Keresés

Részletes keresés

Melinda 79 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 429
És te miért látogatod ezt az oldalt? Szintén babát vársz? Lefényképeztem a tesztet, megpróbálom felrakni ide.
Előzmény: vojudit79 (428)
vojudit79 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 428

Szerintem örülhetsz:) GRATULA! De azért holnap tesztelj mégegyet.

 

Előzmény: Melinda 79 (427)
Melinda 79 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 427
Most nézem meg újra a reggeli tesztet, nem tudom hány óra telt el azóta de 8 biztos és most ott az első csík is. Hogy lehet ez? Nem értem már! Lehet tényleg átázott nagyon reggel azért nem látszott vagy rossz? Most örüljek vagy nem?
Előzmény: vojudit79 (425)
Melinda 79 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 426
Köszi a gyors választ. Igen szabályos egyértemű csík lett, de az első nem jelent meg, holnap csinálok egy másikat és majd kderül. Ja és drukkolhatsz, mert szeretném a babát.
Előzmény: vojudit79 (425)
vojudit79 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 425

Valószínűleg túlázott a teszt, vagy egyszerűen hibás. Vegyél egy másik tesztet.

Egyébként ha a tesztablakban szabályos, határozott csík van, akkor valószínűleg terhes vagy. Minek drukkoljak? Pozitívnak vagy negatívnak?:)

Előzmény: Melinda 79 (424)
Melinda 79 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 424

Sziasztok!

Segítsen nekem valaki választ adni! Hátha járt már így valaki!

Csináltam ma reggel egy Terhességi tesztet, amin csak a második csík (Teszt ablakban) jelent meg a másiknak (elsőnek) még nyoma sincs, csak egy rózsaszín folt volt. Ez mit jelenthet? Terhes lehetek?

vojudit79 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 423
Jó, azért írtam, hogy nem ismerem a körülményeidet...Engem érdekel, majd írd meg mit mondott a doki!
Előzmény: steffy89 (422)
steffy89 Creative Commons License 2009.07.11 0 0 422

 Hát az elég gáz ha még várni is kell vele...hogy még tovább nőjjön? ez szörnyű erre nem gondoltam :( ó Istenem,,

ja a szüleim (anyikám és nagymamám) tudják és mellettem vannak próbálnak istápolni..ja és a srác is tudja és elég komoly kapcsolatban is vagyunk érzelmileg, de kicsit bonyolult az egész. (ezt most nem részletezem)

szerinted megtartani? most leszek másodéves az egyetemen.. nincs semmim, a srácnak se. hova vigyem? miből tartsam el? (sajnos nincs miller apuci aki tömködi a zsetont mert 15 éve kb szarik a fejemre)

szerintem az lenne az igazi felelőtlenség ha megtartanám. plusz nem mondom hogy nem befolyásol az a tény, hogy erre még nem vagyok felkészülve, még azért élni szeretnék, kialakítani az jövőm, viszont egy gyerek az elkövetkezendő (minimum!!) 25évre meghatározná a dolgaimat...úgyhogy nagyon sajnálom de... 

Köszi a kommenteket meg minden. majd esetleg ha valakit érdekel megírom mi volt a dokinál..mit mondott mikor hajtható végre a műtét( ja és továbra is várom olyasvalaki hozzászólását aki már esett át abortuszon..köszi!!) Sziasztok!

 

vojudit79 Creative Commons License 2009.07.11 0 0 421

Sajnálom, sejtettem...sajnos a pozitív teszt sosem téved...a műtéttel várni kell még 1-2 hetet, nem tudom pontosan mennyit, nekem sosem volt. Esemény utáni tabletta csak az aktus után 72 órán belül hat, az injekció szintén. Sajnos most már csak az abortusz marad.

A szüleiddel tudsz erről beszélni, vagy teljesen egyedül intézkedsz? Nem tudom a körülményeket, meg, hogy ezzel a fiúval csak egy alkalom volt, vagy egy pár vagytok...de el sem gondolkodsz rajta, hogy megtartsd?

