Keresés

Részletes keresés

Nika cica Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1968
Ez a vége:
Zepter részére kidolgozott hiteleket írtam, amik csak a mi ügyfeleink számára érhető el.
Ha felhívod a 0680333666-ot és megkérdezed, hogy mennyi a thm az általam leírt konstrukcióban, megmondják.ez a Credigen.
Budapest Bank:Forintos Tímea:06308046520, javaslom, hogy mint kereskedő hívd.
Tudod a 15 milliárdos forgalom tud ilyeneket.
Előzmény: cumpika (1964)
cumpika Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1967
Semmiféle banki adatbázisba nem tud belépni akármilyen kódot kapott.
Előzmény: bohókása (1965)
bohókása Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1966
SAjnos" zepter mondja "reinkarnációja ugy néz ki nem tudja védeni továb a nagy semmit.
Bkása
Előzmény: Nika cica (1962)
bohókása Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1965
Szia!
Nem igazán találom hol válaszóltál a kérdéseimre.
Ha válaszólsz akkor légyszi utalj rá hogy kinek szól a válaszod.
Légyszi a kérdésekre a válasz megjelölést használni.
A lényeg : Bármilyen kódot kaptál a bankoktól Te nem járhatsz utána egy internetes beszélgetésben tárgyalt problémának. Ha ezt megteszed ugy hogy egy internetes cimről adatokat küld valaki ,és te belépsz ennek ellenőrzésére a banki adatbázisba akkor te BANKTITKOT sértesz. Nem tudtad hitelt érdemlően ellenőrizni az illető jogosan kér -e informáciokat egy a cégeden kivűl álló banki kérdésben.
Ez bizony büntető törvénykönyvbe ütköző cselekmény.
Bkása
Előzmény: Nika cica (1959)
cumpika Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1964
Amikor közlöm a hitel THM-eket hülye vagyok,

Nem hülyéztelek le, csak annyit mondtam valótlant állítasz.

Pld. a Budapest Bank kiemelt partnerei ügyfeleinek az aktuális THM 29,61% éves kamat 19,99%
Előzmény: Nika cica (1958)
bohókása Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1963
Szia!
Nem igazán találom hol válaszóltál a kérdéseimre.
Ha válaszólsz akkor légyszi utalj rá hogy kinek szól a válaszod.
Légyszi a kérdésekre a válasz megjelölést használni.
A lényeg : Bármilyen kódot kaptál a bankoktól Te nem járhatsz utána egy internetes beszélgetésben tárgyalt problémának. Ha ezt megteszed ugy hogy egy internetes cimről adatokat küld valaki ,és te belépsz ennek ellenőrzésére a banki adatbázisba akkor te BANKTITKOT sértesz. Nem tudtad hitelt érdemlően ellenőrizni az illető jogosan kér -e informáciokat egy a cégeden kivűl álló banki kérdésben.
Ez bizony büntető törvénykönyvbe ütköző cselekmény.
Bkása
Előzmény: Nika cica (1959)
Nika cica Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1962
Szerinted érdekel valaki aki szarházi ügynöknek tart?
Baromira elegem van belőletek, és a Móninak még segítek aztán végeztem.
Próbáltam minden kérdésre, problémára megoldást keresni, de ti csak köpködni tudtok!
Most már szabad a pálya, mert engem nem érdekeltek.
Semmit, amit leírtam eddig nem vettetek tekintetbe.
Vitázni szeretek, de ez falra hányt borsó.Mintha süketeknek próbálnék beszélni.
Belefáradtam, és inkább az olyan emberekkel foglalkozom, akik értékelik a munkámat, és akiknek tudok segíteni az egészségük megőrzésében.
A rendszeresen tartott törzsvásárlói klubokban csupa hálás emberrel találkozom, akik naponta erősítik bennem, hogy jó helyen vagyok.
Pocskondiázhattok, de felesleges, mert nem fogom elolvasni.
Moncsi!
Emailben megy a válasz holnap este.
Nálunk több orvos is javasolja a készülék használatát, tudják miről beszélnek.
És, ha azzal jönnétek, hogy én ezekből az emberekből élek, akkor ez így van, hiszen senki nem dolgozik ingyen.
Ti is éltek valamiből, vagy valakiből, bármi is a munkátok.
Én ezt szemtől szembe csinálom, becsületesen.
Megdolgozom azért a havi pénzért, és mellékesen végzek karitatív munkát is:a helyi hajléktalanszállón kezelem a betegeket, ingyen, és tudom, hogy nem fognak vásárolni, de jó látni a hálás embereket, egy csúnya seb, vagy fekély helyrehozása után.
Ilyen szarháziak a Zepteresek.

