Keresés

Részletes keresés

Samyr Creative Commons License 2008.03.13 0 0 61
Tud az! Csakhát veszti a mélységet ugye...
Előzmény: Skuy (60)
Skuy Creative Commons License 2008.03.13 0 0 60

Értem:-)Majd müvelem ez irányba is  magam:-)

Hát azt nem tudom mennyire tud szelektálni az MD-3009:-))

Ugyhogy sztem baromi sok szögem fog lenni:-))

Előzmény: Samyr (59)
Samyr Creative Commons License 2008.03.13 0 0 59
Érdemes azért utánaolvasni a helyi történelemben, megkérdezni földmüveseket, figyelni a cseréptörmeléket... Majd belejössz. Ja és szelekcióra állítani a gépet, mert elmegy az eszed a szögektöl! :)
Előzmény: Skuy (58)
Skuy Creative Commons License 2008.03.13 0 0 58

Gratulation:-)...nagyon szépek!:-)

És az mindegy,hogy hol?Lényeg a friss mélyszántás?

Előzmény: Samyr (56)
Samyr Creative Commons License 2008.03.13 0 0 57
Persze általában az sem ilyen... :)
Samyr Creative Commons License 2008.03.13 0 0 56

 

Érmézni friss mélyszántásban, nagy türelemmel.... Ritka a napi 4-6 darabnál több...

saját
Előzmény: Skuy (55)
Skuy Creative Commons License 2008.03.13 0 0 55

Valoban..lentebb van...

Majd én is csinálok egy ilyen tesztet..kiváncsi vagyok mit mérek!

Mázlista a cimborád...remélem ahova tervezem nem csak aknát-bedöglött lövedékeket fogok találni:-)Mondjuk rizikos-mert elég szép kis hajcihő volt  a területen!

És te miket találtál vele?..mondjuk viszont érmézni lövésem nincs hol lehetne...annak igazából nem is jártam utánna..

Mondjuk vasárnap délelöttre tervezem a tesztet a szöllönkbe--remélem az idő is engedi...

Te gyalogsági ásot használsz...?vagy mit érdemes használni?

Előzmény: mj620di (54)
mj620di Creative Commons License 2008.03.13 0 0 54
A gépről egy pár hozzá szólással előtt fent van egy házi teszt!
40 volt használtan de olyan mint az új!
Sajnos nem én találtam a cimbim találta tőlem kb 2 m-re!
ultra gta350 a tipusa
Előzmény: Skuy (53)
Skuy Creative Commons License 2008.03.13 0 0 53

Igen,most is annyi volt:-)Én még nem tudtam kiprobálni sajnos:-(

És milyen a garett..?pontosan melyik tipus??Te mennyiért vetted?

kiváncsi vagyok...MD-ről olvastam jót is -rosszat is...nagyon kiváncsi vagyok...

Ami fotot beraktál-az saját találás??

Mert akkor kezdek mélyen irigykedni:-))Terveim már vannak böven....csak idöm nem lesz sztem nagyon:-(

Viszont vannak nagyon igéretes helyeim--szerencsére ezekkel böven el vagyok látva..illetve szerencsére a kapcsolatrendszerem is megfelelő,hogy ne zaklasson senki keresgélés közben...polgármesterek,stb...

Csak valami szakértő társ kellene igazából..akivel lehet felfedezni:-)

Előzmény: mj620di (52)
mj620di Creative Commons License 2008.03.13 0 0 52
Tök amatőr vagyok!Gépet Januárban vettem!Azóta kb 5ször voltam vele!Igaz ezek egésznaposak voltak)))De elméletben már régebben dolgozok az ügyön!(Adatok be gyüjtése)
Én is md-t akartam venni de úgy alakult hogy vettem egy garettet!Azért majd írj hogy milyen a gép!Kíváncsi vagyok miről maradtam le!Akkor 24 e ft volt az md!
Előzmény: Skuy (51)
Skuy Creative Commons License 2008.03.13 0 0 51

hát ha én ilyen zsákmányokat fogok találni:-))

kiváncsi vagyok mit tud a kis gépecském...