Ha elveteted, akkor gondolom tanultál az esetből és valami biztonságosabb fogamzásgátló módszert alkalmazol ezután.

 

Előzmény: steffy89 (420)
steffy89 Creative Commons License 2009.07.11 0 0 420

Sziasztok!

Ma reggel elvégeztem egy újabb tesztet(CORAX be sure direct- a márkája). Ez most egyértelműen erős csíkot jelzett a tesztnél is... :( Ugyhogy nem véletlenül volt tegnap az a halvány a Gabrielen.

Hétfőn elmegyek a laborba is, ott gondolom megerősítik, aztán akkor jöhet a.... pfú..belegodolni is szörnyű.

Amúgy mindenképp ez a kikaparásos módszer megy?? Mert ha még az ultrahangon sem látott tegnap semmit a doki, akkor honnan tudja mit kell kivenni...? nincs valami injekcíó vagy tabi?.. Uhh nagyon félek, igazából nem is a fájdalomtól, mert meg is érdemlem, hanem a lelki megviselés. Gyilkos leszek? Kösz a válaszokat csajok, szorítsatok!

vojudit79 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 419

Az együttlét volt 3 hete, a peteérést nem tudjuk mikor, lehet, hogy alig több, mint 2 hete és akkor akár lehet halvány is...Nekem is pozitívnak tűnik ez a teszt, de nehéz megmondani erről a képről.

 

Előzmény: adresza (418)
adresza Creative Commons License 2009.07.10 0 0 418
Judit: ha több mint 3 hete volt az együttlét, akkor már szerintem jó erős lenne a 2. csík vagy nem biztos? A kép az tényleg nagyon távoli.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 417
Nekem ez eléggé pozitívnak tűnik...
Előzmény: steffy89 (414)
vojudit79 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 416

hú, jó messziről van fotózva, így nehéz megállapítani:)

Valami közelebbit gondoltam, nem baj, ha nem látszik az egész teszt, csak a két csík...

 

 

Előzmény: steffy89 (414)
vojudit79 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 415

Nem tudom, hogy miért mondta...viszont a kép nem került fel,  nem elég feltölteni, be is kell szúrni.

Előzmény: steffy89 (413)
steffy89 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 414
ja a kép lemaradt....most csatolom!teszt
steffy89 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 413

Szia!

Kb. 20-adszorra fényképeztem, ezen talán kivehető valami. Sajnos nem túl profi a gépem, ha közelebbi képet csinálnék má homályos. Szóval igen-igen halvány de talán látszik... élőben sem sokkal erősebb viszont mindenhol azt írták "a halvány csík is csík" :( DE AKKOR A NŐGYÓGYI MIÉRT MONDJA HOGY EZ NEM BIZTOS H TERHESSÉG ...váá asszem kezdek őszülni!!

vojudit79 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 412

A HCG tesztek semmilyen más hormont nem mutatnak ki, a HCG pedig csak terhesség során termelődik. (nagyon ritka esetben bizonyos daganatok termelhetnek még HCG-t)

Ha nem kaptál mostanában HCG tartalmú gyógyszert, injekciót akkor bizony ott baba van. (Ilyesmit pedig csak azok a nők kapnak, akik teherbe akarnak esni...)

Le tudod fotózni és feltenni azt a tesztet?

 

Előzmény: steffy89 (411)
steffy89 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 411

Hát nekem kb 2 perc után előjött a halvány csík, és azóta is LÁTSZIK :( A doki meg azt mondta ez lehet a magas hormonszint miatt is.. (???) Veszek egy másik fajtát és holnap reggel kipróbálom, aztán megírom mi lett! Köszönöm a választ és hogy drukkolsz.. aranyos vagy. (ja és nekem is vannak "mensi előjeles" tompa görcseim lent, de már egy hete sajnos :( ... és olvastam lejjebb hogy ez is egy jel lehet.) Minden esetre imádkozok tovább, már csak az bíztat egy kicsit. Köszi mégegyszer!

vojudit79 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 410

Nekem a mostani terhességem előtti hónapban volt egy olyan tesztem, hogy nem lett rögtön pozitív, csak pár óra múlva, de jól láthatóan ott volt a második csík, viszont ez kb fél óra után eltűnt róla.

