Keresés

Részletes keresés

zakoca Creative Commons License 2004.07.26 0 0 414
Ferrari, 7-es BMW, 8-as Audi, S-es Merci, Hayabusa tovább is van, mondjam még?
Előzmény: 10cm (408)
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.07.26 0 0 413
Hallottam, hogy vannak törzsek, ahol...nem is lényeg a méret!
;D
vastag_r Creative Commons License 2004.07.26 0 0 412

Az egyik legolcsóbb növelés, a rossz mérés :)

 

A mért értékhez, így máris hozzáadódhat akár 9-10 cm is, ahogy a képen is látszik.



Sheme Creative Commons License 2004.07.25 0 0 411

Hi 10cm!

 

Persze hogy lehet. Íme, mivel:

 

- símogatod a csaj combját - továbbiakban is nőnemű a párod!

- puszilgatod a szemhéját, az orrát - ugye mostál fogat?

- belenyalsz a nyakába és finoman rálehelsz,

- legjobb, ha mögé állsz, mert akkor a tartóját tudod lehelni, a fülcimpáját bevenni az ajkaid közé,

- a lapockája mellett benyúlhatsz a mellekig, alulról megtartod, kissé megemeled és óvatosan az ujjaiddal zongorázol rajtuk,

- mivel meredezel, legjobb, ha a farpofák közé helyezed a 10cm-es cuccodat,

- ...

- ...

- ...(itt most ugrunk, mert téged a méreted izgat és vegyük úgy, hogy már mindeketten mezítelenek vagytok)

- térdhajlattól a lába közé haladva apró köröcséket rajzolsz a nyelveddel, néha-néha ráfújsz ezekre,

- a hasa alját símogatod, néha a köldökétől felsimítasz a mellekig, a bimbót a hüvejk és a mutató ujjaid közé veszed - nem árt, ha nyálasak az ujjaid -, és akár így emelgetheted is a kebleit,

- ha beértél a lába közé, nézz szembe azza, amiért annyit dumáltál, amiért küzdöttél, legjobb, ha csupaszra borotvált, mert ha nyitott szájjal nyalsz, nem szívod be a garatodig a szőrszálakat, ami esetleg köhögésre ingerel,

- a nagyajkakat kezd nyalogatni és ne menyj beljebb, hadd izguljon fel,

- akkor vagy király, ha már fészkelődik, felhúzza a térdét, a mellére szorítja a kezed és a fejed jelzés képpen benyomja a punciába, hogy nyalj már, te állat!

- a csikló a pina felső részénél helyezkedik el, ügyes nyelvérzékkel előcsalogathatod, teendő, ide-oda mozgó nyelvvel a kisajkakat nyaolod, majd lassan beljebb is nyalsz,

- akr be is nyalhatsz a lyukba, ha tetszik,

- ilyen kellemes alkalomkor nyáladzani fogsz, hagyd, hogy becsorojgon, így egy kis kézi munkával még jobb lehetsz:

- benyálazott középső ujjal óvatosan, nagyon figyelmesen behatolsz, de ne a csikló felőli részen, hanem alul, közben nyald a csikló körüli részt. Ne kapkodj!

- ha sikerült tövig betolni az ujjad, a tenyeddel furdul az arcod felé, kissé görbítsd be a középső ujjad és kőrözz vele, majd lassan dugattyúzhatsz,

- tapints ki egy kb 5-7mm átmérőjű kissé kemény bőrredőt, amit nyomkodhatsz, maszírozhatsz, a nyalást persze ne hagyd abba, mert így nedvesen tartod az ujjad,

- mivel a másik kezed szabad, a hasát simogasd, ha meg felmész a mellbimbókig, azok olyan kemények lesznek, mint a dunakavics. Cirógathatod az ujjaid között őket,

- én szoktam ilyenkor figyelni az arcát, a fejét: ha behunyja a szemét, emelgetni kezdi a csípőjét, a légszése szaporább lesz, sínen vagy! Gyursíts az ujjaddal, esetleg, a mutatóujjaddal is benyúlhatsz, de óvatosan!

