Keresés

Részletes keresés

trustlens Creative Commons License 2013.06.01 0 0 1437

Hello.Tudnek.Privatba szivesen.

Előzmény: Laci_x_99 (1436)
Laci_x_99 Creative Commons License 2013.06.01 0 0 1436

hi trustlens,

 

ha esetleg publikus az infó, tudnál adni egy elérhetőséget a hölgyről? :)

 

köszi,

Laci_x_99

Előzmény: trustlens (1424)
irongabor2 Creative Commons License 2013.05.31 0 0 1435

Kedves Peachmelon! Ha még nem próbáltad ki a masszázst, keress fel! Tudok segíteni. Gábor

Előzmény: PeachMelon (1404)


Peter Altenberg Creative Commons License 2013.05.28 0 0 1434

Üdv. Az Angyalvár erotikus masszőz-helyről érdeklődnék. Komoly, igényes honlapjuk van (nem írom be, nem reklám). Ismertetik a kböző masszázs-fajtákat, és az erotikus masszázsoknál udvariasan figyelmeztetnek: "Szexuális kapcsolat nem lehetséges." Ezzel együtt, nyilvánvaló, hogy merevedés miatt nem dobhatnak ki. De ezt telefonon v. személyesen is meg lehet beszélni.

Így képzelem én - és ha valaki ismeri őket, válaszolhatna. Kösz.

zoopriv Creative Commons License 2013.05.10 0 0 1433

Sajnos a ezeket az oldalakat  kevésbé ellenőrzik az adminok ígyhát lehet hogy szerzel rossz tapasztalatot. Itt viszont láthatod az értékelést és azt is hogy kapott fotó garanciát vagy sem :) Jó keresgélést , jól teszed hogy kérdezel...

Előzmény: silver wolf (1431)
korovjov_100 Creative Commons License 2013.05.07 0 0 1432

Szerintem teljesen mindegy, hogy vállalkozó vagy beosztott az illető, nem igen teheti meg, hogy egy kis merevedés miatt kidobja a vendéget. Mindenhol van egy határ az biztos, de ez még nem surolja azt. Ha valaki obcén mondon viselkedik, akkor megérthető, ha kidobják.

 

Én már nem kettő női gyógymasszőrnél jártam életemben, egyik-másik igazán bejövős is volt, és amúgy sem nehezen vagyok felhúzható, de még soha nem volt merevedésem. Mellesleg nem is arról szól(na) hanem a teljes ellazulásról..

Előzmény: Kovi Mark (1411)
Axon64hu Creative Commons License 2013.05.06 0 0 1430

Szia,

 

Tudsz adni elérhetőséget?

 

Üdv:

Csaba

Előzmény: trustlens (1428)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.04 0 0 1429

Okleveles, jóképű, intelligens, leinformálható  masszőr elrepít az álmok birodalmába[...]

 

Van a neten hirdetésed, látható vagy valahol? Vagy inkább mailben? Eddig kivétel nélkül az összes magát jóképűnek mondó masszőr elhárította, hogy megmutassa magát, mindenféle idétlen indokkal. Akiről meg láttam képet, nos, vele nem teljesen egyezett a véleményünk a jóképűségről. És akkor még finoman fogalmaztam.

Előzmény: Yoni Bandi (1422)
trustlens Creative Commons License 2013.05.04 0 0 1428

Azota ujra voltam a holgynel.Ujra mennyei volt.Most szerettem volna tobbet,kolcsonosseget de nem engedte.Remelem idovel hajlik majd a dologra,de ha megsem az sem olyan nagy baj,mert lenyugoz igy is.

Előzmény: Törölt nick (1427)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.04 0 0 1427

Ez jól hangzik. Az enyém nem vette le a kendőt, és nem érhettem hozzá, de amúgy nálam is hasonló volt az élmény.

Előzmény: trustlens (1424)
trustlens Creative Commons License 2013.04.15 0 0 1424

Sziasztok.

Par gondolat a masszazsrol amiben reszem volt par hettel ezelott.

Egy nagyon csinos holgyhoz sikerult eljutnom.Masszazs tapasztalatom mar volt azelott is de erotikus meg soha,bar volt kivanalom egyszer-egyszer.Sajat lakasan fogadott a holgy,ami nagyon hangulatos volt,felhomaly es gyertyafeny,tiszta.Mosolygosan vart mar az ajtoban,lenge kendo volt kore tekerve csak sejtette mi van alatta.Mar ott felfokozodott volt a hangulatom.Zuhany,majd frissitovel kinalt.Aztan elkezdte amit el kellett.Kaptam egy nagyon perfect masszazst amiben kivetni valot ha akartam volna se talalok,nagyon ugyesen jart a keze,tudta mit hol hogyan,milye fajhat egy embernek,vagy mi eshet jol.Es mindig oda-oda ert a keze azokra a pontokra amitol vegem volt.90perces programot adott kezzel es testevel is masszirozott hozzam ert,huzott majd vissza vett,aztan ujra es igy tovabb.Mikor elorol masszirozott total kesz voltam,mert azt a semmi kendot is levette ami elem tarult fantasztikus.Nem birtam ki ne erjek hozza,feltem nem engedi de szerencsere hagyta,sot mosolygott ram,azt sugta a szeme csinaljam.Popsijat simogattam meg a melleit,fantasztikus volt.Amikor a peniszemet kezdte masszirozni mar szinte szet robbantam lent,de mindig vissza huzott,nagyon sokaig masszirozta a peniszem es az valoban masszazs volt nem f....veres.Kozbe nem birtam hogy ne nezzem,es elvezete!Elvezte amit csinalt, csukott szemmel masszirozta a farkam szerintem teljesen atszellemult,szinte erzesbol,mikor ram nezett az a kejes mosolya,kikeszitett.Nehezen tudom megfogalmazni,de valami gyonyor.Mikor elsultem,letorolgetett es vagy 10percig legalabb simogatta a testem.A 90perces masszazs jo 2 orasra nyult,nem az volt hogy leste az orat mikor jar le az ido.Kellemes emlek.