Ha a második csík a teszteden azóta is ott van, akkor valószínűleg az tényleg pozitív. Javaslom, hogy vegyél még egy (lehetőleg más márkájú tesztet) és holnap reggel csináld meg, hátha megnyugszol. Az ultrahangon ilyenkor még valóban nem látnak semmit. Drogériákban lehet kapni 600-700 forintért jó minőségű, megbízható tesztet, ami tutira nem mutat fals pozitív eredményt.

És majd írd meg mi lett!Drukkolok!

Előzmény: steffy89 (409)
steffy89 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 409

Sziasztok!

Több mint 3 hete voltam együtt egy sráccal. Igaz használtam pharmatex nevű hüvelykúpot, de pár napja késik a mensim. ami nem is lenne gond mivel még mindíg nem állt be és van hogy másfél hetet késik. de bepánikoltam,elkezdtem olvasgatni fórumokon a fent említett szerről ahol sorra leócsárolták, hogy nem ér semmit. Erre vettem egy tesztet (gabriel), reggeli első vizelettel elvégeztem, ami a control csíknál nagyon erős a tesztnél elég halvány csíkot mutatott ki. Egyből rohantam a nőgyógyászhoz,először is azt mondta hogy ez a csík nem feltétlenül jelenti azt hogy terhes lennék (holott minden fórumon azt olvasom hogy totál megbízhatóak és sehol sem olvastam hogy valakinek fals eredményt hozott volna :( ),majd a nőgyógyász ultrahanggal megnézett azt mondta ő még nem lát semmit de ez nem jelenti azt hogy nem vagyok terhes. adott egy beutalót a laborba és azt mondta ha a hétvégén nem jön meg a mensi, hétfőn menjek be a reggeli vizelettel. Szörnyen félek. 19 éves vagyok és még semmiképpen sem tarthatom meg a gyereket. Nagyon fáj olvasni hogy sokan évekig várnak mire végre megfogannak és én meg csak így eldobnám, de még nem fér bele az életembe(épp ezért védekeztem is...) Azt szeretném kérdezni, talán egy kicsit megnyugszom, hogy mással is előfordult-e hogy halvány csík volt a tesztnél és utóbb kiderült mégsem terhes?? Köszönöm előre is, aki válaszol!

vojudit79 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 408

Ha teszt is nega és menszesz is van, akkor megnyugodhattok.
Rosszullét lehet a menszesz miatt, nekem is van, hogy teljesen kiüt első nap, van hogy semmi bajom.

 

Előzmény: Hzoli1983 (407)
Hzoli1983 Creative Commons License 2009.05.21 0 0 407

Helló.

Igen, én is említettem barátnőmnek, hogy talán venni kellene még tesztet, biztos ami biztos. De aztán miután megírtam ma reggel az előző üzenetet, 2-3 órára rá kaptam sms-t tőle, hogy megjött a menzesze is. :)

Mondjuk elég rosszul volt, gyenge volt, gyógyszert adtak neki, mert lesápadt, aztán hányingere is volt. Ez mind a késett menstruáció miatt lehetséges?

Ugye ez így már szinte 100%, hogy nincs baba? Mert már az utóbbi napokban annyi weboldalt olvastam, ahol láttam pl. olyat, hogy terhesség alatt is lehet vérzés , egy kevés ... de úgy mondta a barátnőm, hogy neki nem kevés volt most. Én remélem, hogy ez valóban menstruáció. Annyit idegeskedtünk az utóbbi napokban emiatt, szeretnék végre megnyugodni én is, meg ő is. :)

 

Köszönöm a gyors választ!

vojudit79 Creative Commons License 2009.05.21 0 0 406

Egyet mindenképp vennék még, ugyan nincs tapasztalatom lejárt szavatosságú teszttel, de a lelki békétek gondolom megér még pár száz forintot:) 2-3-at felesleges egy-időben elvégezni, ha továbbra is késik a mensije, akkor pár nap- egy hét múlva még egyet, és ha továbbra sem jön meg neki, akkor dokker.