- ha a puncit most hagyod a száddal, mehetsz a popsilyukhoz is, nyaljad körülötte a bőrt, próbáld meg a lyukba nyomni a nyelved,

- vissza a puncijához, a kezedet emeld el, a középső ujjaddal körözz a popójánál, de be ne nyomd még!

- próbáld meg a csikló körüli részt beszívni a szádba, az ajkaid közé, közben ütemesen járasd a nyelved!

- ha a csaj kellően felizgult, feldughatod a popsijába az ujjad, de figyeld a reflexeit, mert ha hirtelen bezár, azt jelzi, nem akarja az anális játékot, ettől függetlenül simogassad neki!

- most jön a lényeg: felhúzza a lábait, beletúr a hajadba, behúz a punciába, markolássza a melleit, hátra feszül a feje, kinyitja a száját, sűrűbben és gyorsabban kezd lihegni, emelgeti a csípőjét - ekkor te is emelkedj vele, ne tarts neki ellent! -, kipirosodik a bőre például a nyaknál, azt jelenti, élvezni kezd, kellően bepörgetted

- folytasd a játékot, most már dugd vissza az ujjad, járjon a nyelved is, markolászd a melleit, engedd, hogy liftezzen a csípője, sodord a mellbimbóit, mert hamarosan bekövetkezik az, ami minden férfi álma: el fog élvezni a ccccsssssaaaajjj!!!!

- gyorsul mozgás, szaporább a légzése, majd hirtelen kiemeli a csípőjét, megáll, alig kap levegőt, a kezével a nemi szervét eltakarja, arrébb löki a fejed és zihálva, kimerülten levegő után kapkod: elélvezett.

 

Ezért nagyon hálásak tudnak lenni, például hagyja hogy szájba keféld, nem fog panaszkodni, ha mondod, hogy furulyázzon, sőt, azért sem tesz szemrehányást, ha szájbalövöd.

 

No, akkor most már világos, hogy nem a pöcsöd mérete az, amivel örömet tudsz szerezni? Hm?

Előzmény: 10cm (408)
hungeorge Creative Commons License 2004.07.25 0 0 409
Nos, aki érintett, olvassa el az alábbi linken, mit tegyen... http://www.extra.hu/Penile/ ciao
10cm Creative Commons License 2004.07.15 0 0 408
Hy! Lehet növelni vmivel a faszomat?
norbi36 Creative Commons License 2004.04.06 0 0 407
sziasztok

fél évig csinálgattam a dolgokat és a kezdeti növekedés után nem nött semmit ez a vastagságára is igaz, viszont ahogy abbahagytam vissza is ment minden a régire. szerintem azért ebben a dolgoban a pszichológiai is komoly szerepet kaphat ezért kezdem lassan azt hinni, hogy teljesen mindegy mit csinál az ember az a lényeg, hogy higgyen benne..oszt talán működni fog :-)

izomman20: semmi extrát nem csináltam a péniszpumpával, pumpálgattam de nem vittem túlzásba mert akkor nagyon kidagadtak az erek, amúgy szerintem az ideiglenes vastagságnövelésben a péniszpumpának oszlopos szerepe volt.

feherember ismét Creative Commons License 2004.04.05 0 0 406
Sziasztok!

Én kicsinek tartottam a péniszemet mert sokkal kisebb volt mint az osztálytársaimnak. Ez 15 évesen volt. Olyan 14 centi lehetett. elhatárotam hogy megnövelem.
Mindennap legaláb 5ször maszturbáltam mert úgy gondoltam hogy ettől izmosodik nagyobbodik.

Most 17 éves vagyok és 20 centi.

