Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Pavel Creative Commons License 2006.02.05 0 0 11962
Nekem megvan, milyen oldal címe? :)
RT weboldal nincs.
Előzmény: manf2000 (11961)
manf2000 Creative Commons License 2006.02.05 0 0 11961

Ok köszi mondtam neki, hogy valami ilyesmi árakra számítson.

 

Akkor lenne már még 1 kérdésem, hogy az ehónapi Rollin Tons újság meg van már valakinek? Mert ha igen akkor az oldalcímét megtudnátok mondani, és az új tranzitról tudna nekem képeket küldeni??? 1-2 is elég.

 

Előzmény: poczok1978 (11959)
zotykoo Creative Commons License 2006.02.05 0 0 11960
szevasztok skacok. valaki,, aki tud a létezésükről itt a fórumon vagy tel.számot vagy egyéb elérhetőséget keresem az angliában dolgozó magyar kamionosoknak akik magyar traktorokkal járnak és angol pótot húznak, ha jól tudom Gefco-sok és kék vagy sárga Actrosok. Csak angolba belföldeznek, kérem aki tudja az elérhetőségüket az dobjon egy mailt, köszi.. zotykoo@yahoo.com
poczok1978 Creative Commons License 2006.02.05 0 0 11959

hali

 

hat attól fugg milyet szeretne...am/fm-eset olcsobban tud venni, elonye, hogy legalis:)...asszem mas elonye nincs :)...ja es talan hogy olcsobb...viszont nem tud olyan messzire elbeszelni, mint az usb-sel...de hat ezt gondolom Te is tudod...normalis antennat szerintem 10 rugoert tud venni...stalkert azt szerintem 20 rugo korul, presidentet, amit szemely szerint en ajanlok es hasznalok is azt szerintem 30-35 korul...tavaly ev vegen en is szerettem volna venni presidentet, de egen foldon nem talaltam...amugy a www.vatera.hu honlapjan most is van 1 stalker 19ert asszem...konkretan vasarlasba segiteni nem tok, de szerintem kb ilyen arakra szamithat a haverod

 

tovabbi szep napot

Előzmény: manf2000 (11958)
manf2000 Creative Commons License 2006.02.05 0 0 11958

Tudnátok egy barátomnak segíteni???

 

Szeretne venni egy CB-t mondtam is neki, hogy nézze meg a convoytruck-ot meg ios nézte csak ott ugye nincs ár a termékek melett így írt egy e-mailt a webmesternek, hogy az xxxxxx temék az menyi és ez már 3 hónapja volt így mondtam neki, hogy megkérdezem az "okosokat" így tudnátok mondani néhány árat készülékre: kézi és beépíthetőre és antennára?????

 

Választ köszönöm előre is. :)

poczok1978 Creative Commons License 2006.02.05 0 0 11957

Udv Mindenkinek!

 

Kicsit eltuntem...surubb lett az ev eleje, mint gondoltam...volt 1 nemetem, aztan 2 "gyors" sved, majd a 7en meg 1 nemet..."kiraly" ido volt fent...gumit vittem Ornskoldvikbe, vagy 1100ra volt a kikototol, elso uton semmi gas nem volt, aztan leszakadt az eg...mikor visszaertem masodik uton (ugyanoda), 70cm ho esett...lerakon mondtak, mikor elmentem, 4 napig esett...ahhoz kepest nem is sok a 70cm :)...megvolt az elo lancolasom is iden....szet is szakitottam 1 helyen...tavaly norvegba elsu utamon abban az evben, 1 nap 3 lancolas a "csucs"...nagyon elveztem...remelem iden nem kell mar elovenni...2 sveden, 2 het alatt 9500kmt mentem...barati...itthon nem voltam, megjottem, akasztottam, aztan GO BACK...erdekes a tortenet a 2 kollegarol kaja nelkul...foleg lengyelbe, ahol aztan fillerekert lehet kajalni...6-700ft-ert levest es masodikat eszel...eleg sokat vasarolok kint, tescoba, auchanbe...kb felaron meg mindig, mint itthon...a kenyeret pedig chleb-nek (hleb) mondjak, oroszul nem tom...:))...azert szeretek arra jarni, mert olyankor nem azon gondolkozom, hogy milyen kajat vigyek, szinte ures a hutom, aztan ott bevasarolok...ha pedig mleg kajara vagyok, azt is kapok minden utcasarkon...eleg surun vannak "bar"-ok, ott mindenki valogathat kedvere...veulis nemetben is, csak nem mindegy mi aron...hat kb ennyi...ha eszembe jut meg vmi, jovok ma...

