Keresés

Részletes keresés

Banana Joe Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1383
Veg:

Mennyire vagy gömbölyű? Enyhén vagy nagyon? :))

Előzmény: Vegetable (1381)
despil_hun1 Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1382
:)))

ÉN meg mostan egyrészt:
1) ittas vagyok kissé - Emil Rulez, nagyon jóóóó...
2) Másrészt úgy néz ki találtam egy ilyen lányt - az ágyas részét még nem tudom :)))) - úgyhogy semmiféle Tomi sirám nem tántoríthat el.

FRODO:

Én is kűzdöttem hasonló gondokkal mint amikkel TOomee kűzd, mégis megmaradtam optimistának - ok, tudom, pszichó vagyok én is, mondta signore Caballo - tehát ehhez még más is kellett nem csak a kudarc élmény. Szerintem, ha ezeket a témákat emlegetted, akkor Toomeenak jót tenne egy pszichiáter meg egy szexológus.
Szvsz.

Előzmény: prodest (1380)
Vegetable Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1381
Ez igy hülye kérdés - mintha TOOMEE kérdezte volna :o)
Most az érdekel, hogy nyernék-e a Miss Worldon, vagy hogy mit gondolok magamról??? Ugyanis az, hogy a pillanatnyi divat szerint valaki hogy néz ki, semmi befolyással sincs egy önbizalommal teli emberpalánta - pl én :o) - önmagáról alkotott képéről :-D
Eddigi gyakorlati és egyéb tapasztalataim + az önmagamról alkotott kép alapján minden férfit boldoggá tudnék tenni, akit akarok :o) Csakhogy nem akarok minden férfit boldoggá tenni, mert nem érdemelnek meg, és nem is szimpatikus mind :-P
Én pl. gömbölyü vagyok, amit sok férfi őrülten imád! Sokan meg a divatnak hála a zörgő csontokat szereti - és mivel az a nagyobb kihivás, majdnem minden férfi az életemben - az exélettársam is - belőlük került ki :-DDD Ha más is érdekel, akkor azok közé tartozok, akik boldog életet élnek, mert a nehézségeket egy ujabb lépcsőfoknak élik meg a továbbfejlődéshez :-DDD
Előzmény: prodest (1376)


prodest Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1380
Despil !

Jól érveltél ! Részben én is így vagyok vele !

prodest

Előzmény: despil_hun1 (1378)
Banana Joe Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1379
Mit is mondjak? Olvass pszichiátriát, neurológiát, és próbálj kissé kilépni saját magadból, elvonatkoztatni minden eddigi tapasztalatodtól. Talán segíteni fog.

Tehát nem ő tehet róla. Ez inkább afféle enyhe depresszió? Betegség?

Én is szívesen segítenék neki, annak ellenére, hogy nemrég jó nagyokat belémrúgott, én meg kétszeresen vissza.

De ez számomra érthetetlen.

Előzmény: FRODO (1377)
despil_hun1 Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1378
Prodest. A téma amúgy nem az egymenetes kúró parti estén szóbajöhető férfiúk iránt támasztott igényeket taglalja, hanem a hosszútávú kapcsolatot.
Ha egypatronos nőt akarok, akkor persze, hogy jól nézzen ki, de legalább úgy mint a Pamela Anderson.

Ha meg hosszútávra, akkor legyen olyan a stílusa, mint a Meg Ryan által alakított lányoknak, egy kis Sandra BUllock által formált karakterrel, és lehessen vel a magyar származáselmélettől kezdve, a görög mondavilágon át, az információelméleten keresztül a Platóni világképig mindenről beszélni, emellett lehetőleg az én igényeim elégítse ki az ágyban - nem olyan nagyok, tiszta ágynemű, párna jól felrázva :)) - és legyen kellemes ránézni Nekem...

Előzmény: prodest (1372)
FRODO Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1377
Nem érted, mert valószínűleg sosem voltál olyan helyzetben, mint ő. Ez teljességgel megbocsátható neked, és nem is kéri számon rajtad senki.
De, gondolom, sok olyan dolog van, amit nem értesz, de képes vagy elfogadni olyannak, amilyen.
Hogy ő miért viselkedik így? Hm. Ezt nincsen jogomban elmesélni. Hosszú is lenne, meg a kályhától kéne elkezdeni a mesét, meg is unnád, mire a lényegre térnék.
Mit is mondjak? Olvass pszichiátriát, neurológiát, és próbálj kissé kilépni saját magadból, elvonatkoztatni minden eddigi tapasztalatodtól. Talán segíteni fog.
Nem találkoztam vele személyesen, csak sokat beszélgettünk.
Előzmény: Banana Joe (1373)
prodest Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1376
Vegetable !

