Keresés

Részletes keresés

n0ri Creative Commons License 2001.05.05 0 0 143
nem, én annál sokkal öregebb vagyok, a lányom és a fiam járt a Csíkihegyek utcai suliba, aztán a fiam a Táncsicsba, a lányom meg a Vörösmartyba
Előzmény: EVEcicc (138)
hc Creative Commons License 2001.05.05 0 0 142
WaseK:
A telep egyik nagy előnye az alakja. Mivel a forgalmas utak elkerülik, így a belső utakon nincs átmenő forgalom. Ezzel együtt az idegenek is jobban feltűnnek, valamint a menekülés is nehézkesebb.
Sajnos a tárolók azok csak akkor elég biztosak, ha a házba is nehéz bejutni. Itt a Törökben egy év alatt kétszer takarították ki a lépcsőházban a lezárt szemétledobókat. Mi azóta nem zárjuk és nemtartunk kint semmi értékeset.

hc

Snowcat Creative Commons License 2001.05.05 0 0 141
Nekem (meg a szomszedainknak) egyszer elloptak a bringamat a tarolobol (ami azer nem akkora mutatvany, mivelhogy alapbol az egesz hazban minden emeleten ugyanaz a a tarolokulcs volt, es azon sem lennek meglepodve, ha ez meg a szomszedos hazakra is allna). Mondjuk mar jo regen volt, de raadasul pont egy karacsonyra kapott uj BMX volt, es tavasz elejere mar hult helye volt :((
WaseK Creative Commons License 2001.05.05 0 0 140
hc
Én nem hallottam az esetekről, de ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem is történtek meg.Biztos vagyok abban is, hogy még találnánk jópár esetet az egész lakótelepen, de valljuk be őszintén, hogy a közbiztonság szerintem messze a lakótelepi átlagok felett van.Sokkal nagyobb a valószinüsége, hogy egy másik budapesti lakótelepről hamarabb tünik el az autó, vagy károsítanak meg mint itt.
Bár nem kételkedem abban, hogy az emberek itt jobban figyelnének egymásra mint máshol, valahogy mégis elkerült minket a bűnözés áradata.Remélem meg is marad.
Előzmény: hc (139)
hc Creative Commons License 2001.05.05 0 0 139
WAsek:
Cáfolatok:
Egy ismerősömnek a Tűzkőből szökött meg a Pug-ja. A Csikiben egy hölgy a Trabantját kereste egy reggel. A két rendőr viszont az én forgalmimra jobban kiváncsi volt. :-(
És egy saját: a százéves, szakadt Golfomból a kinai piacon kétezerért vett rádiót kiépítették.

De van ellenpélda is: a nejem a nyitott csomagtartó zárjábanban hagyta a kulcsot. Két óra múlva csengetett fel a gondnok. :-)

Én javaslom az őrzött parkolókat. Nem kell helyet keresgélni és reggel is van autód. Kb. havi 4-5000-ért

hc

EVEcicc Creative Commons License 2001.05.05 0 0 138
csatlakozhatok?
84-94-ig laktam a Regos utcaban. oda jartam altalanosba is, fele-fele aranyban...85-89 torokugrato 89-93 csiki-hegyek. en szerettem azt a lakotelepet, csak kicsi volt a lakas, a tesom meg nott igy elkoltozunk egy sokkal nagyobba, budatetenybe. n0ri! te nem kaffkas voltal? meg csiki-hegyek u. alt. isk. ? amugy en mar nem jartam arrafele evek ota, 3-4 eve legalabb...de valamikor elautozok mar oda mostansag.a parkolas amugy emlekeim szerint mar regen is katasztrofais volt, bar engem nem erintett, mert ket kereken kozlekedtem .)
WaseK Creative Commons License 2001.05.05 0 0 137
Sokan úgy gondolják, hogy ami azon az ominózus rét tuloldalán van már Budaörs.Pedig nemigaz, azok a nyaralók még mindig Budapesthez tartoznak és a határvonala az valamelyik beljebb található utca.Nagyon sokáig én is azt gondoltam, hogy itt a határ de nem volt igazam:)
Előzmény: egeresz (136)
egeresz Creative Commons License 2001.05.05 0 0 136
Sziasztok,

a Budaors fele, a budaorsi uttol eszakra hevero szep nagy foldterulet az vizmu vedterulet. Ott fogjak meg a hegyekbol lejovo egi aldast. (Van ott minden, rendes gatak, egyebb vedmuvek) Ha azt ott beepitik (eleg sok penzzel biztos be lehet) akkor a szokasos tavaszi nagy viz valahol kart fog tenni + eltunik az a kis vedett fold Bp es B.ors kozul.