Tudom én hogy egy nagyon alap gép...de nem is meggazdagodni akarok,meg nem is arany után áhitozok..én inkább ilyesmiknek őrülnék:-)

Egyébként te ezekszerint szintén háborus kereső vagy...??profi,avagy egy olyan laikus mint én?

egyébként mi a vélemény az MD 3009-ről?

Előzmény: mj620di (50)
mj620di Creative Commons License 2008.03.13 0 0 50
Egykis kedv csináló!)))
Előzmény: Skuy (48)
mj620di Creative Commons License 2008.03.13 0 0 49
Szia!
Ha harctéren fogsz lengetni akkor készülj fel a veszélyes anyagokra!És csak óvatosan áss ill. kapirgálj!Ne csákánnyal)))!
Skuy Creative Commons License 2008.03.12 0 0 48
Üdv:-)
Őrülök,hogy van mégis valaki itt:-)
Olvasgatom böszen a forumokat,bár metaldetektort még annyira nem néztem át:-(De ami késik az jön:-)
Amilyen szerencsém van-amiota megvan a detektor,ha jó idö volt/dolgoznom kellett.....amikor meg szabadvoltam/mindig esett az eső:-((
elsöre a szöllöbe fogom letesztelni,kis tesztanyaggal-mit,hogy is lát/mire,hogy is reagál:-)
Sok-sok kérdés merült már fel bennem...mondjuk,pl nem tudom merjek-e nekiállni az általam ismert hadszintér kutatásának---lehet sikeresen robbanoanyagot találok balszerencsémre kezdetnek??:-))
Sokat indexezek-ezért örülnék ennek a forumnak a felélesztésének!
Te egyébként ezek szerint tapasztalt régi motoros vagy a témában?
egyébként az ország mely részéről irsz?
Üdv:Skuy
Előzmény: Samyr (47)
Samyr Creative Commons License 2008.03.11 0 0 47

Hali!

Az egy aranyos kis gép kezdéshez... Nekem is volt. Fémkeresös fórum van egy pár, nézd meg öket, és regelj egyre. www.metaldetector.hu Nézd meg ezt. Elég jó, és lehet néhány ötletet ellesni a tapasztaltabbaktol. Kiváncsian várom a beszámolót az elsö leletekröl! :)

Előzmény: Skuy (46)
Skuy Creative Commons License 2008.03.10 0 0 46
Üdv a fórmulakóknak!

Ugy látom,kicsit elvan hanyagolva a topic:-(
Remélem esetleg sikerül feltámasztani...
Én friss tulajdonosa leszek egy MD 3009-esnek holnaptól:-)
Már gyerekkorom óta álmodozok egy fémdetektorrol...és most vcégre megvalosithattam..:-)
Amit olvastam a tipusról,az alapján tökéletes lesz az én kis hobby céljaimra:-)
Szeretném,ha ismét feléledne a topic....jó lenne egy jó kis forumos csapatot összeverbuválni -tapasztalatokat cserélni...
Én Baranyai vagyok egyébként..
Ami igazán megmozgatta a fantáziám-az a II.vhb.témaköre..Ez irányba is akarom a fémkeresőt felhasználni...
És van rá jó kis helyem is-ahol remélhetőleg sikerül is találni ezt azt...+van két bunkermaradványról tudomásom...Illetve tudomásom van egy lelött amerikai bombázó lezuhanási helyéről-illetve a motorjának a pontos lezuhanási helyéről.
Természetesen háboru után eltakaritották az egészet--DE talán maradt valami a föld alatt,amit érdemes lenne felderiten a helyszineken.És elöny hogy semelyik területen nem járt még senki:-))

