Keresés

Részletes keresés

KaraSaraqan Creative Commons License 2008.09.03 0 0 17
van egy manuális "baltát a fejbe" szűrési mód, és TÉNYLEG a szomorú smiley-ikonnal jeleníti meg.

jobb fölső sarok, lapocska (csavarkulcs mellett balra) lenyíló menü -> fejlesztő -> feladatkezelő -> shockwave/flash/anyámkinnya plugin lelövése.

Igaz, ezzel a sima kép-hirdetések nem tűnnek el, és minden új oldalon el kell játszani, de ez egy béta, jobbat még nem találtam benne.

Szvsz lesz egyfajta lehetőség, bár a Google hirdetésekből él, tehát egyfajta harakirinek is beillene, de mert nyílt forráskódú a cucc, szinte biztos, hogy a legelső pluginok között ott lesznek az ad-blockok.
Előzmény: leotile (13)
chris83 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 15
Baromi gyors, pl. a gmail, google acounts elérése töredékmásodpercek alatt.
Vigyázz FF! IE! neked annyi!
rumci Creative Commons License 2008.09.03 0 0 14
Szimpi, gyors, kezdetleges – így jellemezném.
Nálam SeaMonkey alól nem tudta importálni az importálandókat.
leotile Creative Commons License 2008.09.03 0 0 13
Nekem hiányzik belőle a reklámszűrés. Vagy csak nem találom?
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2008.09.03 0 0 12
Tyű, nagyon gyors!
KaraSaraqan Creative Commons License 2008.09.03 0 0 11
Most teszteltem flickr-n. A képek, fülek megnyitása/letöltése zseniálisan gyors, a forráskódot még a firefoxnál is szofisztikáltabban és átláthatóbban jeleníti meg.

Eddig tetszik.
Előzmény: KaraSaraqan (10)
KaraSaraqan Creative Commons License 2008.09.03 0 0 10
ja igen, és mivel nálam az ekszplórer csak mint szükséges rossz szerepel a gépemen, a firefoxból importáltattam mindent, gond nélkül.
Előzmény: KaraSaraqan (9)
KaraSaraqan Creative Commons License 2008.09.03 0 0 9
Először bitang lassúnak tűnt, de a gép újraindítása után tényleg elérte azt a sebességet, amit ígértek. Pl. az indexfórum töredékmásodperc alatt töltődött be reklámokkal együtt.

Érdekes, hogy ezen hozzászólás közben a wordből megszokott vörös aláhullámozás látható nekem minden szónál, amelyik angolul értelmezhetetlen. Angol szavaknál nincs, tehát úgy néz ki, van benne angol helyesírás-ellenőrző automatikusan beépítve.

Kicsit nehézkes a különböző felhanevek váltása, nálam nem kínálja föl a lehetőségeket a különböző nevekhez, manuálisan kell azokat begépelni.

Van még mit javítani rajta, de eddig nagyon ígéretes.

Igaz, amíg nem látok teljes css-kiosztást hozzá, addig csak mint érdekesség lesz fönt a gépemen (webdesign miatt), de szvsz hamarosan le fogja nyomni az operát is, ha meglesznek hozzá a szükséges pluginok, mint a tűzrókánál...
Gyula bacsi Creative Commons License 2008.09.03 0 0 8
eddig csak annyi gond volt, hogy az ie-s könyvjelzőimet nem tudta maradéktalanul beimportálni. egy csomó kimaradt.

amúgy faszán néz ki.
ketutem Creative Commons License 2008.09.02 0 0 7
Opera után gyornak tünik, pl az Index a h...e reklámjaival is gyorsan lejött és úgy tűnik nem is zabálja a memóriát.
robicsek Creative Commons License 2008.09.02 0 0 4
Nálam XP-n jol muxik, mindent átvett, kivéve a proxybeállitásokat, emiatt VPN-es és nem VPN-es környezetben váltogatva nem OK.
De egyébkánt gyors.
Előzmény: Törölt nick (1)
vlevi Creative Commons License 2008.09.02 0 0 3
Nekem felment. Tulajdonképpen nem lesz rossz. De mivel Operából nem tud importálni, az IE-t meg sosem használtam, így eléggé csupasz.
Előzmény: Törölt nick (1)
Djapor96 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 0
0
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 topiknyitó
http://www.origo.hu/techbazis/szamitogep/20080902-chrome-sajat-bongeszot-ad-ki-a-google.html

Szerintem nagyon jól sikerült.
És szerinted?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!