Te jó nő vagy ? Ne haragudj, hogy ilyen direkt kérdést teszek fel neked, de az általad elmondottakat erősen árnyalhatja az, hogy mit gondolsz magadról és hogy csinos vagy-é...
Ez az információ hiányzik ahhoz, hogy pontosan tájolhassam a hozzászólásaidat. Így olyanok a megnyilvánulásaid mint egy origó nélküli koordinátarendszer.

prodest

despil_hun1 Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1375
Ne má :))

Szóval.
A nőstény azt a hímet keresi, amely az adott környezetben való boldoguláshoz leginkááb megfelelő géneket tudja örökíteni.
Nem tudom ki hogy van vele, de ahogy én látom favágóra egyre kevesebb szükség van, viszont így körülnézve a placcon csomó olyan cucc van, aminek előáállításához még egy test nélküli, sóoldatban konzervált agy is jobb lenne mint egy kidolgozott izmú macsó :)))

Ha szigorúan a darwini - többször megdöntött, és már sikeresen meg is cáfolt :)) - evolúcióhoz ragaszkodva néznénk a dolgot - ahogy itt a az erős férfi képében élők teszik pl. Prodest - akkor bizony már IQ eredmény alapján választanának a csajok, és CSAK az alapján.
De hál istennek, vagy sajnos, ez ennél bonyolultabb, úgyhogy marad az, hogy külső + belső + stílus, mint választási alap.
Ennyi

Én nem lépek ki a topikból, még mazsolázgatok, de egyre inkább meggyőz a hölgy, hogy nekem van igazam :))))

A savanyújánosoknak, meg coki, álljatok talpra, és ha már férfinak akartok látszani, ne rinyáljatok :)))

Corleonéra nem vonatkozi, Ő még lófejet is küld mint egy igazi Don.

Előzmény: Banana Joe (1365)
Vegetable Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1374
Tévedés! Sammo sokkal jobb pasi! Nem éppen egy szépfiu, de engem ez az alacsony, keleti, macifazon vonzott mindig is... Ford csak a másik tipus, aki nekem tetszik, az elsődleges az izmos maci...
Előzmény: prodest (1372)
Banana Joe Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1373
De miért viselkedik így? Miért rúg bele mindenkibe? Nem értem...

Azt hiszem biztonsággal állíthatom, hogy elég jól sikerült megismernem.

Hogy ismerted meg olyan jól? Találkoztál vele személyesen?

Előzmény: FRODO (1371)
prodest Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1372
Vegetable !

Hát ez a Sammo -izé tényleg nem szépfiú. Azért kíváncsi lennék, hogy ha ez a Sammo, meg mondjuk a Harrison Ford egyszerre hajtana rád az Irish Pubban melyiket választanád... Nyilván érdekelne a Sammo is - mint ember. Vonzónak is találnád mint ember. A kulcsszó: MINT EMBER. Azonban mint egy szexuális aktus lehetséges férfitagja nyilván a Ford győzne ! Ott bizseregne valami a hipotalamuszod tájékán ha a Fordra néznél és egyből elfelejtenéd amit itt írtál...

prodest

FRODO Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1371
Nem, sajnos.
Normális, okos, intelligens pasas lehetne, csak nincsen minden rendben az életében. És a probléma rátelepszik a gondolataira.
Azt hiszem biztonsággal állíthatom, hogy elég jól sikerült megismernem. Ezért tudom, hogy nem szórakozik. Ha szórakozni tudna ilyesmivel, az neki lenne a legnagyobb megnyugvás.
És sajnálom, hogy nem tudok segíteni neki.

Remélem, most már érted, miért bánt engem személy szerint annyira, ha szórakozó kisfiúnak/lánynak hiszitek.

Előzmény: Banana Joe (1367)
Vegetable Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1370
Azzal soha! Hiszen arra nem jó, hogy nézegessem, mint egy jól sikerült tárgyat, férfinek meg nem férfi, mert nincs agya...
Előzmény: prodest (1366)
Banana Joe Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1369
Szerintem nagyon csendes, gátlásos lehet, akiben a sok feszültség itt tör ki.
Előzmény: Banana Joe (1367)
Vegetable Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1368
Az alaptétel az, hogy:
"Azok a rohadt kurvák tagadják, hogy érdekli őket a férfiak külseje, és csak az a pasi szép nekik, aki nyálas szépfiu"
Namost ezt a tételt mondjuk Sammo Hung Kam-Boval erősen tagadom, hiszen elöször is érdekel a külseje, másrészt nem tartozik a nyálas szépfiuk közé :-DDD

Előzmény: prodest (1362)
Banana Joe Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1367
Nem lehet, hogy a valóságban egy normális, csendes pasas, aki azért jár ide, hogy kiélje a hülyeségeit?

Bár ezt nagyon nehéz elhinni...

Előzmény: FRODO (1364)
prodest Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1366
Kedves Vegetable !

Még egy apróság: egy üresfejű de - Toomee szóhasználatával élve - nem jópasival is tudsz haláli jót kefélni ????

Ilyen kontextusban nem nagyon bukkant fel a probléma...

prodest

Banana Joe Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1365
Nos, ezennel befejeztem ennek a topicnak a látogatását.

Megvan a véleményem, ami igaz.

Az egyik oldal se tudott meggyőzni az igazáról. Az én teóriám a helyes.

Én csak normálisan beszégetni akartam, de már nem bírom elviselni mások idegbaját!