 

jo gurit, balesetmenteset mindenkinek

csao

Roadtrain Creative Commons License 2006.02.04 0 0 11956

Ez nem ÚJ rendszabályozás,hanem ez a hivatalos!!!

Csak most már lehet,hogy ezt is ellenörzik :o((

Előzmény: tompizoli (11955)
tompizoli Creative Commons License 2006.02.04 0 0 11955
Gabesz!

Ez megint valami új rendszabályozás lenne?
7.5 tonnára is kötelező?

Ősszel a műszakin voltam az Iveco Levantexnél,
de csak tolatásjelzőt szereltek be, mert az nem volt.

Mérges is voltam rájuk, mert a pót tolatólámpámat csavarozták le, és annak a helyére kötötték be a csipogót.

Összel megint műszaki, addig gurulok majd 100 -akkal! :-)

Üdv
Előzmény: _Gabesz (11922)
Lehr Péter Creative Commons License 2006.02.04 0 0 11954
Eladó 5 db GY G 26 cargo 195/65 x 16 gumi ami új és 90 000 Ft
06 20 9581 040
Előzmény: Lehr Péter (11953)
Lehr Péter Creative Commons License 2006.02.04 0 0 11953
Valamilyen arab hírportálon biztos vannak ilyen robbantott ábrák :-)))
Előzmény: szere23 (11945)
Roadtrain Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11952

Láttam ma egy VOLVO F7-est :o))))))))))))

Annyira szép volt,hogy csak na.Mintha most jött volna ki a gyárból,pedig dolgoznak vele mert sárga rendszám meg ADR-es táblák voltak rajta.Ja elfelejtettem mondani,hogy tartályos volt a szentem :ĐĐĐĐĐĐĐĐ

deps Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11951

bréékóó emberek!

 

ma találtam egy kis hazai termést! megint ikarus-híradó! nem tudom hogy van ez, de érdekes dolog!

 

szép "gyaloglós" napot minden nagytömegünek

 

ciszzzzz

Roadtrain Creative Commons License 2006.02.01 0 0 11950

Igen komoly!!

Ha minden igaz tavasszal dobják piacra.

De az oldalukon biztos több infó lesz vagy van. :ĐĐĐĐĐĐĐ

Előzmény: _Gabesz (11946)
csabicsucsu Creative Commons License 2006.02.01 0 0 11949
OM 364?
Előzmény: szere23 (11945)
_Gabesz Creative Commons License 2006.02.01 0 0 11948
Na még pár fényképezővel készült.
(osztrák P, Steinen, Ulm)


manf2000 Creative Commons License 2006.02.01 0 0 11947
Jók a képek! :)
Előzmény: _Gabesz (11946)
_Gabesz Creative Commons License 2006.02.01 0 0 11946
Road,
Ez komoly?? Lesz belőle Ny-Eu????

Pár kép:
(erről beszéltem tegnap, Sváb Alpok, Stuttgart pályacsomópont épités, Svájc felé, svájci határ, az egyetlen baleset -természetesen itthon :D )





Előzmény: Roadtrain (11938)
szere23 Creative Commons License 2006.02.01 0 0 11945

Halli!

 

Kéne nekem egy robbantott ábra egy mercédes814-ról 86-os évjáratu teherkocsi motorjáról.Aki tud segitsen köszi!