Kívánom, hogy egyszer majd rájöjjetek, hogy mekkorát tévedtetek, és ne legyen késő.

Ui:Ezzel végeztem.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (1951)
bohókása Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1961
A szomoru,hogy én még semmiféle választ nem kaptam Tőle az általam felvetett kérdésekre.
Én igyekeztem világgá kiabálni ,hogy cica egy rendes a cégéhez lojális dolgozó (1939).
Sajnos szomoruan tapasztalom hogy Ő bár remekül álja az ütéseket mégiscsak egy zepter zombi.
Ha az általa nem bemagolt Z kézikönyvön kivüli kérdéssel találkozik rögtön lefagy a szoftvere és nem válaszól.:-((((
Bkása
Előzmény: Otto Normalverbraucher (1955)
Nika cica Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1960
0
Előzmény: .psp (1953)
Nika cica Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1959
Válaszoltam, olvasd vissza
Előzmény: bohókása (1954)
Nika cica Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1958
Anyám!

Mint Zepter kereskedő rendelkezem OTP kóddal, amelyet egy tanfolyam elvégzése után kaptam.
Ezzel jogosult vagyok a Zepter hitelek ügyintézésére.
Így nagyon jó a kapcsolatom a banki kollégákkal.
Van egyébként Budapest Bankos és Credigenes kódom is.

Egyébként hazugsággal vádolni valakit elég kemény, és igazságtalan, mivel eddig csak pocskondiázni tudtatok, és amikor referenciákat ajánlottam, méla kuss volt.
Ennyit rólatok, akik rettegtek attól, hogy szembesültök a valósággal.
Csak a saját igazságotokat hajtogatjátok, tényektől függetlenül.
Pl:Amikor közlöm a hitel THM-eket hülye vagyok, amikor leírom konkrét konstrukcióval, akkor meg hazudok.
Szánalmasak vagytok.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (1955)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1957

nem magyar az oldal, szerintem félre fordított valamit a készítője

 

Cecameca, ezt is bebuktad! :-DDDDD

 

http://www.aquajebbo.com/idx.php?sess_id=1348291667&struct_id=107

 

The Carpet and Rug Institute

 

 

ROTFL a köbön. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Nika cica (1952)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1956

nem magyar az oldal, szerintem félre fordított valamit a készítője

 

Cecameca, ezt is bebuktad! :-DDDDD

 

http://www.aquajebbo.com/idx.php?sess_id=1348291667&struct_id=107

 

The Carpet and Rug Institute

 

 

ROTFL a köbön. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Nika cica (1952)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1955

Egyik hazudozásból esik a másikba...

Még a bem.oldalán is ez áll:

 

3 éve foglalkozom Bioptron lámpa értékesítéssel a Zepter egyik vidéki irodájában.

 

Lehet, hogy többes személyiség? Vagy a klónja dolgozik az otp-nél? :-))))

 

 

Cicuska, ne tetézd, eleget hazudtál már....

Előzmény: bohókása (1954)
bohókása Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1954
Jó lenne ha eldöntenéd hol is dolgozol.
Vagy Z dolgozó valaki vagy banki alkalmazott.
A kettő nem igazán fér össze.
Még most is az a véleményem hogy a banktitok miatt te semmilyen hasznos információval nem szolgálhatsz Moncsinak.
Igazán sajnálom hogy az általam felvetett kérdésekre semmilyen választ sem adtál.
Üdv: Bkása
Előzmény: Nika cica (1952)
.psp Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1953

Mondtam, hogy jeleztem a központnak, és remélem, hogy minél hamarabb intézkednek"

 

HAZUDSZ  .