Én már inkább Corleone topikjába és pár chat topikba fogok beírogatni.

A téma ezennel számomra lezárult!

FRODO Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1364
Tudott normálisan beszélni. Csetelni is tudott normálisan. Sőt, időnként kifejezetten vonzó tudott lenni, és van humora is. Nagyon sajnálom, hogy ez utóbbit olyan ritkán mutatja meg.
Előzmény: Banana Joe (1358)
Vegetable Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1363
"De a depresszív állapotok sokszor igazat sugallnak, mint azoknak az őrülteknek az állítólagos elborult elméje akik a bezárt osztályon zseniális művészi alkotásokat hoznak létre, de a kutya sem ismeri meg őket mert el vannak szigetelve"
Azok az elzárt őrültek saját zsenijüket mutatják meg, nem pedig megmondják, hogy mit gondol és érez az, aki nem őrült, és nincs elzárva... Ha azt tennék, nem lenne igazuk - hiszen semmit se tudnak róluk... Akárcsak TOOMEEbaba a normális emberekről, még kevésbé a normális nőkről - és meg se akarja ismerni se az emberiség jó részét lefedő, az életben jól boldoguló férfiakat, se a nőket... Csak teli van gyülötettel, sötét irigységgel, és ennek a sötét függönynek az apró résein kitekintve próbál szentenciákat kimondani, ami elég mulatságos :-D
Előzmény: prodest (1359)
prodest Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1362

Kedves Vegetable !

Akiket felsoroltál azok mind kivétel nélkül jóképű, sármos férfiak. Nem cáfolod a listáddal a toomeeizmus alaptézisét. Te is úgy választasz, olyan szempontok alapján mint a többiek...

prodest

Vegetable Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1361
Ha azt hiszed, hogy idegen szavakkal összezavarsz, akkor tévedsz :-DDD
Értem amit irsz, csak nem értek vele egyet... Mindenkinek olyan társ kell, ami tetszik neki! Viszont mindenkinek más tetszik... Én egy üres fejü majommal is tudok jót kefélni, de soha nem viselném el tovább, mint az a pár óra... Viszont boldoggá az tesz, ha szellemi partnert találok, aki tetszik. És hogy nekem mi tetszik? Nézd meg, milyen szinészeket irtam, valamit az is elárul :-D
Előzmény: prodest (1352)
Banana Joe Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1360
Ami az őrülteket illeti, ne mondd azt, hogy ők zsenik.

Toomee-nak kétsékívül van egypár dolgban igaza, de elég zavart.

De a depresszív állapotok sokszor igazat sugallnak, mint azoknak az őrülteknek

Neméppen régen én is voltam ilyen állapotban.

Előzmény: prodest (1359)
prodest Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1359
Banana !

Elolvastam amit kértél. Tényleg érdekes, hogy többen csalódtak Toomeeban... Viszont azt is látni kell, hogy azért amiért Toomeenak valamiben igaza van attól az ő személyisége még igen sokféle lehet. Akár bunkó is... Egyébként szerintem is zavart egy kicsit a srác (persze ki nem az), valószínűleg egy enyhe, nem eszkalálódó depresszióval küzd. De a depresszív állapotok sokszor igazat sugallnak, mint azoknak az őrülteknek az állítólagos elborult elméje akik a bezárt osztályon zseniális művészi alkotásokat hoznak létre, de a kutya sem ismeri meg őket mert el vannak szigetelve.
Szóval: TOOMEENAK IGAZA VAN. Legalábbis alapvetően.

prodest

PS: Ismeritek a Rolling Stonstól azt hogy:
"Did anybody see my lady ..." ez a refrén ha jól idézem. Most megy a rádióban és beszarok, olyan jó zene...

Banana Joe Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1358
Corleone:

Igen.

Akkor olvasd el Doc Reallife környező hozzászólásait is.

FRODO:

És tudott Toomee normálisan is beszélni vagy a telefonba is fröcskölődött?

Előzmény: M.Corleone (1357)
M.Corleone Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1357
De amiket megadtal szamokat azok foleg Tomee hozzaszolasai. Ikonet is elolvastam, neki meg nem valszolt a levelere ha ugyanarrol beszelunk.
Előzmény: Banana Joe (1356)
Banana Joe Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1356
Nem Toomee hozzászólásait kell elolvasni, hanem ikonét! A pirosat és amik flette vannak a képernyőn!
Előzmény: M.Corleone (1355)
M.Corleone Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1355
Elolvastam Tomee regi hozzaszolasait. Nekem nem derult ki semmi belole, max az hogy fiatalabb mint mondta mert meg egyetemre jar. De az is lehet, hogy kihagyott par evet. Erre gondoltal?
Előzmény: Banana Joe (1345)
FRODO Creative Commons License 2002.06.04 0 0 1354
Csak szeretném megjegyezni, hogy nekem már volt alkalmam TOOMEE-val telefonon beszélni. Többször is. Nem tűnt sem 12-14 évesnek, sem lánynak.
Persze akár tévedhetek is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!