Roadtrain Creative Commons License 2006.02.01 0 0 11944
Veled sosem egyszerű dolgok történnek ,barátom :o))))))))
Előzmény: deps (11940)
Roadtrain Creative Commons License 2006.02.01 0 0 11943

ITT a GPS topic!!Kérdezz tőlük,biztos fognak segíteni.

Vagy esetleg

http://www.igo.hu/ itt.
Előzmény: BMWFUN (11941)
_Gabesz Creative Commons License 2006.01.31 0 0 11942
Üdv, csak bekukk :)

Gerob,
Bazze ez rosszabb mint gondoltam...lejtőn lefele se megy 90-től gyorsabban :(
Remélem megtalálom mit kell belőle kitépni...ez igy nem állapot. Hazafele egy szlovák FH úgy bealázott, hogy öröm volt nézni...picsába az ilyen törvényekkel.

Egyébként megvolt az első út, frankó kis ékszijszakadásos mutatvánnyal. Ha holnap még itthon leszek leirom a részleteket is.
Jóéjt!
Előzmény: Gerob (11929)
BMWFUN Creative Commons License 2006.01.31 0 0 11941

Köszönöm. Igazából a bátyámnak kell, de még nincs PDA-ja, "csak" notebookja. Azt mondja hogy biztosan létezik ilyen, csak a kedves(?) kollégái még a nevét sem árulják el, ezért gondoltam, hogy hozzátok fordulok.

Az IGO-nak nem létezik notebook-os változata?

Milyen országok vannak készen?

Előzmény: Roadtrain (11938)
deps Creative Commons License 2006.01.31 0 0 11940

bréékóó roadtrain!

 

szóval a 35 ös most félpályán van! a felfestés nincs meg, életveszélyes ott közlekedni este, meg hóba, meg ködbe!!!!! a csatornafedelek megint le vannak süllyedve, úgy adták át egy részét! a 4tengelyes srácok meg száguldoznak, az tény, de csak mértékkel :o)

és miújs a vállalkozói szférában????? nem jársz ere barátom!!!!!!

 

 

a másik, hogy voltam állásinterjún a delachernél. megtaláltam, mert ügyes gyerek vagyok :D aztán beszélgetés! (bemegyek és rögtön wc, mert volt folyóügyem! mellettem egy srác nyomja a nagydolgot, és megkérdi, hogy nincs e ott abban a klotyóban papír?? mondom nincs! nagy káromkodás, én röhögök mint állat.... jól indult!!!!) egy kedves hölgy fogadott a személyzetis, hogy akkor jónapot! beszélgetünk, kérdi hogylétem meg előzö életem. válaszadás, majd munkák elvégzésének sikerességei. majd jön a szakmai srác, aki kérdez, hogy mi volt és lesz, mit tudok a cégről??? mondom csak annyit amennyi a szájton van! "bérmegállapodás", majd csevegés a , hogy bővítenék a kirendeltségeket, és arra kerítenének embereket, és nem tudnak dönteni tiszaújváros és miskolc közt. mondom szerintem egyértelmű, hogy miskolc! jó pacsipacsi, és majd jelentkeznek péntekig..... ennyi volt.....

 

cisszzzzz

Előzmény: Roadtrain (11939)
Roadtrain Creative Commons License 2006.01.31 0 0 11939

És mi van a 35-ös út munkálataival?? :o)))

Annyi 4tengelyes mászkál éjjel-nappal,hogy az félelmetes,de semmi látszata nincs a munkályuknak.

Előzmény: deps (11936)
Roadtrain Creative Commons License 2006.01.31 0 0 11938

Notebookra én nem tudom,hogy lenne,de minden előfordulhat.

PDA-ra például az IGO-ba be lehet állítani a teherautó funkciót és akkor nem visz be olyan utcákba ahol korlátozás van.Igaz a nyugat európa térkép még csak most készül.

