagytok itt mindannyian!"

 

Köszi!

Te pedig a korrektség mintaképe, jó vastag bőrrel!

Ha volna benned szemernyi tisztesség, füled farkad behúzásával elödörögné innen, és nem rágnád az idegeinket, nem tépnéd a sebeinket, nem szembesítené azzal, hogy milyen balekok is vagyunk. Örülj a tisztességtelen eszközökkel megszerzett javaidnak, de azt azért engedd meg, hogy bizzunk abban, hogy lejár az időtök, és eljön az elszámoltatás ideje is.

Előzmény: Törölt nick (6905)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6907

neked nem is kell a válasz mert te csak úgy pofázol itt h azt sem tudod mi az...neked valaki kiadta feladatul h gyere fórumokra és fikázz.... de legalább tuti jó lóvét kapsz érte!

Előzmény: Wormie (6903)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6906

tudod kedves W vakok vagytok....és már nem látjátok a fától az erdőt:D:D:D:D: és ez nem a TS-re igaz!!:D:D:D:DD:D:D:

Előzmény: Wormie (6904)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6905

nekem van magyarországi és köszönöm használom is..... persze erre most fogjátok azt mondani h ezt azért kell mondanom mert ezt tanítják a Ts iskolában alapfokon...:D:D:D: vicc vagytok itt mindannyian!

Előzmény: Pisces72 (6898)
Wormie Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6904

Rugózz még a fantazmagóriádon, látom, az álomvilágodból semmi és senki nem tud kirángatni....

Mindegy, nagyon jól szórakozunk rajtad...

 

 

:-DDDDD

 

A szánalom mintaképe lehetsz, ha még így folytatod.

 

 

Előzmény: Törölt nick (6902)
Wormie Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6903

Tehát nem tudod megmondani, hogyan kell jól használni egy TS-t - szerinted.....

 

Mert ugye a fő kérdésre NEM VÁLASZOLTÁL!!!

 

 

Előzmény: Törölt nick (6899)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.28 0 0 6901

h jön ide az előleg???

Előzmény: Pisces72 (6897)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!