macilaci810 Creative Commons License 2013.04.09 0 0 1423
Sziasztok!
Kipróbálnám milyen a prosztatamasszázs.
Van valaki aki ért hozzá?
emailben elérsz!
Vannak fent fotóim is!
Yoni Bandi Creative Commons License 2013.04.08 0 0 1422

Mézes-mázas masszázs Hölgyeknek!

Okleveles, jóképű, intelligens, leinformálható  masszőr elrepít az álmok birodalmába ha úgy érzed valami nagy különleges dolgot szeretnél kipróbálni. Várom minden ellazulni vágyó hölgy levelét!

yonimassege@gmail.com

csabaipasi Creative Commons License 2013.04.08 0 0 1421

 

Sziasztok!

 

Tudna valaki ajánlani nekem egy igényes, megbízható, jó külsejű fiatal férfi masszőrt Békéscsabán vagy a környéken?

 

mik-vannak Creative Commons License 2013.04.08 0 0 1419

Az  hagyományos erotikus masszázs ötvözi a nyugati és a keleti technikákat. Azonban nem szexuális szolgáltatás. Gyógyhatása elismert. A csúszka masszázs, az Eszo masszázs, a Lingam masszázs mellet sok technika alkalmazza azon finom érintések technikáját ellazításra, melyek a vágykeltésre alkalmasak. 

zoopriv Creative Commons License 2013.04.07 0 0 1418

Érzéki erotikus masszázs egy beleavaló csajtól. Dényleg dögös csajszi.  Szakszerű és tapasztalt..

(Szex az nincs )

EosSecret Creative Commons License 2013.04.01 0 0 1417

Anyagiaktól mentes szexmasszázst, franciát adok - kölcsönös szimpátia mellett. Csak hölgyeknek. eossecret kukac gmail.com

Kovi Mark Creative Commons License 2013.04.01 0 0 1416

"ÚÚÚtálom, hogy mindig igazam van!"

Melyik filmben is volt?!:)

Most mondhatnám azt is, hogy az a hölgy aki megfejti a fenti kérdés azt a húsvét alkalmából féláron részesítem erotikus masszázsban ,de nem mondom!:-P

Az okokat ha valaki kíváncsi rá egyszer majd leírom....

Jahhhh!

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek, sok locsolót a lányoknak és sok locsolni val lányt kívánok a fiuknak...:))))

Vitorlas69 Creative Commons License 2013.03.24 0 0 1415
Szia

Én ajánlanám magam, képzett masszőr vagyok,ha érdekes írják nekem nyugodtan. Címem: vitorlas69@gmail.com
Üdv p
Előzmény: shiraz79 (1153)
Kovi Mark Creative Commons License 2013.03.08 0 0 1413

Na mesélj mit tudsz rólam?! Ha valamit állítasz akkor azt bizonyítani is kell ám.....amennyiben nem tudod akkor azzal csak magadat járatod le mindenki előtt, hogy valóságalap nélküli dolgokkal vagdalódzol....

Pongo megmondta "Az igazság megismerése , fizikai fájdalommal jár!":)

Tehát ne kímélj!:-P

Úgy is döglődik a topic legalább feldobjuk egy kicsit a sztoryjaiddal!:-P

Előzmény: *SzedR* (1412)
*SzedR* Creative Commons License 2013.03.08 0 0 1412

Utolsó mondandóm feléd annyi, hogy az utolsó két mondatodban ne legyél annyira biztos, hogy úgy van, ahogy írtad.

(én tudok olvasni, és te? ... és a sorok között?... inkább nem égetnélek le, így megtartom azt, amit tudok rólad és nem hírből:-pD)

 

 

.

Előzmény: Kovi Mark (1411)
Kovi Mark Creative Commons License 2013.03.08 0 0 1411

Te kezdtél el kötzködni velem és negatív jelzőkkel illetni, mert véleményt mondtam valamiről amihez elég sok közöm van és elég nagy rálátásom! Mint mondtam a Széchenyi csak egy példa volt,de olvasni sem tudsz rendesen úgy látom!