Izomman20 Creative Commons License 2004.04.05 0 0 405
Hi norbi36!
Én is csinálom nekem is fél cm ert nött de eddig még csak ennyi.Te neked hány honap után nött ennyit?Péniszpumpát hogy alkalmaztad ? Mert én is csinálom azzal is!Iaszon le se szarja ez a forumot ugylátszik! :-( Amugy tuti valamennyi visszamegy belöle ha abbahagyod tejjesen.
Előzmény: norbi36 (404)
norbi36 Creative Commons License 2004.04.05 0 0 404
én amikor csináltam akkor lényegesen a vastagsága nőt meg a hossza max. fél centit, de miután abbahagytam visszament az eredeti méretére mindkettő. én vákumpumpát és a nyújtást is csináltam.

szerintem a gyógyszer az átverés, business

Előzmény: qwertz33 (403)
qwertz33 Creative Commons License 2004.04.05 0 0 403
Sziasztok!
Kedves iaszon!
Engem is érdekelne hogy visszaalakul e a méret neked visszaalakult!

Valamint lenne egy kérdésem mindenkihez!
Próbált e már valaki pénisznövesztő " csodaszereket"? Tablettákra gondolok amik sokat igérnek mennyire lehet ezekben hinni? Lehet e ilyeneket kapni Pesten és ha igen hol? Ha valaki próbálta feltétlen irja meg!!! Mert gondolom ha nem is annyi a növekedés általuk mint amiket ígérnek ezekkel a gyakorlatokkal kiegészítve biztos eredmény lenne! Mennyibe kerülhetnek?
Egy oldal: nézzétek meg!

www.pillsexpert.com

elég érdekes ill figyelemfelkeltő

Na sziasztok várom mindenkinek a válaszát a témával kapcsolatbn

Előzmény: Izomman20 (402)
Izomman20 Creative Commons License 2004.03.17 0 0 402
Hi isaszon!
Te tapasztalt vagy ird már le akkor Fantomy kérdésére a választ légyszi!Ja és én is kérdeznék!
Az hallottam hogy ha nem tornáztatod heti 1 szer a farkad akkor visszamegy lassan a megszerzett méretnövekedés.Szinttarto torna szükséges.Neked visszament?Megmaradt örökre?Nyujtásböl fejésböl hány percet csináltál és heti hányszor és milyen erösen nyujtottál és félpercenként?Vagy 2-3 másodpercig kihuztad és igy.Fejésnél is másodpercenként egyet fejétél vagy gyorsabban?Milyen fejéseket alkalmaztál?JelqA JelqB is volt?Na és mennyit?Szoval ennyi volna. :-)
BéRita Creative Commons License 2004.03.16 0 0 401
400 :o)
iaszon Creative Commons License 2004.03.16 0 0 400
Aranyosak vagytok h ilyen okosságokkal járultok hozzá a topichoz, de ezek mindegyike szerepelt már pár százszor, nem valami eredeti ötletek :)))))
Előzmény: fodrászcsaj (399)
fodrászcsaj Creative Commons License 2004.03.16 0 0 399
pl ha egy hölgy a szájába veszi biztos nő pár cm-t:))))
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.14 0 0 398
Verjed csalánnal
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.14 0 0 397
Én pl. ha látok egy jobb nőt (vagy egy jobb női biciklit - mit tesz a kiéhezettség), akkor kicsit máris megnő...

Vagy ez már volt? :-)

Olvasószem Creative Commons License 2004.03.14 0 0 396
Igazad van.

Kicsit érthetőbben: a kép manipulált (át van rajzolva). A centi alatti igen gyatrán alkalmazott feketítés (is) mutatja. Fércmunka.

Előzmény: O.Z.P. (395)
O.Z.P. Creative Commons License 2004.03.13 0 0 395
Ti tényleg ilyen hülyék vagytok?
Ez is trükk felvétel mi a fenétől feket a centi alatti rész?
A tövét is ha jobban megnézitek a szinek....