Előzmény: BMWFUN (11933)
deps Creative Commons License 2006.01.30 0 0 11937

bréékóó siófok!

 

köszönöm az útbaigazítást, de már tudom, hogy hová kell mennem!

 

szóval ahogy tudom gyuribácsinál is van felvétel, meg itt miskolcon az L&V trans nál is, meg ha jól tudom a hc-nál is...... az lv az bemenős, tehát meg kell jelenni személyesen, nincs olyan papírküldözgetés, meg egyebek, de a többi kettőnél bejelentkezős, tehát papíros.....

 

ennyi

 

ciszzzz

Előzmény: Gerob (11935)
deps Creative Commons License 2006.01.30 0 0 11936

bréékóó urak!

 

szóval hétvégém kicsit láblógatással tellt, voltam lengyelbe a siugró vb-n :P

 

szóval hazafelé a lengyel-szlovák határon senki sem volt, csak egy magyar kamionos kolléga a váltótársával. én nem figyeltem, ők szóltak, hogy magyarok... én meg örültem, hogy egy iylen társaság az! szóbaelegysedés, aztán kérdezik, hogy lengyelül, hogy van a kenyér???? mondom a lengyel olyan mint az orosz..... ja akkor jóóóó, de tényleg igy van! angolul egyik lengyel sem tud, de az oroszt megérti... szóval mondják a srácok, hogy nincs kajájuk...... mivan mondom magamba??????? egy kamionosnál nincs kaja??????? de srácok!!!!!! na jóóó adtunk nekik egy félkiló kenyeret(ja vasárnap este volt, azaz tegnap) meg jóó fa**a házi füstölt kolbászt. nem győztek hálákodni, aztán beszélgettünk egy jót aztán érzékeny búcsú.

 

kicsit furcsáltam, hogy nem vetek elég kaját. mert azthitték, hogy rövidebb út lesz..... pedig az idősebb, lehetett olyan 50 év körüli, annak már volt tapasztalata, ég mondta is, de a másik srác olyan velem egyidős. nojo, hát segítsünk ha lehet. balassagyarmatiak voltak.

 

cisszzzzz

Gerob Creative Commons License 2006.01.29 0 0 11935
Szevasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek!
Az egyik sofőr ismerősöm nincs igazán megelégedve a mostani munkáltatójával, és állás keresésen töri a buksiját!

Kérésem az lenne, ha tudtok olyan cégről (lehet kicsi-nagy) ahol van sofőrfelvétel az légyszi írjon nekem, itt vagy esetleg mailt a gerob@freemail.hu-ra!
Az isminek megvan minden papírja, rutinja, szakmai ismerete, stb.!

Köszi! További kellemes napot!
Irisbus Creative Commons License 2006.01.29 0 0 11934

Határ útig, meg a Soroksáriig el tudlak vezetni.

Tehát M3 ról Hungáriára le, mész tovább, elhagyod a BNS-t, még mész, majd a Fradinak a stadionjánál(?), rákanyarodsz balra (dupla sáv kanyarodik balra) az Üllőire. Ott egyenesen végig eljutsz az Euro Parkig. Ott lemész az EURO park jobb oldalára, és a villamosokkal párhuzamosan kanyarodsz jobbra. Végig a Határ úton mész teljesen, (jó hosszú lesz) majd Határ útról balra kanyarodsz, Helsinki úton végig, utána Grassalkovits úton végig (lesz egy elágazás jobbra, de Te egyenesen tartasz tovább), és kilyukadsz az Ócsai útra.

Előzmény: deps (11923)
BMWFUN Creative Commons License 2006.01.28 0 0 11933

Üdv Urak!

 

Olyan notebook-ra való térképprogramot keresek, ami kizárólag kamionokhoz készült, tehát nem küldi be a delikvenst olyan utcába,ahonnan pl. súly miatt ki van tiltva. Állítólag még a traktor méreteit is meg lehet adni.

 

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!