Keresés

Részletes keresés

Samyr Creative Commons License 2007.11.25 0 0 31
Minél többet vagyok területen, annál jobb...  Viszont ez a harangozás... Ha az égnek emetem se hagyja abba. Vasas a levegő? )))
Előzmény: chevycsaby (30)
chevycsaby Creative Commons License 2007.11.25 0 0 30
A hangokra kell figyelni! mivel még nekem sem volt detektorom nem igazán értettem!
De kezdek rájönni és már amikor megszolal tudom milyen fém.
Néha az enyém is csipog de szerintem nem hiába! Voltam egy helyen ahol lezuhant egy repülő egy darabon nagyon csilingelt azt hittem megörült a gép aztán elmentem arréb és meg sem szolalt! Ugyhogy biztos hogy volt ott valami csak olyan pici és sürün hogy nem lehetett bemérni. Olvastam hogy nagyon érzékeny azért nem szoktam az érzékenységet a maxra állitani. Az aprobb tárgyakat meg ki szoktam takarni nincs szükségem rozsdás szegekre meg drótokra. Érmét nagyon tudja jelezni volt hogy jelzett kiástok aztán semmi 15 prcet forgattuk a földet mire elöjött a pici érme ami föld szinű volt.
Ne add fel ilyen gyorsan meglátod belejössz és mennifog!
Sajnos ezt is tanulnikel mintt mindent!
Jól választottál meglátod csak idő kérdése minden!
Sok szerencsét és mégtöbb találatot!!!
Előzmény: Samyr (28)
Endre88 Creative Commons License 2007.11.24 0 0 29
A target 250 keresőnél ez valami tipushiba lehet,mert mikor az ismerősömmel szoktam keresőzni,akkor volt hogy az ővé is ezt csinálja.Azt tudom,hogy én nemsokára Németországban vásárólok fémkeresőt,Magyarországon semmiképp.
Előzmény: Samyr (28)
Samyr Creative Commons License 2007.11.24 0 0 28

Hali! Néha elmegy az esze... Ugrál a kurzor össze vissza, harangozik, mint a félőrült.

Bármit csinálok vele, nem haggya abba, csak ha kikapcsolom... Ez mitől lehet?

Ja, meg a fém megkülömböztetéssel sem vagyok kibékülve... Nagy vasakra is ad szuper nemesfém jelet...

Előzmény: chevycsaby (27)
chevycsaby Creative Commons License 2007.11.23 0 0 27
Szia
Nekem is ilyen van teljesen jól mükxik!
Sok mindent találtam vele nagyon jól jelez és pontos!
Csak az a baj hogy sárga lehetett volna más szinü is!
De amugy szupi!!!!!!
Megéri!
Előzmény: Samyr (26)
Samyr Creative Commons License 2007.11.16 0 0 26

Köszönöm!

 

Akkor kipróbáljuk...

Előzmény: Endre88 (25)
Endre88 Creative Commons License 2007.11.16 0 0 25
Egyik ismerősömnek úgyanez a fémkeresője van.Ő szokott vele találni érméket.Mindenféle szinesfémre határozott jelet ad.A vasat kilehet iktatni,ill.csak egyet pittyen rá és nem oda-vissza jelez.A szemétkiszűrése viszont nem a legjobb.Pl.egy ezüstpapírra ugyanolyan jelet ad mint egy ezüst érmére.Kb.25-30 centiről jelzi az érmét ha a érme a földben van.Ezt a tárgyat is egy ilyennel találták.
Előzmény: Samyr (24)
Samyr Creative Commons License 2007.11.13 0 0 24

 

 

  Hali!

 

 Most akarok venni egy garrett ace 250-et...  Van valakinek tapasztalata vele?

ANTI-TIPPMIX Creative Commons License 2006.05.04 0 0 23

Elkezdtem a keresest, de eddig semmi eredmeny. Ti, hogy valasztjatok ki a helyet, ahova mentek keresni?

 

Zelko Creative Commons License 2006.04.19 0 0 22

klassz az az oldal, koszonom:)

bezzeg ez ..:( :))

jordano_bruno Creative Commons License 2006.04.16 0 0 21
Üdvözlet mindenkinek!
Nekem is Cobrám van és érdekelne mások véleménye és tapasztalta a gépröl.
Üdv.
Előzmény: Treasure Hunter (20)
Treasure Hunter Creative Commons License 2006.03.21 0 0 20
Nekem egy magyar fémkeresőm van Cobra nevű. Elég jó. Jobb mint a CZ5 és olcsóbb is. A fórum talán azért ilyen kihalt mert már van ilyen régóta és mindenki oda megy: http://forum.supergamez.hu/forum.php3?azonosito=metaldetector
Zelko Creative Commons License 2006.01.24 0 0 19

de szomoruan elhagyott a topic.

 

  In some European countries including France and Sweden the use of a metal detector is forbidden by law, unless one has special permission. This is intended to protect archaeological sites but rarely means that illicit metal detecting ('nighthawking') does not take place and has the effect that new sites found by metal detector are never publicised or investigated fully. Instead they are slowly plundered for their metal items, disturbing the stratigraphy and forcing the artifacts on to the Black Market, never to be seen again. In the United Kingdom metal detecting is generally permitted provided certain criteria are met and efforts are made to record finds through the Portable Antiquities Scheme. The scheme has critics however, including some archaeologists and some metal detectorists themselves.

