Keresés

Részletes keresés

tom_jbm Creative Commons License 2007.04.25 0 0 569
Csessze meg kegyed a verést. Erre van másik fórum.
Két szomszédos asszonyság jött kora este külön-külön feleségemhez dumcsizni klumpában. Úgy látszik felénk kezd ismét divatba jönni. Elnéztem az időt és véletlenül egy órával hamarabb jöttem el melóhelyről :-) Érdekes, kolleganőimnek nem tűnt fel, csak itthon. Azt hitték valami baj történt.
Előzmény: srac31 (568)
srac31 Creative Commons License 2007.04.25 0 0 568
hello van olyan képem ahol a klumpában vertem
Előzmény: cloggersl (566)
tom_jbm Creative Commons License 2007.04.24 0 0 567
Kolleganőimet és irodaházban dolgozó hölgyeményeket elnézve még a tavalyi divat a menő. Tűhegyes orr (36-7-8-...-os lábra 50-es méretnek megfelelő hosszitás elől), hátul zárt, és tűsarokban végződik. Nem túlzottan tetszik. Elcsesztem 4 hónapot, a végén lecsuszok a kiszemelt jó kis biopapucsról. Keresem a zsét, időm meg nincs költeni. Jövő héten délutános leszek, szerdán robogók Váci útra. Hátha találok valami kényelmeset a melóba. Ma jobban szemügyre vettem a feleségemnek vett női biopapucsot. Nem is annyira vészesen női, a szine végképp nem. Neki a klumpa a nyerő nappal. Esténként megyünk 1 órát sétálni, akkor a lap scholl. Nem is gondoltam mennyire jól esik az egész napos ülés után az ilyen program. Minden zöld, kellemes növényillat, madárfütty, mindez mobiltelefon nélkül. Sajnos 8-ra sajnos haza kell érni, kezdődik az ügyelet.
cloggersl Creative Commons License 2007.04.24 0 0 566
A linket persz elrontotta itt van a kép linkje http://www.schwedenclogs.com/shop/bilder/artikel/bild2.php?bild=2800-s.JPG egyébként ilyen klumpám is van és imádom...
cloggersl Creative Commons License 2007.04.24 0 0 565
Nem kell elkeseredni én is csak az egyik Tescoban láttma valamiféle félfőnököt mert egyenruhában volt de tiszta volt a ruhája aki klumpában volt. Én is abban vagyok napok óta csak (kivétel ha sportolok) bár ma pl. autóval közlekedtem. Egyébként ezt az esős időt imádom klumpában mert sha nem lesz még vizes sem a zoknim ha abban vagyok mert azért hüvös van, és a klumpának sem árt. egyszer láttam egy októberi esőben egy manuszt aki [link1] és mindenki félt az esőtöl és őt nem zavarta. Amíóta nekem megvan azóta nem volt olyan esős nap amikor ezt hordtam volna.
tom_jbm Creative Commons License 2007.04.23 0 0 564
Ha ez felvidit feleségem napok óta fekete scholl klumpájában és zokni nélkül jár az utcán . Ma délután lapos scholl volt a lábán szintén meztilláb. Úgy mentünk sétálni Orczy kertbe. Kérdeztem, nem lesz nátha belőle? Ne izguljak mondta, és mutatta milyen meleg a lába. Tényleg meleg volt. Kinek igy, kinek úgy jó.
Előzmény: srac31 (563)
srac31 Creative Commons License 2007.04.23 0 0 563
na volt valaki klumpában mostanában vagy már hordjuk rendszeres klumpát pl mezitláb utcán is elég gyér a hozzászolas mastansag...
tom_jbm Creative Commons License 2007.04.13 0 0 562
Úgy tudom a jövő szombat munkanap. Május 1-i 4 napos pihi miatt előre le kell dolgozni 1 napot, ami május 21.

Feleségem klumpában jött velem sétálni este. Zoknit akart felvenni. Kinézett, aztán a meleg miatt ledobta itthon. Többször panaszkodott, hogy csúszik benne a talpa és lábujjaival kell kapaszkodnia, nehogy elhagyja. Leültünk Orczy kertben pihenni. Klumpás embert idén még nem láttam utcán. Munkahelyemen a fiatal hölgyemények szinte kivétel nélkül hegyesorrú, tűsarkú akármiben vannak. Bemennek előtérbe, kipp-kopp. Fickók szemei kiakadnak.
Előzmény: tom_jbm (559)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.13 0 0 561
ezt megértem, és azt kell mondjam, szerencésre elég olcsón megúsztad! hanyas lába van a kedves mamának?
Előzmény: Törölt nick (560)
tom_jbm Creative Commons License 2007.04.13 0 0 559

Elképzelhető, hogy ilyenkor még nincs készlet, de lehet, hogy van. 2 esélyes. Itteni Scholl egész Közép-EU központi elosztója. Nekem oké 21, bár 7 napból 7 nap ügyeletet adok. Ha elviseled, hogy néha csörömpöl a mobil a zsebemben, akkor részemről ok.  Van némi koronám tavalyról, szivesen elverem valamelyik nagyobb boltban. Amúgy spórolok ezerrel, hogy tavaly elkezdett lakásfelujitást végre befejezzük. Lassan jön 25. házassági évforduló is. Tudod privi e-cimemet még? Ha ez ok, irj időpontot. Egy nagy, finom sütire vendégem vagy.