egeresz

Előzmény: syrius (107)
WaseK Creative Commons License 2001.05.05 0 0 135
Az autókról annyit, hogy 15 éve mióta itt élek, nem hallottam és nem is esett meg velem se semmi autós probléma.Volt, hogy az apám teljesen letekert ablakkal hagyta ott éjszakára az autót és reggel is megvolt az autó is meg benne is minden.Szerintem ilyen téren egyenlőre nincsen probléma errefelé.Tűzkő utca.
Lehet megcáfolni.
Előzmény: Jessica_atr (134)
Jessica_atr Creative Commons License 2001.05.05 0 0 134
Még mindig UPC:
nálunk nagy szívás volt, másfél(!!!) hónap múlva jöttek bekötni, mert a címet elírták és nem találtak minket, hiába hivogattam az ügyfélszolgálatot hetente 3-szor. Pedig a szerződésen telefonszám is volt, azt bezzeg nem bírták felhívni. Végülis úgy sikerült bekötniük, hogy teljesen más ügyben kijöttek a szomszéd nénihez és megkértük őket, nézzenek már utána ennek a Chello-nak nálunk. Igy pár nap alatt kint voltak.

Csikihegyekből ki van?

A parkolással kapcsolatban: mostanában szeretnék venni egy kocsit, egyáltalán nincs a közelben garázs vagy egyéb fedett parkolási lehetőség?!
Alig több, mint fél éve lakom itt, azért kérdem.
Nem igazán merek menőbb márkát választani, milyenek a tapasztalataitok? Mekkora az esélyem arra, hogy a kocsimat reggel ugyanott, ugyanolyan állapotban találom, mint ahol este hagytam? Szokták feltörni a kocsikat, ilyesmi?

Ki tud egy olcsó, jó cipészt? Láttam, hogy sok van, de melyiket ajánljátok?

hc Creative Commons License 2001.05.04 0 0 133
johnnybravo:
voltam már annyi is pár éve. :-(

MarK:
Le biza a köcsögjének, de este ő is keresztbe áll. :-(
László atya nagy kavarógép. Ha a róla keringő történetek fele igaz, akkor már tuti, hogy nem avatják szentté. Még régebben a kábeltévében futottam vele össze. Jópofa, közvetlen ember különben.

hc

WaseK Creative Commons License 2001.05.04 0 0 132
86 óta a Tűzkőben.Eddig komoly probléma nem volt a lakóteleppel kapcsolatban.
MarK Creative Commons License 2001.05.04 0 0 131
Hella!
86 óta élek itt, 99-ig a Frankhegy 4.-ben, azóta pedig a lakótelep melletti egyik 6 lakásos társasházban (Oltvány árok). Szeretem ezt a lakótelepet, meg is szoktam. Minden hibájával együtt az egyik legszínvonalasabb lakótelep a Bp.-en. Talán az a legjobb benne, hogy egyszerre van messze, mégis közel a belvároshoz.
Gondolom tudtátok, hogy anno nem 9-10-11, hanem csupán 4-5 emeletes házak voltak betervezve... Többek között emiatt is van most ez a parkolási káosz. Volt, amikor megszívtam, mert egy barom behúzta előttem keresztben parkoló autója kézifékét... Azt viszont sohasem értettem, hogy miért szólnak (és idegesek/értetlenek), ha az autó eltolható? Letörik a keze vazze, ha tolni kell?!
Na mindegy.
Teniszeni még nem voltam László atya pályáján, de nem is fogok, mert nem csípem az öreget. Gyanús nekem a fickó.
johnnybravo Creative Commons License 2001.05.04 0 0 130
Mennyi idős vagy ? 35 ? :)
Előzmény: hc (129)
hc Creative Commons License 2001.05.04 0 0 129
johnnybravo:
Kénytelen vagyok állandóan napszemüveget hordani. :-)
Borzasztó, hogy némelyik nagyon csinos leányzóról amikor közelebb jön kiderül, hogy valamelyik ismerősöm csemetéje, vagy - újabban - a fiam osztálytársa vagy valami hasonló. Az én koromban már nem illene észrevennem őket. :-(