Nem szabad mindent elhinni, néha még azt se amit lát az ember.

Előzmény: crashboy (384)
funtomy Creative Commons License 2004.03.13 0 0 393
Érdekelne, hogy akik foglalkoztak ezzel a növesztő gyakorlattal,
1, mennyi idő után vettetek észre eredményt
2, melyik gyakorlatot végeztétek
3, mennyi ideig végeztétek azt
4, a nyújtás esetén mennyire erősen csináltátok

Egyelőre ennyi.

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 392
Ha egy fiú nem nagyon tud spárgázni (ahhoz közismerten hosszú inak kellenek) akkor a pénisze is kicsi, nagy általánosságban.

Ja, hogy ettől van, hogy amíg sportoltam, és meg tudtam csinálni a spárgát, még le kellett kötni a bokámhoz, de most, hogy kicsit már merevedtek az ízületeim, nagyítóval kell megkersnem pisilés előtt?
B+, fényt gyújtottál az éjszakában!!! Mit fényt, másik napot!

Előzmény: dasylwer (389)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.10 0 0 391
Legegyszerűbben a szánkkal.
Azt mondjuk például, hogy 20 centi hosszú, 7 centi átmérőjű. Annyian úgyse fogják látni, hogy elterjedjen, hogy nem igaz. Aki meg mégis, annak beadunk valami dumát (pl. azért kicsi és puha most, hogy ne fájjon, vagy hogy ő a hibás, mert nem izgat fel eléggé, vagy ilyesmi).
nyalfal Creative Commons License 2003.12.10 0 0 390
Ez pedig a másik véglet ! Na ekkorát nem szeretnék !
http://kep.tar.hu/vahu/images/pic1883083.jpg
dasylwer Creative Commons License 2003.12.10 0 0 389
Tisztelt tématársak!

Valóban, ezt az oldalt csak az olvassa, aki érintett! (Vagy ha nem érintett, akkor biztosan perverz is egy kicsit. Kivéve, a hölgyek.)
Írásom a nőknek is szól, és nehezményezem, hogy ebben a kérdésben ami igen fontos, a hölgyek nem szólalnak meg.
Sajnos azt kell mondanom én is érintett vagyok, 11 cm-rel. És bár a "csúzlim" szervi és hormonális szempontból, tökéletesen működik, naponta akár 3 órát is kőkemény, és 3-4-szer el is tudna durranni.
CSAK!!! Ugye az állandó sértegetések, pocskondiázások, megaláztatások miatt ha "ÚJ" barátnővel kezdek, akkor egyáltalán nem áll fel. Pszichés okokból, és idővel a kudarc ismétli önmagát egyszóval reflexé vállik, betanultan is működik.
Az elsők között a bátyám volt aki megalázott, gyermekkorom óta sértegetett, de nem tudta milyen bűnt követ el, és annak mik a következményei.

Mivel neki kb. 20 cm-es van, bátran és rendszeresen sértegeti a kis méretűeket. Még társaságban, vagy film nézés közben is rendszeresen figyelmeztetnem kell, hogy viselkedjen izlésesen. Pedig ő egy diplomás ember, és el lehet képzelni miket adnak elő az alacsony értelmi képességű emberek!
Mint tudjátok, aki ok nélkül mindíg a farkával foglalkozik, az a majomra emlékeztet!

Nekem sajnos van okom. A helyzet azonban bonyolultabb.

A nemiszervek méretében ugyanis nincs olyan nagy különbség mint sokan gondolják:

1. A pénisz tényleges mérete
2. A nemiszervet tartó-rögzítő inak hossza. (Ennek az állításnak az igaza könnyen belátható, hiszen a kis pénisz sokkal nagyobb alakváltozáson megy keresztül. Én ezt "LUFI" effektusnak nevezem. Ha a lufi zárt térben van, akkor telítődés közben a csőből ki kell hogy nőljön. )

Az enyém pl. nyugalmi állapotban kb. 2 cm, merev állapotban pedig 11 cm. Tehát a méretváltozás ötszörös.