 

Előzmény: Hzoli1983 (405)
Hzoli1983 Creative Commons License 2009.05.21 0 0 405

Jó reggelt!

 

Szeretnék kérdést feltenni a terhességi tesztek érvényességének idejével kapcsolatban.

Barátnőmnek késik a menstruációja, ezért elvégzett egy terhességi tesztet, szerencsére negatív lett, mert még nem szeretnénk gyereket, csak megijedtünk, pedig védekeztünk is. Azonban a dobozára azt tüntették fel, hogy az érvényesség lejárata 2008 június. Elég felhábirító eleve, hogy a patikákban akár ilyet is adhatnak, ha a vásárló még ráadásul nem vett ilyet sose és csak otthon veszi észre, hogy "hoppá, ez lejárt, akkor most mi van"?

Mindegy, elvégezte a tesztet és mint említettem, negatív lett , de most azt szeretném tudni, hogy attól, hogy valószínűleg lejárt a "szavatossági idő", attól adhat még megbízható eredményt az ilyen teszt is? Mindenesetre még 2-3 tesztet el fogunk végezni, ezúttal jól megnézve, hogy mi van a dobozra írva ... Szóval attól, hogy lejárt, még lehet hinni az eredménynek? :) Vagy valóban jobb, ha még 2-3 tesztet elvégzünk?

 

Köszönöm előre is a válaszokat.

vojudit79 Creative Commons License 2009.04.14 0 0 404
:( Sajnálom. Ezért nem ajánlják a korai tesztelgetést, de persze ki bírja ki?! Én is DPO 9-nél kezdtem, pozitív is lett, de nekem szerencsére erősödött.
Előzmény: cshibe (403)
cshibe Creative Commons License 2009.04.14 0 0 403
szia
köszi, hogy válaszoltál. Igen csináltam, minden nap és egyre halványabb, ma már szinte alig látszott valami, az is majdnem tíz perc elteltével. Ma vagyok a 13. napon, igazából nem volt erősebb egyszer sem, sajna nem duplázódott. Nem megyek már vérvételre, még holnap csinálok, aztán vége. Szerintem ez ismét csak biokémiai terhesség volt. Köszönöm a szorítást és a válaszod.
vojudit79 Creative Commons License 2009.04.12 0 0 402
Szerintem ilyen korán az nem jelent semmit, ha a második teszt haloványabb. Ilyenkor még csak 2-3 naponkét duplázódik a HCG, tehát lehet, hogy második nap is ugyanannyi HCG-d volt, mint első nap, csak többet ittál előtte, vagy mittomén. Azóta csináltál tesztet? Drukkolok:)
Előzmény: cshibe (400)
cshibe Creative Commons License 2009.04.10 0 0 401
Mármint a tegnapihoz képest volt a mai kicsit haloványabb.
cshibe Creative Commons License 2009.04.10 0 0 400
Sziasztok!

Kérdésem lenne, tegnap volt ET+8 nap /blaszto babák/, reggel csináltam egy tesztet a Kaáliban kapott Lilly teszttel, ha minden igaz ez 25-ös. Ma csináltam egyet vásárolt Lilly teszttel sztem az is 25-ös, kicsit vastagabb, mint a másik volt. Ezen mondjuk kicsit lassabban jött ki a csík, egy cseppet halványabb is. Ez azt jelenti, hogy már leállt a terhesség, tehát biokémiai, vagy azért ilyen előfordulhat. Persze holnap reggel tesztelek, meg egyébként is korán van, de egy kicsit izgulok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!