"Sorolhatnék még más helyeket és neveket akiket ismerek és ahol igazi masszőzök és masszőrök dolgoznak, nem him-humi masszázs tanfolyamos papírokkal és a nagy meséjükkel egyszer pórul járnak, mint az a delikvens aki előadta, hogy mekkora masszőr és egy vendégének beakarta állítani a cukrát masszázzsal, a nőt a mentő vitte az ember ellen meg eljárás indult....."

Nem adsz a véleményemre én úgyanígy vagyok a tiéddel.


Nem én kezdtelek el kóstolgatni hanem te, ezek után visseld el a következményeket is........

Mesélj még az alapos okaidról!

Ahhoz képest, hogy semmit nem tudsz rólam, elég sok alapos okod lehet....:-P

Előzmény: *SzedR* (1410)
*SzedR* Creative Commons License 2013.03.08 0 0 1410

A te véleményedre, álláspontodra pont nem adok, és erre alapos okom van.

Maradjunk ennyiben.

 

Az meg, hogy kit ismerhetek aki masszőr/masszőz és ki-hogy-smint vállal, vagy sem, vagy mi alapján dobja ki a vendéget, vagy nem dobja ki, ne firtassuk. Megfordultam pár helyen - ennyi legyen elég. Hahahhhaaa... 

 

(Széchenyi.. oda nem járok és alapos okom van, hogy miért... masszírozni ott 1x voltam. Másnapra tele voltam zöld foltokkal.. és ne gondold már, hogy csak ott vannak valóban jó, hozzá értő masszőrök stb.. Széles a kínálat a jó masszőröket illetően is, nem igazán tehetik meg azt, hogy kihajítanak bárkit is egy kis merevedésért /aki ilyen, arról meg meg van a véleményem/.. de játszd itt tovább, nyugodtan...)

Előzmény: Kovi Mark (1408)
Kovi Mark Creative Commons License 2013.03.07 0 0 1409

A legtöbb masszőr aki megakarja tartani a vendégeit nem lépi át azt a bizonyos határt.

Én teljesen külön kezelem a normál masszázsra jelentkező vendégeimet és az erotikus masszázsra jövőket.

Nincs átfedés és remélhetőleg nem is lesz, mert kicsi az esélye, hogy pont két különböző masszázsra eljövő vendégem ismerje egymást és kiderüljön, hogy nem csak normál masszázst vállalok!:)

 

Előzmény: Törölt nick (1389)
Kovi Mark Creative Commons License 2013.03.07 0 0 1408

Nos valószínú, hogy akinek halvány fogalma sincs az egészről az Te vagy!

Elvégezted a gyógymasszőri tanfolyamot vagy esetleg az okleveles svédmasszőrit?!

Vannak masszőz és masszőr barátiad, ismerőseid vagy annyi közöd van a szakmához, hogy van egy masszőr akihez néha eljársz?!

Tehát ha hülyeség amit én mondtam, hogy a gyógymasszőzök nem kultiválják ha a vendégüknek merevedése van akkor kérdezd meg erről azt a hölgyet aki jó pár éve a szakmába van. Menj el a Széchenyi fürdőbe és jelentkezz be R.-né Ildihez vagy F. Évához ha a fiatalabb korosztályról beszélünk és kérdezd meg Tőlük mi a véleményük a dologról.

Sorolhatnék még más helyeket és neveket akiket ismerek és ahol igazi masszőzök és masszőrök dolgoznak, nem him-humi masszázs tanfolyamos papírokkal és a nagy meséjükkel egyszer pórul járnak, mint az a delikvens aki előadta, hogy mekkora masszőr és egy vendégének beakarta állítani a cukrát masszázzsal, a nőt a mentő vitte az ember ellen meg eljárás indult.....

Előzmény: *SzedR* (1391)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.07 0 0 1407

Masszázs profi gyógymasszőrtől a belvárosban.

bestmassagewien@gmail.com

zoopriv Creative Commons License 2013.03.04 0 0 1406

Egy kevésbét témába vágó :) Masszőr fiú.

 

Tehát ha masszőr fiút keresel budapesten aki házhoz megy, akkor nézd meg itt

jkl1 Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1405

nem tévedsz, ami a lingamot illeti mint említettem, én tapasztaltam, jó is volt!

 

és találó volt ez a "belső kör" kifejezés! :-)

Előzmény: PeachMelon (1404)
PeachMelon Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1404

Ha jól tudom, a yoni és a lingam masszázs eleve speciálisan a nemi szervekre specializálódnak. De lehet, tévedek.

 

Megdolgozni csak azért kell, hogy bekerüljön az illető a "belső körbe". Utána nem kell semmi erőfeszítés ;)

Előzmény: jkl1 (1403)
jkl1 Creative Commons License 2013.03.03 0 0 1403

igazából nekem nem sok ilyen tapasztalatom van, csak gondoltam hogy megemlítem ezta yoni masszázst......

 

és hát, akkor nálad nagyon is meg kell dolgozni a sikerért! :-)

Előzmény: PeachMelon (1402)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!