 

(wikipedia.org)

Zelko Creative Commons License 2006.01.24 0 0 18
En ugy tudom nem tilos, kizarolag a regeszeti vedett eruleteken, meg ugye maganteruleten, ha nem a tied, meg ugye parkban, mert az sem a tied es rendezve van, de ahol lyukat ashatsz normalisan, ott a detektort is hasznalhatod.
Előzmény: Takoca_ (11)
Zelko Creative Commons License 2006.01.24 0 0 17

kepekkel, az klassz lesz.:)

en jo sok szemetet is osszeszedtem. meg 1x vagy 70 cm-t astam lefele egy k. alu uditos dobzert. Tisztan hallottam az arany hangjat:) Elgyotorten, halkan sirt....

 

azt nem tudom a vizalloak hogy vislekednek a szarazon.

Előzmény: ANTI-TIPPMIX (16)
ANTI-TIPPMIX Creative Commons License 2006.01.17 0 0 16
Februart masodik hetetol tudom majd kezdeni. Igerem, majd kepes beszamolo is lesz.
Előzmény: Zelko (15)
Zelko Creative Commons License 2006.01.17 0 0 15

hogy valt be a muszer? (vagy meg nincs februar?)

van barmi tapasztalaotd vele?

mennyiert, hol sikerult?

Z

Előzmény: ANTI-TIPPMIX (10)
Zelko Creative Commons License 2006.01.17 0 0 14

szoval megvetteda G-t?

En is megvettem a CZ-5-ot, de aztan meg eladtam, mar nem hasznaltam.

Kiprobaltam es nekem amugy nagyon tetszett.

Szerintem veszek hamarosan egy masikat, majd ami jon.

Nem tudom az olcsobbak mit tudnak. Nem akarom az idomet eltolni sikerelmeny nelkul egy kevesbe erzekeny darabbal.

Előzmény: ANTI-TIPPMIX (13)
ANTI-TIPPMIX Creative Commons License 2006.01.08 0 0 13

Nem tudom a pontos szabalyokat, mennyire legalis ez.

En nem Mo-n csinalom.

Nem is erdekelnek a szabalyok. Nem szobadisznek vettem a muszert.

Előzmény: Takoca_ (11)
ANTI-TIPPMIX Creative Commons License 2006.01.08 0 0 12

Nagyon elfoglalt vagyok, meg nem kezdtem meg a keresest. Valoszinu februartol lesz idom.

Előzmény: Takoca_ (11)
Takoca_ Creative Commons License 2006.01.08 0 0 11
találtál valamit?

nekem van egy régebbi orosz fémkeresőm de még sose mertem használni,
úgy tudom hogy illegális!
vagy nem?
ANTI-TIPPMIX Creative Commons License 2005.05.27 0 0 10

Hi! Kosz, majd tanulmanyozom az oldalt.

En nem Mo-n elek jelenleg, tok kezdo vagyok ebben a temaban. Elsonek tengerparton akarom hasznalni a muszert. Aztan utana termeszetesen mashol is.

Előzmény: bela55 (9)
bela55 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 9

 

 

hali :)

 

www.femkereso.gportal.hu

Előzmény: ANTI-TIPPMIX (8)
ANTI-TIPPMIX Creative Commons License 2005.05.09 0 0 8

Ujra felhozom.

Ennek a muszernek a beszerzesen gondolkodom.

Garrett Ace 250

 

Előzmény: ANTI-TIPPMIX (7)
ANTI-TIPPMIX Creative Commons License 2005.04.27 0 0 7
Felhozom a temat, mert mostanaban nagyon komolyan gondolkodom egy detektor beszerzesen.
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.26 0 0 6
Pesten nem hiszem,hogy érdemes, de az Ipoly környékén sok fegyveralkatrészt talált a haverom (szuronyt, tokot, sisakot) Letkés és környéke, kiskopasz, nagykopasz.
Előzmény: Zelko (5)
Zelko Creative Commons License 2005.02.03 0 0 5
szoval, van valakinek otlete hol eredmes detektalni? Budapesten esetleg?
_ Liar _ Creative Commons License 2005.02.01 0 0 4
:)
Előzmény: Zelko (-)
Zelko Creative Commons License 2005.02.01 0 0 3

sehol nem keresl, azert is nyitottam.

megkb 2 het mire megerkezik a detektorom.

majd kimegyek a jatszoterekre a kismamak arany fulbeavloit osszeszedni.:)

a tobbi hely ketseges, fogalmam sincs a tengerparton kivul, ahova ritkan jutok el, hol van Magyarorszagon jo kis lelohely. Meg egyaltalan, hogy megy ez az egesz. Milyen egyeb cucc kell hozza. Kis aso, nyugodt termeszet, gazspray?:))

 

Előzmény: huzat (1)
Zelko Creative Commons License 2005.02.01 0 0 2
inkabb a hobbi kategoriabn nyitottam volna, de nem talaltam megfelelo alkategoriat ott. Kerteszet?:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!