 

Azt irtad ez nem a Zepter hivatolos oldala, aztán mikor RÁD BIZONYITOTTÁK,, akkor beirod ezt a blablát.

 

 

 

 

Előzmény: Nika cica (1952)
Nika cica Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1952
Mondtam, hogy jeleztem a központnak, és remélem, hogy minél hamarabb intézkednek.
Magánvéleményem:nem magyar az oldal, szerintem félre fordított valamit a készítője.
Az OTP hitelügyintézője vagyok, tehát nem nevezném magam kívülállónak.
Már van néhány infóm, amint teljes infóm lesz, a Moncsinak jelzem, neketek mi közötök hozzá?
A hangnemed minősít, én téged soha nem bántottalak, de ezután írhatsz amit akarsz, meg is feszülhetsz, mert nálam leszerepeltél.
Ismeretlenül minősíteni valakit, és becsületében megsérteni nem vall sem jó nevelésre se normális gondolkodásra.
Nekem mostantól levegő vagy, inkább a több száz elégedett ügyfelem véleménye érdekel.
Félinfókból levonni következtetéseket, és néhány nem korrekt kolléga viselkedése miatt minősíteni egy Magyarországon 15 milliárd éves forgalommal rendelkező céget, amely 40 országban van jelen minimum szűklátókörűségre vall.
Előzmény: .psp (1950)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1951

Mellébeszélsz, mint az összes MLM_ügynök, amint konkrét kérdés merül fel.

 

Megnéznéd a .psp kolléga által - a gyengébbek vigécek kedvééért összeszedett kérdéshalmazt????

 

Jó nagy hazugságban maradtál (nem először...), maradjunk ennyiben. :-)

 

Hogy is van az, hogy te, mint méltóságos Zepter-vigéc, belenézhetsz egy magánszemély és bank közötti szerződésbe/ügymenetbe???? ERre se válaszoltál még...

Előzmény: Nika cica (1949)
.psp Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1950

Nika cicA !

 

 

 

vOLT ITT EGY PÁRBESZÉD AMIBEN hazugsággal BENNE MARADTÁL  vÁRJUK A VÁLASZT

 

 

 

http://www.aquajebbo.com/idx.php?sess_id=1201368294&struct_id=180

 

 

 

Otto Normalverbraucher válasz | megnéz | könyvjelző 2009.11.08 19:38:25 © (1903)

Ha neked az összevissza hazudozás nem probléma, az a te "nem-problémád". :-)

 

Mond ez neked valamit, hogy "Padló- és Rongyszőnyeg Vizsgáló Intézet"?

 

Neeem, nem az "egyes" ügynökök találták ki, itt szerepel a Zepter weboldalán:

 

http://www.aquajebbo.com/idx.php?sess_id=1201368294&struct_id=180

 

 

Gondolom, szerinted ez létezik is, és még csak véletlenül sem a Zepter agyszüleménye....

 

Még csak véletlenül sem akarja ezzel azt sugallni a Zepter, hogy valami tudományos intézet áll a a mégtudományosabb kísérletek mögött...

 

 

Ááááh, menthetetlen vagy!

 

 

 

 

 

VÁLASZOD :

 

 

Mint tudod, nem foglalkozom a másik divizióval, és ez nem a Zepter hivatalos oldala.
Már jeleztem az anomáliát a központnak, remélem mihamarabb történik intézkedés, mert egyetértünk abban, hogy ez egy marhaság.
A hivatalos oldalon nem is lelsz ilyen hülyeséget!

 

Cumpika Válasza :

 

cumpika válasz | megnéz | könyvjelző 2009.11.10 08:13:45 © (1918)

Nem a Zepter hivatalos oldala???