Remélem lesz akivel lehet tapasztalatokat cserélni:-))
Élesszük újjá ezt a forumot:-)
Samyr Creative Commons License 2008.02.09 0 0 45
Na, akkor ezzel már el lehet ütni az időt... :D
Előzmény: mj620di (44)
mj620di Creative Commons License 2008.02.08 0 0 44
Helló!
Ma le teszteltem a gépet ,hogy mit tud!Max mélységen néztem (bár nem így szoktam használni mert könnyen gerjed mindenre egy picit le szoktam venni belőle)
1ft:18cm
5ft:19cm
20ft:24cm
7.5x11.5 cm lemez str8 arc szeszes doboz:50cm
bajonett nagyságú kés(a pengéje vékonyabb):31cm
fém karóra :30 cm
Előzmény: Samyr (43)
Samyr Creative Commons License 2008.02.03 0 0 43
Mindenevö vagyok... Minden érdekel ami régi!
mj620di Creative Commons License 2008.02.03 0 0 42

Cimbinek is ace250 van!Tetszik az a gép!Nekem a hangja ugyan az és a kijelzőn mutatja hogy milyan anyag lehet!

Várom máár a jó időt!

Érmézni szoktál vagy háború?

Előzmény: Samyr (41)
Samyr Creative Commons License 2008.02.02 0 0 41
Nekem is van ace 250-em... A mélységjelzés csak hozzávetöleges, soha nem nézem... A pinpointot szintén nem használom, anélkül is cm pontossággal ki lehet szúrni a cuccot... Mindig all metal-ban használom, csak a hangra figyelek...
Előzmény: mj620di (40)
mj620di Creative Commons License 2008.02.01 0 0 40
Fém megkülömböztetés vas arany ezüst ,17pontban discriminálható ,disc.-nél csak hangot nem ad de a kijelzőn mutatja tehát nem lessz érzéketlenebb tőle,vízálló fej,érzékenység állítás, most ennyi jutott eszembe!Ami jó lenne az a pinpoint mondjuk dd feje van és ez azért nincs rajta,
Cimbinek ace 250 van!
A következő lehet az lessz nekem is!Az mutatja a mélységet,más hang szineken jelez és van pinpoint rajta!Mondjuk az azért drágább gép!
Előzmény: Samyr (39)
Samyr Creative Commons License 2008.01.31 0 0 39
 Gratula! Miket tud?
Előzmény: mj620di (38)
mj620di Creative Commons License 2008.01.29 0 0 38
Nem vettem meg a fischert!Hanem garett ultra gta 350 et vettem!
Előzmény: Samyr (35)
Samyr Creative Commons License 2008.01.08 0 0 37
Ahoz jó lenne valami kisebb cucc is, nem? Mondjuk a BKP biztosan tudná...
Előzmény: Flatus (36)
Flatus Creative Commons License 2008.01.08 0 0 36
Bocs, csak erintolegesen tartozik ehhez a topikhoz (bar cim alapjan teljesen): olyan femdetektort keresnek, amivel falban lehet megtalalni a csoveket es vezetekeket. Egy tipussal mar felsultem (nagyon pontatlan es erzeketlen volt), most valami jobbat szeretnek. Tudtok valamit ajanlani?
Samyr Creative Commons License 2008.01.06 0 0 35
Nekem Garrett ace 250, meg egy XP Gold Maxx van. Nem volt még f 1212x-em, de nem hangzik rosszul, ha egyben van...
Előzmény: mj620di (34)
mj620di Creative Commons License 2008.01.06 0 0 34
Bkp már nincs!De van helyette md3009!Ezen nincs mutató!De állítólag ugyan azt tudja!10E ft al lenne többért egy fisher1212x használtan!Azt ismered?Te milyent használsz?
Előzmény: Samyr (33)
Samyr Creative Commons License 2008.01.05 0 0 33
Ár-érték aránya jó... Tanulógépnek sztem tökéletes.
Előzmény: mj620di (32)
mj620di Creative Commons License 2007.12.25 0 0 32
Üdv!Szeretnék mostanában venni egy olcsóbb detektort!Használ valaki black knight pro-t?Mik a tapaszalatok ezzel a géppel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!