Az előbb felsorolt összetevők döntik el, hogy ki mit tud felmutatni a lányoknak.
Az inak hosszúsága sokkal mérvadóbb. Pl. ha valakinek az inai általánosságban rövidebbek, akkor a pénisz mérete is kisebb lehet, az inak hossza miatt.
Ha egy fiú nem nagyon tud spárgázni (ahhoz közismerten hosszú inak kellenek) akkor a pénisze is kicsi, nagy általánosságban.

Ezekből következik, hogy a probléma megoldása is ebből az irányból történhet.
Három ín tartja-rögzíti a pénisz testét a kis-medencéhez, ill. a farcsonthoz. Ezeket kell sréhen átvágni, majd széthúzva újra összevarni. (A gyógyulás általában 1 hónapig tart.)
A harmadik, középen átvágott in helyére pedig szilikon inplantátum kerül. Ezáltal a pénisz teste előrébb jöhet, szerencsés esetben akár 4 cm-rel. A pénisz hossznövekedése miatt, a tövi részén 2-3 cm. bőrt kell pótolni. (Rendszerint a páciens saját ülepi bőréből)

Kérdés, hogy megéri-e. Hát persze, hogy megéri.
Elvégre ki akar a társadalomban férfiként, férfiatlanitva, heréltként élni? Eunuchként?

A társadalom hibája, hogy nem költ ezekre a műtétekre. Más reménytelen műtétekre, érdemtelen, önhibájukból betegekre a többszörösét költik.

Persze nem arra gondoltam, hogy pl. 18 cm-ből 21-et csináljanak.

Más módszer. Mivel az inak nyújthatók, nyújtással a pénisz mérete is növelhető. Én is próbáltam már. Ötször fél órával 1 cm-rel nagyobb voltam, összesen 12 cm. De ez igen fájdalmas dolog, és időrabló. Nem beszélve arról, hogy a környezet mit szól hozzá. Úgyanis feltünés nélkül nyújtani nem lehet!
Anyújtás nem a péniszt, hanem az azt tartó inakat nyújtja meg. Ezért ernyedt állapotban kisebb a látható különbség. Ezt kipróbáltam, és bizonyítottan működik. Mellékhatásként némi görbülés előfordul, de ez - gondolom - nem zavar senkit.

És még egy tanács, főleg nőknek: ostoba gondolat azt hinni, hogy a "nagyszerszámú" férfiak bikábbak!
Nincs összefüggés a méretek és a férfiasság öreg kori megörzése között. Ez a hormonoktól, és a szervi egyéb jellegektől függ.

Üdvözletem!

Ha valaki írni akar, akkor a következő címre írhat: arpi4@freemail.hu

vastag_r Creative Commons License 2003.12.09 0 0 388
azért ezek már erősen az alsó határ...ezeket valóban orvosolni szokták.
2x2-né Creative Commons License 2003.12.09 0 0 387
:-)))))) jajjjj, nagyon beteg!! :-))))
Előzmény: nyalfal (386)
nyalfal Creative Commons License 2003.12.09 0 0 386
De itt sem !
http://www.xxxhumor.nl/bizarplaatjes1/76_thumb.jpg
Előzmény: 2x2-né (385)
2x2-né Creative Commons License 2003.12.08 0 0 385
Ó szegény! Itt a baj már nem kevés! :-)
Előzmény: crashboy (384)
crashboy Creative Commons License 2003.12.08 0 0 384
Egy ekkora dákót mivel lehetne megnövelni???? :))

iaszon Creative Commons License 2003.10.08 0 0 382
pasa_
ez jó vicc, de szerinted 80.000 km amennyi a föld kerülete és a nulla között semmi sem helyezkedik el? Pár centi is sokat számíthat :)
Előzmény: pasa_ (381)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!