Zepter International is not responsible and do not authorizes any information, including commercial offer, pricelists, promotional announcements etc. published under Web Pages not belonging to the group of authorized Web Pages listed below.

LIST OF OFFICIAL DOMAIN NAMES AUTHORISED BY ZEPTER INTERNATIONAL
www.zepter.com
www.zepter-homeart.com
www.zepter-homecare.com
www.zepter-medical.com
www.zepter-cosmetics.com
www.zepter-luxury.com
www.bioptron.com
www.therapyair.com
www.therapyairion.com
www.therapyairplus.com
www.therapyairusa.com
www.aqueena.com
www.aquajebbo.com
www.tuttojebbo.com
www.cleansymag.com

 

 

Vörössel az égő szégyened, HAZUGSÁGOD kiemelve illetve az alátámasztó tények.

 

 

Szarházi ügynök vagy.

Előzmény: Nika cica (1902)
Nika cica Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1949

Szia!

 

A Credigen biztosít minden Zepter ügyfélnek ilyen lehetőséget.

Ha a termék ára 300 ezer alatt van, csak személyi kell hozzá.

nem diliflepni.

te mire vagy ekkora arccal, amikor ezek szerint semmit nem tudsz rólunk, konkrétan.

csak vasn abban az intellligens fejedben egy kép, aminek annyi köze van a valósághoz....semmi

Előzmény: Otto Normalverbraucher (1945)
bohókása Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1948
Igazán sajnálom ,hogy cica megkerülte a lényeget a banktitokkal kapcsolatban.Látod még mindig hitegeti Moncsit hogy utána néz a dolgainak.
Azért én akkor sem küldeném elismeretlenül senkinek ezeket a személyes adataimat.Nagyfoku naivitásra val mindent kp.nak venni amit egy fórumbeiró mond magáról.
Bkása
Előzmény: Otto Normalverbraucher (1947)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1947

Szerintem úgy érti a szankciót, hogy szerinte jó nagy kiszúrás a bankkal, ha más bankhoz viszi a hitelkérelmes ügyfelet.

 

Hát itt aztán tényleg igaz a bevezetőben idézett egér-elefántos vicc! :-DDDDDDDDD

 

Ha én nagy bank lennék, tényleg jól ki lenne szúrva velem (sic! :-D), ha nem lenne havi 2-3, jó eséllyel időközben befuccsoló ügyfelem...

 

ROTFL

Előzmény: bohókása (1944)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1946

Minden MLM cég ezt mondja magáról, hogy ő a piacvezető.  :-D Ez az alaphazugság.

 

És erre épül az összes többi még ordasabb hazugságuk. :-(

Előzmény: bohókása (1944)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1945

ezen kívül 300 ezerig személyi igazolványra van hitelünk, jövedelem igazolás nélkül, felső korhatár nélkül, biztosítással, akár 3 havi halasztással.

 

Kit takar ez a "mi"???? Ha van egy Zepter diliflepnid, akkor csak bemész a bankhoz, és már nyomják is a hitelt  a kezedbe..???

 

LOL

 

Marketing parasztvakítás rulez! Mögötte semmi.

 

Előzmény: Nika cica (1941)
bohókása Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1944
Szia Nika cica!