Előzmény: snejderfáni (553)
cloggersl Creative Commons License 2007.04.12 0 0 558

Hello,

 

Nos mostanában még zokniban vagyok de amint az időjárás megengedi abban a pillanatban már mezitláb járkálok. Egyébként egy fehér scholl volt az illetőn de nem láttam hogy zokni volt-e rajta vagy sem. Én így is meg úgy is szeretem a klumpát hordani. Egy biztos hogy zokni nélkül könnyebb ha nem tökéletes a lábadra a klumpa mert akkor tökéletes az én véleményem szerint ha a fa talp az pontosan oda esik ahova a lábadnak kell. Akkor a legkönyebb a járás benne. Ma biztosan klumpába megyek. Egyébként szerencsés vagy ha egy-két hölgyeményt láttál már. Én még nem.

srac31 Creative Commons License 2007.04.11 0 0 557

És meztiláb volt a srác?

Ti akik klumpát hordjátok meztiláb vagy zokniban hordjátok???

szeirntem csak mezitláb van értelme de végr  ma már láttam pár nöcit délután meztilább és klupmában...

Előzmény: cloggersl (556)
cloggersl Creative Commons License 2007.04.11 0 0 556

Hello,

 

NE légy elkeseredve én mindennap mostanában klumpában vagyok. Sajnos most nem dívat és így nagyon kevesen hordják. Péteken láttam egy srácot aki fehér  Scholl klumpában volt a Thököly és Hungária krt. kereszteződéséban. Én van amikor a normális klumpánban vagyok valamikor a zárt végűmben. A régebbi hozzászólásaimból látszik mi is az a zárt végű.

srac31 Creative Commons License 2007.04.10 0 0 555
Sziasztok kedves papucsimádok

 

Olyan rossz tapasztalatot szereztem ma, hogy lehet, hogy többé nem fogok klumpát felvenni utcára. Ma elég jó idő volt, ahhoz hogy klumpámban kimenjek az utcára természetesen nem vettem fel zoknit. Úgy éreztem magam hogy megbotránkoztató viselkedést csináltam mert mindenki engem nézett hogy milyen idióta vagyok hogy meztiláb és klumpában mentem az utcán.

Miéről a véleményetek? Csak hölgyek hordhatnak klumpát fiuk nem?? Mert egy pasim sem láttam klumpát vagy hasonló konnyu lábbelit. inkább büdösödik a lábuk az edzocipokbe,,,,
snejderfáni Creative Commons License 2007.04.10 0 0 554

Nemigen láttam én sem... a külföldi oldalakon vannak újak is, meg használtak is, de sokszor a szállítási költség több lenne, mint a kialkudott vételár. Írtam az itthoni forgalmazónak, hogy mit szeretnék, árulják már el hol juthatnék a vágyott papucshoz, de választ még nem kaptam tőlük.

Előzmény: Törölt nick (551)
snejderfáni Creative Commons License 2007.04.10 0 0 553
Jó, menjünk Párkányba. Nekem még e hónapban a 21-i szombat tűnik szabadnak. Egy bő fél nap alatt megjárjuk, nem?
Előzmény: tom_jbm (552)
tom_jbm Creative Commons License 2007.04.06 0 0 552
Vigyél el engem is Párkányba. Átmesz a hidon Esztergomból, lehajtasz jobbra és főutca felé kell menni. Valahol leparkolsz a főutca mellett és elindulsz gyalog. A főutca elején balra a 2.-3. boltban volt fapapucs.
Két bizonytalan tényező:
1.) nem állitom, hogy fehérben van most. Nyáron lime verzió volt (csupa citrom minta a talpán, amit taposol járás közben).
2.) SKK most 25%-kal drágább, közel 8 Ft.