hc

johnnybravo Creative Commons License 2001.05.04 0 0 128
Mi a véleményetek a gazdagréti tinilányokról ? (16-25 évesek) Egyáltalán. Mi akik ideírogatunk mennyi idősek vagyunk ? Kezdem én. 26.
hc Creative Commons License 2001.05.03 0 0 127
Azért 10-15 ezerrel számolva sem piskóta a népsűrűség. Egy kisebb város lakossága.

hc

johnnybravo Creative Commons License 2001.05.03 0 0 126
Én kb 30-35 ezer emberre gondoltam. Tutti csak 5200 lakás van ?
Előzmény: hc (125)
hc Creative Commons License 2001.05.03 0 0 125
A lakótelepen kb. 5200 lakás van. Számolj 2-3 főt lakásonként.

hc

johnnybravo Creative Commons License 2001.05.03 0 0 124
És még egy kérdés. Hány lakosa van Gazdagrétnek ?
hc Creative Commons License 2001.05.03 0 0 123
Nekem szinte a legelejétől (november) van upicim. A plakáttól számítva két hét alatt bent volt, annak ellenére, hogy a szerelő nem állt a helyzet magaslatán.

hc

Előzmény: johnnybravo (122)
johnnybravo Creative Commons License 2001.05.03 0 0 122
Mennyi ideig tartott mire bekötötték ?
Előzmény: BlackBird (120)
WaseK Creative Commons License 2001.05.03 0 0 121
Szia BalckBird
Hány számban éled életed?:)
Én a 4 alatt leledzem....
Előzmény: BlackBird (120)
BlackBird Creative Commons License 2001.05.03 0 0 120
Nemkicsit lemaradva (Munkaaaaaaaaaaa), de én is itt vagyok, egyenesen a Tűzkőből... Chello nálam nagggyon királyságos, tényleg rendben van...Mivelés szűkebb baráti köröm lenni profi ámítástechnikus, a problémákat +oldjuk magunk, nem volt még szerencsétlenségem az ügyf.szolg.-hoz... Na ennyi lettem volna , majd még jelentkezem.... Ahoy!
Bird
hc Creative Commons License 2001.05.03 0 0 119
SnowCat:
Ha az infós 'szegénynegyedre' gondolsz, akkor az még a szűkebb értelemben is ide tartozik, de én még a telep fölötti - madárhegyi (?) - házakban éldegélőket is befogadom gazdagrétinek, ugyanúgy, mint a Beregszász utca, Sasadi út környékén lakókat. Főleg itt a topicban!!!

hc

Snowcat Creative Commons License 2001.05.02 0 0 118
Arra van lefele amerre lejt sztm :) ebbol mar kovetkezik
WaseK Creative Commons License 2001.05.02 0 0 117
Honnan nézve bal oldal?
Előzmény: Snowcat (116)
Snowcat Creative Commons License 2001.05.02 0 0 116
Tenyleg szerintetek az a "lakopark" ami a telep bal oldalan epul gazdagrethez tartozik vagy sem?
hc Creative Commons License 2001.05.02 0 0 115
Kicsit hanyagolom a netet és alig gyözöm utolérni a topicot!
Örülök, hogy ilyen sokan vagyunk! :-)
Az a gyanúm, hogy az uszoda volt a PR-duma a templom körüli reklámban. Egyenlőre marad a Kondorosi vagy a szenteltvíz. :-(

hc

Jessica_atr Creative Commons License 2001.05.01 0 0 114
Üdv, itt a Csikihegyek utca! Vágási Feritől néhány emelettel feljebb.
Ja, és Chello.

Richfield rulez!:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!