Az egér és az elefánt, megy át a hídon.Egyszer csak megszólal a kisegér.
- Hallod hogy dübörgünk-.
Szóval mert ti azt hiszitek, hogy komoly szereplők vagytok ,attól az még nem igaz.
Az emberek nagy része még nem is halott a cégetekről és nem is vásárolt töle semmi szuper terméket. Ellenben vesz lakást ,autót ,tv-t,hütőt és egyéb sok szolgáltatást.Ezen kivül még ott vannak a vállalkozások akik nagy hiteleket vesznek fel hogy fejlesszenek és manapság azért hogy életben maradjanak.A kotlikok és egyéb hasznos és haszontalan termékeitek forgalma utáni hitelkezelés a bankoknak nem egy nagy tétel,elhiheted.
A szankciós mondatod nem is tudom értelmezni,mert az a szó oda abszolut nem való.Légyszi fogalmazd ujra hogy közérthető legyen.
Én egy szóval sem kérdeztem hogy milyen THM-mutatokkal dolgozik a szerződött bankotok,ezt kár volt leirni.
A felső korhatár nélküli hitelezést azt látod elhiszem, csont nélkül. Azt a korosztályt céloztátok meg a termkeitekkel amelynek már csökkent a belátó képessége és elhiszi hogy már csak a ti csoda cuccaitok hiányoznak az életükből.Ráveszitek őket hogy vegyenek fel hitelt és vásárolják meg a ti csuda drága terméketeket.
Viszont egyáltalán nem válaszoltál az általam felvetett banktitokkal kapcsolatos problémámra.
Sajnos a válaszod nagyrésze csak marketinges hablaty.
Előzmény: Nika cica (1941)
Nika cica Creative Commons License 2009.11.10 0 0 1943
Minden normális kereskedelemmel , üzlettel foglalkozó képzés, főiskola is, tanít kifogáskezelést.
Ahogyan a szakácsok főzést, mert alap.
Előzmény: nati69 (1933)
Nika cica Creative Commons License 2009.11.10 0 0 1942
Tehát nézzük!

Fél éve a Bioptron lámpa ára szólóban kb 400 ezer volt akcióban.
a légtisztítóé kb 200 ezer.
A kettőt együtt meg tudtad venni kb 500-ért, akkor nálam spóroltál 100 ezret.
Kaptál rá egy kedvező hitelt, mi a gond ezzel?
Előzmény: nati69 (1927)
Nika cica Creative Commons License 2009.11.10 0 0 1941
Szia!

Bár te nem hiszed, de komoly piaci szereplők vagyunk.
Nem véletlen, hogy 3 bank legjobb ajánlatait kapjuk.
Gyakorlatilag a legjobb szankciónk:nem intézünk hitelt az adott banknak.
Mivel az egyik legnagyobb forgalmú direkt értékesítő cég vagyunk, és a forgalom 80 %-a hitelre megy, ez elég nagy súlyt jelent a tárgyalásoknál.
Leírtam, hogy milyen THM-ekkel dolgozunk, de ezen kívül 300 ezerig személyi igazolványra van hitelünk, jövedelem igazolás nélkül, felső korhatár nélkül, biztosítással, akár 3 havi halasztással.
Ezek a kondíciók nem véletlenül vannak.
Egyébként mivel ma este kaptam meg az adatokat, csak annyit tudtam kideríteni, hogy valószínűleg arról van szó, hogy kamatemelés történt, és a fennmaradó időre kell kicsit magasabb törlesztőt fizetni, csak a levél volt kissé nyakatekert, és félreérthető.
Holnap már pontosabbat tudok.
Előzmény: bohókása (1922)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.11.10 0 0 1940

A 1919-re és 1922-re is írhatnál valamit... :-)

Szerintem többen várjuk rá a választ.

Előzmény: Nika cica (1935)
bohókása Creative Commons License 2009.11.10 0 0 1939
Bocsi de most néhány szót végig nagybetüvel fogok irni.

ÉN TISZTELEM CICÁT MERT HISZ A MUNKAADÓJÁBAN. IGYEKSZIK ÁLNI AZ ÜTÉSEKET HELYETTE IS.NEM Ő TEHET RÓLA HOGY ILYEN GÁTLÁSTALAN ESZKÖZÖKKEL SZEREZ A CÉG UJ VÁSÁRLÓKAT. CICA CSAK EGY CSAVAR A GÉPEZETBEN,ÉS EZ A CSAVAR IGYEKSZIK JÓL ELVÉGEZNI A FELADATÁT.

CICA! ITT NEM A SZEMÉLYED ELLEN SZÓL A TÁMADÁS,HANEM AZ ELV ELLEN AHOGY A CÉGED DOLGOZIK (DOLGOZTAT).

Üdv Bkása

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!