Megyek Angliába az idén, valamikor ősszel. London, Manchester, Liverpool bő egy hét. Nézem brit ebay-t, unokatesómhoz mehet az ebay.uk-n vásárolt cuccos. Kifizetem paypal, kézben elhozom. Kint USA, GB lassan jön vissza retróban a 60-70-es évek divatja. Hozzánk scholl a tizedét sem hozza be, mint D, F, GB, USA piacán látni. Feleségemnek van 80-as évekből komfort és scholl is, amit mai napig szeret viselni. Mai darabok költségtakarékos módon készülnek, designed by Scholl, made in akárhol. Talpuk műanyag vagy gumi, pánt és bőr hajszálvékony. Fogyasztói társadalom lett scholl-nál is. Vedd, hordjad és kukába vele jövő nyárra. Soha nem lesz olyan minőség, mint régen, legfeljebb sok-sok új tervezés a divat diktálta formában.
Emlékszem a Dohány utcával szemben volt Cipőbolt vállalatnak kifejezetten papucs boltja, ahol széles választékban árulták a scholl és komfort papucsokat. Azúr is megszünt, Higiéna áruházban volt külön scholl részleg, hol van az már, nyoma sincs a boltoknak. Menjünk mintaboltba, abból van + vékony gagyi katalógus.
Importálni kellene wholesale áron Olaszországból, GB-ből. Kicsi haszon, nagy forgalom elven versenytárs CEU Scholl-nak.
Előzmény: snejderfáni (547)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.05 0 0 551
valójában igazad van, az az igazi klasszikus, talán a legszebb és most hogy mondod, évek óta nem láttam ilyet!
Előzmény: snejderfáni (550)
snejderfáni Creative Commons License 2007.04.04 0 0 550
az árát is
Előzmény: snejderfáni (549)
snejderfáni Creative Commons License 2007.04.04 0 0 549
Láttam én is, az árát, de megrögzötten szeretnék egy fehéret. Azért köszi :)
Előzmény: Törölt nick (548)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 548

a vaterán  hirdetnek egy pofás világoskéket, bár pofátlanul drágán

snejderfáni Creative Commons License 2007.04.02 0 0 547

Párkányba nem lenne gond elszaladnom, ha tudsz valami cégnevet, címet adni. Hétvégén voltam a Pólusban, mert az egyik papucsos hirdette, hogy nála lehet kapni exercise-ot, mondanom  írnom sem kell, hogy az eladó kislány úgy nézett rám a kérdésfeltevés után, mint tik a piros kukoricára. :)

Előzmény: tom_jbm (546)
tom_jbm Creative Commons License 2007.03.31 0 0 546

Sajnos ebay-en nem tudtam segiteni. Angol és német oldalakat néztem. britek nem szeretnek ilyen dolgokat küldeni hozzánk. Áraik nagyon jók, sokszor 3-5 GBP-ért van papucs, postaköltség 9 font körüli. Németeknél vadabbak az árak és postaköltség is tizenvalahány euró. Itthon olcsóbb. Szlovákiában olcsóbb, mint nálunk, választék azonban kisebb.  Bár ha Párkány vagy Komárno benzinárat számolod, nem biztos, hogy árban versenyző.  Lengyeleknél aranyárban van scholl, 200 zloty feletti szinte minden normálisabb darab. Munkahelyemen létszámhiány van, igy eszméletlen sok a munkám. Sajnos nem tudtam menni outletbe eddig, talán jövő héten sikerül. Ha akkor sem, nem tudom mikor.

Előzmény: snejderfáni (545)
snejderfáni Creative Commons License 2007.03.30 0 0 545

Fehéret szerettem volna, de azért próbáltam megbarátkozni a pillangóssal ... és hát nem sikerült.

Tegnap nézelődtem az ebay-en, ott is volt pár ígéretes darab, még szemezgetek.

Előzmény: Törölt nick (544)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.29 0 0 544

:( hát ez pech. máskor a mekidó előtt állj meg, vagy a benzinkútnál lehet hagyni az autót.

a pillangóssal mi volt a baj, nem ilyet  kerestél? én a vászon felsőrésszel szemben bizalmatlan vagyok

Előzmény: snejderfáni (543)
snejderfáni Creative Commons License 2007.03.29 0 0 543
No majd összehozom valahogy. Viszont voltam tegnap az outletben, papucsot nem találtam kedvemre valót, mert ami tetszett az nem volt méretben, vagy színben, a pillangós nem jött be, viszont gazdagabb lettem egy parkolási büntetőcetlivel, mert kettő perccel túlléptem a jegyen szereplő időt :(
Előzmény: Törölt nick (542)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.28 0 0 542
gratulálok, ez nagyszerű hír. esetleg egy fotót a gyűjtőknek a műről? lehet mobil, akár privátban is
Előzmény: snejderfáni (541)
snejderfáni Creative Commons License 2007.03.28 0 0 541
Nem akadt el, befejeztem, kedvelem is, csak köznapi használatra nagyon magas, ezért kéne ez a másik is. :) (no meg már elég régi vágyam ez a fajta papucs)
Előzmény: Törölt nick (539)
srac31 Creative Commons License 2007.03.27 0 0 540

sziasztok hol lehet még a klumpás sracokkal lányokkal ismerkedni???

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.26 0 0 539

na ezekszerint az ezüstpapucs projected végképp elakadt .)  ördögöd van, mert én láttam. nem teljesen fehér, kicsit bézs színű de a lepkék ugyanígy jönnek rá. 5000 forint, a váci úti outletben, de igyekezzél mert már csak néhány darabot láttam kint. (talán nem is kell annyira rohanni, mert hiába kifutó modellek, ezeknek valahogy mindig kipótolják ami elfogy)

Előzmény: snejderfáni (538)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!